ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Pěkná diskuze z druhé strany na Vsetínském fóru o likvidaci jejich juniorky, která hraje play off, ale měla by dle svazu skončit v nejvyšší soutěži.

Když pominu, že mají argumentaci i slovník zaneseneho septiku, tak i dokážu pochopit jejich nasranost.

Ale ani jeden z místních bačů, kteří všude byli a vše viděli nenavrhl nic, co by vyřešilo nesmyslný počet juniorek.

Status akademie stojí nemalé finance nad rámec povinného a pokud připustíme argument o uzavření soutěže juniorů, tak je logickým krokem dát přednost akademiím, které zajistili lepší podmínky pro mládež.

Proto nechápu, že se rozhodli upálit jednoho svého člena potom, co navrhl zatnout zuby a zkusit ty podmínky splnit. Byť by to mohlo znamenat např. dojíždění některých kategorii na jiný stadion apod.

Jen upozorňuji ty, jež budou jejich forum číst, ať raději nemají okolo sebe ostré nástroje. Chvílemi budete mít chuť provést si okamžitou lobotomii.
 
 
 
Reakce na quak: Tohle už je dnes mrtvé téma. Jasně, pro ...
Samozřejmě napsat to před nějakým společným zápasem by bylo nejlepší.
Ale úplně mrtvé téma to není. Čtenost toho článku by byla napříč ČR velmi vysoká. A o to jde novinám především.

Teď prasečník mluvil o nefér postupu svazu ohledně baráže. Jako reakce na jeho charakterní kvality by to také šlo napsat. Případně to připojit k jiným článkům. Těch témat se dá vymyslet dost, kde by se to mohlo objevit. Ať už o mládeži, Motoru nebo MTF.
 
 
 
Reakce na Piky: Můžu Tě ubezpečit, že většina hokejového...
Tak většina oddělení určitě ano. Mít v lásce něco takového, jde proti přirozenosti a lidskosti.

Ale v médiu, které na přání prasete stáhne článek, něco shnilého jest. Jsou novináři, kteří dali výpověď, jen kvůli tomu, že je koupil politik. Vůbec nemoralizuji a ve sportovní redakci po ničem takovém nevolám, ale nálepky prasečích poskoků se poté zbavuje těžko. Každý, kdo své jméno v zurnalistice pošpiní, bude mít problém svou čest očistit.

Udělejte tedy anketu mezi kluby, co si myslí o převodu hráčských práv za cenu 5000 Kč do MHK z ČB. Když tabulky hovoří o statisících a přiložte k tomu morálni komentář a pak uvidíme, co prasečí inzerent na to.
 
 
 
Další problém s tímto systémem sestupu z EL, bude v případe rovnosti posledniho s predposlednim, prodávání zápasů od týmů, které nemůžou poskocit nahoru ani dolů.
Před koncem ZČ opět začne poslední a předposlední drtit celou ligu.

Pokud by ponechali play out souboj o předposledního, který se pak utká s poraženým finalistou, tak by tyto spekulace z velké části odstranili.

Navržený systém sestupu se vrací k něčemu, co už jednou nefungovalo. Konec ZČ extraligy byl v některých sezónách fraška.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To už je ošetřeno i dnes. Jakmile po u...
Tak samozřejmě situace musí nastat jak píšu. Dnes to ošetřené je, protože se hraje play out. Ale ve chvíli, kdy bude hrozit celku na 12. pozici konec sezony 8.3. , tak jeho snaha bude maximalne zobchodovat své hráče na konci ledna. Opět bude hrozit hromadný výprodej hráčů do 1. ligy. Proč by si takový tým nechával hráče, když nebude hrát o play off, ani nebude hrozit sestup. Ta situace nastane, když nějaký tým bude o parník poslední.
 
 
 
Jak bude ošetřeno, aby např. 12. tým, který už nemá šanci na postu do play off, ani sestup, neposlal celý tým do první ligy? Např. do své farmy, nebo někomu na hostování?
Opět se dočkáme hromadných stěhování do první ligy? To by rozhodně nebyla dobrá zpráva.
 
 
 
Myslím že je dvouletá. Je vázán i na další sezonu.
 
 
 
S tim vším souhlasím. Ale mou nasranost z kvality zdejšího školství to nemírní. Je třeba něco změnit.

Škola by měla lidem dát možnost, dělat co chtějí a díky tomu mit větší šanci na šťastný život.

Stokrát raději bych byl, za produkci šťastných uklízeček, namísto zástupu nasraných úřednic.

Společnost, která neprodukuje šťastné lidi, považuji za větší problém, než přechodníky. Výchova befeleme robotů, je asi dobrá pro jejich snadnou ovladatelnost, ale se šťastným prožitím života to nemá nic společného. Vzdělání nás má i obohacovat a přispívat k našemu vnitřnímu rozvoji.

Při existenci tolika negativních nálad ve společnosti je jasné, že se to nedaří. A jsou například i rozvojové země, kde by jistě neměli o větném rozboru ani páru, ale lidé jsou tam šťastnější.

Možná i proto, že nežijí stresem z toho, zda je nestihne nějaký trest za to, že nezvládají látku ve škole. Možná se pro naši společnost stalo až příliš důležitým to, zda všichni umí větné rozbory. Co když je mnohem důležitější vychovat šťastnou uklízečku?
 
 
 
Reakce na quak: Nespletl ses? Jsem si prakticky jist, že...
Specializaci je opravdu težké do základního vzdělání nacpat. Spíš to bylo myšleno jako jedna z cest oproti té katastrofě, co se děje nyní. Základní vzdělání by mělo maximálně otevřít možnosti pro výběr další specializace.

Jak k tomu napomáhá befel, který umím do další písemky, netuším.
Lepšího člověka to ze mě neudělalo. Nasranějšího rozhodně ano. Učitelé sotva stihaji opsat látku na tabuli a poté jí vyzkoušet. To nepovažuji za učení. To může opravdu dělat opice.
Samozřejmě nehovořím o všech. A za hlavni příčinu považuju přeplňené osnovy, znemožňující jakýkoliv individuální přístup. Zda za to může větný rozbor, nebo princip učení postavený na strachu a trestu, nechávám na posouzení povolanějším.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: :)) ok, takže chápu to správně, že t...
Můžeš si udělat z mého textu i takový závěr. Základní škola mi dala tolik, kolik bych se naučil sám za jeden rok domácí výuky.

Naopak VŠ mě bavila, nemusel jsem tam chodit. Rozhodně nepíšu, že se nemá nic učit. Klidně ať je výuky 2 x tolik. Ale ať si každý může vybrat. Mluvim o obrovském množství h.ven, které se musíš učit nazpaměť a které zapomeneš týden potom. Někoho toto asi obohatilo. Já říkám, že tento 200 let starý systém je zloděj času a zlo. Rozhodně to je na delší debatu a mám respekt ke všem, které základní škola bavila a výuku si užívali. Já bych raději pracoval s Karabachem v krematoriu, než koukal na otrávené učitele, které jejich práce sere.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: ale mě taky nebavily :)) ale kdyby ...
Proti proudu. Můj názor je, že se nyní 8 hodin dřepí ve škole a v reálu dáváš pozor cca 1 hodinu. To je pro mě větší zlo, než větný rozbor. Několik ztracených let o něčem, co znát nechci a pamatovat si nebudu. Systém nenabizi oblasti na které se můžeš zaměřit. Učení nesmyslů, které si na netu najdeš za 3 vteřiny. Učitelé, které nezajímá žák, ale jak rychle odvykládat osnovy. Hnus hnus hnus. Školství je takovej hnus, že větný rozbor je ten nejmenší problém.
 
 
 
Ovšem že hovořil o tom, jak bude po hokeji dělat v krematoriu a velice rád tam spálí i mrtvolu rozhodčího. Já bych se ho zastal. Možná bych se i odvolal. Jelikož se nejednalo o výhrůžku likvidací živého jedince, ale mrtvoly :-)
 
 
 
Reakce na Paav: Panu rozhodčímu musím dát za pravdu v to...
Co to ten Honzík mele. Vždyť puk nebyl vidět! Mu zapomněli dát instrukce?
V Jihlavě by si přáli, aby se Endy Honzíkovi omluvil, že nedokázal udržet jeho nepěknou střelu a pak aby se omluvil obráncům, že se od nich nechal na golmana natlačit. A hned potom, aby golmanovi ukázal, kde leží puk.

Ten ale zrovna seděl v kase jako ocas a ze svého rozkleku by nemohl v životě pro puk dosáhnout, takže by bylo nejlepší, aby mu puk posunul o metr doprava.
Pak by to bylo dle pravidel.
 
 
 
Reakce na buben: Ok beru...
Puk byl ve hře. Golman ho neměl. Jinak mě nevadí, když přijdeš podiskutovat. Myslím, že když se gólmana zeptáš, tak ti potvrdí, že ho nedržel.
A pak je blbost, aby rozhodčí přerušoval hru. Když max po vteřině vykoukl volnej. Ale uznávám, že jsou rozhodčí, který přeruší ikdyž je hráč pul metru před brankovištěm.
 
 
 
Reakce na fofana: Mimochodem, ze záznamu mi přijde Endyh...
Jak píšeš. Pokud je v brankovišti první puk, může tam pak stát třeba 10 lidi. Nesmí pouze bránit brankáři v zákroku.
Golman ale udělal zákrok ihned na začátku, kde si zakleknul, aby zabral spodek brany, ale puk nedržel a měl ho u špičky betonu. O žádný jiny zakrok se ani nepokusil, protože ani netušil kde puk je. A nikde v pravidlech není ani slovo o tom, že volně ležící puk nemůžeš domr.dat do brány. Dokud je puk vidět, je ve hře.
Jedině se mohl pískat kontakt s brankářem, ale tam mu výrazně pomohl obránce, který tam Endyho masíroval.
Já bych gólmany chránil a pískal vše v brankovišti, ale pravidla takto nehovoří. Chránit ho tedy musí obránci.
Jsem za Endyho rád. Takovýho hráče jsme předloni neměli, co by proti Dukle na ledě klidně zemřel. Je to hráč do play off.
 
 
 
Souhlasim, že jsme měli stejně šancí jako Jihlava. Ale u nás spravedlivě svítila 0.
Nebuď blázen. Ten by ten tým pochválil i s 0 střelama za 3. třetinu. Jsou to přeci vojáci a ti mají taktiku vždy dokonalou.
Beton od 0:1 trochu ano. Ale od třetí třetiny totální beton. Samozřejmě šance a úniky pak měli, když mi musíme bušit. Ale to už jsme si snad zvykli. To hrají 10 let a mají to zvládnuté dobře. Jen ten hokej ve světe se drobet ubírá jinou cestou.
 
 
 
Dnes pomohlo výrazně pověstné Sparťanské štěstíčko, které si Honzík přivezl. Po prvním gólu se rozklepal, až mi ho bylo líto. Pak už stačilo trefit bránu.
Jihlava letos nejslabší, co pamatuji. Puk jim nelítá na hokejky a to, co jim nikdy neuskočilo, teď jim přeskočí hokejku. Čekal bych, že je přebruslíme, ale zde problém neměli. Šancí měli 5 za zápas a 2 góly jsou pak klasika. Což bylo cca o 2 vic, než si zasloužili.
Nedivim se, že trenér to nezkousnul. Taktika betonovat perfektně 50 minut vycházela. Jen se modlím, že si i dál bude myslet, že je to perfektní moderní taktika. Bohužel jsme ji chtěli ve Vsetine 3. tretinu taky zkusit, jinak jsme tam neprohráli.
 
 
 
Jim v Třinci neřekli, že chytá v sobotu na Slavii?

Podle aktuálních informací tiskového mluvčího Radima Sajbota by Čiliak za Třinec hrát neměl, Oceláři budou sázet Šimona Hrubce a řeší pouze obsazení brankářské dvojky. Během dneška padne ve slezském klubu rozhodnutí, kdo jí bude: zda Petr Kváča, jenž je v klubu zapůjčený z Českých Budějovic, nebo Peter Hamerlík, jenž má vyřízeno hostování v Pardubicích do 15. ledna. Tedy do dneška.

Zdroj: odkaz
 
 
 
Kohy se rozhodl, že zde nebude výrazně kritizovat. Proč by nemohl na fóru psát, to co sám chce?

I poslední dobou se řeší, že je to forum a muže si tu psát kdo chce co chce. Ale největší zálibou zde přispívajících je napadání ostatních za to, co píší. Ano i to je forma vyjádření, souhlasim. A nechci ji v zásadě regulovat!

Ale jak to prospívá Motoru, diskuzi o hokeji, tomuto fóru, vedení klubu, nebo hráčům na ledě, je mi záhadou.

A v případě, že se tak děje vždy převážně, když se prohrává a u jedinců, kteří nikdy nenapíšou nic pozitivního, nebo konstruktivního, tak tyto ocasy a vše co napíší, nepovažuji za fanoušky hokeje, ale za odpad, který se bohužel při kvantitě návštěvníků na stadionu, musí vyskytnout.

Jedná se o stejné ,,fanoušky,, které zajímá pouze postup a ,,fanoušky,, které by nikdo na stadionu nepotkal, pokud by se v extralize bojovalo o udržení na posledním místě.

Nemluvím o nikom konkrétně a podobnost s polovinou diskutujících je čiště náhodná.
 
 
 
Reakce na quak: 2 Ratamahatta No, já ve svém příspěvku m...
Okamžitě mě zaujalo to samé, co tebe. Kritikům nejvíc vadí, že se kritizuje jejich kritika. A poukazují na to, že kritika je to, co na fóru chybí a když se tu už objevi tak je zde zkritizována.

To je materiál.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

75. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Petr Podlaha. V ČB 7 sezon, cca 170 zápasů, 70 gólů. Člen postupového týmu 1968 a...

#OHLASY: Miloslav ČermákČeskobudějovický útočník zaznamenal povedené utkání proti Frýdku-Místku. Nedávno se vrátil po zranění,...

Sice nás čekají ještě dva zápasy základní části, ale že začneme čtvrtfinále doma, to už je jasné. Tak proč otálet s nákupem...

#REPORT: Motor - Frýdek 5:2 ?Proti Frýdku nás čekala těžká práce, ale my jsme ji zvládli a připisujeme si tři body!...