ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Od února 2010 mohou do diskusního fóra hokejcb.cz přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem, jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu. Vysvětlení tohoto opatření do diskusního fóra od GM Františka Jouna si můžete přečíst zde.

Jak si účet aktivujete?

1) Jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud zde ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
echno jsou to hraci, co gol dat umi. Urcite to za 4 mesice v Motoru nezapomneli... Kluci motoracky, pokud to tu ctete, vyserte se na kritiku - proste hrajte hokej pro radost a ono to pujde samo - VP vam dal slusny zaklad v podobe fyzicky, ted uz jen zbyva semknout se jako tym a jit si za vysnenym cilem! Zavrete kritikum usta a dostante nas do extraligy! Mate na to! Smajlík
 
 
 
Posily nejsou uplne nutny. Tenhle tym na to ma a muze porazit kohokoli v lize (jak jsme se uz mohli presvedcit)... Jedinym problemem je produktivita. Myslim si, ze je to dano systemem hry kdy se vetsina hracu snazi z trochu "nadejne pozice" okamzite strilet. Mozna by nebylo na skodu chvilku podrzet puk, zkusit vystrelit nahoru, pripadne prekvapive prihrat lepe postavenemu spoluhraci...a nejezdit ve trech za branu soupere - pak propadame. Cermi, Endal, Novak, Dolezal, Simi, Gilbert, Babka, Karabacek - vs
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
15.01.2019, 23:40
 
Kádr nemáme špatný, to jsme viděli do 20. kola. Ale přijde mi, že tady už pár let chybí taková ta pohoda, která ten herní projev uvolňuje. Máme tady hráče, kteří byli velmi produktivní ve svých minulých angažmá a tady by se netrefili do stodoly. Já si nemohu pomoci, ale mě se letos strašně líbí Vsetín. Z toho mančaftu ta pohoda úplně čiší. A kádr lepší než my nemají. Když jsem si pustil ten záznam s nimi, tak mi přišlo, že daleko lépe řeší herní situace. My jsme tam kolikrát rvali puk na bránu a přitom vedle byl úplně volný hráč. Jenom silou se to nezlomí, je třeba i trochu myslet. Pak i ty šance mají větší pravděpodobnost na gól. My střílíme jako kulomet ale v efektivitě je před námi i ta vybrakovaná Kadaň. Potenciál tady je značný, ale řekl bych, že ho zatím nikdo nevyužil. Abysme se za 2 nebo 3 roky nekoukali, jak Valaši, kteří byli ještě předloni v podpralese, hrajou eligu a my stále smrdíme na svém místě.

A ještě by mě zajímala jedna věc, proč už dlouho nedostal šanci Pavel Novák. Patří k oporám repre ve své kategorii a tady za poslední týdny nedostal šanci. Aby taky brzo nedotáhl do světa.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 23:30
 
A Kvaca se vrací 😊
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 23:22
 
Zitra uvidime jak jsme na tom a Tom to uvidí taky😊několik let taky nebyl sníh a teď se začal sypat tak očekávám ze se střelecká smůla Motoru taky protrha a najednou to půjde 👍🏒
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2019, 23:20
 
Zase taková panika... a proč? Kdy nám příchody v lednu nějak pomohly? Stejně jako evoorg si myslím, že tenhle tým jasně dokázal, že do špičky patří, protože do kontumací ligu vedl. Teď se prostě vytratila pohoda a zápasy se musí urvat silou, ne krásou. Jestli se konečně povede pár zápasů v řadě, půjde to dobře.

A mimochodem - my jsme letos v průběhu sezony neposílili? On nepřišel Karabáček a Jandus? Oba se imho jeví jako dobrý posily. Kdo z těch, co přišli v průběhu sezony a nehráli tu už v září, byl loni opravdu přínosem? Vampola? Možná na ledě, ale mimo něj už asi úplně ne. Jonák? Do oslabení super, jinak nic moc. Kučný? Nemyslím si. Bárta? Nejezchleb? Mikyska? Ani náhodou. Takže třeba loni se povedl fakt jen Rob, kterej tu po příchodu dával dost gólů. Takže na cca 6-7 hráčů se povedl jeden. Co sezony předtím? Hřebejk, Vak, Volek, Fronk... Myslím, že bilance VP - 3 příchody v sezoně (Dunn, Karabáček, Jandus), z toho 2 povedený a u jednoho je na hodnocení brzy, je hodně dobrá + připočtěme, že rozhodně byl výbornej tah vzít Plášila, věřit Šimánkovi (i když teď není v pohodě) a především ohrávat mladý kluky.

Ne, rozhodně přestupovou strategii nevidím, jako současnou slabinu. I kdyby nikdo nepřišel, dá se s tím playoff hrát. A je jasný, že jedna posila do útoku by se hodila - jenže to platí pro jakejkoliv klub. Myslím, že nemůžeme vědět, s kým se jedná, jak je to daleko, jestli to má smysl... musíme si prostě počkat, až vyjde článek, že někdo přišel. Ale tohle neustálý hledání toho, co ještě je špatně, je fakt už ubíjející.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 23:08
 
Jasně, že by se hráči objevili, ale prostě ne každý hráč do našeho herního stylu zapadá a ne každý je ochoten si tu ten post vybojovat. A ano, rozhodně je někdy lepší nedělat nic, než nutně přivádět x hráčů prostě proto, že můžu, abych pak v konečném důsledku měl roz*ebaný kádr jako loni. Já bych se posílení určitě nebránil (ač jej po Doležalově návratu do týmu nepovažuji za nezbytně nutné), nicméně je prostě nasnadě, že ta základní osa týmu tu dávno je a mnohem zásadnější je to, aby ona vytáhla hlavu z řitě a začala ofenzivně předvádět to, nač papírově má, spíše než toužebně vyhlížet nějaké tajemné posily, jež zařídí, že Endál s Šimánkem přestanou pálit loženky před odkrytou brankou.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 23:00
 
Tome, tome, ty si tu neustále hraješ na insidera, ale ty informace čerpáš pořád ze stejných zdrojů, bez toho, abys je jakkoli ověřoval a pak zbytečně zmatkuješ. Co si takhle počkat na poslední leden a pak teprve situaci týkající se skladby kádru (kterej sám paradoxně označuješ za kvalitní, přestože prahneš po posilách) hodnotit Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.01.2019, 22:36
 
... kuwa tady to zase jede! ..Nechcete se na to, před zítřejším dosti důležitým zápasem vykáknout? Smajlík
 
 
15.01.2019, 22:14
 
Reakce na Motor27: Skaut ? :)) A zde??? A co dělá?? :))...
Taky by mě zajímalo, jak jeho pracovní den vypadá Smajlík
 
 
 
Skaut ? Smajlík A zde??? A co dělá?? Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.01.2019, 22:00
 
Reakce na quak: Ale no tak. Nařízení je jedna věc, reali...
Na druhou stranu, zdejší trenér musí vždycky být tak trochu SM (hlavně M teda), jinak by se musel zbláznit po deseti kolech. Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na -tom-: „Agenti nám stále nabízejí nějaké hráče...
Jak z tohohle vyplyva, ze VP ceka jen na to, co mu agenti hodi?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.01.2019, 21:57
 
Reakce na KohyCZ: Mno, AFAIK jednat napřímo s hráčem pod...
Ale no tak. Nařízení je jedna věc, realita druhá. Všichni víme, jak to chodí.

2 Tom
Pokud VP říká, že se musi také nalézt dohoda s druhým klubem, je zjevné, že nemluví jen o hráčích nabízených agenty. 😉

Pravdou je, že se nám na rozdíl od takové Jihlavy nikdy nepovedlo přivést v lednu hráče, který by nám výrazně pomohl. A já si pořád myslím, že je lepší post SM a trenéra rozdělit. A taky to, že ve skautingu máme velké mezery.
 
 
15.01.2019, 21:56
 
Reakce na -tom-: Ty říkáš, že já brečim kvůli Robovi, př...
Já nevím jestli brečí, to si řekl ty, že navozuje nějakou dusnou atmosféru. Ale jakou ? Nesnaží se to dělat tak, jak je zvyklej třeba z NHL ? Já nevím, ale řekl bych že jo, kde by čerpal že ? A to je to k čemu se chci dostat. Hráči tu mají zázemí na tuto soutěž asi nadstandardní, mají supr podmínky, žijou si život sportovce, jak si přečteš v každém rozhovoru s jakýkoli sportovcem, tak je to dobrej život. A budeme tu řešit jestli na ně někdo vytváří tlak ? No ano, protože ten deb.ilní českej pohled na věc, kdy 10 z 16 fotbalovejch týmů vyhlašuje před sezónou cíl se zachránit mi leze krkem. Znova říkám, že jsem rád, že sem někdo vnese Americkej pohled na věc.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
15.01.2019, 21:54
 
Reakce na -tom-: „Agenti nám stále nabízejí nějaké hráče...
Vždyť to tam říká. Pokud se ti nějaký hráč líbí ........
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 21:50
 
Pohoda, tak jsme teda vlastně všichni spokojený a hokej nás baví. Alespoň nějakej optimismus Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.01.2019, 21:50
 
Reakce na -tom-: Tak proč takovej člověk dělá i manažera...
Aha, takže Chovan určitě půjde z prvního týmu SK extraligy, kde dělá kapitána a je 3. v produktivitě ligy, do 4. týmu 1. české ligy jen proto, že má ve smlouvě kličku - tohle tobě absurdní nepřipadá?
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 21:49
 
Reakce na -tom-: Ty říkáš, že já brečim kvůli Robovi, př...
Country klub to tady byl doteď a kam jsme to s tou pohodou dopracovali. V pohodě si tady šudláme první ligu. Jenže když chceš do extraligy, tak to úplně v pohodě holt nejde.
 
 
 
Reakce na Paav: Jedna otázka s dovolením. Tvoje povolání...
Ne, Tomovo povolani je vrba. Hraci se mu vypovidaji o svych problemech a on nam sem pak neco hodi, abysme mu to pomohli unest.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do Motoru se po hostování v @hcocelaricz vrací brankář Petr Kváča.

#PREVIEW: 47. kolo @hc_duklajihlava Ve středu k nám zavítá lídr tabulky z Jihlavy. Hrát se bude v tradičních 17:30 a zbývá už...

Před 110 lety se narodil Vítězslav Aibl. V ČB 22 sezon, cca. 140 zápasů, min. 58 gólů. 11 sezon kapitánem. Postup v letech 1936 a...

#REPORT: @HCB_1934 - Motor 2:3 ?Poslední čtvrtinu jsme začali dobře! Na ledě jsme v posledních pěti minutách zápasu vyválčili tři...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Dukla Jihlava