Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "franta73" |  vypnout filtr

Další diskuse:

Jaroslav Modrý: Dnes byla pěkná atmosféra, je fajn hrát opět doma před našimi fanoušky. Měli jsme výborný vstup do utkání, ale nebyli jsme za to odměněni, chybí nám tam produktivita. Pak nám to tam trošku napadalo ve druhé třetině, honili jsme to na konci, to jsme nedokázali a přejeme soupeři k vítězství.
Ladislav Čihák: My jsme věděli, že za sebou Kometa nemá povedenou sérii zápasů a že do toho dá všechno. První třetinu jsme byli horším týmem, Kometa velmi dobře napadala, byla silnější v soubojích a my jsme měli štěstí, že gólman nám pochytal jejich šance. Myslím si, že se nám vydařila druhá třetina, kdy nám to tam napadalo a trošku jsme se uklidnili. Nicméně, věděli jsme, že to Kometa nezabalí. Dostali jsme na 3:1, pak na 3:2, tam se ten zápas lámal. My jsme rádi, že jsme to uhráli. Musíme se poučit, že za stavu 3:0 musíme hrát zodpovědněji, tam na nás Kometa naběhla. Rozhodl čtvrtý gól a jsme rádi, že jsme konečně dokázali venku brát všechny tři body.

Jaroslav Modrý: K utkání jsme samozřejmě přistoupili s velkým respektem. Měli jsme dobrý vstup, pak nám to uteklo deset minut ve druhé třetině a honili jsme to na konci. Jsem ale rád, že jsme našli cestu a utkání jsme v poslední třetině vyhráli. Měli jsme tři oslabení, která kluci výborně sehráli, a ke konci nás podržel gólman. Je fajn, že do přestávky jdeme v pozitivní náladě.

Reakce na Budweiss: Může mi prosím někdo poradit kde na ...
odkaz

Reakce na -Tom-: Popravdě moc na rozhovory nemám náladu,...
3

České Budějovice budou spolupracovat s Havířovem
odkaz

Konec v Motoru? Byl jsem v šoku, tvrdí Kloz. Jak vzpomíná na debut v extralize?
odkaz

Tak už to tu máme

TOP 100 hráčů sezony: Pavel Pýcha (1. místo)
odkaz

TOP 100 hráčů sezony: Miroslav Holec (10. místo)
odkaz

Reakce na Motor27: Jde někomu web klubu , nechce mi to n...
Také nejde

TOP 100 hráčů sezony: Martin Novák (13. místo)
odkaz

TOP 100 hráčů sezony: Matouš Venkrbec (14. místo)
odkaz

Hráč sezony! Cenu Tomáše Zelenky získal Pavel Pýcha
odkaz

Čenda
odkaz

Onlajny uvádí začátek zápasu DS v 18.00 hod.

Věnuji na dnešní zápas dva lupeny. Sektor B1, 11 řada.

Ústí nad Labem

franta73franta73 | Srubec
Reagovat
27.03.2017, 13:43

Na základě žádosti České televize, která se v pondělí rozhodla zařadit první barážové utkání Dynama s Motorem do svého vysílání, začne první barážové utkání Pardubic o pět minut později, tedy v 18.05 hodin.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.