ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Od února 2010 mohou do diskusního fóra hokejcb.cz přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem, jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu. Vysvětlení tohoto opatření do diskusního fóra od GM Františka Jouna si můžete přečíst zde.

Jak si účet aktivujete?

1) Jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud zde ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
19.11.2018, 23:56
 
Reakce na MB2013: Dneska byl JJ v Lánech kvůli posilám, ...
To, že se PN+JJ zúčastnili té akce, rozhodně nemůže ohrozit vedoucí pozici Motoru v průkopnictví spolupráce českého hokeje se soudruhy z Čínské lidové republiky. Já osobně doufám, že tato spolupráce nadále trvá a vztahy se prohlubují, Kohy by k tomu možná napsal víc. Současnou situaci úplně přesně neznám.
 
 
 
Dneska byl JJ v Lánech kvůli posilám, takže příští kolo bude kladenská úvodní sestava tato: He Syie - Nash, Deng Di - Ju Jingwen, Vampola, Lu Shuang. Čínské posily právě absolvují přípravný kemp na Krymu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.11.2018, 22:30
 
Reakce na Motor27: Mě by se tady líbil na konec sezóny M...
Martynek byl rozdílovej hráč před deseti lety. Tady by nedostával tolik prostoru, takže by ani jeho bodovej přínos nebyl takovej ... navíc šel do Frýdku kvůli rodině, kterou má v Třinci a musel by se platit jeho plat + hostování. Ale je fakt, že v Třinci to moc neřeší, s tim jsem slyšel celkem vtipnou příhodu. Ty ani neví kde jim jaký hráči hrajou. Ale to jsme si tu rovnou mohli nechat Rokyho nebo Vlčáka. Takovýhle hráče doufám VP ani nenapadnou, protože on sám řekl, že by to musel být fakt rozdílovej hráč, pokud někdo přijde. Rozhodně jsem slyšel zajímavější jména.
 
 
19.11.2018, 21:52
 
Reakce na mrskman: Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad L...
VP to zhodnotil velice přesně a trefně.
 
 
19.11.2018, 21:51
 
Reakce na Kellewan: Uvidíme jak to nakonec s Plekancem b...
Ze čtyř týmu extraligy si vybírá.
odkaz
 
 
 
Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): Výsledek neodpovídá průběhu hry. Vypadá to jako jednoznačný zápas, ale myslím si, že to tak vůbec nebylo. Byli jsme vyrovnaným soupeřem, místy jsme byli i lepší. Šancí jsme si vypracovali mnoho, jenže jsme je neproměnili. Rozdíl byl v důrazu před brankou.

Václav Prospal (HC Motor České Budějovice): Nejpozitivnější na celém zápase je nula našeho brankáře. Vyhráli jsme za tři body, ale co se týká předvedené hry, tak jsme utekli hrobníkovi z lopaty.
 
 
 
Mě by se tady líbil na konec sezóny Martynek.
Je to rozdílový hráč a bez něj je Frýdek poloviční.
 
 
19.11.2018, 21:40
 
Uvidíme jak to nakonec s Plekancem bude. Kladno může klidně s ohledem na aktuální formu, která ale spíš odpovídá složení týmu, kterej je oproti loňsku o dost slabší, skončit na sedmým, osmým fleku, což by s Plekancem v sestavě bylo nepříjemný. Ale pokud naskočí do ELH, tak těžko bude hrát v Kladně play off, to by šlo možná až v baráži. A sám Pleky to asi nevytrhne. Jedině ještě s Jardou. Dva Heřmany na ně nemáme. Smajlík
 
 
19.11.2018, 21:35
 
Po dnešním zápase se musím omluvit Strmeňovi, 3 body jdou hlavně za ním.
 
 
 
3 body do tabulky dobré, ale tenhle zápas si za rámeček určitě nedáme. Tolik šancí domácích nelze omluvit. Škoda, že Ústí je tam, kde je, pěkný stadion, ale chybí diváci.
 
 
19.11.2018, 20:55
 
Hokejový útočník Tomáš Plekanec začne po doléčení zranění hrát za prvoligové Kladno a rozhoduje se, kam zamíří v extralize.
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
19.11.2018, 20:43
 
Reakce na zbyna-ck: kdepak, "efekt Říha" funguje jen v D...
Krom toho v příštím kole stojej, takže dotažení či předběhnutí je třeba u Slavie či Handlířova reálné...
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.11.2018, 20:30
 
Kladno celkem klopýtá. Podle mě slabá obrana a nestabilní gólmani. Nash je poloviční oproti sezóně kdy vyhrál produktivitu obránců. Neskutečný chodec. Hořava to je další bek co už na to tempo pralesa nestačí a Říhu vybičovalo jihlavské prostředí za Kladno mě připadá hraje na půl plynu. Jinak Kladno se nevzdá ten útok mají hodně silný. Můžou hrozit i ze zadních pozic, ale posílit by potřebovali spíše obranu a brankářský post. Jágr podle hodně slibuje, ale sehnat kvalitního hráče není lehké. Sliboval Wisnievskiho, ale to je asi sci-fi ten za svačinu v kantýně Poldi hrát nebude.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.11.2018, 20:24
 
Reakce na MaartyJay: No ty woe...Chladno už 3:4 :|...
kdepak, "efekt Říha" funguje jen v Dukle ;-) Kladno za 0 a ztráta v asi nejhorší možnou chvíli, protože je čekají zápasy s Havířovem, Litkama a Třebíčí, kde každá ztráta bude znamenat, že se na ně tyhle týmy dotáhnou.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
19.11.2018, 20:23
 
No každopádně jsem se dneska pobavil. Hokej bez obran, teda když ti zachytá golman, je docela sranda.
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
19.11.2018, 20:20
 
No ty woe...Chladno už 3:4 Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.11.2018, 20:16
 
Reakce na Hukoth: A my si tady stěžujeme na produktivitu...
nj, ale oni jsou poslední a my první Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.11.2018, 20:16
 
Střely zatím 45-41 to bude snad poprvé kdy nás soupeř přestřílí. 3 body jsou dobré. Dneska famózní Strmič ten odevzdal hodně procent do vínku.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
19.11.2018, 20:13
 
A my si tady stěžujeme na produktivitu...
 
 
 
Reakce na MaartyJay: Pleky za Čoklojedy... https://www...
Co se týče toho rozhovoru, nejvíc mi to připomíná situaci s Jardou. Určitě naskočí, jen co doléčí zranění. Z Jardy je od návratu na Kladno taková paní Colombová - pořád se slibuje, že přijde a furt nic. Aby Plekanec nakonec nespadl do stejné kategorie. Dvě paní Colombové jsou na tak malý tým přeci jen příliš...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#REPORT: @HCSlovanUsti - Motor 0:4 ?Na ledě posledního Ústí jsme nezaváhali a máme další tři body! Více??bit.ly/2QRIxsR

#PREVIEW: 25. kolo @HCSlovanUsti Po zápase na Kladně nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 budeme v pondělí hrát v Ústí nad...

Dnes slavíme svátek naší země ???? Den boje za svobodu a demokracii. V roce 1989 se k protestům proti totalitě přidali i...

32. narozeniny včera oslavil Miloslav Čermák! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví a gólů. ?? ??