ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "alkac" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.06.2019, 07:35
 
Reakce na VojtaS.: Tak to asi opravdu neumíš, nebo možná...
Děkuji, nezklamals. Tak tedy ještě jednou pro pomalejší a příšlušníky bývalé státostrany - co ten dovětek "...oba dva navíc s vedlejším úmyslem posbírat kladné body od blbců opravdových"? Ale to už je z mé strany jen řečniká, neb s trollem tvého formátu se seriózně diskutovat zkrátka nedá...

karwi18: Ale on vůbec není blbec, naopak. Je to velmi schopný troll, který sice pracuje podle stále stejného mustru (tj. hodit sem nějaký nehorázný výrok > spustit vlnu protireakcí > přiživit pokud možno ještě větší nehorázností, dvojsmysly, popichováním > užívat si pocitu =M=fóra řešícího dva dny jeho rudou agitaci), ale pořád mu to kupodivu vychází. Já v tom nejsem schopen vidět nic než čirou zlomyslnost, protože on je opravdu příliš chytrý na to, aby si upřímně myslel, že tu snad někoho přesvědčí.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 22:35
 
Reakce na Paav: To je Vojtovo klasika......
Ještě ne. To teprve až začně cíleně žonglovat jen s tou půlkou výroku, která se mu hodí.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 22:26
 
Reakce na VojtaS.: To nehraje roli, nárůst o víc než 50 ...
Tak to potom asi neumím číst...

VojtaS. 23.06.2019, 15:41:
Aneb jeden ze sebe dělá blbce, protože se mu to hodí do krámu, druhý ze sebe dělá blbce, protože si myslí, že se mu to hodí do krámu, oba dva navíc s vedlejším úmyslem posbírat kladné body od blbců opravdových. Ještě se nezapomeňte virtuálně poplácat po ramenou.

VojtaS. 24.06.2019, 21:06
Nikoho jsem blbcem nenazval, natož pak přímo, a ty to dobře víš.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 15:22
 
Reakce na jirka.24: Krásné to tam bylo. Zahřálo mě to u ...
Já bych to poslal přímo Burešovi s odůvodněním, že jde o regresivní náhradu škody, neboť kdyby neřídil stát jako firmu, nemusel by ses býval trmácet do Práglu a ještě cvakat transparent. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 10:17
 
Reakce na kerschlic00: Draft v tom roli hrát bude, ale t...
Aha, tam mají taky draft? Zase jsem o něco chytřejší. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 10:00
 
Reakce na Paav: Talentovaní mladíci Pavel Novák a Martin...
Děkuji, ale tohle jsem právě četl a zajímalo mě, jestli nejsou nějaké nové drby. Nevím proč jsem si nějak zafiksoval, že u Malého Ovečkina v tom měl draft hrát nějakou roli, tak jsem si na to teď vzpomněl.

Jeníček: Tak v tom se, velebný kmete, myslím si docela zásadně pleteš. Neb jemu podobní právě po návratu tohoto ráje na zemi z celé duše touží. Ostatně jim by se dařilo lépe, než nyní, o tom já v nejmenším nepochybuji... Ale raději bych to tu naladil zpět na nějaké aspoň trochu hokejové téma, neb je vokůrka a jakékoliv OT má nebezpečnou tendenci zde nepříjemně vykvasit až zahnívat. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 08:52
 
Jinak jestli dobře koukám, tak Beránek se na draft letos nikomu nevešel. Neví někdo, jak to s ním vlastně aktuálně vypadá s vzhledem k setrvání v Motoru?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.06.2019, 07:54
 
Reakce na Haberman44: Co chtít po individuu,který už tu ...
Stereotyp v chování tohohle jinak velmi zdateného trolla je žel ten, že čím hloupější či hloupěji formulovaný argument použije pro podporu svého světonázoru, tím agresivněji následně reaguje na kritiku - zde přímým označením quaka a Zbyni za blbce a nepřímým označením za blbce všech, kdo by s nimi souhlasili. Byť se jindy hrozně dotčeně čílí, je-li za hlupáka označen sám.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.06.2019, 13:11
 
Reakce na ČB_Hrošík: Má štěstí, že nechytá proti Motoru ...
Ha! Tak proto šel raději do Číny, než by nám pomáhal z pralesa. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.06.2019, 07:44
 
Reakce na macháček: Ne, ale platí, že vrána k vráně sedá...
Joahaaa, tys přišel s úmyslem trollit! Smajlík Já tě měl pouze za intelektuálně nesmělého nezmara, tak to pardon. No a co bych ti tak odpověděl na tvůj dotaz... zkus se strejdy gůgla zeptat na heslo "sarkasmus." A shledáváš-li v našem managementu myšlenkově podobné vepřpánovi, což zdůvodňuješ tím, že zdejší plkárna vedení nadšeně kývá (nebo jak jsi to tentokrát myslel, v plodech tvého závitu (jednotné číslo není použito omylem) je stále těžší se vyznat), pak by mě ze zvědavosti zajímalo, jaká průmyslová rozpouštědla jsou zdrojem tvé insprace. Takže slovy nejmenovaného českého génia: už mi více nepiš a pokud možno nepiš vůbec.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.06.2019, 20:17
 
Reakce na macháček: No je vidět, že i zde o blbce nezava...
Takže klub je tam, kde je, díky tomu, jaké má fans... Zajímavá hypotéza. Takže když fans můžou za to, že klub je tam, kde je, může zcela logicky i za konání jisté kočovné balšój svině. Konečně jsem prozřel a jdu se do kouta bičovat.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.06.2019, 14:05
 
Z jiného soudku: Neudělala by nějaká ochotná duše na poslední chvíli tipovačku draftu? *pomrkává směrem ke Zbyňovi* Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.06.2019, 09:07
 
Reakce na macháček: No měl jen tomu lumpovi Královi říct...
Takže když ti někdo nabídne lepší práci, tak si taky budeš u zaměstnavatele předem ověřovat, jestli dosavadnímu zaměstnanci už bylo sděleno, že končí? A když ne, tak ten flek odmítneš? To je přeci pitomost a vůbec to není o Pešánově charakteru, ale o tradičně bolševicky neotesaném způsobu jednání svazáků s lidmi (ze konkrétně s Říhou). Sice Pešána také dvakrát nemusím, ale tady to pokašlal Král a spol.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.06.2019, 07:32
 
Reakce na Haberman44: No zrovna Říha také není symbol ct...
Souhlasím s quakem, že svazáci opět prokázali svou profesionalitu a schopnost jednat s lidmi, když to Říhovi neřekli předem. Na druhou stranu profesionální není ani Říhův pláč. Nedovedu si představit, že by se v podobné situaci choval stejně trenér z NHL. Zkrátka tady podle mě ohledně svazáků a Říh platí, že jakej šel, takovýho potkal.

macháček: Pešán podrazák, protože podepsal nabídku, kterou mu dal svaz? To měl jako říct "Klucí sorryjako, ale to by vůči Mílovi nebylo hezké, kdybych podepsal ještě před tím, než mu skončí smlouva. Radši počkejte potom, aby si zase veřejnost užila to zběsilé tahání králíků z klobouku na poslední chvíli." Nebo co bys jako po něm chtěl - aby řekl, že podepíše, ale ať Říhu před tím vykopnou? Kde vidíš ten podraz na Říhu ze strany Pešána? Ten byl maximálně od svazu, protože o Pešána stáli dlouho a Říhovi měli tedy předem říct, že se s ním předem počítá jako s dočasným řešením.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2019, 15:01
 
Reakce na Jeníček: ...jářku, už by bylo na čase, aby na ...
Jestli je to tak, jak píše kafka (věřím mu), že pro svazáky slib něco zaplatit = zaplaceno (protože splátkový kalendář není prakticky vzato nic jiného, než slib na papíře), tak nám tu spíš výhledově začnou veverkovatět i další kluby. Asi se čeká na to, až se jich tu po vzoru bank na začátku devadesátek začne skládat víc a pak někoho možná napadne, že dosavadní systém by možná, možná... snesl nějakou tu drobnou modifikaci. A jsem moc zvědav, zda to bude ještě v tomto století.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2019, 14:25
 
Reakce na Jeníček: ...těžko se divit tomu, že (krom tr. ...
Také mě něco v podobném smyslu blesklo hlavou Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2019, 13:15
 
Reakce na kafka: Taky nemám celý článek, ale s dovolením...
Jsi mi tím připomněl jeden vtip: Když ukradneš tisíc korun, jsi zloděj. Když ukradneš miliardu, jsi obchodní partner.

Paav: Pokud to tak bylo, škoda, že je nepozvali na tatarák - licenci by jim pak Pepa s Tomem určitě nedali. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2019, 12:53
 
Reakce na Paav: Tady by i mělo být proč jim dal svaz lic...
Ti z té citace vypadl ten klíčový septik Smajlík A z toho rozhovoru s Řezníčkem mi stačilo přečíst si dvě repliky, aby se mi udělalo šoufl. Opět alibismus a ELH (potažmo svaz) za nic nemůže... Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2019, 11:37
 
Reakce na Paav: Už naposledy. Chcete dlužné peníze? Mát...
Tam je "nejhezčí" to Jankovo vyjádření, že peníze nedostali už za předminulou sezonu a svazáci je stejně nechali hrát minulej ročník ELH. V tomto ohledu je vyjádření svazu, že se měli hráči přihlásit dřív, opravdu silná melta. Stejně jako kafka bych se ale skoro vsadil, že se s Pirátama příští sezonu potkáme na ledě. To se zase objeví nějaký mecenáš, něco málo z toho rance možná i uhradí, následuje pár tiskových prohlášení o tom, jak je všechno už v cajku a za rok repete. Já už totiž pomalu začínám věřit tomu, že žumpa jménem Český hokej opravdu nemá dno...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.06.2019, 15:52
 
Reakce na kafka: Řezníček by hlavně měl vysvětlit, jak j...
Paav, kafka: Já s vámi souhlasím, však jsem psal, že se podle mě Řezníček resp. vedení ELH snaží dosti nešikovně vyžvanit z průseru, za který prostě svůj díl odpovědnosti nesou. Že když je potřeba na někoho "kleknout", tak mají svazáci kontrol a předpisů plnou hubu, s tím potom tak nějak nehezky souvisí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...

Motor dnes pořádá golfový turnaj a na hřišti jsou i bývalí hráči klubu a také několikanásobní mistři světa - Radek Dvořák a...