ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na .Vox.: Celkem zajímavý příspěvek, který nehled...
Samozřejmě je to utopie. Zdarma to nejde. Ale sehnat dobré mladé hráče za málo peněz opravdu není problém. Problém je, že budeš muset vyházet ty, co tu jsou od přípravky. A to je skutečný lidský problém. Navic není jisté, že se nový hráč prosadí, nebo že není jeden z těch protěžovaných.
Rozhodně se ale tenkrát mělo něco dotáhnout. Takto jsme vyhodili několik ročníků do koše, které nám chybí.
V tuto chvíli už nám mládež drobet funguje a i produkuje hráče. Ale naši soupeři mají náskok. Proto kupujeme hráče, které bychom měli mít z vlastních zdrojů. A na hráče, kteří mají být skutečně rozdíloví, nejsou peníze.
 
 
 
Zase kopice fandů, pro které je extraliga jediným měřítkem úspěchu.

Osobně chybu vidim v základně. Nakupujeme celý tým a pak na rozdilové hráče prostě nejsou finance. Chybí nám mladá rozdílová generace jako je Machač, Zikmund, Karabáček apod. Takových jsme si měli během uplynulych let vychovat alespoň 6. Takové hráče tu potřebujeme a z naší výchovy je bohužel nemáme. Důvody jsou třeba hledat v letech dávno minulých. A naši odchovanci, kteří i třeba za nás hrají, nebo hráli, prostě na tyto hráče nestačí.

Po znovuzrozeni se měli ihned stahnout talentovaní hráči do mládeže z celého jihu, když ne z celých čech. Tady jsme zaspali.

Snad se teď začne díky akademii něco hýbat a ten smradlavej rybnik se postupně vyvětrá. Mládež a desítky let protekcí na všech pozicích to dotáhly do stavu, kdy realně hrozilo, že budeme hrát spodek pralesa, na hokej bude chodit 1500 lidí a žádný sponzor nebude chtít mít nic společného s touto žumpou.

Dokud nebude mládež dostávat skutečnou šanci a dokud v mládeži budou hrát ti preferovaní, tak je extraliga to poslední, co nás má zajímat. Nikdy nebudeme mit v extralize 200 mega na nákup reprezentantů. Budeme muset mit vlastni hráče. Ale které, když za 5 let, tu je z nových hráčů jen Beránek, který stačí tempu?

Výsledky klubu budou vždy obrazem práce s mládeží, pokud nepůjde o klub s téměř neomezeným rozpočtem. Pokud se nastaví dnes v mládeži rovné a motivační podmínky, tak za deset let tu všichni budeme spokojení.

Díky Bednovy se to tu táhne alespoň rozpočtem. A snad časem to bude taženo kvalitními odchovanci. Ikdyž si o výchově naší mládeže myslím své. Dokud se nebudeme každému hráči, alespon chvili, věnovat individuálně, tak vyspělé země nedoženeme.

K baráži: Mě tedy nepřekvapuje, že se prvoligovým hráčům nedaří přehrát extraligové. I Kladno tam má řadu extraligových hráčů, kteří by si extraligu zahráli kdekoliv. Potřebovali bychom kopici štěstí, abychom konkurovali.

A 4 obdržené góly v baráži na domácím hřišti snad ani nemůžeme myslet vážně. Když to nejde dopředu, tak se to musí uhrát dozadu. Místo obrany se asi trénoval útok. Chybí nám pak změna systému a překvapení soupeře. Jinak mě tento tým mile překvapil postupem do baráže a je to úspěch.
 
 
 
Kváča: O nás je známo, že hrajeme agresivnějším stylem, vysoko napadáme, tak si možná soupeři řekli, že se proti nám vyplatí čekat na chybu a chodit do protiútoků. My to tak prostě musíme brát a se soupeři se porvat, ať budou hrát jakkoliv, tady už není cesty zpět.

S tím naprosto souhlasim. Chomutov si přijel pro dva body a dokonale mu to vycházelo. Naštěstí udělal jen bod. Přitom stačilo beky stáhnout o pár metrů dozadu a zamezit těm brejkům. Je to velká zkušenost do dalších zápasů. Je to věc, kterou jsme za celej rok netrénovali, ale extraligisti změny hry umí mnohem lépe.

Někdy je třeba 10 minut hrát ze zatažené obrany a čekat na chybu soupeře. Včera nás to stálo pouze bod. Ale není možné, aby jezdili po jednom protečování ve středním pásmu 2 na 1.
Doma necháváme útočníkům ve středním pásmu moc prostoru. Neviděl jsem to u nikoho jiného u Varů, Komety atd. Kvalita přihrávky je samozřejmě u nich jinde. O to spíš se musí stáhnout jeden z útočníků.

Na Kladně se snad vrátíme k zataženější hře. To vyloženě dělá Kladnu velké problémy. Nejhorší, co se muže stát je, že se necháme strhnout a budeme s nima jezdit nahoru dolů. Bohužel to se nám tam stává často a nedopadne to pak dobře.
Kouskovat hru a nenechat je rozjet. To na ně platí.
 
 
 
Zbyňku, děkujeme, že za nás bojuješ i v Brně. Přijeď na zápas, ať ti může poděkovat celej stadion.
A příští sezónu s tebou počítáme Smajlík
 
 
 
Reakce na quak: Bek Pavlin v posledním utkání zase přeje...
Na tebe si počkáme. Víme kde máš gauč.
 
 
 
9 prohraných zápasu v řadě není vůbec špatnej počin. Asi málo peněz z radnice za to může.
 
 
 
To asi u zlodějů končí sezóna a k nám se stahuje jejich elita.

Přesně jako tento ocas tam mluvi většina. Nula respektu k soupeři a plácání velkohubých nesmyslů, které jim nikdy nic nevyhrály.
Určítě máme dvojnásobný rozpočet než Pardubice, Chomutov a Kladno s Jágrem a Plekencem v sestavě. Kdykoliv jsme si je mohli koupit s naším rozpočtem, ale my blázni jsme to nasypali uklízečkám.
 
 
 
Reakce na Perun: V souhrnu 1. ligy se dá podepsat Zbyňov...
Byl bych rád, kdyby se bodový přísun od obránců vytratil i v baráži, pokud budeme stejně dobří dozadu jako ve venkovních zápasech. V baráži padají 2 až 3 góly na zápas. Rozhoduje defenzivní činnost týmu.
V domácích zápasech se obránci snaží více podporovat útok a je to jeden z hlavních důvodů, proč doma dostáváme 3 a více gólů. Doma nebráníme dobře.
 
 
 
Není potřeba jim nakládat víc než unesou, ale ten trenér je mimo asi jako Frolo.
Lepší byli ve 2 třetinách z 15?

Nepamatuji větší vymazání týmu, než jsme mohli vidět v této sérii.
Kde byla nejproduktivnější lajna pralesa?

Jinak mají zálibu hodnotit naše fandění. K jejich divákům napíšu jen tolik, že v základní části jsem koukal s otevřenou pusou, jak proti nam fandili. V play off jsem koukal zrovna tak, ale jak jsou ticho. A pokud postoupíme a v EL. prohrajeme semifinále, tak našim hráčům taky zazpíváme.

Junky jim vyrazili, ale toto je nesmí položit a přeju jim, ať to za dva roky umlátí zpět. Z extraligy juniorů měli vyhodit klidne dalších 6 týmů. 12 by bylo akorát.
 
 
 
Nemá někdo 2 volná mista do Vsetína?
Přispějeme na náklady.
Tel. 728837729
 
 
 
Tak ve Vsetine na to jsou patřičně hrdi, že obrali dva nachcané fandy. A je to podle nich v pořádku, protože měli dres.

V posledním zápase ZČ byl u namesti Vsetínak sám v hospodě úplně na šlupky a v dresu a šále hulakal nesmysly. Když vylezl z hospody, zapomněl že už není na vesnici a existují tu chodníky a obrubníky. Samozřejmě upadl na šišku a všude krev.
Podle spravneho Haviřovaka/Vsetinaka by se měl takto nevychovaný blb okrást a domlátit.

Tady ale mame pokřivené myšlení, tak se mu zavolala záchranka a nic se mu neztratilo.
Nedomýšlet, jak by dopadl Motorák na Moravě.
 
 
 
Reakce na Zdenekvarasek: Dobrý den! Já teda nevím jestli...
Klid to byli fanoušci Vsetina.
 
 
 
Reakce na Ivan.h: Když postoupí Kladno a my, tak se stan...
Tak ať Bedna vezme 250 000 a dá je na postup Jihlavy. 750 000 ve hvězdách je fajn. Ale jistejch 500 000 je o něco lepší.
A když vypadnem a Jihlava taky, tak to na odměnách vybere ☺
 
 
 
Ja bych se jenom Robáka staršího zeptal, zda je mu tenhle technickej hokej na 0 gólů bližší?

Já viděl zelenožlutej toaletní papír rozvěšenej na mantinelech. A domácí fanoušky jsem z našeho kotle neslyšel. Takhle mrtvo na lapači ještě nebylo. Ale u TV přenosu to mohlo znít jinak.
 
 
 
Nádhernej zápas. Od českého týmu. Hm
 
 
 
V tom článku píšou, že to platí na obou stadionech. Toto máme zakotveno v návštěvním řádu?

Ale naštěstí tam stojí, že to platí jen pro hostující fanoušky. My jedeme ale fandit domácím i když v dresech =M=. Lubošovi se ze špenátu chce blejt a ani Gábič už to nežere.
 
 
 
Před stadionem spálit dresy a šály, pokud nemáte lístek do hostujícího kotle:

odkaz

U nás musí vždy hosti projít i jiným sektorem, když jdou na toaletu, nebo pro pivo. Tak to si u nás taky budou na cestu sundavat dres a šálu? Co kdybychom pak zakázali vstup na stadion všem v černém? To by sem pak nepřijel z Havířova a Prostějova nikdo a byl by klid Smajlík
 
 
 
Ty motoristi jsou houno fanoušci. Jeden sluníčkář, co nosí dres, mi povídal, že doteď to byl jen trenink a sezona začíná zítra. Havířovisti hráli jako by jim končila sezona, ale nám s nima prej ani nezačala.

Na startu sezony bychom měli nastoupit aktivně a postupem času přidávat na otáčkách motoru. Jedna lajna nám hrála v přípravě, teď by se měla přidat další. Jinak ta sezona bude krátká Smajlík
 
 
 
Vsetin dal lístky do online prodeje. Přes 3000 kusů.
Rychle kupujte.
 
 
 
Hlavně že nemáme Poldi Plačno s Plakancem. Se Vsetinem to bude o hokeji.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Ondřej Vaculík. Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší! ??????

75. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Jaroslav Kačírek. V českobudějovickém A týmu hrál 2 sezony, cca 6 zápasů, bez kanadského...

Bradley, Endál, Doležal, Karabáček, Kváča, Novák M., Pýcha, Vydarený. Kdo z těchto hráčů získá ocenění pro hráče sezony? Hlasovat...

Bradley, Endál, Doležal, Karabáček, Kváča, Novák M., Pýcha, Vydarený. Kdo z těchto hráčů získá ocenění pro hráče sezony? Hlasovat...