ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
 
Jeden z nejlepších výkonů venku, co pamatuji. V Přerově play off zápas se tomu snad vyrovnal. Vsetín hurá juniorský hokej. U našich jsem viděl systém. Ve hře 5/5 jedno mužstvo na ledě.
Jen naše produktivita je uchránila před rychtou. Netřeba to přeceňovat, Vsetín se mi zdál hodně pokakán, mají určitě na víc. Rozhodčí, pokud by pískali každý faul, tak Vsetínští všechnu vypitou slivovici vypláčou.

Naše přesilovky to je utrpení. Proč to nedáváme mezi kruhy z první na střelu, jako to dostal Endy, netuším.
 
 
 
Neustále se tu někomu něco nelíbí. Ty tiskovky se posledních 20 let nedaly poslouchat a když tam dorází člověk, co říká věci tak jak jsou, tak se to zase někomu nelibi. Jdete do vo.e p.dele. Krotit emoce si jděte domu za manželkama. Já chci VP takového jaky je. Ne ukroceného nějakými vocasy. Pro své potomky si přeji, aby od trenéra slyšeli jasnou a tvrdou pravdu o průběhu zápasu. Žádné krotící řečičky u dospelých profesionálů nechci ani omylem. Tady 5 let krotíme emoce a pak ty výkony tak vypadají
 
 
 
Česká televize plánuje odvysílat živý přenos utkání Jihlavy s Českými Budějovicemi (22. října),

dále
Vsetína s Jihlavou (24. listopadu) a Kladna se Vsetínem (10. prosince).
 
 
 
Žálčík, Rob, Dostálek atd. bychom vyjmenovávali mrak hráčů, co budou v jiných týmech dávat goly na počkání. Čermák, Doležal, Novák, Endál by je tam dávali taky. Ale dávat je v play off, to chce trochu víc sebedůvěry, než je 12 vstřelených golu ze základní části proti Kadani a Benátkám.
Vůbec by mi nevadilo mít v každé lajně jednoho hráče, na kterého se to bude trochu víc tlačit. Nabere sebedůvěru a po čase to spoluhráčům vrátí svými nahrávkami.
Nutně potřebujeme Nováka, Čermáka, Doležala s vyšším sebevědomím, než mají teď.

Pokud by to bylo po vánocích slabší, tak bych už neopakoval dokola stejnou chybu, kdy tito hráči hrají neustále přesilovky, které k ničemu nevedou. V Liberci, Třinci Brně se nebojí tyto hráče v play off stáhnout a hodit tam mladíky, který zavřou oči a vypálí. Těm je vše jedno, hlava nehlava.

Letos konečně věřím, že na toto budeme také připraveni a budeme mít mladé blázny, co se teď vyhrajou a v play off budou moct naskočit v prvních dvou lajnách.
A věřím, že to budou oni, kdo bude rozdílový. Extraligovým týmům se to daří, tak proč by to nemělo jít u nás.
 
 
 
Na hru na 1:0 apod. nemáme hráče a ani zkušenosti. Chceme jít cestou Varů, který to parádně odbruslili a díky tomu postoupili. Když jsem ale koukal nedávno na zápasy Komety, tak několikrát za zapas zaparkovali na půlce autobus a pak všichni napadali až od půlky a po dalších několika střídáních už zase všichni napadali v útočný třetine. Krásně si tak trénují fáze zápasu na play off, kdy je aktivní soupeř a oni vyčkávají.

Oproti bruslícímu stylu Varů vidim ale jeden podstatnej rozdíl oproti nám. Ve vrcholné fázi sezony měli alespoň 5 hráčů ve fantastické formě, kteří si věří a lepí jim to. To samé měla Jihlava při postupu. Prakticky hrálo tam několik hráčů tak, že by je okamžitě brali do extraligy a po sezóně jim je taky konkurence rozebrala.

Myslím, že to nejde pouze na vrub kondice, ale je to i o mentálním nastavení hlav. V baráži se musí prázdná kasa trefit a aby se tak stalo, tak se musí pravidelně trefovat už od vánoc.
Nevidím, už nějaký ten rok hráče, co dá z 5 loženek na prázdnou kasu, alespoň 3 góly. O využití 3 samostatných nájezdů z 5 si netroufám ani uvažovat.

Dokonce můžeme i jít dál a říct si kdo u nás někdy zažil lepší období a moc jich taky nebude. Čermákovi se dařilo a Žigovi kdysi taky, ale ten pokud nebude střílet, tak na led vůbec nepatří. Oběma to ale v play off taky jde střídavě oblačno.

Komu v play off věřím, tak Endálovi. Ten vždy lítal jak posedlej ďáblem. Ostatní musí VP naučit si věřit. Bruslit je už naučil :-)

A poslední postřeh proč měl Endal už 7x prázdnou bránu před sebou a puk na hokejce.
Vždy stál na stejném místě. A spoluhráči ho tam vždy najdou. Věc u nás nevídaná. Být vždy na svém místě, které je pro obranu nejhorší.
 
 
 
Je třeba přijmout fakt, že když hřeší větší skupinka lidí, tak se postupuje jinak, než když pivo hodí sedící divák. Taky nepůjdeš do kotle Galatasaray vytáhnout týpka za hozený zapalovač. Nepůjde tam ani 20 těžkooděnců. Neexistuje ani to, že by pořadatel chodil s každým z kotle na záchod, nebo mu bránil ve vymočení, protože už jich prošlo na záchod příliš. Ani na žádném stadionu není a nemůže být tolik security jako je hostů. Kdyby nás do Jihlavy přijelo 1500 vymaštěných hlav, tak by jim těch 15 policajtů opravdu nepomohlo. Pro mě a snad i pro ostatní normálně smýšlející, by mělo být zásadní, že Bedna požádal o zásah policii. Ta to odmítla.
Stadion je zcela nevyhovující, pro zabránění větší skupině dělat bordel. Můžeme najít tisíc videí, kde se fanoušci dostanou i z klecí a např. vtrhnou na jinou tribunu, nebo trávník. A to i pokud jsou tam ozbrojené složky! Tady byla neozbrojená securitka a metr za ní diváci. Bez klecí a bez plotů a i ty lze zdolat, pokud se tak někdo rozhodne. Můžeme si tu psát co chceme, ale odhadnout vývoj chování přijíždějících vymaštěnců nikdo nedokáže. Zastaví je někdy 5 kusů security a jindy je nezastaví ani ozbrojený policajt stojící za železným plotem. Vždy to v konečném důsledku musí být na policii, aby zasáhla. Ta je jediná schopná zasáhnout účelně. A policie řekla, že nebude zasahovat.
Nebyl jsem na hokejovém stadionu, kde by se dalo vyloučit, že si 100 organizovaných psychopatů udělá co chce. 100 motivovaných psychopatů vymlátí i policejní stanici, když se k tomu rozhodne, nebo převezme vládu nad věznicí, ikdyž byli doteď každý den zavření v cele. Securitka podle mě dělala, co bylo v jejích možnostech. A to si tedy o těch našich kašpárcích myslím své.
 
 
 
Hlavně je tam takový ten tlak. Hned jak to řekl, tak jsem ho tam taky začal cítit.
 
 
 
Byl bych zvědavej, jak by se mu dařilo. V rukách to furt má. V nohách netuším.

odkaz
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Včera jsme zaplatili daň za to, že j...
To se asi pleteš v tom po čem voláme. Napadání a rychlý přístup je v pořádku. To jsme loni neviděli. Ale v případě, že napadáš až u gólmana a máš ve vlastní kase 7 kusů a vstřelil jsi celkem 0. Tak stoji za to do příštího zápasu stáhnout forcheking do středního pásma. Jelikož to Jihlava snadno prohodila žabičkou a dělala si pak co chtěla. Rozestup mezi útočníky a obránci byl moc velký, bohužel. Rychlost a napadání je v pořádku. Pouze jsme to měli aplikovat jinak. Těším se na další zápas. Jede se dál.
 
 
 
Tak Vlk měl kdysi stejnou taktiku. Ale po 7 gólech si uvedomil, že otevřený hokej se s Motorem hrát nedá. Od té doby už ho tedy nehráli. A my jsme si to jaksi vyložili tak, že je to skvělá taktika a je dobré se ji držet po 1000 zápasů. Co třeba jednou zahrát na nulu v zadu?
 
 
 
Reakce na Salvelino: myslím že dneska jsou tak nějak vši...
Mě se zdají naprosto stejný jako s Benátkama. Jen na Jihlavu je to málo. Asi s 15 trenérem v řadě se je snažíme přehrát vysunutým forchekingem. A ono to zase nefunguje :-)
 
 
 
Za to, že tu napsal celkem 12 000 hov.n o tom, jak bude pomáhat VP a ať koupí Divíška apod. nesmysli. Kdyby to napsal jednou, tak ho nikdo nevyhodil. Jsem taky pro diskuzi, ale s tímto případem diskutovat nelze. A každý kdo chtěl s ním probírat Divíška, tak měl prostoru dost Smajlík
Také se mi nelíbí vylučovat z diskuze narušené jedince. Ale tento případ přešel již do fáze, kdy i tělesné tresty jsou přípustné.
 
 
 
Proti proudu. Hlášky z Pelíšků, nebo Kolji apod. mě pobaví vždy. Budiž nemám nic v hlavě.
Jestli to bude na stadionu, je mi jedno, stejne jako to, jestli tam najdu občerstvení. Ale kdyby mě na cizím stadionu někdo dokázal urazit písničkou, nadávkou, nebo třeba prostředníčkem před obličejem, tak to bych považoval za svou osobní prohru, která se bude táhnout mou rodinou ještě po 20 generaci potom, co tu nebudu. Co by si chudáci Němci řekli, kdyby viděli např Češkou sodu? On ani ten Heřman, když jede k soupeři, seknout ho po odpískání, nevypráví u toho pohádky. A co si pak o nás chudáci Rusové pomyslí, když my mu tleskáme? Co si o nás pomyslí v jiných zemích, kde se na stadionu nepodává alkohol? Opravdu mě zajímá hokej. Když natočí Borata 2 o Motoru a bude mi ho na cizích stadionech někdo pouštět před zápasem, tak mi to bude úplně jedno. Budu si o celé České Republice pak myslet, že zde žijí jenom tupci, protože na jednom stadionu někdo pusti 2 hlášky a tři písničky? Takto opravdu někdo přemýšlí? A vás to baví? Toto je pro vás důležité, když jdete na hokej? Ať se klidne lidi baví Babovřeskama. Pokud budou ty lidi schopni se zasmát těm hov.nům bude to 100x lepší než brečení nad tim, že si ze mě někdo dělá legraci. Jen ať si ji dělá. A ať se každý směje čemu chce. Třeba mě.
 
 
 
Reakce na kobson: tady se lehce odvolám na kahoku a budu...
Tak by to mělo být. Bohužel u nás v klubu se to daří už několik let tak maximálně 2 hráčům v play off. Nejsme schopni přepnout na vyšší tempo.
Jsem proto rád za tu změnu s omlazením. Jako druhou cestu k cíli vidim, že když odehraješ přes 50 zápasů na 100%, tak je mnohem pravděpodobnější, že v play off ještě kousek přidáš, než když se od vánoc ploužíš jako baletka a doufáš, že v play off to najednou samo naskočí. Nenaskočí vůbec nic bez tvrdé práce na každém tréninku a zápase. Velice se těším na leden a na to, zda bude mit VP kule na to vyházet 3 pětky baletek. (Samozřejmě v případě každoročního sežrání zlatého kapra a následného nakažení morovou infekcí, která se po vánocích projevuje neschopností používat nohy)
 
 
 
Reakce na kobson: ty jsi asi letos na hokeji ještě nebyl...
Na zápasech jsem byl. A smazali tým, který je 8 dní na ledě. I na základě přípravných zápasů zakončuji svůj příspěvek optimistickou větou, že letos snad aspoň budou bruslit (myšleno celou sezonu) . Jistotou, že přehrají s přehledem Frýdek Místek, mě to ale nenaplňuje. Vždy si vzpomenu na bruslení Benátek, nebo Slavie, kde dokáží donutit bruslit snad i uklízečku na to toaletě a je mi o to víc smutno, že tady hráči za skvělých podmínek, to nebyli 5 let schopni ukázat. Do vánoc nám to bruslí úžasně a jsme schopni smazat i Kometu. Ale po vánocích všichni zdechnou. Letos věřím, že nezdechnou. Moc se mi líbí jak v přípravě bruslí. Ale kolik z nich je schopných ještě 30% přidat např. do baráže? Nejvic půjdou nahoru mladí, o tom jsem přesvědčen. Po 50 zápasech mezi dospělými musí být vidět progres. Držím jim palce. Letos konečně dostali šanci hrát o svůj život.
 
 
 
Reakce na Motor27: Nějaký tip kdo vypadne ze sestavy?...
Snad odejde každý, kdo nedokáže přebruslit soupeře jako jsou Benátky apod. Že je nerozstřílíme jsem si bohužel již musel zvyknout. Ale na to, že naše třetí a čtvrtá lajna nepřebruslí své protivníky bych si zvykat nechtěl. Můj názor je, že hráči co tu zůstanou, budou muset hodně přidat, aby přehrávali např Jihlavské hráče. Proto za sebe říkám, že při zužování kádru nelze šlápnout vedle a nikdo mi chybět nebude. Nikdo hráče, který přehraje a přebruslí soupeře, nepropustí. A kolik takových ve třetí a čtvrté lajně máme? Nula. Máme tam jen několik hráčů, co jsou někdy schopni na sebe něčím povedeným upozornit. Ale takové hráče má každý prvoligový tým. Ti naši snad budou letos aspoň bruslit.
 
 
 
Hlasuju pro kostičky vyšívaný jehlou a nití. odkaz
 
 
 
Já bych přivítal ještě 10 takových čtyřicátníků z extraligy na try out. Nenapadá mě žádný důvod nevyzkoušet co nejvíc hráčů v přípravě.
Ale i tak sem čuměl s otevřenou hubou, jak to Pardubicím před rokem vyšlo.
Potřebovali bychom minimálně 5 útočníků na zkoušku, aby se alespoň jeden z nich povedl jako střelec. Nahrávačů máme plno, ale nikoho, kdo dá gól každej druhej zápas.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ty jsi v dresu Motoru viděl makat Roba...
Nikde jsem to v mém příspěvků nepsal. Spíš naopak, že se odchozích M úplně nebojím. Hráči to jsou na první ligu dobří. Ale u nás nikdo 40 zápasů za sezónu naplno neodjezdil.
Ve Vsetíně se obávám, že to odjezdí. A čím vším to asi je, můžeme probrat za rok, až uvidíme jak se jim dařilo.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...na druhou stranu, ta zvýšená konku...
Skoro to vypadá tak, že v těch ostatních týmech šlápli ti mladší na plyn. Ověření lídři hrajou stále svou hru, ale ty třetí lajny výrazně přidaly v bruslení.
Ploužily se jen naše baletky.
Nemám strach z našich odchozích hráčů ve Vsetíně. Ale spíš z těch ostatních hráčů tam, kteří je udělají o dost lepšími.
Tady nikdo nikomu nepomohl, nikdo se pro druhého neobětoval. V menších klubech naprosto základní věc bruslení a makání.
V Motoru balet.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Příští sobotu můžete vidět Motor ve zcela unikátních reprezentačních retro dresech! Během zápasu s Přerovem uctíme ?? let naší...

75. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Jaroslav Houfek. V našem klubu hrál 5 sezon, kolem 80 zápasů, a v nich...

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava