ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "bluky" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Hoši nevadí,musíme bojovat dál.
 
 
 
tak dnes bude nejtěžší krok,nenechat se vyprovokovat,hrát stejně v klidu jak hrajeme do ted, budu v práci nervozní a furt koukat na mobil jak hrají .Golmani jsou děravý,obrana je asi na výletě,utok to m..á v rozích a Gábič si může dát párek s pivkem,jak se nudí.
 
 
 
Reakce na alkac: Tak jsem to myslel, že chodí asistent. ...
Pochlebuji a slibuju.
 
 
 
Paráda a těším se,až kouknu na záznam,co ty Vsetínský nejlepší fanoušci,zase zlobily,a tak jim zítra dokaž te,že jsme nejlepší my.
 
 
 
Reakce na ajejej: Jen ať si nás nevšímají, vzpomeň na Du...
Jasan máš pravdu,nenechte se kluci rozbořit a jen tak dál
 
 
 
Už me to štve všude posrany Chladno,ale ze jsme vyhráli třikrát za nula ani slovo,třeba tak je to dobře,my jsme Motor
 
 
 
Tak hoši paráda,mrzí meto ze tam nejsem,ale třeba je to pro vás štěstí a postoupime.Tak zítra nejlépe ukončit,ale máme děravę brankáře,obrana stoji za h...o a útok o tom radči pomlcet,prostě děs a hrůza.
 
 
 
Ty vole já vám zavidim a nezavidim,tousi bit nervy,hlavně ze Soptik dal gól,tak udržet a já se kouknu doma ze záznamu.
 
 
 
Tak me s..e ze dnes nemůžu,budu sledovat v Boschi na onlajnech.Tak fanouškové i kdyby prohrávali tak hlavně nepiskat a povzbuzovat co to jde.Drzim pesti,ale brankáři jsou díry😂,obrana nestíhá😃,no a útok ten to hraje mantacich😅😆😢.
 
 
 
Tak dnes nemůžu,mám odpolední.Ale,když sem byl dvakrát na Havíře,tak prohráli.Když nepůjdu snad vyhrají.Máte pravdu,brankáři díry a nic nechytí,obrana vůbec není , utok ten se bojí vystřelit a jen si přihrávají.Děs a hrůza.
 
 
 
LIB-MB 4-2
PLZ-OLO 4-3
TŘI-VÍT 4:2
MECH-KOM 2:4
 
 
 
Tak za ty dva zápasy pochvala. Gólmani super. Je jedno koho Venca tam dá, ćapou neuvěřitelně. Obrana hraje jak vyměněná, útok paráda. Hlavně makat jeden za druhého, blokujete střely a hrajete do těla. Tohle je Motor.
 
 
 
no ty vole 0:5 paráda
 
 
 
to je darda MoooTooooor
 
 
 
hezkýýýýýýýýýýýý 0:3
 
 
 
ty vole další gooool
 
 
 
GOOOOOOL
 
 
 
Tak dnes přežít úvodní nápor,dál jim brnkat na nervy a přivést druhý výherní korálek. Včera to nemělo chybu.
 
 
 
Hoši velká gratulace, Kvaky super. Ještě zítra vyhrát. I
 
 
 
Tak snad vyhrajeme aspoň jedno utkání,nejlepší by bylo dnes,sem zvědavý kdo bude chytat.Fanouškům přejí šťastnou a bezpečnou cestu tam a zítra po hokeji domů.Prostě Motor
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve čtvrtém utkání semifinále jsme proti @VHK_Vsetin poprvé prohráli a série se stěhuje Na Lapač. #CEBvVSE #PlayOff2019...

I dnes dojde pouze ke změně v brankovišti. Pravidelná rotace našim gólmanům zřejmě svědčí, a tak od první minuty bude stát mezi...

Od 17:30 nás čeká čtvrtý semifinálový duel s @VHK_Vsetin. Postoupíme už dnes do baráže o extraligu? #CEBvVSE #PlayOff2019...

Včera padnul klubový rekord z roku 2009, kdy Roman Turek nepustil gól 231 minut a 59 sekund! Současná série dvojice Kváča -...