MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.01.2021, 13:44
 
Drew: Aha, tak to jo. Mám to podobně a jsem taky dost zvědavý Smajlík

Já v tom původním příspěveku neviděl ten podmiňovací způsob, tak jsem to chápal jinak..

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.01.2021, 13:03
 
Drew: To je jen poloviční pravda. Protože někteří (většina) ty chyby v I. lize nedělali, že jo.... Takže vedení, vč. trenéra se rozhodlo do tohoto rizika jít a zkusit to s nimi.
Je známá pravda, že věšina chyb je něčím vynucených, že jo. Hlavně soupeřem...V ELH kvalitnějším..

Hukoth: No čas hostování určitě přijde. Kdy jindy, než v této sezoně... Největším kandidátem je jednoznačně Čenda. V takovém případě dává smysl přivést Štencela, který ho od února nahradí, že jo.. A třeba se osvědčí a máme hned hráče na příští rok..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.01.2021, 11:13
 
Motor27: To je otázka, no...
Peníze z permic bude částka okolo 30Mio (5.000 x 6.000,- Kč odhadem). Maximální dotace je 12,5Mio, ale v nějakým článku jsem zachytil info, že to není reálné, protože se to poměrně snižuje pokud budou žádat (úspěšně) všichni. Takže budeme rádi, když to bude cca 1/3 (cca 10 Mio).

Nevím jestli je reálné ušetřit 20Mio, za mě spíš ne.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.01.2021, 14:21
 
ad Michnáč: Z mýho pohledu spojení s Formanem nedává smysl, protože oba jsou silní na puku a puk mají "rádi" - rádi hrají s kotoučem.
Souhlasím s tím, že občas puk zbytečně předržuje (což ostatně Forman taky), ale v drtivý většině případů je to daný tím, že chtějí vytvořit prostor pro spoluhráče.
Absencí jeho osoby v sestavě hlavně trpí druhá PP lajna, což pro mě osobně je dostatečnej důvod pro to jej stavět, i přes jeho vešekerý neduhy. I kdyby měl hrát jinak ve 4. lajně, která třeba nedostává tolik prostoru, nebo, kdyby měl plnit roli 13. útočníka, kterej chodí jenom na PP. Jeden čas to tak v Třinci měl Hrňa. (tam je teda blbý, že ten hráč není moc v zápase, no..)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.01.2021, 14:13
 
Drew: Právě, moje řeč.

ro16ck: Zdroj? Pokud to tak je, tak OK. Ale v tom případě bych si představoval, že tohle info tam bude pro tý registraci. Však to je jedna věta navíc...

játro: Pokud umíš číst, tak výhrady (většinou) nejsou k pomalosti systému, ale k nedotaženosti systému ;-)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.01.2021, 11:41
 
fofana: Jestli se můžu zeptat - on existuje nějakej systém objednávání do toho očkovacího centru na výstavišti i mimo babiš (ne)systém? (Pokud teda by senior byl občan v jč kraji)?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.01.2021, 12:16
 
Tony: Poměrně běžně je ve smlouvách s hokejisty (zejména těmi skleněnými), že klub při zranění nevyplácí odměnu, nebo se ta odměna výrazně krátí (celkem logicky).

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.01.2021, 22:10
 
Mně se třeba Raška v prvních dvou lajnách nelíbil nikdy, snad kromě dvou zápasů (který ale byly hraný dost nahoru - dolu). Na přesilovce často ztrácel kotouče úplně nesmyslně.
Vlastně jediný v čem byl byl opravdu silnej, byl rychlej přechod do útoku (jenže k tomu je třeba ta dobrá práce vzadu, že jo).
Do šancí se dostával, ale hrozně je pálil. Když nějakým způsobem měl víc místa v útočným pásmu (sám si ho většinou neudělal, narozdíl třeba od Dolíka, Přikryla, či Formana), tak byl schopnej dát finální nahrávku, to je fakt - jenže zase někdo na něj musel pracovat, aby to místo měl, stejně jako někdo na něj musel pracovat, aby mohl bejt rychlej přechod do útoku.
V osobních soubojích totálně nulovej, nepamatuju si, že by nějakej vyhrál. Něco jako Kondor.

suma sumárum: Hráč, kterej potřebuje podporu (dle mého hodně podpory), aby něco v ofenzivě přinesl. Pokud by to byl střelec zabiják, tak bych možná chápal, že hraje první dvě lajny, takhle ne.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.01.2021, 17:44
 
denyvan: Co TO upravuje spousta zákonů? To, že máš právo jít na hokej, koncert nebo bůhví kam? Smajlík Aha. OK.

Výborně! Dostali jsme k Ústavě, resp. Listině. Tak si teď rád poslechnu, který základní právo KONKRÉTNĚ by ten návštěvní řád porušoval.

(Btw. hodně štěstí při hledání Smajlík )

zdcart: Jn, aneb já mám práva, kdo je víc... Klasický přístup našich "svobodných" spoluobčanů.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.01.2021, 16:54
 
krizi: A nebylo to čistě při hře? Tedy z úniku? Já totiž asi vím, kterej myslíš... Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.01.2021, 16:28
 
denyvan: Ty stále nechápeš (nebo nechceš pochopit), že veřejně přístupná akce neznamená "může tam přijít úplně kdokoliv."
Znamená pouze to, že může přijít kdokoliv, kdo vyhovuje návštěvnímu řádu.

A jakej zákon se tím porušuje? Resp. by se tím případně porušil. Prosím pouč mě. Asi mi těch 5 let na právech a dalších xy let praxe nestačilo.....

A jen doplňuju, že svůj názor jsem ještě nikde nenapsal. Reagoval jsem na tvoji mylnou představu o tom, že hokej je veřejná akce, tudíž tam může kdokoliv.

Ivánek: To sice ano, ale pouze z pohledu toho, jak to my zvnějšku budeme hodnotit. Z pohledu toho samotnýho vpuštění nikoliv.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.01.2021, 15:12
 
Reakce na denyvan: Veskera lekarska pece je moje vec! Po...
denyvan: Ano je to tvoje věc (řekněme, ale o tom diskusi vést nechci, protože to nemá cenu). Stejně jako je věcí klubu, jestli na hokej pustí lidi bez očkování, že jo. Je to koneckonců soukromá akce, že? :-)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
28.12.2020, 13:57
 
Hukoth: Přesně tak.

Navíc výměna pozice na hraně sestavě za klíčovýho útočníka týmu, je samozřejmě další jazýček na vahách.

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.12.2020, 09:11
 
Tom: No, co jsem pochopil, tak VP má k Albertovi hodně výtek. V tomhle světle mi naopak přijde, že hraje docela dost. Takovej Dolík vloni seděl mnohem víc než Albert... (zřejmě z podobných důvodů..).
Je to zjevně daný i tím, že nemá kde brát, když máme 4 útočníky mimo...

Tony: To sice Pepa zanechal, ale v bruslivým systému by byl úplně ztracenej. Ještě mnohem víc než Kloz.
A je vidět na Formanovi, že existují tvořiví hráči, kteří jsou zároveň bruslaři.
Jinými slovy není to jen o preferenci trenéra, resp. ta preference vychází ze stylu, který chce praktikovat. Když se podíváš na soupisku Liberce, kterej hraje v základu dost podobnej styl jako my, taky tam nenajdeš toho klasickýho playmakera na trojnožce typu Pepy Straky nebo Patejze (spíše naopak většina jsou velice solidní bruslaři).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2020, 14:51
 
Reakce na kerschlic00: Když to bylo loni, tak se mi zdá,...
Jj je to tak. Koukal jsem na nějaký video ze zápasu Liberec - Kometa a dával tam gól Lemieux č. 66 :-)

mcdavid: Bude, no. Hlavně pochybuju, že by chtěl jít tak daleko od domova..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2020, 13:10
 
Tony: Ale to je spíš problém rodičů, ne? Stejně tak, z něj trosku mohla udělat parta kamarádů - sprejerů, huličů apod. Vývoj společnosti prostě nutně přináší nový způsoby trávení volnýho času, resp. nový hrozby pro děti - jak píšeš "doba je taková".

Já bych byl teda taky dalek toho, nazvat to sportem v pravým slova smyslu (podobně jako šachy např.), pojem esport je dle mého přiléhavý.
Je to taky soutěžení, kde chce člověk vyhrát, probíhaji tréninky, taktická příprava na soupeře, zlepšování dovedností apod.
V podst. jedinej rozdíl je v tom, že to soutěžení neobnáší náročnou fyzickou aktivitu.
Jenže takovej rozdíl (háček) najdeme i v činnostech, který jsou považovaný za sporty a jsou třeba dokonce i na OH, je to jen otázka toho, kde se nakreslí ta posmyslná čára, tedy jak náročná fyzická aktivita "stačí" na to, aby se tomu říkalo sport.
A to je věc pocitová.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2020, 12:22
 
Dědek: To bysme se pak mohli bavit o tom, jakej maj společenskej význam stand-up komici apod. Je to prostě zábava pro diváky.
Chápu, že pro tebe to ten význam mít nemusí, ale stejně tak např. pro mě nemá význam balet, na kterej nechodím Smajlík

To já zas chápu, proč by s tím klub měl mít něco společnýho. Je to další rozšíření nějakýho marketingovýho záběru.

ad Soptík: No, předpokládám, že to nebude zasahovat do jeho přípravy na reálnej hokej apod. Můžeme jenom doufat, že formu z videoher si přenese na led :D
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.12.2020, 09:36
 
Esporty jsou hlavně v Asii mega populární (a to už velmi dlouho). Pamatuju si, jak na MS v Japonsku a Koreji (2002), když se Korea dostala v playoff daleko (nevím, zdali to bylo před ČF, SF, nebo zápasem o 3. místo), tak před zápasem do šatny za fotbalistama šel korejskej esport team (už nevím v jaký hře), aby je podpořil a namotivoval.

Vtipný na tom bylo to, že tam šli jako opravdový celebrity a pro ty fotbalisty to bylo srovnatelný, jak kdyby do kabiny Motoru šel třeba Goťák. Takhle populární tam esport je, to si ani neumíme představit..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
17.12.2020, 15:06
 
Evoorg: U těch sudích a trestání držení jsem si vzpomněl na Segeho.

Čendu bych zhodnotil podobně. V mnoha případech měl času víc, než si sám vsugeroval, a proto to vypadalo alibisticky a polovičatě. Taky myslím, že to je o zvyku.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
17.12.2020, 12:21
 
alkac: To mi nepřijde. Stále říká, že Bednovo výklad cení a souhlasí s ním a stále říká, že trest je zjevně exemplární, tedy nadhodnocený.

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice