MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "zbyna-ck" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 16:44
 
Reakce na groupie: 8 000 nakažených jsou bezpříznakoví, ...
No jestli vsichni ti "bezpriznakovi nakažení" nejsou náhodou prostě jen falešně pozitivní. Celkem by to odpovídalo tomu, jakým šuntem testujeme.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 13:44
 
Reakce na switch: A pěšky ... běda ti, jak vlezeš do aut...
Nebo do auta. Nikdy nevíš, kdo v něm seděl před tebou Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 13:28
 
Reakce na krizi: sorry jako za tapetu...
takovou práci sis s tím dal a úplně zbytečně...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 12:56
 
Reakce na switch: Pokud byl vyhlášen vyjímečný stav, tak...
boha jeho, oni špatně vyhlásili už ten vyýjimečný stav. Teď třeba bez VS vydává ministr zdravotnictví nařízení, která nikdo nemá šanci připomínkovat a ta nařízení "musí" dodržovat všichni. Vážně ti připadá, že takhle funguje demokratický právní stát?

a s tou firmou... něco si o tom zjisti, ta firma je někoho, kdo je napojenej na Vojtěcha, kterej tu zakázku sám schvaloval a bez výběrovýho řízení vybral firmu. Ještě trváš na svým hloupým dotazu?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 12:40
 
Reakce na switch: :-D Tak by jsme ty roušky neměly ještě...
Máš recht, všechno udělali perfektně, na zákony a ústavu není třeba brát ohled (líbí se mi, jak jsi na tenhle aspekt vůbec nereagoval, skvělá taktika Smajlík ) a informace z obchodního rejstříku jsou pro tebe očividně něco, co se získává špionáží...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 11:09
 
Reakce na switch: A co měla vláda tedy konkrétně udělat ...
tohle je teda dobrá blbost... co měla vláda dělat jinak? Třeba si pohlídat aspoň to naprostý minimum - že všechno bude podle zákonů. Což prostě není a nebylo. Zásady právního státu šly úplně do kytek, tohle je strašná doba, kdy jeden člověk nařizuje jen tak z plezíru omezení celý zemi!! Pokud chtějí omezovat, ať omezujou zákonama. Ať to pěkně projde parlamentem, senátem a přes prezidenta. Neexistuje, že svobodu omezí jeden jedinej člověk celý zemi!

A to je jen úplnej základ toho, co bylo špatně. Co třeba nákupy pomůcek přes firmy, co vznikly přes noc s nejasnou strukturou? Co neschopnost komunikovat, vysvětlovat, prostě vést?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
22.09.2020, 15:44
 
Reakce na quak: Ne, není to pětikoruna. Klubům jde těch ...
Je to tak a navíc si přidej stejnej efekt u všech nyní sportujicich dětí. Pokud opravdu zase zruší školy a kroužky, bude to pro detskej sport pohroma.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2020, 11:08
 
Reakce na alkac: Ad Sir Humphrey - přesně na něj jsem si...
"byl to jeden z našich nejlepších ministrů"... to je asi jako když plukovník Henry Blake prohlásí, že Tuttle byl nejlepší důstojník, jakého kdy měli Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2020, 10:59
 
Reakce na MARSCH: Ja si uplne nemyslim, ze ministrem mus...
v takovým případě je vždycky riziko, že toho člověka snadno ovlivní úředníci a on vlastně reálně vůbec ministerstvo něřídí. Pokud tomu ministr vůbec nerozumí, neprosadí nikdy nic.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2020, 10:57
 
Reakce na To=M=š: Já narážel na toho zpěváka, tak to pro...
no ale on opravdu ve zdravotnictví nepůsobil, nezná ten resort, jeho fungování, neví, co obnáší práce v nemocnici, jak nemocnice fungujou, jak vypadá financování nemocnic, lékáren, role pojišťoven atd. On tam přišel ve chvíli, kdy o tomhle vůbec neměl tušení. Takovej člověk, když se stane ministrem, logicky nemá nárok na to, ministerstvo jakkoliv řídit. Jasně, ministerští úředníci si mnou ruce ( jako sir Humphrey, že ano), protože takový ministr se dá snadno ovládat. Pro resort je ale taková osoba obrovskej průšvih. A on opravdu neměl vůbec žádnou kvalifikaci pro to stát se ministrem zdravotnictví.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2020, 10:23
 
Reakce na To=M=š: Tohle nebylo fér. AV má vystudovanou P...
ministrem zdravotnictví má být bývalý (úspěšný) ředitel nemocnice, primář, doktor atd., prostě někdo, kdo ten obor zná z více pohledů a aktivně v něm působil... a hlavně ministrem má být někdo, kdo se v oboru pohybuje dlouhodobě a jsou za ním výsledky. Je nesmysl udělat ministrem někoho, komu je okolo 30 let a v oboru se orientuje jen naprosto okrajově.

Přece je nesmysl, že bych třeba dneska začal podnikat, když jsem to v životě nedělal, a za rok ze mě někdo udělal ministra průmyslu a obchodu...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2020, 15:09
 
Reakce na Jeníček: ...asi tak ...Tahle země (planeta) je...
No já shodou okolností zrovna ten rozhovor s Beranem četl a on tam neříkal, že se nemůžou vyskytovat dva viry najednou, ale že nemůžou oba zároveň ovládnout buňky a způsobit nemoc, což je asi pravda. Těch virů v sobě samozřejmě člověk může mít víc, proto se při AIDS umírá třeba právě na chřipku nebo zápal plic.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2020, 17:47
 
Reakce na MB2013: Dle mého byli včera z našeho týmu nejl...
Smarjá, tak Smolenak trochu zaprovokoval, přece nejsme malý Marcelky... Bylo mi ho vlastně líto, imho nedokázal unest, že jemu nikdo nikdy po prohře 5-1 v Hradci nezatleska Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2020, 12:12
 
Reakce na kursor: Se tě bojí, to je jasný..... :) Ne, te...
já to viděl, ale lidi, kteří o všem rozhodují mají očividně úplně opačný názor. Prostě to vypadá, že nás chtějí uvrhnout do dalšího lockdownu a ten přinese takovou demoralizaci a ekonomickou likvidaci, že se z toho budeme sbírat 10 let.

Nejhorší na tom je, že jsme v březnu úplně stopli život v zemi jen proto, aby mohly úřady získat čas a vymyslet strategii. Zasekla se obří sekera v rozpočtu, zlikvidovalo se vzdělání, do insolvencí a existenčních problémů se dostaly stovky podnikatelů. A co za to? Daleko horší situace v září, když je za rohem podzim a zima se svojí tradiční virózovou sezónou a připraveno není doslova NIC. Vůbec nic úředníci ministerstev za ty měsíce nebyli schopní nachystat. Parádní bilance, jen co je pravda.

2Hukoth: jo, to je možný, nicméně i kdyby měli denně 5 hodin online výuky, nenahradí to školu ani náhodou. To je třeba si uvědomit.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2020, 11:50
 
Reakce na MrPesi: Předpokládám , že v pondělí už se doví...
zavření škol = konec vzdělání u nás pro ročníky, co jsou teď ve školách. Vím, o čem mluvím, denně mám před očima to, co v dětech po distanční výuce zůstalo. A hlavně jak radikálně se proměnila jejich pracovitost, píle a snaha. (na druhou stranu je třeba uznat, že je na nich vidět nadšení, že jsou zase ve škole a mají normální život - škola, kroužky atd. Jenže o to je brzy bezmozci se snahou vyvíjet činnost oberou...)

A mimochodem - učím celkem okolo 120 dětí různých věků a zájmů. A na otázku "kdo z vás by raději nechodil do školy a učil se doma jako na jaře" nezvedl ruku nikdo.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 21:24
 
Jo a btw. tohle pravidlo jsem viděl v akci poprvé:

PRAVIDLO 160 – PODKOPNUTÍDEFINICE: Hráč bezohledně podkopne soupeřovu brusli zezadu nebo bez-ohledně přitáhne soupeře zpět, zatímco ve stejné chvíli ho zdola zasáhne nebo podkopne. i. Hráči, který podkopne protihráče, bude uložen větší trest a automatic-ký osobní trest do konce utkání.ii. Hráči, který bezohledně ohrozí soupeře podkopnutím, bude uložen trest ve hře.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 20:05
 
Reakce na Tommi: Smolenak po zápase opět ukázal, jaký je...
Tak mu to přej. Až jim v Hradci po domácí prohře zatleská 10 lidí, může si říkat, jak mají skvělý fanoušky. Mně to dneska bavilo, výsledek bych neprecenoval, do konce sezony je (doufejme) daleko...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 19:49
 
Reakce na bluky: Asi to chce stavět na třetí třetině,už ...
Obecně mi dneska přijde, že mezihra je v pohodě, ale holt ta individuální šikovnost hráčů je v útočným pásmu zásadní. Navíc by to fakt vypadalo jinak, kdyby měl tým k dispozici kompletní přípravu jako soupeř.

Nevadí, jsme zpět!! Smajlík Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 19:19
 
Reakce na MARSCH: Obraz tomu daly ty dva prvni goly holt...
Je to tak, není třeba panikarit. Gól po 7 sekundách, pak skvěle trefena presilovka a brejk. Holt tvrdý pád do extraligové reality, kde umí hráči všechno řešit šikovně. Ale až doženeme manko v tréninku, věřím, že to půjde. Jinak atmosféra super Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 18:53
 
Reakce na alkac: Jo, dneska zatím není důvod nadávad na ...
No je to tak... Hradec hraje důrazně, jestli tam byly 2 nějaký nepiskly polofauly, tak je to hodně.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dva zápasy Motoru byly kvůli onemocnění v kádru soupeřů odloženy. Další utkání tak sehrajeme až v úterý na ledě Plzně. Jak si tým...

Nové nařízení omezuje vstup do arény na 1000 osob. Klub je tak nucen oznámit před zápasem ty sektory, které budou mít na utkání...

Před 50 lety skončila nejdelší série zápasů Motoru bez porážky. Mezi 12. 2. 1969 a 25. 9. 1970 nepoznal náš klub 37 duelů v řadě...

Utkání s Karlovými Vary, které se mělo hrát 27. září, bylo na žádost @hokejkv kvůli zdravotnímu stavu některých jejich hráčů...