ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na viks: On kariéru oficiálně neukončil. Stále do...
To ano, ale pokud kariéru ukončí že zdravotních důvodu, dostane zlatej padák. A o ten by mohl přijít. Pamatuju si už před mnoha lety tohle řešil Petr Buzek.
 
 
 
Slyšel jsem, že Hanzi už rozhodně nebude hrát profesionálně, protože mu NHL vyplatí/vyplatila pojistku, kterou by v takovém případě musel vracet. Takže leda ten krajáč na žízeň. Škoda, na Světovém poháru 2016 to byl náš nejlepší hráč!
 
 
 
Reakce na Motor27: Řeknu ti to asi takhle. Každá sranda ...
Argumentuješ Jihlavou a Kladnem, který postoupili poměrně náhodou a rozhodně nebyli v 1. lize výrazně lepší. Ale nějak ti z argumentace vypadly třeba Vary.

A ne, fakt si nemyslím, že Mandát nebo Poulíček jsou top hráči, co by to tady vytrhli.
 
 
 
Reakce na Motor27: Blbost V tom případě vezmi Plzni Gul...
Koho má Olomouc, koho mají Vary? Mají tým. To je nejvíc. Vůbec se extraligy nebojím. My máme taky tým. A bude ještě lepší.
 
 
 
Reakce na játro: umíš číst? Psal jsem, že to bylo před c...
Když píšeš jak retarda, tak je těžké rozumět. A mě by zajímalo, kdes ten blábol našel.
 
 
 
Reakce na játro: já s tím nezačal, to ten, kterej všude ...
Kde to psali novinky a odkdy to je relevantní zdroj? Smajlík
 
 
 
Reakce na Jenicek1974: Aaaa. Pán nadclovek....
Prosimtě, zmiz tam, odkud ses dnes zjevil. Akorát to tady zanášíš nesmyslama.

Zpět k hokeji. Ano, Horyna domů!!!
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Naznačuješ tady, že koronavirus n...
To neni dezinformace, psala to v řetězovým mejlu Růžena z prasečáku a ta to musí vědět! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Jenicek1974: Osvc nikam nemusí? Tem se dá hned...
Co to meleš, ti budou taky muset na úřad. Nech si tu třídní nenávist.
 
 
 
Reakce na játro: to je seznamu voe .... pro mě bulvár. A...
No, na tobě je vidět, ke komu tu nenávist cítíš, přestože je naprosto zřejmé, kdo za tu krizi může, odkud se roznesla a kdo na ní navíc ještě teď vydělává, ale ty přesto nesnášíš toho, koho vždycky.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Ty vole, přestaň číst řetězový ma...
Taky o tom určitě psal Nostradamus a kněžna Libuše Smajlík Smajlík Smajlík některý lidi jsou fakt neuvěřitelný
 
 
 
Reakce na macháček: No komouši to roznesli, ale pátral b...
Kdo by to k nim dopravoval? Co to je za pohádky? Ostatně ve Wuhanu maji přímo laboratoř. A právě proto, že jsou to komoušský lháři, tak na to nereagovali a máme to kvůli nim v celým světě. je to zejména a hlavně jejich chyba. Analogie s Černobylem se nabízí. Ostatně Rusáci taky teď točí seriál o tom, jak Černobyl způsobil agent CIA, ne?
 
 
 
Reakce na játro: Aby jsi se nedivil, kde to vzniklo. Je ...
Aha, tak ty seš tenhle poblozněnec, co rád čte konspirační pohádky. No, tak s tebou diskuse smysl nemá. Je to čínský svinstvo, který ti šmejdi ještě při své omezenosti roznesli všude po světě.
 
 
 
Reakce na Jenicek1974: Virus roznesla nezodpovědná čína ...
Kdyby v Itálii nebyli čínský otroci, nikdy by se tam žádnej lyžař ničím nenakazil. Ostatně ve Španělsku se skoro nelyžuje a taky je to tam kosí. Nesmysl o lyžařích je zakořeněná kravina místních mudrců, kteří se snaží ukázat na někoho konkrétního, ale není jim po chuti, že to je komouš.
 
 
 
Reakce na játro: :)) :)) :)) jestli tohle myslíš vážn...
Co to meleš za kraviny, co by jako mělo bejt trestný? Kritizovat komoušský lháře, který roznesli nějaký svinstvo po světě?
 
 
 
Reakce na Jenicek1974: https://zpravy.aktualne.cz/financ...
Taky by bylo fajn z toho očistit státní zaměstnance, protože i když jsou někteří velmi potřební, tak negenerují peníze, jen vrací zpět část toho, co jim stát dal. Pak by byl rázem poměr úplně jiný.
 
 
 
Reakce na játro: já nechápu, proč by vláda (daňový popla...
Pokud stát někomu zakáže činnost, musí mu to kompenzovat, ať je to osvč nebo velká firma. S tímhle třídním bojem jdi do řiti.

A pokud vím, ten virus neroznesli po světě lyžaři, ale hlavně Čína svou nezodpovědností. kde se dá žalovat tenhle komunistickej svinskej stát zneužívající otrockou práci?
 
 
 
Reakce na macháček: Jo opomenul jsem velké firmy, které ...
Jak málo odvádějí, tak ještě méně od státu mají. Pokud jsi přejal estébákovo rozumy o tom, že důležitý jsou jen velký firmy, tak jsi dobře zmasírovanej.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Ono se s tím musí citlivě. Při 7 tis...
No, já jsem upřímně dvojnásobně rád, že místo Kadaně budu moct řvát na sparťany, takže mám peníze taky připravené Smajlík Jen při pohledu na ostatní extraligové týmy vidím, že ceny jsou prostě trochu jinde.
 
 
 
Reakce na zdcart: Můj soukromý odhad je, že cena permice...
Prošel jsem si pár extraligových týmů a jejich ceny a myslím, že tvůj odhad je značně nízký. Však už za Mountfieldu tady permice stala přes 6000 a to je víc než 10 let. Já odhaduju právě cenu kolem 6-7 tisíc. Podívej se na Kometu nebo Pardubice. Za tvůj odhad se chodí ve Vsetíně na Kadaň Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli uplynulo 20 let od zisku mistrovského titulu v dorostu v kategorii do 17 let, který získal tým pod vedením trenérů Jana...

Renda pokračuje! Olympionik a vicemistr světa, který dva roky vládnul tabulce +/- v Chance lize, bude v Motoru hrát i v...

Renda pokračuje! Olympionik a vicemistr světa, který dva roky vládnul tabulce +/- v Chance lize, bude v Motoru hrát i v...

Roman Přikryl zažil skvělý vstup do sezony, ve kterém získal 3??0?? bodů během dvaceti sedmi zápasů. Následně si ale zranil ??...