ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "midloch" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zdcart: Tak Had nebo Růžička? https://isport.b...
Nebo Jandač?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Půlka chorálů o Spartě a urážení klubo...
Jo jo Kohy.Napiš Tvrdíkovi,ten Ti přeci leží v žaludku,ostatně jako celá SKS.
 
 
 
Reakce na Paav: Taky jsem četl a napadlo mi to samé ;)...
Jenže je tam podmínka o odchodu do zahraničí.Pokud se to bude týkat Janduse,tak to bude za podobných podmínek.Přijít o hráče v rozehrané soutěži se nemusí vyplatit.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Mluvíš v hádankách. Doufám, že pak ...
Tak si zkusíme zatipovat posily.Za mě:Prokeš,Venkrbec,Sičák,Suchánek,Sýbek, (dlouhý řetězec byl zkrácen) jsou to pouhé tipy.Kdo se přidá?
 
 
 
Reakce na Motor27: O fanoušky strach nemám. Takhle trpěl...
Minulý týden jsme ve firmě měli poradu,kde se řešila finanční rozvaha na kalendářní rok.Je zde i položka pro Motor a mohu jenom na okraj říci,že jsou dvě varianty,mezi kterými je docela brutální rozdíl.Ale zajíci se počítají až po honu.Toť vše,co mohu naznačit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: By mě taky zajímalo co na to sponz...
No můžu Ti potvrdit,že u nás ve firmě už se o tom začíná pomalu mluvit.(nepracuji v Madetě),ale čeká se jak bude probíhat play-off.Tam se bude lámat chleba.Tato sezona je zřejmě hodně důležitá,co se týče sponzorství.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: heh jsem to otevřel a zrovna dali na...
Vsadil bych se,že budou plakat,jak je potopili pruhovaní Méďové.To mají totiž vrozené plakat ,když se nedaří.
 
 
 
Reakce na zdcart: Doufám, že z vedení nikoho nenapadne s...
Mám obavu,že ten bude první koho Sailer osloví při touze posílit kádr o dalšího srdcaře. Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Na tebe jsme tu všichni čekali :))...
Proč na toho vypatlance vůbec reaguješ.
 
 
 
Takzvaná pyramida.
Generální manažer
Sportovní manažer
Trenér
Vyšší zodpovídá za spodního.Jako ve firmě.Ale všichni musí mít kompetence k výkonu své funkce.Dle mého je sportovní manažer klíčové místo,které uvolňuje trenérovi ruce a čas.Ovšem tyto posty musí zastávat lidé,kteří si sedí a důvěřují.
 
 
 
Já se na to pokusím podívat z druhé strany.
Dle mého názoru je především divný systém fungování klubu.
Máme mnoho rovnocených akcionářů,kde není žádný víceméně majoritní,který by měl hlavní slovo.Akcionáři jsou navíc bývalý hokejisté,kteří jsou úzce spjatí s danou formou podnikání.Jenom Bedna je i ze stavařského byznysu.Dle mého názoru tady chybí hlavní akcionář,který by měl prioriní slovo k vedení klubu.Vedení klubu-generální manažer(finance a celkové zastřešení klubu)-sportovní manažer(odpovědnost za sportovní úsek,výběr trenéra.To je klíčová otázka pro fungování sportovního úseku.)Tito dva sporťák a trenér absolutní odpovědnost za výběr realizačního a hráčského kádru.Klíčové je také obchodní oddělení,kde bych se nebál oslovit persony jako např. pan Kulhánek a Boček(nevím současný zadravotní stav)kteří mají bohaté obchodní styky a určitě by neodmítly byť poradenskou činnost.Toto by zastřešoval generální manažer,který vidí finanční strop pro sportovní úsek.
Můj sen:
prezident a hlavní tvář klubu -Eda
Generální manažer-Bedna
Sportovní manažer-Vykoukal
Ostatní dle výběru sportovního manažera.
A na toto celé vyhlásit tříletku a jít přesvědčit sponzory,aby to toho ještě šli.
Například s tou radou ředitelů jsme všem k smíchu.
Omlouvám se plachtu.
 
 
 
Reakce na SlavojČB: Co generální partner ČEZ? Vypovídá s...
Krušno bude bohužel i u nás.
 
 
 
Nabízí se otázka jestli jsou tyto zápasy důstojné této soutěže.Svaz tuto soutěž uzavřel a je otázka jestli to Liberci a ostatním EL. pomůže ve výchově talentů.Dle mého názoru týmy jako Benátky a Kadaň do této soutěže nepatří.Na diváky svaz nebere ohledy.Tím chci říci,že takovýto zápas mě vůbec nezaujal a raději bych shlédl souboj vyrovnaných soupeřů,který by mě vtáhnul do děje.Toto je škoda času peněz.
 
 
 
Reakce na switch: https://hradec.idnes.cz/unik-plynu-sta...
Nějak nechápu Tvoji radost.Mindrák zřejmě ještě u některých bohužel trvá.
 
 
 
Reakce na zdcart: Čermák za Jihlavu Útočník Motoru Milos...
Díky.Omlouvám se,přehlédl jsem to.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Má vyřízeny střídavý starty....
Tak Kohy jak to opravdu je.Všude píšou hostování a u nás žádná oficiální zpráva.Doufám,že jako TM máš informace,které potvrdí,nebo vyvrátí to hostování.
 
 
 
Reakce na filip29: Takže když to shrneme - realizační tý...
No já bych jen rád věděl,jestli mají uvažovaní hráči ve svých smlouvých,že budu k nám v lednu uvolněni.To je ale nereálné,navíc není vyloučena možnost zranění atd.Takže ten med kolem našich úst na příchod posil je postavený na vodě.Stačí mi jak se daří příchod centra.A postupu spoléhajíc,že se něco stane v lednu prostě nevěřím.V lednu už musí být postaven tým,který je sehraný a dostatečně široký a maximálně doplnit o jednoho až dva hráče,kteří okamžitě zapadnou.To je pouze můj názor.
 
 
 
Já pořád nechápu,jak se tady spekuluje o posílení kvalitou od ledna.Mohou přijít zranění,nebo se jejich týmy probojují do play off.Už vidím,jak nám případně jiné týmy pouští své klíčové hráče.Nemyslím si,že je chyba pouze v AS,ale do svědomí by si měli sáhnout i manažeři.Ostatně hledání prvního centra hovoří za vše.Já si koupil permici na celý rok a ne na závěr sezony.Koukat se na ploužící torzo mužstva už v první části sezony mě opravdu nebaví.Hlavně se vykřikují hesla jako hokej pro diváky.Nejsem si jist,jestli měl pouze AS zodpovědnost za sestavení mužstva.
 
 
 
Reakce na kuna34: Jéééééééé Motor v TV šála a dres. *2*...
To zase bude u východňárů určitě problém.Zase budou řešit,že naše dresy jsou v záběru a oni nejlepší zase nikde.Ach jo chudinky ublížený. Smajlík
 
 
 
Reakce na kuna34: Chápu všechny odchody, chápal jsem odc...
Pochopí už konečně někdo,že Nouzič nabídku dostal,ale zkrátka nás přebil extraligový tým.Nevím,že nechápete,že jsme stále jenom ve WSM lize a ten kluk dostal zřejmě poslední šanci na extraligu.To samé Kondor.Pořád jsme v pralese a od toho se to odvíjí.Až budeme mít rozpočet 80 mega,tak ty kluky třeba udržíme.Já osobně jim přeji,aby se jim v novém angažmá dařilo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...