ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tony8385" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Určitě se rád zapojím , ale ten účet ( transparentní) by asi musel založit klub?????????? Jak tak sleduji vývoj kolem koronoviru tak tipuji, že budeme chodit na hokej na střídačku sudé a liché sedadla a v rouškách .
 
 
 
Reakce na Jeníček: Hele Tony.. nevím, co vám a jaké zbož...
Ani nevím , co se u nás na Sušicku děje. Většinu času trávím na chatě . Až se mi začne líbit sousedovo ovce tak poznám , že jsem tam již dlouho Smajlík
 
 
 
Reakce na viks: Já bych tedy vymetačky brankoviště hlavn...
S tím se musí souhlasit. Po KORONA bude nejspíše krize i v nejstarším řemesle a z této komunity by šlo snad udělat nějakou na přestup Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já bych maskota taky nepotřeboval, ale...
Určitě je to dobře, žádnou trapnost v tom nevidím. Snad si na něj přivykneme.
 
 
 
Podle té formulace Kohyho bych se nedivil, kdyby to souviselo s novým sponzorem.
 
 
 
Krásný pohled na to rozlosování. Žádná Kadaň , Sokolov, Ústí, Benátky,....... Ale Sparta, Třinec, Kometa.......... Chtěl jsem se dožít postupu do EL, nyní se chci dožít 18. září, pak to bude titul . Snad nebudu čekat tak dlouho. Stálo by za to sehrát mač s Kradcem v Sazka aréně,(nebo jak se jmenuje) Věřím , že by jsme jí vyprodali a do klubového rozpočtu docela slušně přispěli.
 
 
 
Podpis Rendy OK, Václav jej jistě dobře zná. Jeho zkušenosti se budou hodit.
 
 
 
Jasně, těžké to bude všude . Naší výhodou bude podpora fandů, tam se asi řadíme do TOP5.
 
 
 
Reakce na Paav: http://www.hcslovan.sk/sk/spravy/pre-nas...
Dík .
 
 
 
Ten apríl mi nenapadl, tu informaci mně volal kámoš ze Slovenska, fanda Slovanu Smajlík Možná si ze mne vystřelil, omlouvám se.
 
 
 
Aby ještě vše nebylo jinak. Nebude to žádná sranda, v podstatě končí Slovan Bratislava ( všichni hráči i realizační tým výpovědi)
 
 
 
Reakce na viks: Pořád jsou to jen spekulace. Já tajně do...
Nestraš s Novotným Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: A tu smlouvu za 450 fakt přebírat nechc...
Tak to mi také napadlo . To by také nemuselo dělat v kabině dobrotu a nakonec bude Jeníkovi dělat " dvojku" Letos teda žádné super výkony nepředváděl.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Proč by toho Kolmann moc neodehrál, kdy...
OK, máš pravdu , ten mi "ujel". Ale ani o ostatních netvrdím , že by byli špatní, jen se mi zdáli ti letošní lepší. Třeba Jandus byl skvělý, ale Ivan i Renda jej podle mně předčili. Každé srovnání ale kulhá. Však on ani ten Kolman tehdy na EL neměl, to by hrál v Liberci.
 
 
 
To se dá asi těžko posuzovat. Hráči, kteří svého času vynikali, by se letos stěží vešli do sestavy . Měl jsem rád Pepu Straku , ale letos by toho moc neodehrál, ale to i další . Jen namátkou . Pajič , Kolman , Jandus,............. Letos to byla jiná liga, Endy by mohl vyprávět.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Zprostředkovaně jsem zachytil informac...
Máš asi pravdu , mám to sice jej z jednoho zdroje, ale nespokojenost s výkony se začala projevovat u sponzorů. Pravda je , že když do nich začal šlapat MOTOR na plné obrátky, tak absolutně nestíhali. Také asi nevyšla sázka na dva průměrné brankáře. Změna se dala čekat.
 
 
 
Reakce na Jeníček: Říkal Tonda Kropíků ..ten co v Penny ...
Asi jsi všechny inspiroval a nikdo není schopný psát Smajlík
 
 
 
Na hokej.cz zveřejňují 100 nejlepších hráčů sezóny v pralese. Jde to od stovky, tak od 50.místa by se mohl objevit první "motorista" , tedy pokud to bude objektivní Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Miroslav Indrák zde někdo napíše a li...
Tom ma pravdu.
 
 
 
Reakce na alkac: Mno jo... Jinak chlapci - pár hodin se...
Máš pravdu, často zbytečně vyhrocené Smajlík Za svůj dlouhý život jsem byl téměř vše : zaměstnanec, státní zaměstnanec, OSVČ, zaměstnavatel ( s.r.o.) , důchodce. Věřte, vše má své PRO i PROTI. Tak nač se hádat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...