ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na alkac: Zjevná podobnost Endyho se Kristem mě t...
Zdravím, kdo ví, jak Kristus vypadal? Bylo prokázáno, že Turínské plátno je podvrh a malíři, kteří Krista malovali, žili o mnoho století později. Koukám, že tebe za chyby nikdo netepe Smajlík
Myslím, že na gramatice by se tak bazírovat nemělo. Tu například Marx zvládal na rozdíl od Einsteina dobře. Na druhou stranu čeho je moc, toho je příliš.
 
 
 
Reakce na kafka: I kdyby Vás stál Piché do konce roku do...
Tak ještě poslední blábol kafko, i přes jisté sympatie k tobě začínám chápat proč tě vyhazují z fór na která přispíváš. Když ti to tedy říkám já, měl by ses nad sebou trochu zamyslet, Pyrrho.
 
 
 
Reakce na quak: Uff! Tak to vezmeme popořadě, ok? "To j...
Asi jsem nezvolil dobrý příklad, ale je jasné oč mi šlo. Vadí mi, že se kdekdo otírá o Chomutov přestože hlavní viník je z Prahy, Veverka. Buď tak hodný a v ničem mě ani náznakem nesrovnávej s komunistami. Nevím jak jsi na tom byl ty, ale já jsem je nikdy nevolil, dokonce jsem ani nevstoupil do volební místnosti a nebál jsem se občas si otevřít hubu. Nesměl jsem díky tomu do zahraničí a nějaký kapitán Navara z úseku boje proti vnitřnímu nepříteli, myslím že byl dokonce z CB (bydlel jsem v JH) mi na výslechu vyhrožoval, že přijdu o práci. Moc jsem se nebál, mohl jsem za totáče pracovat jen v dělnických profesích.

K poznámce o platu Valacha, neobhajuji to, že se dluhy neplatí. Samozřejmě jsem nechtěl psát kolik v cv bral, chtěl jsem jen naznačit, že ten dluh zrovna jeho nemohl zruinovat. Jeho histerie poté, jak se klub k němu zachoval v neštěstí, mi připadá nemístná. Poslední poznámka k Hudáčkovi a Štrbovi. Nebudu to tu rozebírat, jasné, že Štrba nechce vypadat špatně, možná se spíš svezl s Hudáčkem. Vyhazovu se nijak nebránili, vyber si tu horší verzi. Štochl hrál a ano, byl slabý, po odchodu těch dvou už nehraje. Přeber si to jak chceš. Zato se vrátil Havel, kterého Hudáček posílal do Bíliny, přestože patřil k nejlepším obráncům. Já už na tato témata nebudu diskutovat, těším se na zápasy.
 
 
 
Reakce na mrskman: Veverka uz teda neni reditelem, jak s...
Není, všechny akcie patří novým majitelům, statutární ředitel je Ing. Adam Zwettler. Přepsání trvá delší dobu, ale je to jak jsem napsal.
 
 
 
Reakce na kafka: Hele, kámo, licenci na prales jste dost...
Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Piché je tu do konce roku, protože nám marodili hráči a nebyla obrana. Takže kámo, Piché je za měsíční mzdu, nebude velká, protože jak sám říká, je rád, že si vůbec může zahrát. Nikdo ho totiž nechtěl. Příště si ověř argumenty. Mimochodem, když tak lpíš na licenčních podmínkách, budeš určitě vědět kolik klubů má všelijaké výjimky, že? Není mezi nimi čistě náhodou i Plzeň?

to alkac: Chlape, nebuď směšný. Majitelem klubu byl Veverka a on podle tebe nedluží, ale dluží klub? Klub tvoří ve zkratce kromě hráčů menežment a majitel. Kromě majitele jsou všichni zaměstnanci, tedy i menežment, realizační tým, ledaři i uklízečky. Majitel, Veverka, dlužil všem. To jako když budu majitelem fabriky, třeba s názvem Motor a nasekám dluhy, tak dlužit bude Motor a já ne? Nevím co si mám o tobě myslet.

Závěrem: Jistě, noví majitelé musí splácet i to, co nezpůsobili, protože se k tomu zavázali. Teď došlo k tomu, že toho dočasně, ne, že by nechtěli, měsíc, dva, nejsou schopni. Takže podle tebe, Kafky i jiných je třeba Pirátům vzít licenci ať klub vyhlásí bankrot tak, jak to před sezónou někteří u nás chtěli. Bude to podle litery zákona, či předpisu a důsledkem toho bude, že Valach i jiní, nedostanou nic. To bude správné, že? Chápu, že jsme vaši konkurenti, ale trochu zdravého rozumu to chce taky. Valachovy dluží tři( 3 ) výplaty! Víte kolik v Chomutově bral a na kolik si za ty sezóny přišel? Víte, že když se mu stalo to neštěstí, klub ho na dva měsíce uvolnil a peníze mu šli jako by hrál? Teď vyvádí jak nějakej trouba, ale jak u nás někdo trefně poznamenal, spíš je to reklama na jeho chystanou knihu.

No a úplně na závěr, víte proč u nás skončil Hudáček se Štrbou? Jestli chcete, napíšu to tady, ale věřte, že na ně nebudete hrdí. Velmi kulantně to někdo nazval hrubým porušením pracovních povinností, jinak šlo o ... Smajlík
Omlouvám se za tapetu, ale fakt mě mrzí neoprávněná, nebo zkratkovitá kritika Pirátů po restartu a Chomutova, který s tím už vůbec nemá co dělat.

alkáči, koukám, že jsi svůj příspěvěk upravil Smajlík
 
 
 
Reakce na kafka: Nikdy nepochopím, jak je možné, že Chom...
Ty toho nechápeš víc a nelez tady nikomu do řiti! Chomutov za Valachovo problémy nemůže. Měl by nadávat na Veverku a ty a tobě podobní taky. Kdyby to současní majitelé nevzali i s cizím dluhem, dostal by velké h.ovno. Takto i když jen na splátky, poprvé opožděné, své peníze dostane. Kafko, svého času jsem o tobě měl lepší mínění, vážně.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
02.10.2019, 20:09
 
Reakce na Hukoth: To stahuješ kaťata hodně brzo. My leto...
Jde o to, že marodí jádro týmu, ti lepší: Klíma, Rudovský, Stloukal, Sklenář, Llevelin, Havel a Rýgl. Na výpomc byli Hlava z KV, kterého přestali stavět a Kurka z Bolky. Hlava nemůže za jeden zápas udělat nic a ten Kurka byl v obraně úplně naprd. Vůbec se nedivím, že se nemůže nikde chytit.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
02.10.2019, 16:32
 
Smajlík
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
10.09.2019, 18:45
 
Zdravím, podíval jsem se na rozhovor s vašim GM a překvapilo mě množství prodaných "pernamentek." Redaktor i GM by měli absolvovat kurz u vás na DF. Smajlík Palec nahoru, je to neskutečné číslo a velký příspěvek do rozpočtu. Jste významný sponzor Motoru.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
03.09.2019, 17:01
 
Reakce na P.XTRM: Za 30 Kč/měs. a dávají i přenosy z O2 ...
Využívám jednoduchou funkci v prohlížeči a to je nastavení velikosti obrazu v procentech(lupa). Dokonce to jde dát přes HDMI i na televizi. Stačí tři, čtyři kliky a pokud nemáš internet pro důchodce, nebo místo pc nějaký šrot, tak to docela jde. Chance liga by ale měla jít na Tipsportu zvětšit na celou obrazovku, tu O2 nevysílá.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
12.08.2019, 11:32
 
Reakce na =M=Dedek: 1) Kumulovaný dluh ve stovkách milio...
Takže ještě jednou, "...aby se dluhy do konce sezóny umořily." Strukturu dluhů si asi oba umíme představit, ale podstatné je, se do konce sezóny umoří. Jen doplním, že třináct hráčů bylo vypořádáno z rezervy, ostatní podepsali splátkové kalendáře. O jednání Veverky si iluze nedělám, ale noví majitelé Pirátů nejsou určitě naivkové, úspěšně podnikají. Myslím, že by nešli do něčeho, co by je mohlo ohrozit. Spekulace jsou k ničemu.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
12.08.2019, 09:39
 
Reakce na =M=Dedek: Jojo, ten Chomutov je hustej. A to, ...
Buď v klidu, jde o propagandistický článek strany PRO Chomutov, která bojuje o příznivce i takto. Nemáš trochu problém s představivostí? Jak by hokejový klub mohl nasekat dluh ve stovkách milionů korun? Je to úplně jinak, na dobré cestě. Tady máš část odpovědi jednomu vrtákovi na našem fóru. Podotýkám, že Mág je zaměstnanec klubu, má na starosti PR a média, ví o čem mluví. Takže si odlož své spravedivé rozhořčení pro jiné věci a těš se na naše boje o postup.

...2) Možná tě to překvapí, ale rozpočet je letos nastaven tak, aby se dluhy do konce sezóny umořily. Ona totiž ta struktura toho dluhu úplně neřešitelná nebyla a není. Smajlík
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
25.06.2019, 19:39
 
Reakce na alkac: Zařadil jsem se nanejvýš do party těch,...
Nemyslím, že věříš všemu co je v tisku. Jedna a ta samá informace o Pirátech už byla přežvejkána mnohokrát a někteří novináři z toho stále žijí. Trenér Růžička a managemant Pirátů je taky obětí Veverkovy platební morálky a nikdo ho nehájí, tomu věř. Soukup měl zdánlivě rozumný plán, ale po jeho realizaci by všichni, kterým Veverka dluží, zaplakali. Soukup chtěl totiž vyhlásit insolvenci a hrát na licenci od Kadaně, případně začít v kraji. Takto mají všichni velmi reálnou naději, že své peníze dostanou. Zejména, když třináct hráčů už bylo vyplaceno z třímilionové záruky.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
25.06.2019, 17:37
 
Reakce na alkac: Právě - že se notorickému neplatiči, kt...
Zařadi ses do party Neználků, kteří toho sice moc nevědí, ale aspoň na sebe chtějí upozornit. Odpověď člena PR Pirátů u nás: "...V minulých letech splátkové kalendáře nebyly a vše se uhradilo dle regulí svazu, letos si dokážu představit, že tam ty kalendáře budou, protože strašák insolvence je poměrně velký pro všechny hokejové subjekty. Ale ber to čistě jako mou dedukci."

Taky se oficiálně nic neví o výši dluhu, ale v těchto dnech klub mění majitele, který dluhy uhradí. Bývalý majitel, pan Veverka, přenechal novému subjektu akcie klubu "zdarma" Smajlík Alkáči, jak si jen tak troufneš tvrdit něco o čem toho moc vědět nemůžeš?
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
09.04.2019, 13:11
 
Zdravím, zdá se, že Motor a Piráti budou už hrát jen o bronzové medaile Smajlík . Pardubice to dnes asi Kladnu pustí, mají hodně bodů a hlavně všechny účastníky baráže pohodlně přehrávají, takže se nemusí bát. Kdyby to pustili později, bylo by to okaté, dnes je to ideální. Je možné, že jsem podlehl konspiračnímu uvažovaní a vše bude jinak... Smajlík

Ještě jsem chtěl poprosit o vysvětlení jedné věty z článku o dnešním klání. Autor, Marek Baloun v článku "Motor poprvé míří do Chomutova..." napsal: "Budějovice musí po třech prohrát bezpodmínečně vyhrát, aby měl šanci na postup. Chomutov ale je na tom výsledkově ještě hůře..." Jsme před vámi o dva body, tak jak to ten kluk myslel? Ahoj u nás na zimáku
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
26.08.2018, 21:35
 
Reakce na zbyna-ck: btw. technická věc k fóru - už by by...
Je třeba mít profiregistraci. Je to snadné(viz návod v odkaze), ale stávalo to kilčo.

Zdravím všechny, v přípravě válíte a letos poprvé věřím, že vaše vedení chce opravdu postoupit. Nevím proč, ale předtím mi to tak věrohodně nepřipadalo. Nepřikládejte tomu váhu, je to jen dojem nezasvěceného laika Smajlík
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
23.06.2017, 10:02
 
Zdravím po čase ctěné motorácké fórum. U nás na webu je video s Lubošem Robem. Působí docela sympaticky, ví, co chce a podniká k tomu kroky. Snad mu nebudete mít za zlé, že odešel a zrovna do Chomutova Smajlík . Jestli to v něm je tak nám za rok dva pláchne za svým snem stejně jako bratři Kašeovi, David Kämpf a Honza Rutta. odkaz

Podíval jsem se na vaši současnou sestavu, s fotkami hráčů je to dobré, ale proč datum narození, nepatří to náhodou pod zákon o ochraně osobních údajů? To asi ne, to by nešla napsat ani váha a výška, ale musím zbytečně počítat kolik je hráči let. Jednodušší by bylo napsat jen věk, jako na Eliteprospects. Můj názor, vaše věc Smajlík zdar.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
11.06.2017, 22:12
 
Reakce na Adas68: 35 je běžná cena za Budvar 12 ve skle ...
Zdravím, juknul jsem k vám po čase. V Chomutově stálo pivo 10°Radegast 30 Kč, malé 25 Kč. Kvalitu, cenu piva a fronty(na pivo nejsou velké, spíš na klobásy)řada lidí řeší tak, že si nosí buď svý pivo v plechu nebo v plastu. Domácí fanoušky ani u vás neprohlížejí, že?

Ceně vyšší než v hospodě se nelze divit, jde vpodstatě o jednorázové akce s vyšším nájmem za prodejní plochu. Co se týče hajzlíků, neměl jsem u vás pocit, že jsou problémy. V |Jihlavě a v Olomouci je lepší pivo vůbec nepít, fronty u WC jsou na celou přestávku.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
29.04.2017, 14:38
 
Zdravím, dnes jsem přijel do ČB na návštěvu. Neonemocněl někdo tak, že nemůže večer na ČR-Švédsko? Vzal bych dva lístky nejlépe na sezení. Ještě mě bolí koleno po operaci menisku, stojí se mi blbě. Dík za odpověď.

Dronte z Pirátova tel.: 776 202 336
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
22.07.2016, 21:43
 
Reakce na kafka: 5 litrů je 10 piv, ne? ;)...
No a? 5 litrů je deset piv, 329:10=32,90 Kč. Co Vojtas napsal špatně? Tak po čase se podívám na motorácké fórum a hned se hádám. Zastal jsem se ale domácího, i když proti kafkovi vlastně skoro nic nemám.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??