MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tony8385" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Však koho zajímají děti, že ano. Tah...
Tak oni odepsali nejen děti , ale celou mladou generaci. Dnes , když jsem slyšel návrh Maláčové , zase něco nasypat důchodcům - prý si to zasloužíme. Mněl bych se radovat , ale chtělo se mi bl.jt Smajlík Jinak jsem koukal na závěrečnou třetinu Chladna - nic moc, ale Suchoš vynikal. Škoda ho , ale chápu , že tu neměl perspektivu.
 
 
 
Ano , měl by odejít . Vůbec si nepřipouští svůj podíl, a to (ne)nasazováním hráčů a špatnou taktikou. Pokud neodejde sám , mělo by jej vedení odvolat. Poděkovat mu za postup a poslat jej za rodinou. Škodí sobě , týmu i klubu. Horší to pod AT být nemůže, nějaký asistent do konce sezóny se v klubu najde. Nechápu, co tím řvaním sleduje.
 
 
 
Svalovat to dnes na Marka je asi mimo mísu Smajlík
 
 
 
V těch našich kondičních trénincích je něco špatně, v závěrech nestačíme. Jinak do poloviny super.
 
 
 
Nechápu, proč jsme Štencla kupovali. Na jeden zápas? Finance asi nechybí .
 
 
 
Zajímalo by mně , zda je jiný EL tým , kde nechá TRENÉR sedět dva ze třech našich nejproduktivnějších( na naše poměry) útočníků sedět.( pak si stěžuje na neproduktivitu) . Asi ne , proto nejsou poslední oni , ale my. Když k tomu přičtu TURBO MIXER ,dokola se opakující a nefungující taktiku , tak musím konstatovat , že můj oblíbenec VP na tu EL opravdu nemá . Dlouho jsem si to nechtěl připustit , ale je to bohužel tak. Těšim se na novou sezónu a nového trenéra.
 
 
 
Reakce na fofana: Třicetiletý útočník, který hrál 4 sezo...
Forman, Gulaš atd . To , že byl někdo někdy dobrej , neznamená , že je pořád, ty neodborníku. To je fakt jednoduché. Těch příkladů jsou mraky.
 
 
 
Reakce na zdcart: A z čeho usuzuješ, že je leml?Ty si s ...
Vycházím z dostupných zdrojů Smajlík Určitě nebudu v tomto názoru osomacen. Útočníků máme dost , TOP útočníků ne , ale to on určitě není. Takové hráče fakt nechci podporovat ani sledovat.
 
 
 
Jenom ne Vincoura. Na takového lemla přispívat nebudu a jak to půjde nechám si vrátit prachy za permici. Našim klukům se krátí platy a na takové flinky máme ? Útočníků máme dost, pokud odejde Forman tak jedině rovnocenou náhradu .
 
 
 
Reakce na KohyCZ: V souvislosti s dírou v ledu mi došlo,...
Smajlík Smajlík Smajlík Hezká vzpomínka, to jsme ještě doufali , že v tom pralese tak dlouho nezamrznem Smajlík
 
 
 
Doufal jsem , že se nějak " naočkujeme" a stihneme nějaký ten hokej. Ale to bychom nesměli být v EU a navíc by to nesměli řídit Babiš s Blatným Smajlík
 
 
 
Já bych s Čendou vůbec nespekuloval. Je jasné, že ještě jedna sezóna v MOTORU mu pomůže, je si toho sám vědom. Pokračovat bude tady!!!!!!!
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Těžko lze obsáhnout všechny možnosti, ...
Ne vždy s Tebou souhlasím, ale tentokrát tomu věřím. Je jasné , že nejde vždy informovat zcela na 100%. O snižování platů již hovořil myslím SB. Jiná možnost k přežití asi není. To, že bylo nějaké posily nutné přivést je také jasné. Jinak by se asi vytratila podpora části sponzorů i nás fandů.
 
 
 
Rozhodně bych nedělal ukvapené úsudky. Víme prd, jak to vlastně je. Nezpochybňuji tím info Toma, je poměrně blízko dění v klubu. Nebo se někomu zdá , že by hoši posledních 14 dní nemakali ? Ani v neděli , ani včera mi nepřišli otráveni. Blbá doba pro většinu nepřináší nic pozitivního . Vezeme se s tím skoro všichni ( kromě nás důchodců Smajlík ). Syn vaří a od dubna neviděl pořádnou výplatu, takových jsou stovky tisíc. Bohužel.
 
 
 
Mám to tak , že jsem nemožností sledování hokeje vlastně ušetřil . Nemusel jsem na zápasy dojíždět, nemusel jsem si kupovat občerstvení, nemusel jsem na pivo .Odhaduji na zápas v průměru tak na 350.-Kč , to je za 26 zápasů cca 9 000,- Kč . Sice na tom klub nemá žádnou zásluhu Smajlík , ale milerád mu ty peníze za permici přenechám, protože jsem ušetřil Smajlík
 
 
 
Jsem nyní zvědavý , zda šanci dostane Šimon Kubíček , dle vyjádření AT by měl být 1. na řadě. Ale těch prohlášení k němu bylo víc Smajlík
 
 
 
Ráno jsem tu Segeho velebil....Mám to s těmi mými oblíbenci pech Smajlík Díky Sege, letos jsi hrál fakt dobře. Ať se daří Smajlík
 
 
 
Tak s tim Suchošem měl pravdu Smajlík
 
 
 
Reakce na jeníček: Jasně! U tebe všichni víme, že to nen...
Já mám číslici 8385 Smajlík
 
 
 
Reakce na Hami: Mas pravdu, ze zamestnance na nemocensky...
Máš pravdu. V praxi to bývá bohužel složitější . Ale podle zákona je to tak , jak píšeš.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

Na Spartě jsme po nepovedené třetí třetině prohráli 2:6. REPORT??hcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

Proti @HCSpartaPraha vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz