ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Má někdo obecně představu, jak jsou na tom prvoligoví rozhodčí s angličtinou?
 
 
 
U Dědka by měl zasáhnout svaz, přece není normální, aby se mu skoro každý (nejen náš) zvrhnul v sérii postrkování, bitek a přehlídku vyšších trestů. Bez ohledu na včerejšek, ten člověk neumí řídit zápas a pravidelně z něj dělá nervózní chaos.
 
 
 
S bílou bych počkal, párkrát jí vyzkoušel na speciálních dresech a vidělo by se. Červená mi ještě docela dost evokuje dobu prasečí, byť tu byla i předtím.
Co bych ale zvážil a je to evoluční krok, je opravdu změna odstínu žluté.
 
 
 
Reakce na fofana: Mně tedy Čenda přijde pořád vynikající...
Kritika je silné slovo, já i Evoorg jsme jen konstatovali ústup formy a trochu nejistoty. Pořád tam ta kvalita je, jen měl i lepší období a opravdu v současnosti působí trochu unaveně.
 
 
 
Brízgala podržel, je to trochu jiný styl chytání, než na který jsme tu zvyklí - takový čertík na pružince. Dost při zákrocích odklouzává daleko od brány. Byla znát nesehranost s hráči, ale s holí to asi umí.
Moc jsem nevěřil, že to otočíme - zápasu by slušela remíza. Přesilovky 5:3 měl Vsetín o hodně lepší - ta naše byla jen o přesné střele Doležala, jinak tradiční marnost. Trochu formu ztrácí Čenda, přijde mi, že hraje tak nějak bez zájmu a soustředění, chybí mu ten jeho přehled a třeba v přesilovkách se na něj spoléhá až přehnaně.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To je odpověď pro některé, kteří se ob...
To vůbec není kritika, rád si na některé hráče zavzpomínám. Jen, že dneska se ti čtyřicátníci obzvlášť sešli.
 
 
 
Probůh, kolik hráčů ještě dneska slaví narozeniny (zejména 40.)? Smajlík
 
 
 
Mě tedy zaujala situace v první třetině, kdy šla nahrávka na Doležala o plexi nad hlavou čárového a ten se sehnul a aniž by měl představu, kde se asi tak puk pohybuje, pískl ofsajd. Toliko k upřednostňování útočícího týmu ve sporných situací.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...klobouček před Varany! Teprve leto...
Stejně je zajímavé, jak některé kluby mají dlouhodobě oko na kvalitní brankáře (Vary, Jihlava,...) a některé (Sparta...) utrácí každou sezonu za "skorojistoty", které to ale moc nepotvrdí.
Zdá se, že špičkový trenér gólmanů s dobrým odhadem může být pro klub cennější, než kdejaký střelec.
 
 
 
I když jsem počáteční obavy z dalšího trafikáře v podobě Šimiho setřásl a jeho přínos hodnotím pozitivně, tak na dres pod střechu to za mě není. Za co? Body? Víc jich měl např. zmiňovaný R. Ťoupal a nevisí (bodově nejlepší roky stejně prožil tam kdesi...). Počet zápasů také ne. Ani na poměry extraligy to nebyl stabilní hráč TOP5-10. Podle mě by měly jít pod strop opravdové legendy a jak je poslední dobou zvykem dělat ceremoniál ke kdejakému 26,5. výročí, tak degradace (byť importované) tradice vyvěšování dresů se mi nelíbí. Prostě nemusíme za každých deset let někoho vyvěšovat. Dobře, kdyby tu Šimi zůstal, tak řeknu, že se obětoval pro klub a má tam být. Takhle je to jen jeden z našich lepších hráčů.
 
 
 
5 použitelných obránců je opravdu bída. Trochu se obávám, jestli bude stíhat Renda tempo play-off. A i když se vrátí Kachyňa, tak nechápu, proč teď nenecháme na pár zápasů oťukat Svacha - zvyknout si na spoluhráče a systém. Tu dnešní holomajznu by asi uhrál taky. Jasně DS nemá lidi, ale tři zápasy navíc by mladej zvládl.
 
 
 
Pokřik s k..vami mi přišel na vlastní diváky trochu moc. Dřív se skandovalo: "Gaučáci, kam jdete?" to by tu asi tolik vášní nevzbudilo.
 
 
 
Mě by zajímalo, jak se na to tváří v takové Jihlavě. Taky velká spádovost (byť trochu chudší region), tradice, stadion to na 30 výjimek zvládne, ale v současné situaci bych si nebyl jistý, že příští sezónu přepnou a do té šestnáctky postoupí (tím nechci letos jejich šance úplně odepisovat).
 
 
 
Opravdu povedené a souhlasím s "neplyšákováním". Já bych ocenil i přínos M. M. Venkrbce. Bylo vidět, jak mu na celé akci záleží a celou dobu působil hodně aktivně a pozitivně v dost rozbouřeném zápase (i třeba takovým detailem, jako přiznaná teč).
 
 
 
Pádů při běžném bruslení bylo na začátku opravdu hodně a to by měl být led připravený. Spíš mi pohledově přijde, že letos led vypadá hodně špatně v závěrech třetin. Nevím, jestli nějaké změny v technologii nebo kluci opravdu o tolik víc bruslí.
A nedá mi to, si opět postěžovat na zamčené východy z C na schodiště.
 
 
 
Kohy, díky za doplnění Androidího kalendáře. Zatím ale vidím jen zápasy do konce prosince. Je problém u mě nebo budete data dosypávat?
 
 
 
Řekl bych, že už Servismani hráli.
odkaz
 
 
 
Kohy, prosím, budete aktualizovat kalendář zápasů pro ios&android o zápasy v druhé části? Díky
 
 
 
Nechám se vyvést z omylu, ale mám za to, že kdyby se během odchodu prostějovských o druhé pauze k nim naši superfanoušci nesnažili dostat, tak mohlo zůstat jen u pořvávání a jednoho - dvou letících piv.
Zbytek si mohli dořešit venku, na benzínce, nebo někde v lese.
 
 
 
Tak dle instagramu se můžeme těšit (mimo jiné) na vánoční edici dresů.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vrchol sezony se blíží! Vstupenky na úvodní dvojzápas play-off 19. a 20. března můžete kupovat už teď, i když soupeře ještě...

Po 60 letech v bledě modrých dresech a na počest slavných předchůdců se povedlo porazit Litoměřice 3:1. Jak se vám zápas a vše...

Jak se vám líbil včerejší výjimečný zápas a speciální retro dresy? A nechali jste si podepsat klubové legendy, z nichž některé...

Retro zápas za tři body. Litoměřice jsme přehráli 3:1!