ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na macháček: Tvoje bába je kobliha žufaňo. Jsem v...
Ty jsi fakt vrcholnej místní šašek. To, co já zaplatil v životě na daních si nevyberu na nemocenské nebo důchodu ani kdybych se dožil 200 let. Radši už si fakt strč tu koblihu do krku a mlč.
 
 
 
Reakce na macháček: Já tedy jen doufám, že Motor v rámci...
Ty jsi jeden z těch pitomů, kteří si myslí, že to snad Babiš dává ze svého, ne? Smajlík Stát je tu jako servis pro všechny, ne jen pro vás koblihy! Ostatně většina nekoblih tomu státu odvádí tisíckrát víc, než důchodci a státní zaměstnanci, kteří se estébákem nechali uplatit a volí ho nejčastěji. Takže ať Motor pěkně žádá o vše, na co má nárok!
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Kohymu jsem věčně argumentoval k jeh...
Věcně jsi argumentoval? No dobře, s úsměvem beru. Načež ti Kohy taky velmi věcně a fakticky odpověděl. Načež ses vybrečel, že nejsi komunista, což nepsal ani on Smajlík Tyhle ubrečený diskutéry, který chtějí psát hovadiny z aeronetu, ale nechtějí být považováni za proruské troly miluju!
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Podoba zdejšího fóra snad čistě náho...
Ty jsi komická figurka. V předchozím příspěvku označuješ někoho za řiťolezce, protože má stejný názor jako Kohy, a teď pláčeš, že tebe někdo logicky zařadí do bloku, do kterého zjevně patříš a je ti v něm dobře.
 
 
 
Reakce na macháček: Nesmíš se z toho hrourit. Nejhorší j...
Prezident neměl co posvěcovat, to je od tebe zoufalá neznalost. A nic lepšího než privatizaci po totalitě nikde na světě nevymysleli. Ale klidně mě pouč.

A opět - je rozdíl krást a krást systémově. To dotáhl k dokonalosti až tenhle estébák.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ty problémy jsou daleko hlubší. Rozkr...
Dřív to rozhodně lepší bylo, protože se nikdo nesnažil znárodnit celý stát. Určitá míra korupce bude vždy, ale tohle je systémová korupce a to je absolutní zlo, které tu ještě nebylo.
 
 
 
Reakce na Siky: " Vše ostatní jak by to bylo dále v play...
Takhle nepěkně použít logiku!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Miluje Babiše, Zemana a nezákonné odposlechy, ale komouš to prej není Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Za mě by byl furt větší posila, n...
Neznamená to nic, za slovenskou reprezentaci hrál i Martin Čech, jestli si to kopyto ze sestupové sezóny pamatuješ Smajlík Jonák bude do 3-4 lajny super hráč, Chovan na 1-2 v extralize nemá parametry. Loni by možná platný být ještě mohl, ale na extraligu bych mu nevěřil.
 
 
 
Reakce na macháček: Označil bych ho, že je chabrus na ne...
Havel měl nějakou exekutivní funkci? Kdy?
 
 
 
Reakce na ppepino77: Koukám zase celá stránka vo h.ovně ...
Takhle bys o panu premiérovi psát neměl! Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Nemelu, píši, ale pravdu díž. Leč pl...
Neplaču nad jedním, plaču nad tím, který jediný teď rozhoduje a krade. Až toho estébáka někdo zastřelí a jeho pohrobci se strachy rozutečou, budu zas nadávat na jiný. Ale to už by estébáci a komouši mohli být konečně v hajzlu.
 
 
 
Reakce na macháček: A Tobě jako nevadí ti STB a komančov...
Vadí mi ve všech sférách, tak nemel kraviny. Ale nikdo to momentálně nevykrádá jako tenhle šmejd, kterej byl velkej kamarád i s těma, které dnes kritizuje.
 
 
 
Reakce na macháček: No a vidíš já jsem přesvědčen, že te...
Hledat příčiny v minulosti je dost zbytečné, proto nevím, proč to furt dokola meleš. Z vysokých funkcionářů těch stran už nikdo politiku nedělá, kromě rusko-čínskýho agenta Zemana. Největší problém je estébák, kterej nás navíc ještě nechce pustit na hokej. A nebo čeká na srpen, aby nám to slavnostně dovolil a ještě u toho rozdal koblihy, prtože bude před volbama. Tak jako tak je to svi*ně.
 
 
 
Reakce na macháček: Nemám naivní víru, jsem silně založe...
To o té pravici je komické, ODS navíc nebyla žádná pravice, nehledě na to, že polovinu času tady vládla levicové socanská klaka.
 
 
 
Reakce na macháček: Nemám naivní víru, jsem silně založe...
Privatizace nepodezřele ani udělat nejde, to je od tebe naprosto naivní představa. Kdo jiný taky měl po komunismu peníze, než estébáci, komouši a pár zlodějů? Ostatně Agrofert je taky estébáky vykradená privatizovaná firma. Ale to, kolik do ní "legálně" jde teď, to jsou teprve částky, při nichž Mrázek v hrobě jen lapá po dechu a jeho bývalý kamarád Bureš se směje jako kráva.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Tak snad to dokouká víc lidí do konce ...
Abych nevypadal jako Tomův hejtr, musím rozhovor taky pochválit. Střídmost v otázkách určitě pomohla. Asi to bylo i ukecaným Kohym Smajlík Každopádně mě to bavilo, má to i lidský přesah, to u rozhovorů o hokeji moc nebývá, pokud ho nedává třeba Matouš Smajlík
 
 
 
Podíval jsem se na forum Hradce, kde se smějí Pardubicím, jak prý Dědek podojí město. A co asi dělají prasata v Hradci?? Smajlík
 
 
 
Možná by bylo fajn, kdyby Zábranský jezdil na APK, pak by chápal, o co jde.
 
 
 
Reakce na zdcart: Kolik knih si vydal ty?Napiš nějaké, r...
Tenhle tupec by nezvádnul "sepsat" ani leporelo Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...