ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "alkac" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.10.2018, 10:22
 
Reakce na Zbyna-CK: taktak, útočník, co netrefí prázdnou...
Ad kapitán - po včerejším zápase mě napadlo v podstatě totéž...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.10.2018, 10:16
 
Reakce na quak: Hokej je hra chyb, jen u gólmanů jsou ví...
Naprosto přesně, podepusuji!

Ivánek48: Abychom se špatně nepochopili, podle mě včera Strmeň hodně pomohl a nebýt jeho, bůhví jak by vypadalo skóre s Porubou. Ten první gól jsem si také pouštěl víckrát a byť to útočník dobře trefil, střelu Strmič viděl, měl čas se připravit a tu dírku tam na přední tyči prostě nechal. Prostě gól, kterej opravdu pustit nemusel. Ale přijde mi, že po počátečních mírných rozpacích chytá fazonu, takže celkově hodně pozitivní dojem a s Kvakym velmi dobrá dovjice.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.10.2018, 08:51
 
Reakce na Riise: www.hc-vsetin.cz/clanek.asp?id=Nemuzeme...
Byli lepší, ale jedním dechem řekte, že rozdíl 25 střel na bránu ve prospěch Motoru je fakt hodně a oni byli moc nepřesní ve střelbě... Neprotiřečí si to tak trochu? Smajlík

Ivánek48: Jak tady naše brankáře spíše obhajuji, tak za včerejšek bych Strmičovi za 1. nedal - přece jenom ten první gól jde za ním. Nicméně celkově vzato obou zápasech až na tenhle moment velmi solidní výkon.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 23:12
 
Reakce na zbyna-ck: btw. jak se tu mluvilo o gólmanech, ...
Nevím, zda tu publikování čísel něco zmůže, protože z některých tu mám dojem, že by byly spokojeni teprve s tím, pokud by naši gólmani předváděli zápas co zápas takový sestřih highlightů z NHL.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 20:19
 
Reakce na Kurt_Hübl: Přesně ten mám na mysli taky ..Snad...
Vidíš, já měl zase dojem, že ten druhej - ale teď na to koukám a první gól a asistence, ve druhým dva fíky (a Doležal rozhodující nájezd). Důležité každopádně je, že když je na ledě Motor, tak mu to prostě střílí Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 20:11
 
Reakce na Kurt_Hübl: Z Endála mají ,či měli mindráček fa...
Hlavně ten jeden zápas u nich, už nevím kterej - to mě pěkně sr... lezl na nervy Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 19:53
 
No teda ufffff... ale tři body doma Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 18:49
 
Reakce na Motor27: Ty laciné góly prostě tým sráží a kdo...
To ohánění se mládím resp. nezkušeností je ve vztahu ke konzistenci hokejových brankářů empiricky ověřený fakt, kdy výjimky potvrzují pravidlo. No a když už jsi zmínil Furcha, tak se obávám, že máš trochu krátkou paměť. odkaz
odkaz
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 18:16
 
Reakce na zmetek: To sis špatně vyložil, Kvakyho mám rád...
Budu se opakovat, ale - s ohledem na jeho věk (21 let - sic!!!) bys čekal, že bude podávat konzistentě kvalitní výkony, jako po deseti sezónách mezi dospelými? Blbej gól dostane občas každej, ale jeho výkony jsou s přihlédnutím ke věku a zkušenostem podle mě naopak velmi nadstandardní. I co se týká konzistence. Díru v sestavě po něm budeme jednou lepit hodně těžko...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 18:05
 
Reakce na zmetek: Nebudeme si nic namlouvat, že Kváča ta...
Jo aha. Tak před pár dny jsem tu sice psal ve vztahu ke Kváčovi cosi o tom, že kdo chce psa bít atd., ale tys to povýšil na novou úroveň - drbat Kvakyho za to, když dostane gól Strmeň, to už chce opravdu hodně osobní zaujatosti, to se na mě nezlob.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 17:59
 
Reakce na zmetek: Co mužem dělat, když oba naši gólmani ...
Tak ten gól byl Strmeňův, ale - oba naši brankáři??
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2018, 07:16
 
Reakce na Zbyna-CK: já bych tam i dva zápasy přidal. Slá...
Jo vidíš, na Slávii a Přerov bych úplně zapomněl. Akorát s Duklou to doufám zas až tak infarktově tradiční představení nebude. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
16.10.2018, 20:24
 
Reakce na MARSCH: Po poslednich zapasech se teda toho po...
Taky bych to viděl nějak podobně. Příští dva zápasy vlastně teprve pořádně ukážou, jak na tom aktuálně jsme. Vsetín je v neskuečným laufu, vyhráli 8x v řadě, doma letos prohráli jen s Havířovem na nájezdy. No a pak naše "nemesis" Dukla... Čtyři body z těchto dvou zápasů by byly podle mě naprosto skvělé.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
16.10.2018, 16:47
 
Tak o podpisu Gilberta snad nikdo nepochyboval, toho by pryč neposlal asi ani AS, ale Pajič... :(
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
16.10.2018, 11:56
 
Toho Lojzy je u hokeje škoda. Měl by to zkusit v politice, má pro to všechny předpoklady.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2018, 22:25
 
Reakce na Zbyna-CK: + Kachyňa si sestavu zaslouží, nehra...
Dovoluji si připodepsat vzkaz pro bělovlasého kouzelníka, pokud by snad vznikla iniciativa pro zaslání otevřeného dopisu, přispěchám se podepsat in persona - mohlo by to být něco ve stylu "Záporožští kozáci píší tureckému sultánovi" Smajlík
Co se týká Babky, tak naprosto přesná charakteristika - dneska mj. velký podíl na vyrovnávacím gólu, kdy celou přesilovku vzorně parkoval před brankářem hostů, i když jím byl zezadu masírován.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2018, 12:23
 
Reakce na kursor: Jenom malá vskuvka k tomu druhému gólu...
Aha, tak té teče jsem si nevšiml. Ale jak říkáš, i tak by to bylo nechytatelné. A dokonce i dost blbě bránitelné, Frýdek to sehrál od začátku do konce doslova učebnicově. Krásnej gól, to se musí nechat.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2018, 12:02
 
Reakce na kursor: Chtěl jsem napsat v podstatě totéž. Po...
Co se týká pana Hrubce, tak myslím, že nejenže na tom nejsme špatně, ale naopak velmi dobře. Smajlík

Tveety: Tak jsem si ty góly schválně pustil. První gól, tak byla jeho prvotní reakce na situaci správná, brankář si nemůže prostě dovolit nechat procházet brankovištěm takovéhle přihrávky. Že se mu to nepovedlo vypíchnout je škoda, pak bohužel zazmatkoval a zbytečně se otáčel proti hráči za bránou, když měl zajet do kasy a hlídat si spodek. Druhý a třetí, po přesunu do prázdné, tam jakýkoliv brankář i kdyby se pos..., tak se může akorát modlit, že ho to trefí. Čtvrtej sice z úhlu, ale nad rameno, to se blbě chytá. Někdo mu třeba vyčte, že měl zůstat stát, ale u druhé tyčky měl dalšího hráče Liberce a asi spíš čekal přihrávku (celkem pochopitelně s ohledem na to, jak tam s ním před tím cvičili). Cele situaci navíc předcházela naprosto lajdácká ztráta puku litvínovského hráče u modré (krásná reminiscence na "hvězdný" moment našeho kapitána proti Litkám). Poslední gól zase přihrávka křížem a rána nahoru na vyrážečku do protipohybu brankáře. Trochu podobné druhému gólu Frýdku, když střelec dobře míří, tak je to chytelné ještě méně, než číslo dva a tři (akorát se modlíš, že tě to trefí). Takže suma sumárum, vyčetl bych Kvakymu akorát tu trochu zmatkářskou reakci bezprostředně před prvním gólem, ale jinak ho v tom Litvínovská obrana nechala pěkně vykoupat.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2018, 07:57
 
Kritikům Kvakyho: Si teď marně snažím vzpomenout, kdy tu Kváča podával "cedníkové" výkony. Ano, někdy dostane blbej gól a nájezdy mu zatím moc nejdou, ale to souvisí také s tím, že (a na to tady mnozí evidentně zapomínají) mu je sakra teprve jednadvacet let! A výkony mladých resp. nezkušených brankářů bývají kolísavé (což mohu z vlastní zkušenosti bývalého brankáře nejnižší amatérské úrovně potvrdit Smajlík ). Mě naopak už předloni v baráži doslova posadilo na zadek, s jakým přehledem se s tím Petr ve svém věku popasoval a loňskou sezonu kvalitu potvrdil. Kdo chce psa bít, blbej gól či zápas si samozřejmě najde, ale to se stane i těm nejlepším. Dlouhodobá statistika je v tomhle řekl bych více vypovídající, nalistujte si ji, není to tak těžké. A z tohohle pohledu patří Petr podle mě už teď k našim nejlepším hráčům. Nebo si fakt myslíte, že Orct je takový pitomec a tlučhuba, když o něm mluví jako o jednom z největších brankářských talentů u nás? Třeba mě tím naopak potvrdil můj dojem, potenciál má obrovskej a s přihlédnutím k tomu, kolik mu je let a kolik toho na dospělé úrovni odchytal, jsou jeho výkony naopak neuvěřitelně kvalitní a stabilní. Včerejší zápas jsem neviděl, ale podle toho, co jsem četl, to spíš vypadalo, že měl den otevřených dveří celej Litvajz. Po sezóně nám asi Kvaky definitivně zdrhne za oceán a už teď jsem zvědavej, kolik lidí tu pak bude brečet...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
14.10.2018, 02:19
 
Reakce na Scipioo: Takze uz se na nas chce souper zase v...
Trenér to mám dojem myslel tak, že to je něco, s čím musí mužstvo jako Motor počítat a musí se na to připravit. Takže vlastně myšleno úplně obráceně, než dříve, kdy šlo o ublížené fňukání, jako by tím snad byl trenérský tým po prohraném zápase překvapen.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Příští sobotu můžete vidět Motor ve zcela unikátních reprezentačních retro dresech! Během zápasu s Přerovem uctíme ?? let naší...

75. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Jaroslav Houfek. V našem klubu hrál 5 sezon, kolem 80 zápasů, a v nich...

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava