ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PISTON" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Aleš=M=: Všichni dřou, hrajou obětavě ale jede...
Tak marnej asi ne, ale nepřidal nástavbu. S tím se asi dá souhlasit. Jeho hra je založená na strojovém opakování toho samého. Střídání za střídáním. Canada dril.
Pro obranou hru to je požehnání, že dělá vše jak z učebnice. Pro útočení první lajny je to trochu málo.
Na prvního centra se nehodi, bruslí jak když tlačí na záchodě, hokejku drží jak když ten záchod čistí a na gola nepřihraje, natož aby nějakého dal.

Nezapomínat, že toto fórum čte vyšší moc.
 
 
 
Pripadne ať da 30 000 na Vsetín a má 100% jistotu, že nepřijde o vklad
 
 
 
Po deseti minutách nás měli na lopatě a krásně si to takticky projeli. Ten strom a Kotalovo vyloučení nám hrálo do karet.
Tvrdost na Havíře platila a dojeli na to. Na Vsetín a Kladno bez tvrdosti v soubojich vůbec nemusíme jezdit. Doma jsme hráli balet, ale venku to byl hokej.
 
 
 
*tedy
 
 
 
Zápis. V čase 23:22 byl potrestán hráč domácích č. 27 2x 10 min OT za NESP.
V čase 23:22 byl potrestán hráč hostí č. 17 10 min OT za NESP.
Po vzájemné šarvátce pokračovali oba hráči v nesportovní gestikulaci a provokacím směrem k soupeři. Poté se hráč domácích snažil dostat na polovinu trestné lavice hostí, za což mu byl uložen druhý OT = OK. Při odchodu do kabiny ještě v emocích odhodil hůl, která nikoho nezasáhla
 
 
 
Opravdu nevím, jak by mě mohlo urazit přání k tak pěkné činnosti.

Jenom mám jednu prosbu. V případě, že přijedeme do destinace, kde místní devčata vypadají, jakoby jejich rodiče neřízeně opcovali s domestikovanými zvířaty, tak poprosím domácí fans, ať jako první skandují Chlastat Motor Chlastat.
Z(a)řídíme se dle instrukcí.
 
 
 
Kolik jsme v minulosti měli útočníků, co by v play-off přidali výrazně pod kotlem?
Na postup je třeba mít hráče na špičce své výkonnosti. A letos poprvé takové hráče u nás vidím.
Velká změna oproti předešlým letům. Pokud se podaří vybláznit i ostatní hráče, tak to s námi nebude mít jednoduchý nikdo.
 
 
 
Venku budeme hrát od zadu a trestat chyby soupeře.
 
 
 
Jinak Varani přišli o Fleka do konce sezony. Bez něj to budou mit v případné baráži o dost těžší.
Nezávidím jim.
 
 
 
V pohodě. Respekt, že jsi se tu otevřeně vyjádřil.
Námět k článku jsi tu dostal. Až ho zpracuješ, tak pocítíš i na své židli něco mokrého a hnědého. Veškeré informace k jeho sepsání ti LG předá.
 
 
 
* zůstaly
 
 
 
Reakce na Piky: Pardon, jaký článek?...
To se k tobě nedostalo? Určítě si někdo vzpomene, co to bylo za článek. Sem na forum i někdo vložil jeho kopii, když ve sportu zmizel. Bouřku, kterou prase u vás udělalo si budou pamatovat dodnes redaktoři. Stačí se poptat. Najdeš na židlích hnědý fleky, které tam po prasečím telefonátu o ukončení veškeré inzerce, dodnes zůstali.
 
 
 
Mluvím samozrejmě o mládeži s A týmem si prase mohlo dělat, co chtělo. Přidejte časovou osu kdy ho MTF ovládl a stanovy sdružení, které MTF vytuneloval a bude to kvalitní žurnalistika po které uznám, že v redakci nemáte prase rádi.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Jenže teď půjde poslední rovnou dolů a...
Tento systém přímo navádí posledního, aby v případě rovnosti s předposledním začal na konci sezony kupovat zápasy.
Pokud by zavedli play out mezi 11 až 13 týmem, tak by nic takového nehrozilo. A jeden z nich by hrál prolínaci soutěž s prohraným finalistou 1. Ligy.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Na isportu rozhovor s vepřovou hla...
Prase má pravdu v tom, že jakmile nebude 11. až 13. tým o nic hrát, tak je to špatně. Prodávání zápasu a hokejistů.

Jinak prase mele jako vždy, co se mu hodí do krámu.
 
 
 
6 + 18
 
 
 
Tomáš Netíksi hledá nové angažmá – Košice potvrdily jeho odchod. Netík letos odehrál ve slovenské nejvyšší soutěži 30 zápasů (6+1 Smajlík
 
 
 
Souhlas, to se dostáváme k tomu, zda máme hráče vhodné k totální ofenzivě. Vybrat hráče tak, že je vysoko v bodování a proto bude úspěšný v Motoru s nátlakovou hrou je docela hazard. Pro mě stejný, jako tvrdit, že Rob bude v PO skvělej, protože v ZČ je střelec. Do plný a tvrdý obrany se hraje úplně jinak.

Endála, Přikryla, Nováka, Doležala spíš vidim, jako hráče, kteří uměli velmi rychle otočit hru a přebruslit soupeře na dva doteky. To, co jsme hráli s Kladnem a Jihlavou. Dávali ve svých tymech spousty gólu z přečíslení.
Dnes po nich chceme, aby se prosazovali do plných a 60 minut vymýšleli jak překonat beton. Na to ale potřebujeme tvůrce a nahráváče. A když to nezahraje Gilbert nebo Cody, tak máme velké problémy.
 
 
 
Reakce na jeníček: ... jsme průhlední jako ten nejčistší...
Souhlas. Když se nedaří střelcům s nátlakovou hrou, tak je potřeba změnit styl hry. Psal jsem to několikrát.

Nátlaková hra bude úspěšná, pokud máš produktivní hráče. Ty ted nemáme, tak se tomu musíme přizpůsobit. VP to zkouší urvat silou a překonat. Myslím že by měli nejdřív hráči na hokejky dostat jistotu, dát pár gólu a pak se třeba vrátit k totální ofenzivě.
 
 
 
Reakce na alkac: To já přece nijak nezpochybňuji. Jen mi...
Právě že na tomto předpokladu zakládáme i každoroční přestavbu kádru. Na čem jiném bychom to měli zakládat než na zkušenostech. První play off má 3 goly, druhé 2 goly a poslední 0 golu. Prostě nešel nahoru a vedení to muselo změnit. Pro něj určitě dobře.

Hledáme hráče pro play off. A mě se Endál, Doležal i Přikryl loni v důležitých zápasech líbili víc. Podle toho jsme je přivedli. Uměli se proti nám nakopnout. Uměli zvýšit obrátky. Jestli se tak nakopnou i u nás si počkáme.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kanadský útočník @BHawerchuk přichází do Budějovic! Motor vyzkouší syna legendárního hokejisty Dala Hawerchuka, který je členem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...