ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "cigy67" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Jsem rád za to, jak kluci k utkání přistoupili. Věděli jsme, že nás čeká bojovný a disciplinovaný soupeř. Povědl se nám vstup do zápasu a první třetina udala ráz celému duelu. Pomohli jsme si i speciálními formacemi. Se vším respektem k hostím se dnes naši kluci hokejem bavili."

Jiří Režnar (Havířov): "Chtěli jsme být aktivní, ale to nám vydrželo jen do prvního hloupého faulu, který soupeř potrestal. Pak už se naše hra začala bortit a hlavně naši mladí hráči měli strach, že už je po zápase. Postupem času se začalo projevovat kvalita Motoru. Vyhrál zaslouženě."
Zdroj: odkaz
 
 
 
davidi na 2 5-tky
 
 
 
´Platy 20-11 odkaz
 
 
 
Jinak doporučuju shledout film Legeda 17 odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Tohle jsem kdysi viděl v nějakém buly, ...
On byl Clarke hovado takhle zkramaril Charlamova ( nemel jsem ho rád když hrál proti nám ) když už nevěděli Kanadani co s ním maj dělat odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Víš co, mě ale přijde, že třeba právě C...
odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Zasloužená prohra. Od první minuty jsme byli ve všem horší než soupeř. Můžeme být rádi, že máme alespoň jeden bod za prohru v prodloužení. Bezprostředně po zápase pro to žádné vysvětlení nemám, musíme se podívat na video. Ale určitě jsme neodehráli dobrý zápas."

Miloš Říha mladší (Slavia): "Čtyřicet minut jsme měli výborný pohyb a dostávali jsme se i do šancí. V první třetině jsme třikrát nastřelili tyč. Třetí třetinu jsme špatně začali, dostali jsme se pod tlak, ale do vyložených šancí jsme domácí nepouštěli. Vyhráli jsme zaslouženě."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Kváča za Frýdek
 
 
 
jágr
Ahoj HR,

tento dopis je věnovaný všem, kteří se chtějí zamyslet, mají rádi sport, mají děti, které milují sport a možná u některých je i snem třeba vyhrát medaili na OH nebo mistrovství světa. Dále je věnovaný těm, kteří hází vinu jeden na druhého, ale ten hlavní problém nevidí. Ale především je věnovaný těm, kteří si přejí, aby v Čechách za pár let vůbec nějaký sport byl. Začneme u hokeje.

Dnes ráno jsem si přečetl názory hráčů a pana Zbořila (tzv. k rozšíření extraligy a možná v budoucnu i k jejímu uzavření) - byl jsem hodně překvapený, jak hráči přemýšlejí.

Jejich názory, proč nic neměnit:

1) nemáme povahy na to, abychom hráli naplno, když o nic nejde (Hmmm, to jsme teda profíci. Možná tady je ten problém současného stavu hokeje u nás….)

2) měla by být soutěživost a je spravedlivé, když nejhorší mužstvo spadne (ano, to máte pravdu, ale většinou jsou potrestaní majitelé, fanoušci a mládež. Hráči, kteří se na sestupu nejvíce podílejí z 80 procent podepíší smlouvu s jiným extraligovým klubem)

3) majitelé chtějí změnu, protože chtějí KLID A TEPLO. (Milane, rád ti ten klid a teplo předám, ale chápu - i já byl dříve jenom hráč a věci jsem viděl podobně jako ty)

To jsou všechno argumenty, které jsem registroval. Prostě nová doba: Majitel znamená „plať, sháněj peníze a buď zticha. Nám to takhle všem vyhovuje tak se do toho nepleť.“

Hodně hráčů zřejmě nepochopilo, že se tady nejedná o nějakou válku mezi nimi a majiteli, ale měli by se snažit společně posunout hokej a sport na lepší úroveň - to hlavně znamená zlepšení sportovišť a zázemí pro sportovce, děti a fanoušky. Ale bez garance extraligy investoři (např. město) do toho těžko půjdou. A to mluvíme o hokeji (náš národní sport), co potom ostatní sporty? Nechci ani přemýšlet o tom, jak to mají těžké….

Takže ještě jednou, chtěl jsem upozornit na to, že financování vrcholového seniorského sportu není v Česku nastaveno správně a možná je na čase otevřít téma s predstaviteli státu, jak by mohli s danou situací pomoct. Například kdyby si firmy mohly uplatnit slevu na dani z příjmů – v rámci společenské odpovědnosti v místě, kde působí, aby získaly možnost v rámci slevy podporovat veřejně prospěšné činnosti – sport, kulturu, životní prostředí, zdravotnictví….

Děkuji za přečtení a než mě začnete kritizovat, dejte si čas o mém dopise nejdřív popřemýšlet. Je to jen můj názor, na nikoho se nezlobím, snažím se pochopit i hráče – každý by se rád napil, ale náš sport a hokej se momentálně nachází na Sahaře, kde vody není dostatek
 
 
 
Gulaš : odkaz
 
 
 
Miloš Holaň (HC RT TORAX Poruba 2011): Výsledek je pro nás strašně krutý. Myslím si, že jsme hráli celý zápas hodně aktivně od počátku, nehráli jsme žádného zanďoura, což byl plán pro utkání. Kluci to vyplnili do puntíku, měli jsme spoustu šancí, měli jsme dát více než jen jeden gól, koncovka nás celkově trápí poslední tři zápasy. Štěstí se obrátilo proti nám, nemáme ho ani kousek, například při odrazech, puky nám neskočí na hokejku jako třeba soupeři při posledním gólu přesně na lopatu do prázdné brány. Pro nás tedy krutý výsledek, s hrou a s přístupem hráčů jsem maximálně spokojený.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Tři body jsou pro nás výborné, nemyslím si, že jsme v Porubě odehráli výborný zápas. Naopak si myslím, že jsme hráli pod své možnosti. Důležité pro nás je, že jsme dokázali najít cestu k vítězství, kluci vědí, že mají na víc. Soupeř navíc podal dobrý výkon, ale já jsem zde, abych hodnotil náš tým, a jsem rád, že se dokázalo vyhrát, ale... Je tam velké ALE. Nehráli jsme dobře.
 
 
 
o VP odkaz
 
 
 
Kutlák odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Pro diváky to musel být parádní zápas. Nechyběly v něm emoce nebo bitka. Měli jsme špatný start do utkání a pomohl nám šťastný vyrovnávací gól po nečekaném odrazu od zadního mantinelu. Podržel nás gólman Strmeň. Potom se náš výkon zvedl a hráli jsme dobře. Utkání rozhodly speciální formace."

Luboš Jenáček (Vsetín): "Nesehráli jsme špatné utkání. Když odmyslím poslední dva góly, kdy už jsme hráli vabank, tak to byl vyrovnaný zápas. Rozhodla první třetina, kdy jsme měli hodně šancí, ale dostali jsme smolnou branku. Kluky musím pochválit za bojovnost i herní kvalitu. Divákům se takové utkání muselo líbit."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Miloš Říha (HC Slavia Praha): Byl to výborný zápas. Budějovice v určitých fázích prokázaly kvalitu a měly hodně příležitosti, při kterých nás podržel brankář. My jsme se dostali do vedení 2:0 a zápas se nám pak lépe hrál. Pro další vývoj zápasu bylo důležité, že nás soupeř nedotáhl ve skóre. Třetí třetinu jsme zvládli dobře takticky a nedostali jsme se pod nějaký enormní tlak. Zvládli jsme to dobře a došli jsme si pro tři body.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Každá porážka samozřejmě mrzí, ale když už se prohraje zápas, tak takhle. Byl to parádní zápas ve skvělé atmosféře, ale my jsme bohužel nebyli dostatečně produktivní, abychom dali více gólů než soupeř. Slavia nás dneska porazila a má právoplatně tři body.
 
 
 
tak to je nářez jen vydržet 2:0
 
 
 
Tak zatím bez Ivana odkaz
 
 
 
Doktor gol
 
 
 
Václav dnes zase za DS
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Po několikadenní pauze jsme chtěli mít dobrý vstup do utkání. To se nám také podařilo. První třetina byla z naší strany jednoznačně nejlepší. Od druhé části jsme ale přestali být hladoví a aktivní. Naše přesilovky byly tristní, čímž jsme umožnili soupeři dostat se do zápasu. Za tři body jsem rád, ale náš výkon dobrý nebyl."

Jiří Režnar (Havířov): "Domácí byli v úvodu zápasu lepší. Dostali jsme se pod tlak a stav 2:0 pro nás byl po první třetině ještě milosrdný. Od druhé třetiny soupeř trochu ubral a my jsme naopak začali více bruslit. Konečný výsledek sice vypadá poměrně hezky, ale stejně máme nula bodů. Za první třetinu jsme si bodovat nezasloužili."
Zdroj: odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nastoupíme i s novou posilou v útoku! Jaké bude podle vás skóre dnešního zápasu? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga...

40. narozeniny slaví bývalý českobudějovický útočník Miroslav Třetina. V Motoru hrál v 1 sezoně, 28 zápasů, vstřelil 2 góly (1 v...

Před 90 lety se narodil Jiří Pleticha.V ČB 2 sezony, cca 30 zápasů, 7 gólů. Člen postupového a vítězného pohárového týmu 1960....

Před 95 lety se narodil Karel Bílek. V ČB 12 sezon, cca 120 zápasů, 53 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....