ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "m_lade_j" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Poruba byla včera tak na 97% zápasu úplně marná. Problém je jen naše koncovka a nepochopitelný přihrávky od hráčů z parádních střeleckých pozic spoluhráčům do bekhendu, nebo pod nohy a tím úplně zahodí celou akci. Klouček byl včera dobrej, hodně podržel. Nevím co by měl udělat víc...možná vyzdít bránu a ještě si před ní stoupnout.

Spíš bych pohejtil kotel. Vysvětlí mi někdo, k čemu je dobrý "zpívat" při hokeji chorály?? Je to dynamická hra a tohle mi tam prostě nesedí. Začne zápas a kotel jede dobrý dvě minuty, nebo i víc chorál, kterýmu není ani pořádně rozumět. Mně to třeba ty první minuty úplně otrávilo ten hokej a to se opakovalo i několikrát za zápas. Asi byste se měli kluci zamyslet nad tím, jak to zjednodušit, aby to se do fandění mohla častěji zapojit celá hala. Jen dám pro srovnání gaučáky. Včera několikrát rozjeli fandění a chytlo se to. I mě to chytlo. Takže pochvala. Fandění kotle mě do zápasu vůbec nedostalo.

Kohy? Jde změnit ta siréna, která třeba značí konec komerční pauzy? Nebo trochu ztlumit? Hrozně to rve uši...zkušenost z tribuny od mrazíren.
 
 
 
Třeba bude za rok extraligovej marketing a fanshop, když se povede postoupit. Když prales, tak pralesní úroveň Smajlík
 
 
 
Fanoušci Prostějova jsou jedni z nejrizikovějších. Uráželi hráče kvůli jeho barvě kůže a to zcela vědomě. To je rasismus. Hráči Vítkovic odešli kvůli tomu do kabiny a bylo po zápase. Prostě se někoho zastali. Byla to jejich volba projevu. Proti projevu fanoušků. Ani jednu stranu za to nečeká postih. A tady se najdou jedinci, kteří zcela zcestně melou o potlačování svobody projevu. V zemi, kde svobodu projevu zneužívají lidi jako Okamura, Zeman, Ovčáček, Semelová, Filip. A to ve svůj prospěch, aby útočili záměrně proti menšinám a získali tak pomíjívé politické body. V týhle zemi určitě svoboda projevu ohrožena neni, tak borci neopakujte ty kecy, který čtete od těch výše zmíněních šmejdů. Máme tu zákony ohledně podněcování, schvalování a podobně, tak si je nastudujte. Nebo si udělejte výlet do Ruska a podobný kecy vás přejdou.

Amerika a úpadek svobody projevu? HaHaHa. A nástup socialismu v Americe? Ještě větší joke. To se tady zase projevili zblbnutý vlastenci.
 
 
 
Na jak dlouho má klub s Kappou uzavřenou smlouvu?
 
 
 
Souhlasím s názorem, že tyhle přípravy mají docela slušnej marketingovej potenciál. Hlavně by to měl pochopit svaz. Kluci v týmech bojují o místa, má to náboj. Jsou to i mezinárodní zápasy, takže by v tom mohli být i nějaký prachy za tv práva. Přijde mi to mnohem zajímavější, než hokejová liga mistrů...ale můj názor. Domácí kluby hrají zápasy v menších městech, jako Milevsko, Strakonice...lidi choděj, v létě u ledu, propagace obou klubů...svaz by pak mohl investovat vydělaný prachy do zázemí na těchto stadionech, nebo mládež tam, kde se tyhle zápasy hrajou. Nejsou to jen přáteláky. Přípravné zápasy jako produkt...mně se ta myšlenka líbí.
 
 
 
reakce na Kartáček
 
 
 
A ty nevidíš ty problémy tohohle města? Nerozepíšu to, protože to tu nehodlám plevelit...pokud chceš, napíšu ti to třeba na meil. Kluka z ciziny zajímá hlavně jestli je tu bezpečno, nebo třeba těžkej průmysl a jak je město cca velký a peníze. Já reagoval hlavně na to, že Haberman sem chce tahat hráče z AHL a lákat je na nějaký reference o městě. Hráč z AHL sem nepůjde (do pralesa v ČR), to jen v případě, že už na tu AHL nemá. A pak na co ho má VP lákat? Heej týpku u nás můžeš vysedávat půl dne na kafíčku na námku, nebo jít do Igy do krámů, který máte i u vás. A ještě si týpku připrav odpovědi, až se tě budou novináři ptát na fanoušky a město...
 
 
 
Reakce na kartáček: A k tomu městu...sice jsme na tom lí...
Ano, vím moc dobře co píšu.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Třeba absolutně rozesr@nej Chomuto...
My nepotřebujem extraligovej tým, ale konkurence schopnej pro špičku první ligy. Není to jen o brankáři. K tomu je třeba taky obrana, která nepustí soupeře za zápas xkrát do přečíslení, nebo úniků a nebude vyrábět hrubky okolo vlastní kasy. To pak v bráně může bejt kdokoliv, když ho obrana a celej zbytek týmu nepodrží. Ještě k příchodům...až se bude blížit začátek soutěží, tak z extraligy něco odpadne...ještě 1-2 hráče bych přelomem srpna/září tady očekával. Takže pořád je čas. A k tomu městu...sice jsme na tom líp, jak východ, nebo severozápad republiky, ale ty Budějce taky nejsou hitparáda...
 
 
 
Reakce na switch: tak se pozastavuj … sice to nevyřeší t...
Pochopil jsem velmi dobře a ty to víš. Problémy tu máš očividně ty a to hned dva. Jsi naštvaný, že někdo nechce hrát prales, protože máš bludný představy o patriotismu ve sportu. Ten druhej problém je, že nemáš argument na tvůj pláč mimo mísu a zkoušíš mě udělat na nepochopení textu hláškou úplně mimo kontext.
 
 
 
Reakce na switch: Obránce Kolář v Pardubicích: Je přiroz...
Vrací se do extraligy...ve 32 letech by se reprezentant nevracel do pralesa. Ty se pozastavuješ nad tím, že kluci z Budějc a okolí mají možnost vydělávat peníze, hrát lepší soutěž a případně bojovat o repre. Já zas nad tím, že existujou jedinci tvého typu, kteří nechápou souvislosti a neumí se vcítit do ostatních lidí.
 
 
 
Jediný s čím u Teplýho můžu souhlasit je jeho pohled sponzora. Že dává peníze, ale pak tým v baráži vyhoří. On si tím logem firmy na dresu spíš honí ego, jako že drží hokej v čb nad vodou...ta viditelnost značky v extralize je u něj spíš méně důležitá. Jinak to jeho brečení o koncepci a hodnocení minulé sezony není dle mě z jeho hlavy, ale papouškuje co slyší ve VIPku. Proto bych ho bral s velkou rezervou. Dle mě chtěl hlavně znít zajímavě a trochu si přihřát polívčičku, protože ani neřekl, jak by měla ta koncepce vypadat. V jedný větě pláče o koncepci, ale pak by chtěl cpát raketu do jedný lajny.

Ani miliarda na posily ti nezaručí postup, nebo úspěch. Prostě si to nesedne, nebo nabušená lajna chytne špatný období zrovna v play-off a nic s tím neuděláš. A nebo se to povede a za dva roky padáš dolu i s dluhama a exekucí na uklízečku. Pan Teplý se sponzorováním problém nemá...je to jednoduší pán, kterej se nechá snadno ovlivnit, když mu dobře pošeptáš do ucha...proto měl potřebu se vyplakat. V TV má xkrát za den reklamu, která má větší dosah, než mediální pokrytí motoru v extralize. Jak tu bylo psáno...je to komouš a co ho opravdu pálí jsou sankce proti Rusku, protože tam nemůže dovážet a přišel o trh.
 
 
 
Reakce na scout: To zemědělství určitě i i za komunistů ...
Komouši udělali velký zásahy do přírody, aby měli místo na pěstování a nějak uživili národ, kterej zavřeli za plot a vymejvali lidem mozky. Naše zemědělství je momentálně v rukou agro barona, kterej byl vychovanej komoušema a stejná svoloč ho i stvořila. Díky tomu, že se po revoluci národ s těma šmejdama nevyrovnal, tak mohli v klidu převlíknout kabát a říkat si demokrati...např. čssd a k tomu se přidal Klaus a kolega Zeman. Tihle borci byli u těch rozkrádaček a ne EU. To že tvůj kámoš raději pěstuje řepku si tady můžem vykládat různě. On ti určitě taky pravej důvod nepoví. Já se můžu domnívat, že díky suchu se nevyplatí dobytek chovat. A tvoje plky na ČT a Spojené státy Evropské jsou opravdu směšný. Používáš jen prázdný nálepky na který nemáš vlastní názor, ale papouškuješ šašky typu Okamura, který ví všechno, ale ničemu nerozumí. Ty jsi ten klasickej vlastenec, který podél ulice vítá zdviženou pravicí Wehrmacht, pak otočíš a v ruštině zdravíš soudruhy v tanku...když cejtíš, že se to sype, tak taháš klíče z kapsy a nakonec si hraješ na ochránce křesťanských hodnot a papouškuješ nesmyslný názory. Když se ti to tu nelíbí, tak si kup letenku do nějaký komunistický destinace. Za pár dní tě tu máme s nudlí u nosu zpátky. Už pomalu ze skříně tahej další kabát, abys byl připravenej na další názorovej proud.
 
 
 
Ono se stačilo inspirovat trochou historie...modrá barva dresů by byla fajn a k tomu dvouocasý lev...ale proč to dělat jednoduše, když se může vymyslet paskvil...snad časem bude na svazu někdo, kdo nemá vkus a myšlení kolotočáře a nebude se bát těm dresům dát nějakou kulturu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Lidskej faktor je bohužel lidskej fakt...
Je to tak...lidi si vždy najdou nějakej způsob, jak očůrat systém, nebo pravidla...Ta skupinka lidí to dělá i na Dynamu. Je znát, že zimák neustále naráží na svoje limity.
 
 
 
Reakce na JeníCzech: Na doplnění: Samozřejmě jsem rád, k...
Na zimák se dostávají někteří jedinci i díky tomu, že je nějakej kamarád pouští skrze vrátnici. Vím o pár lidech, kteří se na zápas tímto způsobem opakovaně dostali/dostávají.
 
 
 
Pročetl jsem to tady cca 4 stránky zpět. Tušil jsem, že cesta výš povede přes Chomutov a Kladno. Pardubice mi vycházely jako nejsilnější. Konec sice ještě není, ale po těch 5 kolech se dá mnoho vyčíst. Tím je produktivita a hra dozadu. A právě ta obranná činnost mě celkem do baráže strašila a právem. Skoro celou sezonu jsme to mohli pozorovat. Soupeře jsme pouštěli do přečíslení, samostatných úniků a tvořili někdy kolem brány neuvěřitelný věci. K tomu pak vpředu nedůrazná koncovka a propagační střely. No a právě tohle všechno nás v tý baráži doběhlo. K tomu pár smolných branek, ale to tak bývá...někdy to padá soupeři a někdy tobě...ale pár těm smolnejm jsme šli docela naproti. A k tomu ty přesilovky no, ale to je takovej evergreen v ČB už.

Pokud tedy budeme v diskuzi spekulovat a uvažovat, že příští sezonu budeme hrát první ligu, tak bych to viděl takhle. VP stále na střídačce...umí vytvořit partu a z kluků vymáčknout o několik procent více. Musí ale od začátku sezony pracovat na přesilovkách a výrazně upravit herní systém. Nemůžeme prostě nabídnout soupeři x brejků za zápas. Pořádně s borcema pilovat střelbu, bule a přihrávku. Nebude to ovšem mít lehký...musí vybrat typově vhodný hráče do systému. A vzhledem k tomu, že je duben a hraješ baráž, kdy nevíš jak dopadneš, tak to bude na trhu asi boj.

Bylo by fajn opět domluvit přípravu proti silným týmům, tam pak vidíš nejvíc slabiny a na čem zamakat. Následující sezonu se postupuje jinak a tak je otázka, jak tým poskládat a kde vzít tu rozdílovou kvalitu. Já bych tady celkem nerad zažil to co Vsetín. K čemu dávat bůry, když v semi skoro nic netrefíš.

Co se týče posilování během sezony...koho jste tu chtěli?? Těžko přivedeš někoho kvalitního, když na trhu neni. To má přijít nějaká záplata, která na úkor někoho bude hrát 15 zápasů a pak zase sedět a čekat, až někdo vypadne ze sestavy? Nebo z extraligy kluk co nemá formu ani na třetí lajnu v pralese? Tim akorát taháš rakovinu do kabiny. Navíc nikdo ti nevymění hráče zadara...můžeš vyměnit a pak zjistíš, že sis pohoršil. Že vypadne tolik lidí prostě nečekáš...máš v hlavě i tuhle možnost, ale nemůžeš mít v záloze dvě lajny. Můžeme tu diskutovat co by bylo do další sezony lepší. Mít širší kádr a poslat 3-4 kluky hostovat, nebo mít na drátu 2-3 borce z extraligy. Kdo ví...

Bylo by ale fajn, aby před sezonou vyšel nějakej popis pravomocí v klubu. Další srandu s odečtama kvůli administrativní chybě tu už asi nikdo nechce. Takovej popis funkcí by byl vůči fanouškům celkem fér. Taky bych se rád někde dočetl názor někoho z vedení na kvalitu rozhodčích. Jestli to někde diskutují, nebo jestli to vůbec chtěj nějak řešit. Těch chyb proti klubu letos bylo hodně a nejen proti nám. A takovej návrh...rok od roku se zvyšuje počet nakažených spalničkama, tak nebylo by lepší, aby se kluci nechali přeočkovat? Pokud to u některých bude nutný...aby nám pak v únoru, nebo březnu nevypadla půlka kádru...

Je samozřejmě škoda, pokud to letos nevyjde, ale je to pořád jen sport a bomby na hlavu nám tu nepadají. Varům to vyšlo hned po roce a nám to taky jednou vyjde...však se dočkáme. Užijme si ještě zbytek sezony a fandit...je to furt jen sport a tam se dějou i neuvěřitelný věci!
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Hrál jsem na Složišti teď v zimě a umě...
Jj máš pravdu, kvalitou už je jinde. Před lety vyměnili její povrch. Ono zdraví se dá oddělat i na hrozný trávě plný drnů...výrony, kolena...zlatá umělka Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Jsem rád, že rozhovor s Vozábalem zauj...
Tady můžem jen spekulovat spíš. Asi byla trochu chyba, že to více nerozvedl. Já si myslim, že ta umělka je doplněním tréninkového procesu. Že v době, kdy můžeš být na trávě díky počasí, tak zapojí umělku třeba 2x týdně kvůli pilování práce s míčem. V zimě je pak logicky jen umělka. Ono jde taky o její kvalitu, protože co si pamatuju tak na Složišti moc dobrá nebyla, ale to už je taky dobrých deset let a hádám, že už je tam kvalitnější. I my jsme tam chodili trénovat v průběhu sezony a nic netrpělo a to jsme byli kluci ve vývinu. Dneska na tom hrajou v Rusku, nebo v Nizozemí nejvyšší soutěze. Já si pamatuju, že jsme hrávali zimní turnaj na Lokotce na zamrzlé škváře...doslova na ledu.

Jinak rozhovor hodně dobrej a otevřenej...žádný výmluvy, nebo arogance, sebereflexe...z obou stran okaa
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Renda vyhrál +/- celý ligy, to už je f...
Ale to co sem napsal se nevylučuje přeci. Chybu umí vyrobit každej a v tom s tebou souhlasim. Ale vyhrát +/- ještě neznamená, že ty velký chyby nedělá a soupeř to zrovna nepotrestá brankou. Obrana hoří tak nějak celkově a jen poukazuju na to, že má zkušenosti, aby některý situace vzadu vyřešil líp. Ale přínos pro tým má. Někdo zas ne.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor v tradičním žebříčku evropských klubů po loňské skvělé sezoně postoupil o neuvěřitelných 36 příček! Příští rok útočíme na...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...