ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PISTON" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jinak Varani přišli o Fleka do konce sezony. Bez něj to budou mit v případné baráži o dost těžší.
Nezávidím jim.
 
 
 
V pohodě. Respekt, že jsi se tu otevřeně vyjádřil.
Námět k článku jsi tu dostal. Až ho zpracuješ, tak pocítíš i na své židli něco mokrého a hnědého. Veškeré informace k jeho sepsání ti LG předá.
 
 
 
* zůstaly
 
 
 
Reakce na Piky: Pardon, jaký článek?...
To se k tobě nedostalo? Určítě si někdo vzpomene, co to bylo za článek. Sem na forum i někdo vložil jeho kopii, když ve sportu zmizel. Bouřku, kterou prase u vás udělalo si budou pamatovat dodnes redaktoři. Stačí se poptat. Najdeš na židlích hnědý fleky, které tam po prasečím telefonátu o ukončení veškeré inzerce, dodnes zůstali.
 
 
 
Mluvím samozrejmě o mládeži s A týmem si prase mohlo dělat, co chtělo. Přidejte časovou osu kdy ho MTF ovládl a stanovy sdružení, které MTF vytuneloval a bude to kvalitní žurnalistika po které uznám, že v redakci nemáte prase rádi.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Jenže teď půjde poslední rovnou dolů a...
Tento systém přímo navádí posledního, aby v případě rovnosti s předposledním začal na konci sezony kupovat zápasy.
Pokud by zavedli play out mezi 11 až 13 týmem, tak by nic takového nehrozilo. A jeden z nich by hrál prolínaci soutěž s prohraným finalistou 1. Ligy.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Na isportu rozhovor s vepřovou hla...
Prase má pravdu v tom, že jakmile nebude 11. až 13. tým o nic hrát, tak je to špatně. Prodávání zápasu a hokejistů.

Jinak prase mele jako vždy, co se mu hodí do krámu.
 
 
 
6 + 18
 
 
 
Tomáš Netíksi hledá nové angažmá – Košice potvrdily jeho odchod. Netík letos odehrál ve slovenské nejvyšší soutěži 30 zápasů (6+1 Smajlík
 
 
 
Souhlas, to se dostáváme k tomu, zda máme hráče vhodné k totální ofenzivě. Vybrat hráče tak, že je vysoko v bodování a proto bude úspěšný v Motoru s nátlakovou hrou je docela hazard. Pro mě stejný, jako tvrdit, že Rob bude v PO skvělej, protože v ZČ je střelec. Do plný a tvrdý obrany se hraje úplně jinak.

Endála, Přikryla, Nováka, Doležala spíš vidim, jako hráče, kteří uměli velmi rychle otočit hru a přebruslit soupeře na dva doteky. To, co jsme hráli s Kladnem a Jihlavou. Dávali ve svých tymech spousty gólu z přečíslení.
Dnes po nich chceme, aby se prosazovali do plných a 60 minut vymýšleli jak překonat beton. Na to ale potřebujeme tvůrce a nahráváče. A když to nezahraje Gilbert nebo Cody, tak máme velké problémy.
 
 
 
Reakce na jeníček: ... jsme průhlední jako ten nejčistší...
Souhlas. Když se nedaří střelcům s nátlakovou hrou, tak je potřeba změnit styl hry. Psal jsem to několikrát.

Nátlaková hra bude úspěšná, pokud máš produktivní hráče. Ty ted nemáme, tak se tomu musíme přizpůsobit. VP to zkouší urvat silou a překonat. Myslím že by měli nejdřív hráči na hokejky dostat jistotu, dát pár gólu a pak se třeba vrátit k totální ofenzivě.
 
 
 
Reakce na alkac: To já přece nijak nezpochybňuji. Jen mi...
Právě že na tomto předpokladu zakládáme i každoroční přestavbu kádru. Na čem jiném bychom to měli zakládat než na zkušenostech. První play off má 3 goly, druhé 2 goly a poslední 0 golu. Prostě nešel nahoru a vedení to muselo změnit. Pro něj určitě dobře.

Hledáme hráče pro play off. A mě se Endál, Doležal i Přikryl loni v důležitých zápasech líbili víc. Podle toho jsme je přivedli. Uměli se proti nám nakopnout. Uměli zvýšit obrátky. Jestli se tak nakopnou i u nás si počkáme.
 
 
 
Reakce na alkac: Jako že ho uvidíme taky udělat dva tři ...
To záleží s kým chceš v lize soupeřit. Důrazný a osobní hokej hrají především ty nejlepší týmy. Produkují podobný hokej play off hokeji.
A pokud tvrdíš, že tento důrazný hokej před bránou nedělá Lubošovi problémy, tak jsi ho v play off nebo baráži nemohl vidět. Je klidně možné, že na to byl mladej a nervy pracovali. Ale to trvalo již více let.

To neznamená, že se to nemůže letos změnit. Moc mu to přeju. Má teď sebevědomí, že kdy jindy by to měl zlomit. Osobně jsem názoru, že s hráčem na zádech bude poloviční.
 
 
 
Reakce na Drew: Podle čtrnácti dnů bude hodnocen? Takže ...
Je zvláštní, že je prohra pro tebe měřítkem, zda se mu to podaří vyřešit, nebo ne. Klidně ať prohráváme do konce základní části, pokud v play off zázračně všichni začnou bruslit. Ale tato pohádka se tu hraje každý rok! A ty máš asi pohádky rád a zajímá tě jenom postup. Mě vůbec ne.

Zopakuji ti to klidne znovu. V tuto chvíli má VP poslední šanci s baletka nasazením něco udělat. Pokud tak neučiní, skončí jako všichni předním, kteří čekali, že se to v play off změní. Psal jsem to před sezonou a píšu to znovu. Psal jsem to i před minulou sezonou Smajlík

V Motoru se ploužit po ledě nikdo nebude! A pokud ano, tak výsledek bude stejný i za 10 let.

To, co normální lidi zajímá, je nasazení v každém zápase. Na výhry, pohádky a balet se.e bílej tesák. Kašlu ti i na výhry kde se nemakalo, kašlu ti i na kupování licence a podobné nesmysly. Když se tu bude na ledě makat, tak žádný sponzor neodejde. Tady se ale tři roky po vánocích hraje balet.

A za VP jsem tu hodně rád. Protože sedí teď doma tak nasra.ej, že přivedl na led tým, kterej nebruslil, že bych nechtěl bejt v kůži hráčů na příštích speciálních kondičních trénincích.

Po náročnosti se tu volalo a VP ji přivedl. Pro ploužení v několikátém zápase ale neexistuje omluva. A není omluvou ani to, že VP trénuje první rok.
 
 
 
Nepochopil jsi muj prispevek, nevadi. Chůzi na ledě si ospravedlňuj jak je libo. Motor je profesionální tým a VP je profesionální trenér.

S výkonem jaky jsme předvedli s posledním týmem, to může trénovat kdokoliv.

Z tiskovky po zápase jsem pochopil, že má stejný názor jako já. Tedy, že se již toto nesmí opakovat.

Nasazení hráčů byla katastrofa. A nikdo neříká ze VP je dobrý nebo špatný trenér. Hráči nebyli ochotni 2 třetiny bruslit a je na něm, aby to změnil. Tady o žádné trenéřině není ani řeč. Ústí nás pred plnou domaci halou přebruslilo a to na bruslení máme letos založenou celou hru!

Už vidim jak půjde VP lidem říct, že nemá dost zkušeností a proto jeho tým 2 třetiny nebruslil.

Vždyť mu nikdo nevyčítá, že nedavame goly, nebo že se prohraje, protože jsme dali 6x tyčku.

Včera jsme nebruslili. S tím neporazíme ani Havlbrod.

Mě osobně se jeho prace velmi libi. Ale toto jsme psali u všech trenérů a musí to tu byt napsáno i s VP. Chůzi na ledě nelze tolerovat. NIKDY
 
 
 
A ze Vsetína stáhneme Gábu a Strmiče pošleme na hostování do Třince. Jdu to domluvit Smajlík
 
 
 
Změna na buly:

odkaz
 
 
 
Reakce na Drew: Ta odpověď Kohyho je sice hezká, ale otá...
Já nejsem obchodní génius, ale pokud by ti zde klub napsal, co z toho má, tak se pro příští obchod, připraví o možnost dohodnout si lepší podmínky.
Proto se některé věci nezveřejňují. A dokud nebudeme sedět v dozorčí radě, tak se budeme muset smířit s tím, že vložíme důvěru, za tyto obchody, do rukou jiných lidí.
 
 
 
Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se od první sekundy rozhodl postavit výkony na emocích. Pokud by si myslel, že klub je fantastický a každý do toho dává vše, tak on bude první kdo bude mluvit spisovně a uctivě s lehkým humorem. Ale tady se za 20 let vychovaly leda tak leklý ryby.

Ty tu měli úžasné učesané vzory, kteří je ale nenaučili jít před kasu, srolovat někoho na manťák, nebo alespoň jít do čehokoli za hranu komfortní zóny.

A ty deti ať se to dozví hned a od hlavního trenéra A týmu, že to co viděli si nezaslouží žádné spisovné slovo. Dle mého jim to da víc, než 20 let krasne učesanych tiskových konferenci.

A pokud se o Motoru bude říkat, že se zde od trenéra hned bez skrupulí dozvíš na čem seš, tak to bude úžasná reklama pro náš klub.
 
 
 
Fuj, až se mi chce jít ublinknout, že sem se zastal nějaké securitky. Z toho se budu dostávat dlouho.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

75. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Petr Podlaha. V ČB 7 sezon, cca 170 zápasů, 70 gólů. Člen postupového týmu 1968 a...

#OHLASY: Miloslav ČermákČeskobudějovický útočník zaznamenal povedené utkání proti Frýdku-Místku. Nedávno se vrátil po zranění,...

Sice nás čekají ještě dva zápasy základní části, ale že začneme čtvrtfinále doma, to už je jasné. Tak proč otálet s nákupem...

#REPORT: Motor - Frýdek 5:2 ?Proti Frýdku nás čekala těžká práce, ale my jsme ji zvládli a připisujeme si tři body!...