MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "analniinkvizitor" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na KohyCZ: Malé upozornění pro jisté entity. Ješt...
Pravda bolí já vím , klidně zabanuj, když ti to pomůže ............Bureši Smajlík Smajlík
 
 
 
Ten pocit, když si dream team chance ligy po umělém postupu neporadí se Spartičkou a Kladýnku na to stačí junioři v sestavě. Tak ve čtvrtek na značkách , už se těším, až zapěju - KORONAVÍCÉÉÉ Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na full: Plzeň jednoznačně lepší, jsme bez pohybu...
Tvle vy tady hokeji rozumíte, jak kozel petrželi:D HC Notor Koronavice ve čtvrtek nástup na Kladně a po Spartě další soupeř, který rupne, chytrolíni. Sparta měla super nástup hrála náhodou dobře, ale Kladno má bezvadnej pohyb a silný útoky ve čtvrtek to poznáte.
 
 
 
Slušná lekce a ve čtvrtek dostanete další, přijdu se na to podívat, už se těším.
 
 
 
Reakce na MB2013: Kladno hrálo část sezóny sympatický ho...
Vy buďte rádi za tu cestu Kladna a jeho určité (dobré) kroky viz. posílení na golmanské postu v průběhu sezony, dík tomu i to vaše vedení pochopilo hnedka po konci v chance lize (nebudu psát postupu), že si bez top golmana v EX prostě ani neškrtne. Přesto se budete učit a s tím týmem , co máte, můžete být rádi za nesestupovou sezonu i vy.
Tak trošku pokory, proto jasně říkám, že v případné baráži a je to setsakra škoda, že nebyla by vás Kladno s jeho najetým herním systémem a sestavou, co mělo zkrátka sfouklo jako svíčku to je realita.

Něco jiného je totiž sbírat body v Chance a pak hrát Extraligu, kor po x letech. Nejde jen o jména, jde v prvé řadě o úplně jiný herní systém a některé ty vaše hvězdy, co se dobře chytli v Chance si dost možná ani neškrtnout, budou neviditelný.

Alistaire k tomu tvému dotazu, měl bys vědět, že ve vedení hokejového týmu Sparty jsou bývalí Kladeňáci (Petr Ton , Míla Hořava apod.) takže jde zejména o hostování apod.

Otázka je, zda k tomu všemu vůbec dojde, víc k tomu psát nebudu.
 
 
 
Tobola si může tvrdit , co chce a samozřejmě není daleko od pravdy. Holt se do jisté doby postup dával za play off a baráž. Vy jste to dostali z leknutí to je bez diskuze.

Realita je taková, že být kupříkladu baráž, tak Kladno vás s tím svým mančaftem a zkušenostmi ze sezony v Extralize sfouklo , jako svíčku , pokud byste vůbec do play off postoupili, tak trošku pokory.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Přečetl jsem jen začátek a stačil...
Vy buďte rádi pojistko, že vás do té Extraligy poslali od stolu bez playoff a baráže, doslova za nic. To je občas špatná komedie to tady po vás číst Smajlík Smajlík
 
 
 
Zábranský to řekl dobře.

Vy si tady berte do úst neustále Hradec apod. K smíchu celý Motor a to ještě ani nezačla liga.
 
 
 
Motor dostal během chvíle druhej dárek v podobě nesestupového roku. Už se jenom bavím tím svazem.
 
 
 
Ano vymysleli klasicky kočkopsa a vy jste to dostali zadarmo a z leknutí bez sportovní cesty. Bohužel.
 
 
 
Tak já se nedivím, že někteří názorově konzistentní, byť jsou mimo. Něco jiného je totiž teorie a pak samotná praxe. Hokeji na těchto stránkách, obzvlášť potrefené husy, rozumí, asi jako koza petrželi. Pravda je taková, že jste utrpěli snad nejtrapnější postup ever, tím je řečeno vše.
 
 
 
Vzkaz zdejším z HC Koronavic. Na Jágrova slova zkrátka došlo, ať se vám to líbí, nebo ne. Jelikož jste se o postup výrazněji nezasloužili a dostali jste to uměle, hezky pěkně od stolu, tak být vámi, raději pomlčím. Některým ten J.J strašně leží v žaludku, bohužel jen těm, kteří nejsou sto najít nějakou sebereflexi, klauni.
 
 
 
Reakce na Paav: Obrat na Slovensku! Banská Bystrica přiš...
A proto neměl Motůrek v životě postupovat, ale tady jsme asi v kocourkově.

Citace z článku pro místní trdla: Během letošní předčasně ukončené sezony jsme do toho dali všechno a můžeme jen konstatovat – VYHRÁLI JSME, CO SE DALO! Vyšší moc rozhodla, že jsme nemohli vyhrát vše, co jsme chtěli,“ dodává šampión předchozích tří sezon.

Hovoří za vše, aspoň někde si z té sportovní stránky věci nedělají trhací kalendář.
HC Koronavice - hip hip hurá
 
 
 
Aspon na Slovensku vědí, co je to sportovní stránka věci a fair play. Hanba MOTORU, hanba vám !
odkaz
 
 
 
Reakce na Kellewan: Tak podle toho článku na hoke.cz byc...
Vy mě někteří bavíte, jak jste naivní. Kladno by vás se svou sestavou sfouklo jako svíčku. Pochopte, že tady nejde jen o sestavu, věc další, ale na to si přijdete. Nemáte pořádného golmana a hráči, kteří výrazně bodovali v první lize si v Extralize nemusí ani neškrtnou. Viz.takový Šmarha, Bílek, který za Slavii bodovali a v zápase za Kladno byli takřka neviditelný, tahle realita vás brzy čeká. Za ten nesportovní postup přijde zákonitě karma Smajlík
 
 
 
Reakce na fandimemotoru1928: Pavel Pýcha prožil skvělou ...
Obránce Pýcha nepředvede v Extralize nic, jelikož Extraliga má úplně jinou kvalitu, vy jste fakt z Marsu:D Za rok jste v Chance lize, když nevyměníte, tak půlku týmu.
 
 
 
Takže nás čeká licenční derby: Kradec - HC Koronovice Smajlík Smajlík Citace z novinek...Tohle mě pobavilo o to se s vámi musím ještě podělit a teď se loučím přátelé ledního hokeje, sportu zdar !
 
 
 
Takže tu máme Kradec (vašimi slovy........ Smajlík a nyní i Kradnějovice Smajlík Jak symbolické, pravda je taková, že po té sportovní stránce by to třeba zase nevyšlo, ale, že vám k tomu pomůže jakási nemoc, to by nevymyslel ani houully(shit)woodskej scénář Smajlík Smajlík Made my day
 
 
 
Takže tu máme Kradec (vašimi slovy, ehm) a nyní i Kradnějovice Smajlík Jak symbolické, pravda je taková, že po té sportovní stránce by to třeba zase nevyšlo, ale, že vám k tomu pomůže jakási nemoc, to by nevymyslel ani hollywoodskej scénář Smajlík Smajlík Made my day
 
 
 
Takže sportovní cestou by to Budějovice asi v životě neuhráli a dáme jim to za zásluhy, kouzelné řešení. Všude jinde ligy anulovali, což by bylo v současné situaci fér řešení pro všechny, zejména potom, co to pravidlo přímého sestupu a postupu přineslo v poslední čtvrtině základní části Extraligy..

Přijít tohle vše o dva týdny dříve, tak Jágrovi všichni spíláte, ale teď je všechno OK a jste happy. Za mě je tohle největší levárna ever a sportovně jste si to rozhodně neuhráli. Nutno dodat, že korunu tomu všemu dál Král a spol.vy se na tom prostě a jen svezete.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...