ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tonyj" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
04.04.2020, 17:07
 
Myslím, že jako uvítací melodie památného utkání by mohla zaznít písnička od Nohavici "Tři čuníci". To by neuráželo Hradec, ale zdůraznilo by to jednu osobu tohoto klubu.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
26.03.2020, 10:17
 
Letos to bude všechno jinak. Korouš ovlivní velmi výrazně ekonomiku, lidé i firmy budou mít hlouběji do kapsy. Pokud bude chtít firma uchovat holou existenci, tak se bude zákonitě bránit dát peníze do sponzoringu. Myslím, že i hráči budou muset ustoupit ze současné výše platů, tahle situace se dotkne každého. Na druhou stranu, až dojde k uvolnění opatření, bude velký hlad po sportu i kultuře. A za těchhle vlivů správně nastavit cenu permic bude hodně složité. Prostě tahle situace nemá srovnání.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 11:14
 
Včera se opět potvrdilo přísloví : "Boží mlýny melou pomalu, ale jistě". Jak nám byla podivně EL ukradená, tak i podivně nám byla vrácena. Inu karma.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 15:14
 
Mám dotaz. Jaké pivo se bude v EL čepovat v Budvar aréně ?
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 11:26
 
Jednou z možností je, že se okamžitě uzavře EL, pro letošní rok nebude vítěz a EL se nebude dohrávat a umožní se přístup Kladna i Motoru. Vlk se nažere a koza /Jaryn/ zůstane celá. A celá republika bude Jarynovi tleskat, jak byl již dopředu prozíravý.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 10:36
 
Ono, když se bude hrát bez diváků, tak stejně okolo 100 lidí na tom zápase bude a co teda s tím. Mužstvo s vedením má cca 30 lidí, x 2=60+10/rozhodčí/+technický personál a jsme zhruba na 100 lidech a akce se nesmí pořádat.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
08.03.2020, 09:38
 
Mlaďas chytal dobře, už měl být asi vyzkoušený dříve. Neblázní, je pohyblivý, slušná práce holí. Problém mu trochu dělá odhad situace při výjezdech mimo branku. Ale to přijde zkušenostmi. Celkový dojem je velmi dobrý. Zdálo se mi taky, že obrana hraje více odpovědně. Jinak ještě vsuvka, seděli vedle nás lidé, kteří se vrátili z lyžování v Itálii.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
24.02.2020, 19:58
 
Dost fans nás už vidí v EL. Ale nebude to žádná procházka růžovým sadem, v PO asi v prvním kole nás čeká Třebíč, se kterou se nám nehraje dobře, ve druhém kole asi Jihlava, která může překvapit a ve finále Vepřov. To bude řežba!!!
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
19.02.2020, 20:03
 
Spíše Dědek objevil nové pravidlo. Za shození každé rukavice 5minut. 2rukavice = 2x5minut
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
15.02.2020, 20:58
 
Dnes byl na seznamu docela zajímavý rozhovor se Zárubou o uzavření EL. I když některé jeho názory jsou mírně zcestné, hlavně ohledně Jarina a Pešána.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
31.01.2020, 20:47
 
Na hokej.cz je polemika o tom, jestli z Ameriky nepřiletí Motor posílit Z.Michálek.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
20.01.2020, 19:04
 
Dnes mají naši hráči vypsané dvě interní soutěže. Za prvé, kdo lépe namaže Kališníkům na gól a za druhé, kdo spálí více vyložených šancí.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
16.01.2020, 13:28
 
Nikdy nelze odhadnout, s kolika zdravými hráči dokončíme PO. Ale vzhledem k nedávným zkušenostem je třeba mít širší kádr jako pojistku k nepředvídatelným okolnostem. Hráči, kteří jsou na hraně sestavy, nebo se potřebují rozehrát, by měli mít příležitost hrát na farmě, nebo blízkém spřáteleném klubu. A tady mi chybí blízké propojení s Táborem, Pískem a zejména DS. Na střídavé starty tam hraje minimum hráčů Motoru. A přitom v případě DS to není ani výjezd mimo město. Pokud budeme jednou hrát EL, tak se farmě, nebo užší spolupráci s nějakým klubem stejně nevyhneme.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
10.01.2020, 13:14
 
Reakce na Peta69: Nevím. Ale ono to shánění peněz na hok...
Nemusíš chodit až do NHL. Ale i v EL jsou kluby, které mají 1/3 až 1/2 rozpočtu pokrytého ze vstupného . Např. Kometa Brno má celoroční vstupenku na stání za 6000 Kč, k sezení od 8,5 do 10 O00 Kč. To jim dělá příjem ze vstupného okolo 60 mil.kč. A samozřejmě i já počítám s tím, že po postupu do EL bude cena permice na Motor navýšena. Ale na tom je i vidět, že fanoušci skutečně sponzorují kluby a mazat jim med okolo pusy se nevyplatí.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
07.01.2020, 20:58
 
Já osobně jsem zklamaný z vyjádření Pešána. S.Lener měl vadnou vizi rozvoje hokeje na 5 let a kde jsme dnes. Pešán si dává delší včas, na 10 let . To si chce tak dlouho udržet koryto ? Jeho kecy o tom, že příčinou nedostatků u našich juniorů a mládeže obecně je přílišný blahobyt, je neskutečný kec. To ve Švédsku, Švýcarsku, Finsku, Německu atd. se mají mladí hůře než u náš ? A úplně mě dostalo, že byl na inspekci v Americe, v dubnu pojede na MS U18, ale na semifinále a finále U20 v Ostravě nebyl. Kde chce vidět lepší hokej ? Ale za cestu do Ostravy jsou asi malé diety a Amerika je Amerika. Bohužel to pro mladé hokejisty opět nevypadá dobře.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
04.01.2020, 10:34
 
Na tom, že nám i trochu lepší junci utíkají do Ameriky mají vliv i sdělovací prostředky. Ve sportovních zprávách se objeví zpravidla na prvním místě NHL a až teprve potom reprezentace, popř.EL. A pokud v NHL skóruje Čech, tak je to skoro zpráva dne . Ale nikde neřeknou, zda ten Čech nehraje až 3, nebo 4 lajnu a nemá v sezóně dva góly. Po takové masáži se nelze divit, že nám i trochu nadprůměrní junioři odletí za moře. Včera jsem sledoval Bully a hodně se mi líbil Antoš, který se vyjádřil ke stavu hokeje zcela otevřeně. 4 roky přípravy na MS 20ti letých jsou k ničemu. Naopak Pospíšil se mi jeví jako čím dál tím větší blb, pro všechno má jen obecné výmluvy. A pokud jde o sportování mladých, tak je důležitá jakákoli sportovní, nebo jen pohybová aktivita. Právě přílišná specializovanost od útlého věku těm mladým vadí, chce to spíše obecný pohyb od mládí a specializaci až v pozdějším věku. Pokud má tělo obecný základ, tak na to lze vždy navázat jakýmkoli sportem.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
31.12.2019, 19:01
 
Na Hokej.cz ve včerejším reportu píší, že poměr vyloučených v utkání Motor x Vsetín byl 7:2. Přitom prý Motor využil 3 přesilovky. To je světový rekord, dát ve 2 přesilovkách 3 góly. Doufám, že ten výkon bude zapsán do Guinessovy knihy rekordů. A nebo reportér slavil Silvestra den předem.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
30.12.2019, 21:19
 
Kohy, kolik kol ještě budeme v Hokejklubu čumět na tabulku ze 30 kola ? Teď se již hrálo 36 kolo, pokud vím. To ti redaktoři usnuli na vavřínech, nebo neumí rozdělit tabulku na dvě části ?
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
12.04.2019, 19:03
 
Letošní klasika. Kutlák někde v zadeli, jednoduché přečíslení a gól. Už mě to skutečně nebaví.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
09.04.2019, 19:42
 
Mě již to nevyloučení za jasný faul na Kutláka ani nepřekvapuje. Pouze sklízíme, co jsme zaseli. Již několik sezón nám rozhodčí kadí na hlavu a vedení tvrdí, že nemá cenu si stěžovat. Tak teď máme, co jsme chtěli...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...