ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mrskman" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já jen, jak jste tady všichni v h...
Je to tak:

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ s výjimkou utkání č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ s výjimkou utkání č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následuje po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy další dvacetiminutové prodloužení, přičemž tento systém se opakuje až do doby, kdy jedním z družstev dojde k dosažení gólu. Družstva si před každým prodloužením mění strany. Družstvo, které dosáhne gólu, je vítězem utkání.

odkaz (zalozka Systém soutěže)

Tady jsou kdyztak cisla zapasu, o kterych se pise: odkaz (predkolo) a odkaz (playoff)
 
 
 
Uslysime dnes Vencu z kabiny i pres ruchove mikrofony? Smajlík
 
 
 
Gois si v listopadu nezahraje: odkaz
 
 
 
Vladimír Kočara (HC ZUBR Přerov): Pro diváky to byl určitě atraktivní zápas a myslím si, že všichni viděli, proč jsou Budějovice na prvním místě. Dvě třetiny jsme hráli slušně, v té třetí nás pak soupeř zatlačil, ale ubránili jsme přesilovku pět na tři a závěrečných pět minut jsme zvládli, myslím si, dobře. V prodloužení jsme byli aktivnější, lepší a jsme samozřejmě rádi, že jsme získali ten druhý bod z nájezdů.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Samozřejmě nás mrzí první třetina. Jako celek jsme nebyli dostatečně nažhavení a připravení na začátek zápasu a celá první třetina nám nevyšla. Nakonec se to ukázalo jako rozhodující, protože už jsme to utkání nedokázali otočit v řádné hrací době a prohráli jsme na nájezdy. Myslím, že jsme odehráli parádní třetí třetinu, ale rozhodly dnes speciální formace. Nevyužili jsme dvouminutovou přesilovku pět na tři, a že jsme prohráli na nájezdy, taky není nic skvělého. Měli jsme dva samostatné nájezdy ještě ve hře, takže v podstatě z devíti nájezdů jsme dali jen jeden gól. Od začátku druhé třetiny nám to dobře bruslilo, hráli jsme dobře a kolikrát je pro nás v naší situaci takovýto zápas lepší, než kdybychom měli vyhrát o pět, o šest gólů. Přerovu gratulujeme.
 
 
 
Ale byli jsme blizko!
 
 
 
Reakce na zmetek: Tak jestli dáme aspoň 1 najezd budu sp...
Souhlas Smajlík
 
 
 
Bod dobrej!
 
 
 
Reakce na Motor27: Ten gól byl dosažen cílevědomě nohou....
Ono prave nerozhoduje, jestli tu brusli nastavil umyslne nebo ne. Rozhoduje jen, jestli je tam videt jasny kopnuti. Viz link kterej jsem sem daval. Mas to tam i s ukazkama.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Právě že podle nových pravidel to...
Od sezony 2018/2019 IIHF změnila posuzování branek dosažených bruslí. Nový výklad pravidel dle Mezinárodní hokejové federace zní takto: „Gól nebude uznán, pokud útočící hráč usměrní puk do branky bruslí jakýmkoliv způsobem nebo jakkoli natočí brusli s úmyslem nechat puk od ní odrazit.“ Rozhodnutím Výkonného výboru z 6. 8. 2018 bylo pro Český hokej schváleno domácí ustanovení, podle kterého bude Pravidlo 96 aplikováno dle znění Pravidel ledního hokeje 2014-2018 a nikoliv dle výkladu nových pravidel IIHF.

odkaz
 
 
 
Ja tam teda kopnuti nevidel. Podle me spravne uznanej 2. gol.
 
 
 
Takze mame pro dnesek 2 drevaky v sestave? Smajlík Ze se dnes Gilbert nevejde ani na pozici 13. utocnika, se dalo po minulym zapase docela cekat. :(
 
 
 
Mel jsem z toho dneska strach, ale chlapci to dnes odehrali paradne! Klouckovi zapas moc nevysel, ale on nas zas podrzel v jinych zapasech. Vubec se mi nelibil Gilbert. On ma sanci ukazat, ze do zakladu patri, ale proste jak kdyby na to totalne sral.
 
 
 
Reakce na zmetek: U nás se chodi do bufetu taky 2 min př...
Kazis mi radost Smajlík
 
 
 
Domaci fanousci odchazeji uz pred druhou prestavkou. Smajlík Dobry! Smajlík
 
 
 
To je sama herecka a simulant!
 
 
 
Reakce na alkac: 5 na 5 s náma Litky zatím nestíhají, ta...
Holec.
 
 
 
Reakce na alkac: No, sestava tedy docela zajímavá. Jsem ...
Simi je pry nemocnej.
 
 
 
zbyna-ck: Jak to dneska bude vypadat? Ma smysl koukat? Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Ze záznamu nepoznáš nic, tam záleží, kde...
Zajimalo by me, jestli by se do toho Voras pustil, kdyby se v nhl za bitku vylucovalo do konce utkani.
 
 
 
Reakce na grant: No, nevím. Od druhé třetiny Dukla měla ...
Kloucek nas prave pri tech brejcich dost podrzel. Na druhy strane Broz podle me pustil 2 laciny goly.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Včera to bylo parádní odpoledne, co říkáte? Více než 6000 fanoušků, 10 krásných gólů a hlavně - vítězství!...

Gólové hody dopadly v náš prospěch a @piratichomutov jsme porazili 6:4! ?? #CEBvCHM #chanceliga

Dnes nastoupíme ve stejné sestavě jako v Přerově. #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvCHM

Dnes nastoupíme ve stejné sestavě jako v Přerově. #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvCHM

×
×
Dnes v 15:00 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
BK Mladá Boleslav