MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kompi79" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
 
Lukáš Sedlák
odkaz
 
 
 
Reakce na bluky: Podle Imbika Sege jde k nám, jsem zvěda...
Na webu Dukly píše,že jde blíže k rodině.V Táboře rozjíždí byznis.No a z Tábora to má nejblíž k nám do Motoru.Já bych to viděl jako hotovou věc.
 
 
 
Reakce na buben: Kvaca krom toho ze je machr az na pudu ...
Kváč není žádný machr jen hold umí dobře chytat na rozdíl od toho vašeho.
 
 
 
Nedělal bych z těch -6ti bodů žádnou tragédii.Stejně o ničem na konci základní části nerozhodnou.Důležitý je výkon a předvedená hra na ledě a ty nejdůležitější zápasy teprve přijdou.
 
 
 
No to byla dnes velká paráda.To neproměňování šancí a bídné přesilovky začíná pěkně smrdět.Tak snad se chlapci po dnešním zápasa proberou.Takhle by to dál asi nešlo.
 
 
 
Reakce na To=M=š: Eis Teim? :)) Nejsem si jistej, jest...
Až budeš 20 let deně používat NJ tak věř tomu že AJ výrazy v hlavě nemáš.Přesto jsem rád že tě to pobavili
 
 
 
Reakce na alkac: Vzhledem k tomu, že nikoho nejmenoval a...
Přeji všem hráčům, kteří se ve středečním zápase dopustili individuálních chyb, aby své chyby napravili v zítřejším zápase ve FM ač budou mít zkrácený EisTeim.Zároveň přeji těm, kteří ztráví na ledě více času, aby se nedopustili zbytečných chyb, neboť by to mohlo ohrozit nasezení a Eis Teim hráčů v dalším zápase s Porubou a nakonec budeme potřebovat nasadit do zápasu alespoň třicet hráčů, protože všichni chybují a nezaslouží si EisTeim delší než pět minut za zápas.Jen nevím kde seženeme tolik hráčů.No nic zítra zkouknu zápas na hokejka.cz a budu fandit bezchybnému hokeji.
 
 
 
Reakce na mrskman: Pokud vim, tak Venca uz nekdy driv ml...
Ok, máš pravdu,že lepší je zkrácenej EisTeim než pokuta,ale podle mě to nemusí ventilovat na veřejnost.To je věc týmu a ať si to řeší sami v kabině bez nás fanoušků
 
 
 
Tak ke včerejšku a výkonu proti Litkám.Možná jsem jediný,ale zápas se mi líbil.Z 0:2 na 4:2 a pak na 4:4 přes prodloužení až k nájezdům sice se špatným koncem pro Motor,ale tohle je to proč mám takové zápasy rád.V těchto zápasech se míchá sklamání s napětím a euforií.Nic nudného padne hodně golů a to je to proč mám takové zápasy radši,než zápas,kdy je to 4:0 po první třetině a pak se zápas už jen dohrává.Přesto jedno malé zklamání přišlo,ale to až po zápase a byla to tiskovka.Aby trenér zdělil nápravná opatření v podobě zkráceného EisTeimu pro hráče nejdřív novinářům a pak až hráčům mi přijde neprofesionální od našeho největšího profíka v týmu.Tohle je věc kabiny a v kabině by to mělo zůstat.Navíc jsme na začátku soutěže a z těchto individuálních chyb je dost času se poučit.
 
 
 
Můj koment ke včerejšku.Hokej určitě koukatelnej.Atmosféra super.Divadlo,které předvedli prostějovští frajírci v černém bylo více než trapné.Selhání pořadatelské služby více než jasné.Jen se divím,že nebyli na ně lépe připravený,když věděli,že se to samé odehrálo i minulý rok.Chválím reakci Divíška,který nejel pokud jsem dobře zaregistroval poděkovat hovádkům v černém.Koment Vykoukala na tiskovce taky ok.
 
 
kompi79kompi79 | Kaplice
Reagovat
19.07.2018, 20:23
 
Super rozhodnutí klubu,že umožnili novou anketu s mnohem povedenějšími dresy.Za mě volím variantu dresu 1.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…