ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PISTON" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Drew: Ta odpověď Kohyho je sice hezká, ale otá...
Já nejsem obchodní génius, ale pokud by ti zde klub napsal, co z toho má, tak se pro příští obchod, připraví o možnost dohodnout si lepší podmínky.
Proto se některé věci nezveřejňují. A dokud nebudeme sedět v dozorčí radě, tak se budeme muset smířit s tím, že vložíme důvěru, za tyto obchody, do rukou jiných lidí.
 
 
 
Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se od první sekundy rozhodl postavit výkony na emocích. Pokud by si myslel, že klub je fantastický a každý do toho dává vše, tak on bude první kdo bude mluvit spisovně a uctivě s lehkým humorem. Ale tady se za 20 let vychovaly leda tak leklý ryby.

Ty tu měli úžasné učesané vzory, kteří je ale nenaučili jít před kasu, srolovat někoho na manťák, nebo alespoň jít do čehokoli za hranu komfortní zóny.

A ty deti ať se to dozví hned a od hlavního trenéra A týmu, že to co viděli si nezaslouží žádné spisovné slovo. Dle mého jim to da víc, než 20 let krasne učesanych tiskových konferenci.

A pokud se o Motoru bude říkat, že se zde od trenéra hned bez skrupulí dozvíš na čem seš, tak to bude úžasná reklama pro náš klub.
 
 
 
Fuj, až se mi chce jít ublinknout, že sem se zastal nějaké securitky. Z toho se budu dostávat dlouho.
 
 
 
Jestli někdo napíše, že máme každou třetinu takovéto dvě střely, tak se nechám někde vyšetřit. Opravdu nemáme.
 
 
 
Reakce na vodopadek: no dneska chyta dobre.. predevcirem...
To jim chytal jinej jantar
 
 
 
Reakce na MARSCH: To vycházíš z dubnových vyjádření vede...
SB o tomto možném výpadku z rozpočtu věděl už dýl. Proto na konci sezony mluvil o možném snížení rozpočtu. Určitě to na něj nevybalil Teplý včera ☺ Především s AS nepanovala v Madetě spokojenost ☺ Doufám, že VP nedovolí na ledě a v kabině takové hrůzy. Do Madety se to samozřejmě dostalo a pana Teplého to pořádně vytočilo.
 
 
 
Reakce na Speeder: Nemyslel jsem konkrétně odchod Chovan...
Tak to souhlasím. Osobně dávám přednost vyjádřením v duchu VP, než to, že sportovní výsledky nejsou podle představ.

Doufám, že ani u nás nebude VP jako kužel, kdo neviděl, tak doporučuji celé:
odkaz
 
 
 
Nahrazuji ochotou bruslit, srážet se, nevypustit souboj, dat tomu maximum.
 
 
 
To, že to uhrála Jihlava srďíčkem
 
 
 
Tak zkouším si představit náš baletní soubor, jak po třech prohraných barážovych zápasech ve čtvrtém teče po dvou třetinách 1:4 a ve třech minutach dá 3 góly na 4:4.
Smajlík
Kdo by po druhe třetině na to vsadil?
 
 
 
Reakce na Ferda_Mravenec: Blbě se říká kamarádovi kteréh...
Tak bejt pouzitivni po tom co:

30 chvílema lítá v oblacích
17 neútočila
14 nechtěla
9 nevystřelila
80 na konci nemohla
20 neudělala kličku
32 seděla na trestny
12 nebyla schopna vyhodit na ZU
13 neměla spoluhráče
64 mrd.ala kabinu
11 netrefila kasu
71 hraje jen v ZČ
24 je za tyto vykony drahá
96 nedává goly
85 je nerozehraná
93 nepřihraje
Atd.

Je tleskat dost těžký. Je to slušnej baletní soubor.

A to většina ještě nasedla před staďákem na šneka, sežrala leklýho kapra a o vánocích zlatý prase.
 
 
 
Věřím, že ten svůj každoroční půl bod na zápas zopakuje i v příští sezoně a udělá to s úsměvem na tváři i v případě, že bude např. ve třetí lajně.
A předpokládám, že k tomu nejsou potřeba ani extraligové platové podmínky.

Šnečí tempo jsem u něho dřív nepozoroval, tak doufám, že na šneka nenaskočí hned ve dveřích stadiony. A o vánocích doporučuji vynechat společné stolování nad zlatým prasetem, které má za následek obrnu v nohou i rukou našich hráčů. O vánocích se skutečně dějí zázraky, ale tento nevysvětlitelný úkaz, bych v příští sezoně s klidem oželel. A pro jistotu nekonzumovat ani leklé kapry.
 
 
 
A nevšiml jsem si, že by v Liberci, Třinci, Varech a Kladně odešli diváci jen proto, že z poloviny omladili tým.
 
 
 
Reakce na Speeder: VN je ten poslední, kterej by něco oj...
To si myslím i já.
V zč mě ale kluk trochu nahlodal. Na ty hokeje sem chodil. I on sám ví, že hrál tak 10 minut v zápase, že mu to stačilo. Příčítám to atmosféře v kabině.
Pod VP verim ze uvidíme o dost lepšího VN.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Přijde mi, že některým tu opět učarova...
Věc se má tak, že jsme tu šanci mladým měli dát už dávno. A ano na úkor postupu. Dnes jsme tu měli mít tři rozdilové borce.

A oběsit se teď z toho nepůjdem.
Melo se nakoupit par nadějných juniorů před lety za pár šušňů. To jsme prospali a ted to zkusíme s dorůstajícíma vlastníma. Nic hrozného se neděje.

Myslím, že všichni normalni tu Neďáka chtějí. Ale pár lidi by dalo přednost i hráčům, co se za tři roky dostanou na úroveň Neďáka. Protože takové si dnes a ani potom nebudeme moc dovolit nakoupit. A Neďák to nebude, kdo nás za tři roky potáhne k titulu v EL Smajlík
Kdo to tedy bude? Tomu, že se v EL roztrhne kasa a budem nakupovat reprezentanty moc neveřím. Budem to muset mit postavený na mladých hráčích, kterých jsme prozatím za 5 let zabudovali 0.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Kolik, že je Čechotskýmu? :)...
On chce přece omladit Nouzou, Rudovským, Diviškem a Roubikem. Na něj si nepřijdeš na lišáka.
 
 
 
Reakce na Speeder: Může, ale lepší holub v hrsti, než vr...
Souhlasim. Ale čiste hypoteicky! v případě, že bude chtít jezdit VN jen v třetině zápasu a tréninku, tak je třeba si poradne rozmyslet jestli takového hráče chceš jako trenér mit v nově rodici se smečce.
Ve spoustě tymech to nevadi ze hráč první lajny má volnější režim. Ale někde to tu kabinu rozloží. A ted to nevztahuju na VN. Toto plati obecně.

A ja kdybych byl trenér, co jde do týmu baletek, tak bych rozhodne chtěl 100 % od každého. A mám sladkou představu, že VP to bude mit stejne Smajlík
 
 
 
Reakce na Speeder: Zapomíná se na to, že za jednoho Nedo...
Může i z průměrného hráče byt v další sezoně 2x lepší hráč než je Neďák.
Myslím že u Nedorosta záleží pouze na tom, jestli tu chce hrát a dávat tomu maximum. VP by měl postavit smečku bojovníků. Ne houf kaprů.
Smečku, která sežere ty nejslabší jedince. A smečku, které nebude stačit jen tak někdo. Zvracet a umírat se musí po zápase.
Letos jsme zvraceli leda zde na foru
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Když už se tu bavíte o těch třech z...
V první řadě vyčistit kabinu. 10 generálů je stejně špatně, jako žádný.
Já osobně vidim trochu problém v příchodech posil v posledních letech. Nepodařilo se přivést hráče, kteří by překonali ty odchozí. A zrovna 22 leté kluky jsme sem nedotáhli, abychom mohli čekat výkonnostní skoky z říše snů a divů.
Proto říkám vytvořit vyrazne užší jádro zkušených a doplnit rychlýma mladíkama. A do toho mi velký počet kmetů nezapadá.

Každý rok se 3 mladý chytnou a pošetří se na rozdiloveho, profilově vhodného, hráče. Kolik hvězd mají ve Varech a Kladně? A hlavně ti rozdíloví hráči jsou ve všech tymech ti rychlí. Důchoďák zavřít.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: S naší formou a (ne)týmem? Ještě že js...
Děkovat bohu, že nám dal šanci změnit nastavení myslí v našem klubu.
Kladno bojuje s hráčema, co jich půlku nikdo nezná o postup. Pouze nasazenim a dřinou. To je přeci pro nás ta nejlepší zpráva.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 37. kolo Trhači Kadaň Motor čeká poslední výjezd před Vánoci, a to na led předposlední Kadaně. Navážou hráči na...

V prvním rozhovoru se Kanaďan Vincent Dunn rozpovídal o bitkách, legráckách spoluhráčů i o tom, odkud rád střílí branky:...

#OHLASY: Roman #Přikryl Dočkal se! Šikovný centr si proti Prostějovu připsal první gól v dresu Motoru a podpořil tak vítěznou...

Retro zápas dopadl bombasticky! Krásné dresy, krásný výsledek ;) youtu.be/dI9RDi33RWs?a

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
SK Kadaň
ČEZ Motor Č. Budějovice