ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.06.2020, 12:42
 
kursor: No ale tím spíš ví, že při nedostatku tréninku jde výkon o xy procent dolů.. :-)

Takže pro trnérskou kariéru vlastně dobrá zkušenost !
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
28.05.2020, 10:22
 
Gais: To je právě to, že ty bereš diskusi jako hádku a chceš jí vyhrát. V tu chvíli to není diskuse, ty "mít na to koule".

A mimochodem to, co jsi dělal u alkace, jsi právě udělal i u mě. Vkládáš mi do úst něco, co jsem neřekl (pochlebování). Další (z mnoha) argumentačních faulů - jen to potvrzuje, že ve skutečnosti nechceš diskutovat, ale chceš se hádat - chceš jít do konfrontace.

Tím to pro mě končí, nemám na to čas ani náladu.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
28.05.2020, 09:18
 
Gais: V normální diskusi je běžný, že pokud s někým souhlasíš, tak to taky řekneš/napíšeš, protože protistrana ti do hlavy nevidí, tudíž nemůže logicky vědět, že když na nějaký argument nereaguješ, tak to znamená, že s ním souhlasíš.

To bylo ale, předpokládám, jasný už, kdyžs diskutoval...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.05.2020, 22:04
 
snad: Opět nemáš pravdu (resp. částečně). Ano každej se ohání právama (jak obvyklé v dnešní době) ale neví, že existujou taky povinnosti, resp. nějaký daný pravidla.

Vztah klub - hráč splňuje všechny znaky tzv. závislý práce - za odměnu, podle pokynů klubu, na odpovědnost klubu, pro něj vytváříš nějakou hodnotu (konáš práci). O tom není žádná diskuse. Jinak by to fungovat ani nemohlo. Závislá práce = pracovněprávní vztah.

To, že tě nikdo nemůže nutit vstoupit do pracovněprávního poměru je pravda. Ale jaksi jsi zapomněl dodat (nebo to nevíš), že pokud ten vztah fakticky splňuje kritéria závislý práce, tak obcházíš zákon = porušuješ (resp. oba porušujete) daný pravidla.
Ten zákon (zákoník práce) je tu právě proto, aby chránil tu slabší stranu.

Jinými slovy ano, slabší strana hráč je, ale v podstatě dobrovolně, už tím, že si vybral, že bude hrát hokej. Stejně jako, když si vybereš bejt prodavač v Lidlu.

Jinak děkuju, žes mě poučil, že původní diskuse byla o něčem jiným. Pokud jsi ale do toho zapletl zjevný blbosti, tak jsem prostě musel reagovat. Čím míň lidí bude šířit tyhle "mám na všechno právo" bludy, tím líp.

Je to prostě hrozně hybrid, ale základ je ten, že hráči do toho vztahu vstupujou dobrovolně. Včetně okleštění vlastních práv.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.05.2020, 14:40
 
snad: Dost to zjednodušuješ.

Hráči nejsou zaměstnanci nejen proto, že je to pro všechny strany výhodnější (včetně jich samých!), ale taky proto, že v zaměstnaneckým poměru by klub (zaměstnavatel) nebyl schopen dodržovat všechny povinnosti v zákoníku práce..
Takže prvně by tu musela být dostatečná lobby, která by donutila zákonodárce připravit nějaký speciální zaměstnanecký pravidla pro profi sportovce a až pak to lze celé překlopit.

Když to shrnu - je to vlastně švarcystém, kterej státu nevadí.

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.05.2020, 09:08
 
-Tom- možná nedomyslel, že Kohy zcela logicky nebude výtky ke klubovýmu rozhovoru prezentovat veřejně na fóru. To by byl padlej na hlavu, kor pokud se jedná o věci, který jsou třeba v rozporu s platnými smlouvami s hráči, partnery apod.

Každopádně se těším na další rozhovory (jakýkoliv). Formát rozhovorů mám fakt rád!

Za mě ideální, aby Tom (pokud tomu chce věnovat čas ofc) dělal hráče nikoliv pod profi smlouvou, ať nemusí řešit "formality" okolo a klub ať má dost "materiálu" pro klubovej obsah.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.05.2020, 09:02
 
Taky nutno podotknout, že podle EP hraje i centra. Odešel Kloz, Veselý a Šimi (všichni mohou hrát centra), přišli hráči, co hrajou pouze křídlo. A to ještě nepočítám Babku, kterej toho centra, když bylo třeba, taky občas zahrál.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.05.2020, 22:45
 
Zvuk v ofiko videu mohl bejt lepší.. (havrani mi osobně nevadí, protože je to video z prostředí, který je vlastně blízko staďáku atd., ale nevím, proč to občas nesnímalo nějakou část slova) Obraz je za mě OK, tam nevidím problém.

Je fakt, že desky by vypadaly líp. Hlavně podle mýho prostě každej chápe, že smysl rozhovoru není naučit se otázky nazpaměť, kor když jsou nějaký od diváků. Tohle vypadalo jak tahák, to je fakt Smajlík

Obsah za mě OK. Konkrétně u Čendy, jsem, kromě délky rozhovoru, neviděl moc rozdíl mezi oběma rozhovory.

A tedy za mě pochvala za kladení otázek (jsou to totiž skutečně otázky), dokonce i připomínka, že část otázky zůstala nezodpovězená. To tom (ale i spoustu profíků) nedělá a mě to vážně štve :D.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
14.05.2020, 10:17
 
O děkuji všem, kteří zapřičinili, že se děcko konečně urazilo :-)

ad Horák: Už jsem to tu psal, když se objevily spekulace ohledně Sparty a Horáka. Pokud má jakejkoliv klub na to přeplatit naší nabídku xnásobně, tak se s tím prostě nedá nic dělat. Chápu, že starší ročníky (někteří z nich) jsou nějak vychovaní, žili nějakej život a je jim zatěžko pochopit realitu dnešního světa - "Starý pes k řetězu nepůjde"

ad Sparta: To, že poslední roky hraje nijakej hokej, je celkem pravda. To, že se to blíží zábavě pro davy, nikoliv pro hokejové fanoušky (jako v NHL), je taktéž pravda. Že by tyto skutečnosti měly nějak ovlivnit Horáka v jeho rozhodování, to si teda fakt nemyslím.ad Příba: Pokud vím, hraje dost inline (snad si ho s někým nepletu). Zajímalo by mě, kolik si člověk ve Francii vydělá inlinem v porovnání s I. ligou hokeje.
Dál bych rád od někoho, kdo má dost zkušeností v obou sportech slyšel nějaký srovnání těchto dvou sportů - řekněme hlavní odlišnosti (nemyslím to tak, že hokej se hraje na bruslích a inline na kolečkách, ale odlišnosti, jak je vnimá hráč přímo na ploše při hře).
Taky by mě zajímalo, jaká je spotřeba koleček, nebo jestli je lepší si kupovat nový inliny.

Díky Tome.

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.05.2020, 15:19
 
Ivánek48: No, to je zase trochu přestřelený, ne? Tomovo síla není v tom, že by to novinářsky dělal skvěle (nic proti Smajlík ), ale v tom obsahu, stylu a délce rozhovoru, že jo.
Respondent, kterej se "jen tak" baví s Tomem jako svým kamáradem toho řekne mnohem víc/jinak, než když je zpovídán na rozhovor do Deníku. Mohou padnout jiné otázky apod.

Navíc tedy report zápasu a rozhovor je úplně jiná kategorie Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.05.2020, 13:38
 
Haberman: Tu akreditaci samozřejmě stejně budou mít na ty individuální rozhovory s hráčema/trenérama po zápase, protože to je pro novináře gró jejich práce - hlavně z toho píšou články.

Kohy: Za mě spíš ta alternativní varianta, pokud by TK vypadala tak, jak doposud.
Navíc by to šlo nějak ozvláštnit, třeba tím, že by oba trenéři vybrali nejlepšího hráče protějšího týmu např. (byla by to special otázka po zhodnocení zápasu).

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.05.2020, 10:36
 
Takhle zrovna u golmana, odmítnutí nabídky ze Sparty celkem chápu. Tam je procento "zkažení" golmanů dost vysoký :D
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.05.2020, 08:36
 
Haberman: Byť tě lidsky v podstatě chápu, realita dnešního světa je prostě jiná. Loajalita a vděčnost je sice hezká věc, ale dneska dosti vzácná...

Pokud by u nás dostal řekněme 300 měsíčně a ve Spartě dvojnásobek, je to tedy za mě ku*va rozdíl.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
04.05.2020, 10:35
 
ad KV logo: To hlavní se mi taky nelíbí, resp. nepřijde mi ničím zvláštní. Prostě čistě, moderně udělaný logo - u nějaký obchodní firmy (třeba energetický) zcela OK, u hokejovýho klubu za mě málo. Naopak to alternativní se mi líbí moc.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
29.04.2020, 12:50
 
zbyna-ck: Dont feed the troll... Základní pravidlo internetových diskusí.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2020, 11:04
 
zdcart: Jasně, že dohrání je nejspravedlivější. To je jako kdybys řekl, že po dni následuje noc.
Ale tohle je zvláštní situace a rozhodně nelze s takovou jistotou tvrdit, že nejpravedlivější řešení, je to nejlepší.
Jak je to s hráčkýma smlouva ve fotbale? Kdy končí, když jsou uzavřený na sezonu? Co se stane s hráčema, kterým skončí smlouva v běžící dohrávaný lize? Co se stane s hráčema, který podepíšou smlouvu v jiným klubu v rámci ligy a liga se bude stále dohrávat? Těch věcí, co se musí řešit je kopice...

Trestní oznámení? Jakej konkrétně trestnej čin by kdo spáchal?

A to je právě ono. Vyhlášení vítěze je jedna věc. Druhá věc je, kdo bude v pohárech. Vyhlášení vítěze bylo ve futsale krokem vedle, totálně. Určit, kdo bude v pohárech se musí, stejně jako to udělal volejbal, hokej apod. Samozřejmě, že se ozvaly jiný kluby, holt asi nikdy to nebude výběr mezi dobrým a špatným řešením, ale mezi několika špatnýma.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2020, 09:18
 
zdcart: To rozhodně není ta samá situace, protože v době, kdy to JJ navrhoval se tady normálně hrálo. Aktuální situace je DIAMETRÁLNĚ odlišná.

Rozdíl (dost zásadní) např. od volejbalu, hokeje apod. je taky v tom, že se ve fotbale nehraje klasický playoff (vlastně nová soutěž). To, že futsalisti vyhlásili mistra považuju za hroznej přešlap, správný řešení bylo zvoleno v hokeji, volejbale.... Naopak třeba u fotbalu, by se to dalo pochopit (neříkám, že je to ideální řešení).

Nedovolil bych si jako ty tvrdit, že dohrání soutěže je nejlepší řešení. Tak jasný to podle mýho není... Joo pokud by to bylo s divákama, tak není o čem..

Ale asi je to tím, že nejsem tak zapálenej fotbalovej fanda (resp. nejsem v podst. vůbec už), takže mám odstup. Kdybych ho neměl, možná to vnímám jinak...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.04.2020, 10:40
 
Kohy: To z tý diskuse trochu (dost) utíkáš. To co může klub ovlivnit, je technický zázemí tý tiskovky.
A je pravda, že dotazy novinárů, redaktorů (je fuk, kdo to je) nebyly slyšet skoro vůbec. To je prostě fakt.
Tak rovnou řekni, že klub nechce investovat do technickýho zázemí na TK, když tam nikdo není schopnej vypotit normální dotaz, nemusíme chodit okolo horký kaše..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
14.04.2020, 13:29
 
Haberman: No to každopádně. Jen upozorňuuju, abys to nečetl tak, že navýšení ceny permic = poskytnutá sleva, protože to tam opravdu nestojí Smajlík (Může to tak být, ale také nemusí, což je pravděpodobnější dle mého).

Dle mého to bude tak o 3 tisíce dražší permice a sleva tisícovka. I takto je to za mě OK Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
03.04.2020, 11:28
 
Je to marný, je to marný, je to marný.

Kafemlejnek.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...