ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "alkac" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 13:14
 
Reakce na Jeníček: ...čekal jsem to horší! ..Až se tedy ...
Tak samozřejmě by ještě záleželo na tom, zda nejsi v daném "oboru" recidivistou. Nicméně s navrhovaným mimosoudním vyrovnáním rád souhlasím, neb jen bůh ví, kde mám zahrabanej suspenzor. Smajlík V případě, že se potkáme, se tedy připomeň. Ale nikoliv tím nonverbálním způsobem - to pak dohoda padá! Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 12:42
 
Reakce na Paav: Báby v sámošce jsou dost dobře informova...
Jinak na téhle úrovni slušněj bizár. odkaz Ten klub by se v zájmu zachování zybtků své důstojnosti fakt měl z KHL pakovat...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 11:56
 
Reakce na Jeníček: ...se tedy právníka zeptám! ..Kolik b...
V tvém případě by zajisté mohlo jít o ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky, neb by ses jistě mazaně dovolával neduhů stáří. Smajlík Takže bych to viděl na podmínku, nebo bys možná dostal za úkol pár set hodin zametat okolo BA. Smajlík

Kutláka už jsem si vygůglil, koukám, že to pravidlo opravdu zřpísnili. V tomto se tedy musím sudím omluvit (také jsem při sledování nadával na bl.by pruhovaný).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 11:41
 
Reakce na Evoorg: No hlavně by vyloučení za simulování b...
Ad Kutlák - To vážně? Tak to jsem zase o něco chytřejší, já jsem si myslel, že takhle se dohrávat může. Ale přijde mi to teda divné, vždyť to by tedy snad každý klasický bodyček muselo být nedovolené bránění, nebo ne?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 10:57
 
Reakce na jeníček: ...a nic z toho nebude! ;) :)) ...
Jeniček! Já je sleduju už dlouho, voni jsou na nejlepší cestě k Chocholouškovi! Smajlík Ale ne, já tě samozřejmě chápu... odkaz Smajlík

No a sportovní gesto FM... prostě už ani hráči soupeře se na výkon pana D. nemohli dívat a vzali spravedlnost do vlastních rukou. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.02.2019, 01:04
 
Reakce na VojtaS.: Jak za pomoci argumentačních faulů ob...
1. Už i slovíčkaření? Tedy "podrážděná" reakce, nikoliv "agresivní"? Dále myslím netřeba rozvádět.
2. Další uhýbání od tématu dožadováním se definice zjevného (banální chybou byly myšleny tvé uvozovky, z kontextu jasně dovoditelné). S tím souvisí - dožaduješ se definice zjevného pojmu, sám nedefinuješ a nekonkretizuješ nic (s ničím se nedá polemizovat) - např. jaké implikace ti předhazuji v bodě 2? Proč jasně neřekneš, kde v té naznačené kauzální vazbě mám chybu? Pak bych se k tomu mohl relevantně vyjádřit.
3. A zase uhýbání odváděním pozornosti od tebou jednoznačně použité analogie ("...pak je to v uvozovkách A CELKEM PODOBNÉ TOMU, KDYŽ..."). Relevantní protiargument by bylo snažit se vyvrátit, že šlo o analogii klamnou. Místo toho odvádíš pozornost od merita věci - nařčením oponenta z odvádění pozornosti od merita věci.
A dále i lžeš - "Nebylo uvedeno, že nějaký ples zaplatil daňový poplatník" vs. předchozí "20 výtěžek akce a 20 město doplatí." Jestliže něco doplatí město, pak to jde myslím z daní, ne? (byť i částečně) Pokud se v tomto mýlím, pak se omlouvám, nicméně to nebylo (jak sám myslím dobře víš) středobodem mého tvrzení. Tím bylo poukázání na nesedící srovnání jakéhosi plesu a dnešní charitativní akce, přičemž proč to podle mě nesedí jsem jasně zdůvodnil. Opakuji, že proti tomu neuvádíš ani čárku.

To lehké navezení se do mě s ohledem na mou profesi v první větě nechávám pouze s komentářem, že vhodně zapadá do modu operandi obrany útokem a odváděním pozornosti od tématu (mimochodem přístup "já ne, to ty" jsi nevytáhl poprvé, takže to začíná být již předem dost průhledné).

Takže - závěr ať si z této naší "plodné" názorové výměny udělá každý čtenář sám. Za sebe jí končím, protože jako obecně platí, že se nemá vyjednávat s teroristy, pak se podle mě nemá diskutovat s nečestnými diskutéry. Z povahy věci s nimi totiž není diskuze anui možná, protože násobně víc času pak strávíš vyvracením jejich diskuzních prohřešků. Což jsem názorně (a přiznávám, že zcela úmyslně (za což se nevinným kolemjdoucím omlouvám)) předvedl v tomto příspěvku, kdy jsem se nechal tebou donutit k obšírným vyjádřením ke všemu možnému, jen ne k původnímu problému (kterým bylo v tomto konkrétním případě tvé podle mě nefér vyjádření ohledně charitativního zápasu).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 23:29
 
Reakce na VojtaS.: Když bez uvozovek, pak chválím klub z...
1. Přehnaně agresivní reakce na poměrně nevinnou kritiku.
2. ... a s tím související neschopnost uznat banální chybu, se kterou se vypořádáváš typickým úhybným manévrem ("máš tam špatně uvozovky" => "je to stejné, jako ples XY")
3. ... což není stejné, neb užíváš klamné analogie (srovnání dnešní charitativní akce s jakýmsi plesem, který "zaplatil daňový poplatník" - i kdyby to byla pravda, analogie nesedí proto, že příjem ze vstupenek je příjmem klubu, tedy z pohledu klubu jako organizátora akce je jedno, z jaké části příjmů jdou peníze na akci; dále také není podstatné, zda přispívali hráči ze svého - akci pořádal klub, opět tedy irelevantní tvrzení odvádějící pozornost od jádra pudla).

Suma sumárum - na tvých příspěvcích by se někdy daly postavit přednášky o argumentačních faulech.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 22:29
 
Jinak zdá se mi to, nebo jsou od té šatnovice novináři na tiskovkách mnohem aktivnější? Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 21:43
 
Reakce na mcdavid: Myslím, že Kohy psal, že stačí odehrá...
Aha, jsem myslel, že těch 15 zápasů (nebo kolik) musí být za Áčko. Pak bych to viděl jako MrPesi. Tlačil si určitě aktuálními výkony říká o místo v kádru pro další sezonu, kdy z něj klidně může být i podobná raketa, jako je letos malý Ovečkin, ale posadit teď před PO kvůli němu někoho, kdo si to dotěďka odmakal, by asi nebylo moudré.

Kellewan: Tak na Kladně hrál mančaft s horečkama a stejně docela dlouho sahal po bodech.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 21:30
 
Reakce na mcdavid: Dnes mě trošku překvapilo, že hrál No...
Ať mě znalci řádů případně opraví, ale není to v Tlačilově případě tak, že jak přišel v průběhu sezony, musel by odehrát povinné zápasy kvůli baráži a to už by ani teoreticky nestihnul? Není tedy důvod jeho nenasazování prostě a jednoduše zakopanej v tomhle?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 21:25
 
Reakce na MrPesi: Důležité, že jsme na Kladno nahráli +2...
Snad byly dnešní rošády jen dalším (letos imho docela typickým) budíčkem po předchozím mdlejším zápase. Ke Gilbertovi s M. Novákem je Endál podle mě nejlepší varianta, resp. lepší na skladě fakt není - už jen proto, že spolu jsou určitě nejsehranější. Ale ve druhé bych rád viděl vedle Kouďáka se Soptíkem zase Čermiho, než ten se zranil, tak tihle tři mi přišlo, že si také výborně sedli. Přikryl s Heřmim a Doležalem si mysdlím taky docela rozumí a Beránek s Babkou se mi vedle ještě před zrakvením Šimiho sebe taky líbili. Akorát by asi takhle Babka dostával méně času na ledě, což by byla asi škoda, takže VP to určitě vymyslí jinak. A P. Novák určitě lepší varianta, než Dunn.

Speeder: výborný nápad, pochlebuji! Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 18:12
 
Jsem dnes nějak zaspal a teprve jsem k tomu přišel - taky by mě zajímal důvod dněšního rozházení útoků... Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 15:07
 
Reakce na Jeníček: ...vrána k vráně sedá, lotr lotra pod...
...a na každou svini se řezník nakonec najde. Smajlík Ačkoliv zrovna na tomto kapitálním exempláři asi ztupí kudlu...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 09:02
 
Reakce na quak: Tohle už je dnes mrtvé téma. Jasně, pro ...
No, kdyby se někdo odhodlal sepsat článek, ve kterém by se fýrerovi celkově podíval pod pařáty, tak by přinejmenším ten pochybný převod práv byl pořád velmi zajímavé téma. Jenže to bych měl následně docela obavu o autorovo zdraví...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.02.2019, 08:47
 
Reakce na mcdavid: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-...
Právě čtu velmi zajímavou knihu Čas psychopatů. Škoda, že si pan MUDr. Honzák v době sepisování tento rozhovor asi nepřečetl, neboť by měl hned postaráno o jeden krásný názorný příklad.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.02.2019, 17:34
 
Reakce na ČB_Hrošík: Třeba se Řezníček bojí, že by nějak...
Já bych páně Řezníčkovo vyjádření chápal tak, že mezi českými rozhodčími je řada epileptiků - což by se ostatně řadu věcí vysvětlovalo. Fotografům bych proto ještě pro jistotu zakázal používat blesk. Jo a až příště dorazí do BA Doležal, tak žádný blikání mobilama! Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.02.2019, 15:28
 
Reakce na mrskman: Malej Kral dostal stopku do 21. 2. ht...
Další šlendrián DK! Jasně v odůvodnění píšou, že Král udeřil protihráče do "obličejové části" (sic!) a přitom citují z pravidla hovořícího o úderu vyrážečkou do "obličeje." Je tedy jasné, že hříšník se porušení příslušného pravidla dopustit nemohl, neb neudeřil protihráče do obličeje, ale do "obličejové části" - a o té v pravidle č. 219 není ani čárka! O brutální výši flastru pro našeho vynikajícího brankářského talenta za tento nefaul ani nemluvě. DK si na toho nebožáka evidentně zasedla.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.02.2019, 14:58
 
Reakce na zbyna-ck: To dáme ;) já jsem spíš zvědavej n...
Řeknu to sice asi poněkud cynicky, ale největší smůla jeho brzkého zranění tkví podle mého v tom, že kdyby si byl býval tu ruku nezlomil, tak už by tu nejspíš nebyl a prostor by dostali jiní, kteří by myslím hráli určitě lépe.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.02.2019, 13:15
 
Reakce na quak: Ty narážky mělo víc lidí, nejen ty, reag...
quak, Siky: No na rozdíl od některých opravdu jednoznačných trollů (které raději ani nebudu jmenovat, aby se tu zase nezjevili) si u toho jednoho konkrétního, na něhož jsem to přirovnání použil, tou jednoznačně negativní motivací také jist nejsem (proto jsem jej také použil).

A hlavně si myslím, že v daném ohledu (myslím ta poslední vyjádření, o kterých níže píše Zbyňa) je motivace pisatele nepříliš podstatná, protože bez toho osobního kontextu, který na internetovém fóru z povahy věci chybí, to může vzít v potaz právě jen někdo, kdo autora zná osobně. A teď - je to teda moje chyba (nebo dalších, co třeba konkrétně Toma osobně neznají)? Nebo spíš má tohle každý, kdo sem píše, brát dopředu v potaz? Já si myslím to druhé.

Ale dobrá, abych tu nerozjížděl zbytečný flejm, tak se Tomovi na dálku omlouvám za znevážení jeho nicku (a myslím to upřímně! Smajlík ) a opakuji, že z mulťáctví bych jej opravdu nepodezíral.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.02.2019, 12:50
 
Reakce na quak: Už mě dost štve, jak se tu mnozí obouvaj...
Chápu, že tě štvě, když se někdo obouvá do tvého (asi?) známého, ale ty jeho poslední zdejší vystoupení byly opravdu hodně přes čárky a dostal to tu tehdy "sežrat" podle mě plným právem. A lze se na to dívat i tak, že ti, kteří ho naopak neznají osobně (třeba já), mají spíš tendenci hodnotit čistě jeho zdejší projev bez přihlížení k tomu či onomu. A co se týče mnou použitého "pseudoToma" (neb předpokládám, žes reagoval částečně/zejména na toto), tak to jsem použil čistě jako přirovnání k docela podobnému modu operandi - nikoliv proto, že bych si myslel, že tu píše pod jiným nickem, neb to asi opravdu zapotřebí nemá.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

75. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Petr Podlaha. V ČB 7 sezon, cca 170 zápasů, 70 gólů. Člen postupového týmu 1968 a...

#OHLASY: Miloslav ČermákČeskobudějovický útočník zaznamenal povedené utkání proti Frýdku-Místku. Nedávno se vrátil po zranění,...

Sice nás čekají ještě dva zápasy základní části, ale že začneme čtvrtfinále doma, to už je jasné. Tak proč otálet s nákupem...

#REPORT: Motor - Frýdek 5:2 ?Proti Frýdku nás čekala těžká práce, ale my jsme ji zvládli a připisujeme si tři body!...