MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jedna věc je vracení peněz, ale druhá, mnohem zásadnější, je financování příští sezóny. Lidi částečně odradí výkony, ale pokud se nevyřeší další hrozící vlny a lockdowny (očkování?, oslabení), tak do permice půjde málokdo.
 
 
 
Myslím, že v době dřívějšího provozovatele (taky nebyl bez chyb - čekal jsem na výměnu vánočního dárku do velikonoc, kvalita něčeho nebyla ideální...) nosilo obrandované věci daleko víc lidí, než teď. Předtím jsem každý rok něco pořídil, nebo dostal. Od dob kappy nic (mně se nelíbí a když někdo vybíral něco jako dárek naštěstí neměli velikost)
Dobře, jsem schopen odpustit pochybnou kvalitu a každý rok třeba triko obměnit, jako podporu klubu, i za tu cenu. Ale ten design je prostě fádní, bez nápadu a nedotažený (zpracování to samé). Je vidět, že to někdo dělá jen proto, že musí.
Souhlasím, že problém je v tom, co to tu vede za lidi. Když to Kohy reportuje místním zástupcům, tak Ti nad tím mávnou rukou, že jim to stačí. Motivace žádná. Na Spartě je vidět, že to jde. Navrhněte Kappě na dva měsíce vytrejdovat týmy fanshopů Motoru a Sparty.
Může to také skončit tím, že se toho nějaká skupinka "podloudně" ujme. Zneužije logo a udělá 3 pěkná trika a 2 mikiny a ty půjdou na dračku - pro klub 0.
 
 
 
Já bych si třeba za týden, až budeme mít za sebou (tuším) všechny soupeře rád poslechl nějaké zhodnocení od trenéra, nebo manažera. V čem přesně jsou chyby. Jak se budou řešit - změna stylu, úprava fyzické přípravy,... Co se bude dít se sezónou dál, jestli je odepsaná a šetříme(a skončíme s velkým odstupem poslední), nebo chceme průběžně posilovat a budovat, nebo počkáme na léto, že nám tu bude stát přede dveřmi sehraná první lajna a dvě elitní obrany navrch, nebo co vlastně. Nerad bych ale slyšel tradiční předvánoční fráze, že když se OBJEVÍ (sám od sebe) někdo zajímavý, tak možná...
 
 
 
Tome rozhovor super. Smajlík Technické zpracování máte už hodně vychytané, žádné ozvěny, motorovky,... záběry ostré...střih taky v pohodě. Fajn nápad s Bazalkou.
Moc dobré otázky, docela i navazující - tam vidím prostor jít ještě dál a napadly mě párkrát ještě nějaké rozšiřující dotazy. Samozřejmě ten rozhovor není nafukovací.
Až na ty asi dvě voe a jedno kávo by to mohl přejmout kdejaký hokejový/sportovní server. Už se to párkrát řešilo, hodně jsi to omezil, mně to nevadí, jen to v tomto případě možná zabrání většímu rozšíření.
 
 
 
Niklas hodně dobře a s metrem rozhodčích už se asi srovnává, ale s jeho postavou bude vždycky mít víc vyloučení, než Ivan nebo Čenda. Jen už by to chtělo první gól za =M=.
Slováček bída oběma směry. Babka nebo Žovinec byli lepší univerzálové.
Raška dneska taky slabé, těžko říct, jestli mu chyběl interně nenasazený Michnáč (tam to bude asi zajímavé) a nebo byl mimo po tom úvodním nárazu.
 
 
 
Já bych s nějakými soudy počkal do Mikuláše, to budeme mít za sebou i pár zápasů se slabšími týmy.
Docela by mě zajímal názor (na situaci, hru, potřebu posilovat,...) Quaka, který se z fóra postupně (byť to avizoval) vytratil.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Hele ty rozhovory. Je pro vás lepší to ...
Určitě hned. Můžete tak řešit i aktuální témata. Když se budeš ptát na současnou horší sérii třeba a vyjde to za měsíc, tak budou všichni koukat, co je na pěti vítězstvích v řadě horšího. Smajlík
 
 
 
Jsou jen asi 3 obory s exkluzivitou. Pivo, pojišťovny a tu 3. nevím - z nich jsou ještě ony výjimky. Mimo tyto obory s exkluzivitou mohou mít týmy i "nesvazové" sponzory.
 
 
 
No, posila by musela být celkem velká persona, protože průměrný ELH hráč by tu sám o sobě zapadnul - viz Indrák, Raška.
Ještě k těm divákům - nevím, jestli by plný dům přinesl výhry, ale jsem si jistý, že v současné situaci by chodilo hodně pod 5 tisíc a tým by byl pod dost velkým negativním tlakem, který asi každý známe ze svého okolí - nadávky za každou zkaženou přihrávku atd.
 
 
 
Reakce na full: Mě se třeba líbí naše bruslení, je to ry...
Já vidím oproti začátku posun i v těch přihrávkách. Mnohem víc udržíme puk a jsme schopni si nahrávat, přechod do pásma se taky zlepšil a na přesilovkách nás aspoň nevymetou po deseti vteřinách. Samozřejmě to není žádný ideál a v zápase se Spartou, Třincem,... to bude vypadat taky jinak, ale posun tam je. A radši budu koukat na pomalý vývoj v sezóně o ničem, než deset let stabilně sledovat zlínský beton.
 
 
 
Asi půjdu proti proudu, ale mě se náš herní projev líbí čím dál víc. Bohužel horší kvalita v koncovce, nejistí brankáři (dnes naopak Čiliak super), chaos v obraně (dnes to také tak špatné nebylo) a hlavně ty rozpady v závěru, to degradují. Poslední dva zápasy vypnout v půlce třetí třetiny, tak odcházím s tím, že jsem viděl pěkný hokej.
 
 
 
Myslím, že by počet těch, kteří by zpět nic nechtěli, zvýšila nějaká symbolická kompenzace - např. limitka pěkného trička (to by ale musel navrhnout někdo jiný, než kopírovači z Kappy).
Za mě nejlepší řešení - převést nevyčerpané zápasy do budoucna... já si počkám.
 
 
 
Ten náš finančně zodpovědný přístup (byť se mi líbí) bych nepřeceňoval. My jedeme tak-tak abychom vyšli. Ale týmy s dražším kádrem využijí situace "tovítekrize", škrtnou hráčům půlku a budou na konci sezony na nule, stejně jako my. A to co mají v hráčích je nesrovnatelné. Pověst si asi vylepšíme, ale na peníze slyší hráči líp.
My sice ohráváme prvoligové hráče a čekáme, až se v nich ty diamanty projeví, ale pokud se bude pořád prohrávat, tak to semele kde koho. A při přestavbě příští sezónu jich pod hrozbou sestupu půlku vyhážeme, aby se tradičně v jiných extraligových týmech chytili a sázeli (zejména nám) góly.
 
 
 
V momentě, kdy jsme je tam pár minut před koncem točili, jak na kolotoči, jsem už věřil, že už si to pohlídáme... :(
Dnes to hooodně nesedlo Plášilovi - vzadu bída a v útoku to rozhodně nevylepšil. Čekám o hodně víc i od Čendy.
Ušetřili jsme, ale doufám, že příští sezonu aspoň ta jedna rozdílová lajna (která, dle dnešního důkazu, dovede rozhodnout zápas) dorazí/vznikne - a nemusí to být zrovna hráči ze zámoří.
 
 
 
Ale jo, bod k bodíku... Nicméně dneska jsme byli blízko a škoda jich. Výkon v první třetině moc pěkný, po srovnání na 3:3 se to najednou vrátilo. Je pravda, že nám chybí to, co nás zdobilo minulou sezónu a co není úplně o těch primárních hráčských kvalitách - bojovnost, konzistentnost výkonu a odolnost v každé situaci.
Přechody v přesilovkách jsou jasné, to se dá dotrénovat, souhra a kondice se také zlepšuje.
Další pozitiva - Čiliak (i když u prvního gólu moc netušil...), rekord v počtu vstřelených gólů, Čenda už 2. gól. Smajlík
Přijde mi také, že ostatní lajny jsou srovnatelné s tou s extraligovými hráči (Indrák, Raška).
 
 
 
Kluziště bez střechy je i v Třeboni, ale tam byly problémy s chlazením i v zimě, takže nevěřím, že by měli led a udrželi ho.
 
 
 
I když si myslím o fotbalových bafuňářích cokoliv, tak jejich mediální snaha o zvrácení situace je určitě sympatičtější, než hokejový předseda, který hned po vyhlášení těch nesmyslů všechno odkýve s tím, že je třeba se přizpůsobit. Smajlík
Od panáka Hniličky snad nikdo ani žádné zastání nečeká.
 
 
 
Dneska jsme nebyli horší, líbil se mi zodpovědnější výkon v obranné činnostia, málo faulů a mnohem více vybojovaných těch nerozhodných puků nejen u mantinelů. Škoda koncovky, ale na tu budeme nadávat asi ještě hodněkrát. Hodně se zvedli Voženílek se Slováčkem. Líbili se mi i rozhodčí, měli cit pro hru, nějaké drobné oplácečky pustili.
 
 
 
Reakce na =M=Dědek: Podle Herního řádu TELH bude možné v...
Chápu, ale to pravidlo je pojaté tak nějak tradičně svazácky. Tuším, že v NHL se dá rozporovat ledacos - ofsajdy, fauly bez rozdílu,...
 
 
 
Když se tu řeší faul/nefaul před vítězným gólem - myslím, že mělo dojít na trenérskou výzvu (nevím, jestli se dá použít na ledacos, jako v NHL, nebo je to omezené).

A trošku nechápu odvolávání brankáře, když prohráváme o dva góly a za celý zápas jsme v přesilovkách nic nepředvedli. V přípravě OK, ale zas takové pouťáky už to nejsou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…