ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2018, 13:09
 
Jeníček: No jo vidíš, já fakt napsal "slánku" Smajlík

alkac: Podle mě se zas dělá z komára (sorry jako) velboud (jako velice často v případě rozhodčích). Když pominu, jestli byl Bába z buly vyhozen správně nebo nikoliv, tak se nesportovně prostě choval, tečka.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2018, 11:52
 
Jako posuzování buly jsem už dávno přestal řešit. To je prostě marný :D U toho už se ani nemůžu nasrat, jen s podivem zírám na to, že dva hráči udělají totéž a ven z kruhu jde pouze jeden, asi na základě toho, že si vytáhl kratší slánku...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2018, 08:57
 
Vojta S.: To by sice bylo krásný, ale z nějakýho důvodu máme naplněnej rozpočet, tudíž má klub závazky, který musí plnit.

zbyna-ck: Já si nemyslím, že by to rozhodčí nějak nezvládli. Tři nebo čtyři situace, nejsou nezvládnutej zápas. Naopak je dost možný, že nějakej jinej rozhodčí by neposílal Prostějov furt do 4 v první třetině (i když zaslouženě).

Ten Endálovo zákrok byl faul dle mýho. Hrubost tedy ne, ale nedovolený bránění ano... Minimálně to bylo na hraně (puk si totiž Prostějovák prohodil houslema a bez problémů by Endála objel).

A taky mi přišlo, že tam na NOuzu před tím jeho zákrokem byl faul. Nic to nemění na tom, že jeho zákrok byl zřejmej úmysl z frustrace, s tím souhlas.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
14.12.2018, 10:35
 
Moc hezky napsaný!
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.12.2018, 17:15
 
mcdavid: Pravděpodobně ve 4. lajně by se slušelo dodat :-).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.12.2018, 15:35
 
overseas: Ale když píšeš, že klientelismus je větší, tak bys měl napsat s čím srovnáváš, ne? Já to pochopil tak, že klientelismus je větší než v době, kdy byl VP junior. To si nedovolím posuzovat.

V juniorce ti kluci vidí co? Dle mýho vidí, že tu je reálná šance dostat se do áčka, narozdíl od let předešlých.
Jako jasně, reálně to je šance pro menšinu z nich (když vezmu, že v juniorce je řeknu 25 -30 hráčů), protože přechod do chlapů je největší síto (takový ještě nezažili), ale to si snad uvědomujou. A když ne oni, tak aspoň jejich rodiče, když je dají zrovna na hokej.

V číslech - šanci aspoň v přípravě dostali 3 obránci a 7 útočníků, pokud dobře počítám. To je jako málo?!?!

To, co píše zdcart jsem slyšel taky.

Abych se vrátil k tomu Silnýmu.. Právě, že u něj mi přišlo, že v tom áčku to bylo jen o dobrým bruslení, neviděl jsem tam nic navíc (a tím nemyslím jenom něco vymyslet, ale třeba vyhrát osobní souboj, zisky puků apod.) Víc se mi líbil Beránek, Novák a Čížek.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.12.2018, 11:11
 
Kohy: Viz dotaz v Ptejte se ohledně hlasitosti.

U nás (tedy dole na C4) to bylo se Slávkou minimálně na začátku zápasu (i před samotným začátkem) fakt neskutečně nahlas. Pak jsem to už přestal vnímat (zvykl si), nebo si s tím někdo pohrál.

Pohledem na LG, kde si quak zakrýval uši, to na A4 bylo totéž :D
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.12.2018, 10:04
 
ad Silný: Už si nepamatuju, kolik šancí dostal v přípravných zápasech, ale mně se tedy nezamlouval (i v porovnání s ostatníma junkama).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.12.2018, 08:15
 
Mě osobně tedy Čáp nenadchnul v podst. od samýho počátku. Je fakt že vloni to měl ale těžký, takže beru jen letošek...

Jo velice ofenzivně ladeněj, což mám rád, na obránce výbornej bruslař, ale v obranných činnostech se mi moc nezamlouval. Měl v útočným pásmu celkem zajímavý a nečekaný řešení.
Na ofenzivního beka, bych si ale představoval, že bude mít lepší rozehrávku (třeba ve srovnání se zmiňovanými Jandusem, nebo Pýchou dle mýho zaostává).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.12.2018, 11:07
 
kaaakamil: Já to tedy bral jako podporující potlesk, takový poplácaní po betonech.

Jásání jsem osobně nezaznamenal, pokud tam bylo, tak jednoznačnej souhlas.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
02.12.2018, 15:44
 
Dančišin to hlavně nevidí, protože trpí syndromem Hřebejka... Že reálně bojuje o místo s Přikrylem je asi fakt (bohužel), byť tedy Přikryl má nesrovnatelně větší přehled.

Osobně si myslím (doufám) že Přikryl časem dostane přednost.. Jelikož tvořivý hráče prostě potřebujeme nejen v prvních dvou lajnách.

Podobně to vidím u Doktora, no..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
30.11.2018, 15:39
 
KohyCZ: Chápu to dobře tak, že přijde nějaká hráčská nebo finanční náhrada (tedy nejen převzetí platu), jednoduše řečeno nějaké protiplnění?

Pokud ano, tak nemám výhrady..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.11.2018, 15:05
 
alkac: Já tě jenom doplňoval v číslech :-), nemyslel jsem to nijak konfrontačně..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.11.2018, 13:28
 
alkac: Mitch se tu řešil před Kladnem (zejména, že není produktivní) a od té doby dal 3 góly ve 4 zápasech ! Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.11.2018, 12:35
 
Jo to je taky fakt, že jim tam napadalo všechno.. (góly o tyčku např.)

V hlavě mám ale zejména jeden gól, kdy Rob s Pechancem obehráli v podst. pětici jihlavských dvěma nahrávkama.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.11.2018, 11:11
 
Jeníček: To teda! Já viděl jen góly a normálně pečlivá jihlavská obrana vypadala, že zařazovala charitativní prvky často...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.11.2018, 15:07
 
Motor27: Poslední zmínka k Vampolovi. To, že je někdo bodově produktivní je jedna věc.

To jestli někdo maká je věc druhá. Vampola makal většinou jen dopředu a jen když se mu chtělo, takhle já si makání nepředstavuju, pokud ty ano, v pořádku Smajlík

ad Míla: Taky mi přijde, že ztrácí rychlostně.

zbyna-ck: A dle zpráv z Litvajzu to bylo u nich podobný.. TO nebude náhoda.

mcdavid: Tak na draftu se nemusí poznat, jestli to je flákač nebo ne.. Třeba zrovna když věděl, že hraje o draft, tak makal (sic!)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.11.2018, 11:39
 
Jeníček: Tím, že si přečteš můj příspěvek pořádně a ještě jednou, zjistíš, že já primárně reagoval na tvá slova, že Vampola dřel na krev.
To jestli je tvůj oblíbenec nebo není, mi je upřímně úplně ukradený. Já rozporuju to, co tvrdíš o jeho makání. Takže ano, chápu, že někdo bude třeba Vampolu hájit, ale já se prostě nesrovnám s tím, pokud ho bude hájit tím, že "dřel na krev", protože tomu tak prostě nebylo.

Můj příspěvek pak také končí glosou ohledně těch oblíbenců (resp. spíš neoblíbenců), takže zjevně smysl tvýho příspěvku chápu.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.11.2018, 09:36
 
Jeníček: Na vyjádření typu, že Vampola dřel na krev jsem totálně alergickej.

Však to je, s prominutím, úplná hovadina. V každým druhým zápase se vy*ral na backchecking (často vícekrát za zápas), protože se mu znelíbilo, jak situaci vyřešil někdo ze spoluhráčů.
Čímž mu neupírám, že v mnoha zápasech byl jedním z těch, u kterých byla vidět snaha (zejména při hře dopředu), ale dřít na krev - to fakt ne!!!!

Dřít na krev - to si tedy představuji výrazně jinak (např. Bery). Ono ti skuteční dříčové jsou vždy svým založením ryze týmoví hráči - to Vampola v žádným případě není.

Já bych neřekl, že jsou to vždy strárnoucí hvězdy, ale často to tak skutečně je.
Svýho času to bejval třeba Toman (v tu dobu bych ho za stárnoucí hvězdu neoznačil). Obecně to bývají hráči, kteří hodně hrají s pukem a nebojí se tvořit, takže logicky i víc kazí než ostatní. A často se hraní s pukem nebojí právě zkušení hráči, resp. to od nich trenér zřejmě vyžaduje.

Kutli hraje riskantně, na druhou stranu velmi často to znamená, že soupeře zamkneme v třetině na dlouhou dobu. Svojí útočnou hrou velmi výrazně ovlivnil zápas doma s Kadaní v náš prospěch např. To budou vnímat lidi vždycky míň, než ty minely..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.11.2018, 11:12
 
Kohy: Jak to je s dosaženými kandaskými body a se statistikou brankářů? To se zachovává?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 37. kolo Trhači Kadaň Motor čeká poslední výjezd před Vánoci, a to na led předposlední Kadaně. Navážou hráči na...

V prvním rozhovoru se Kanaďan Vincent Dunn rozpovídal o bitkách, legráckách spoluhráčů i o tom, odkud rád střílí branky:...

#OHLASY: Roman #Přikryl Dočkal se! Šikovný centr si proti Prostějovu připsal první gól v dresu Motoru a podpořil tak vítěznou...

Retro zápas dopadl bombasticky! Krásné dresy, krásný výsledek ;) youtu.be/dI9RDi33RWs?a

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
SK Kadaň
ČEZ Motor Č. Budějovice