MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2021, 11:09
 
Reakce na zmetek: Pochopil bych, že pustíme Conora abych...
Mně ten trejd přijde naopak naprosto logický. Přivedeme si sem hráče, který by měl být dobrý v předbrankovém prostoru, což je při neproduktivitě Voženílka a absenci Venkrbce náš dlouhodobý problém, toť opodstatnění pro současnost. Zároveň mi ten trejd signalizuje i to, že Connor nejspíš nebude figurovat v našich dlouhodobých plánech, přičemž je celkem jasné, že Alderson nebude chtít pokračovat v Bolce, kde dostával jen velmi málo prostoru, takže je to pro nás zároveň dobrá příležitost vyzkoušet si hráče, který by tu potenciálně mohl působit i v dalších sezónách a měl pověst střelce, výměnou za hráče, který nejspíš po sezóně skončí, toť opodstatnění dlouhodobější.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 21:07
 
Reakce na jatro: ve zkratce, Sege na snížení přistoupil,...
Sorry, ale já tam teda žádný rozdíl nevidím a to říkám jako někdo, kdo byl k celé téhle situaci dost kritický. Vyjádření klubu prostě jenom stručně vyjadřuje konečný výsledek celého jednání, jež byl očividně takový, že se obě strany nedohodly a došlo k ukončení smlouvy. To je přece naprosto normální a nevidím na tom nic očerňujícího. Stejně tak, když podepíšeme s někým smlouvu, tak se v článku píše "přišel hráč XY, který podepsal na Z let a ne "s hráčem jsme jednali dva měsíce a tři týdny, první měsíc vůbec neměl zájem, v druhém nás měl jako záložní variantu a teprve v posledním týdnu, když mu krachlo zahraničí, se u nás ráčil podepsat".
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 15:38
 
Mimochodem, když už tu Drew zmínil ty seznamy chtěných a nechtěných hráčů, tak to by dle mého mohl být celkem plodný námět na diskuzi. Takže s kým byste počítali na příští sezónu, s kým už určitě ne a u koho jste na vážkách?

Když bych to vzal u sebe, tak v útoku bych chtěl jednoznačně udržet Tomana s Doležalem a navzdory jeho nenasazování bych měl zájem i o setrvání Michnáče díky jeho nepopiratelnému ofenzivnímu talentu. Tak nějak automaticky lze počítat i s Berym, byť bych tady zmínil, že k nějakému ofenzivnímu rozvoji tam nedochází. Na opačném pólu, tj. jakožto jednoznačné odchody bych viděl Gilberta, který prostě nesplňuje parametry rozdílové zahraniční posily, Christova coby hráče s velmi omezeným ofenzivním potenciálem a dvojici Venkrbec, Holec, u níž jde o kombinaci vyššího věku a chatrnějšího zdraví. Zbytek útoku mám s otazníkem s tím, že ti hráči mají 18 zápasů na to, aby si tu smlouvu vybojovali. Třeba Martin Novák by dle mého byl určitě platnej, nicméně je otázka, jak na tom bude zdravotně, naopak jeho jmenovec Pavel dle mého ještě není hráč pro dospělý hokej a více by mu prospěl návrat a rozvoj v kanadské juniorce. Hodně spolehlivě hraje celou sezónu Jonák, ale i on je velmi limitován svým talentem. Dvojice Soptík, Prokeš měla v sezóně lepší a horší pasáže, ale je otázka, zdali to není lepší než dejme tomu Přikryl, což je specialista na buly a je dobrý do mezihry v přesilovce, ale při hře 5 na 5 je v téhle sezóně prakticky neviditelný. No a konečně dvojice Voženílek a Ville, u níž pro mne bude směrodatné to, zdali se jí do konce ročníku podaří adaptovat a začne být produktivní.
Co se pak obrany týče, osobně bych stál o setrvání Čendy, Slováčka a Kubíčka. U Rendy je konec jasný, takže jej asi nemá smysl řešit a co se Allena s Plášilem týče, tak u prvního mám dlouhodobě problém s tím, že je tam IMO nepoměr mezi cenou a výkonem a druhej zase prožívá hodně nešťastnou extraligovou sezónu, ale dokážu si představit, že s defenzivně zodpovědnějším parťákem a v týmu, který není v takovém psychickém útlumu, by jeho výkonnost mohla vyrůst.
Co se pak brankoviště týče, ta situace je tam hodně specifická díky dlouholeté smlouvě Čiliaka, takže i kdybych tam o tu změnu stál, tak nejspíš není příliš reálná. Co se pak týče Strmeně, tak pro mne patří asi k největším pozitivům téhle sezóny a i když bych stál spíše o perspektivnější dvojku, tak rozhodně nelze říct, že bych se bránil tomu, aby podepsal smlouvu i na příští rok.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2021, 10:42
 
Reakce na Holyshit: Tak jaký přijdou ty změny ? :)) Že ...
Změna na postu trenéra mi přijde jako jediné přijatelné řešení. Tím nemyslím, že ta změna je nutná, ale opravdu nevidím důvod, proč bychom v naší současné situaci měli přivádět další posily pro trenéra, který tu prostě po sezóně nebude. Buď ať nový trenér přijde a začne si upravovat kádr k obrazu svému, nebo ať už je o něm alespoň rozhodnuto a další potenciální posily se dějí pouze s jeho souhlasem, případně ať má Venca nadále důvěru, ale s tím, že bude využívat kádr, který tu má. To jsou pro mne jediné racionální varianty, čímž zároveň i naznačuji, že dle mého by v téhle fázi už prostě měl zvítězit pragmatismus a měla by se začít řešit perspektiva. Prostor ať dostávají hráči, kteří tu budou hrát i příští sezónu, případně ti, u nichž se rozhodujeme a ne ti, kteří zaručeně skončí. A to se týká i Čendy, který je rozhodně naším nejcennějším artiklem. Právě teď by se mělo rozhodnout, jestli tu má zájem pokračovat nebo ne. Jestli ano, skvělé, jestli ne, je dle mého ideální příležitost trejdnout ho do jednoho z adeptů na titul a získat za něj 1-2 hráče, kteří by tu víceletou perspektivu měli. K takovým krokům by ale nejspíš bylo třeba mít jednak domluveného trenéra pro příští sezónu a zároveň mít i stávajícího trenéra, který by se smířil s tím, že současnou sezónu víceméně odpíská a zaměří se na přestavbu a ohrávání hráčů, přičemž si myslím, že ani jedno z toho nemáme.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.01.2021, 19:29
 
Reakce na mcdavid: Nevím jestli to byl on nebo brácha, a...
Kosticynové se v zámoří mmj. proslavili i tím, že během svého angažmá v Montrealu byli velmi blízkými přáteli P. Mangiola, nechvalně proslulého drogového barona a pašeráka kokainu. Jako člověk si o tom může myslet své, ale jedno Pardubkám upřít nelze - ony prostě mají svojí pevnou vizi a té se drží, děj se co děj. A když už má v kabině sněžit, tak ať je to prostě ověřená kvalita a žádné šméčko ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2021, 18:49
 
Dneska nestihnu začátek, pustím si přenos až teď, abych viděl sparťana který naprosto mimo hru podrazí Beránka přímo před zraky rozhodčího, ten svým pádem zamezí vývozu puku, bez potrestání, načež z toho inkasujeme. Já vím, já vím, nesmíme si stěžovat, to je známka morálního selhání. Tak hezký zbytek dne a sbohem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.01.2021, 20:42
 
Dnešek je přesně ukázka toho, že to místo, na kterém se teď nacházíme, je naprosto zasloužené. Soupeř vyloženě trapný a působící tak, že by ho porazil snad i záchvěv větru, začátek zápasu plně v naší režii, naprosto banální situace vzadu, kterou obrana vyřeší katastrofálním odevzdáním puku a z protiútoku okamžitě gól. Zbylé dvě třetiny naháníme soupeře po rozích, i tak si těch šancí vytvoříme habaděj, ale naprosto tristně jimi mrháme, což korunujeme klasickým mixérem, který jakoukoli šanci na zvrat spolehlivě pohřbí. Nakonec si trenér postěžuje na produktivitu týmu a to i přesto, že už X zápasů na tribuně dusí nejkreativnějšího útočníka první půlky sezóny a mozek druhé přesilovkové lajny. Je jedno, zdali je na vině neschopnost týmu dané pokyny dodržet a nebo špatně zvolený přístup trenérů. Ať tak či onak vězíme ve slepé uličce
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.01.2021, 17:23
 
Bohužel, Pardubice slaboučké, v první třetině dost možná nejhorší tým jaký tu byl a z naší strany naopak velmi dobrý výkon, jenže zase úplně zbytečné odevzdání puku v situaci, která byla úplně v pohodě a opět jsme soupeře posadili na koně.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 17:08
 
Tak si to kluci hezky vrátili - první gól naprosto katastrofální práce celé pětky a příšerná přihrávka Čendy, druhej gól naprostá šílenost Čiliaka.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2021, 18:37
 
V tom článku ze Sportu se mluvilo o tom, že by se Gulaš v Plzni dohodl na ukončení smlouvy. Ono to totiž funguje i naopak, ta situace není náročná jen pro nás, ale i pro Plzeň, takže je možné, že raději zvolí ekonomickou stránku před sportovní a pustí Milana, když mu zároveň nebude muset vyplácet plnou částku bezesporu lukrativního kontraktu. A zahrnovat to nějak do současných okolností se snižováním platů, mi pak už přijde jako naprostý nesmysl, protože se přece bavíme o úplně jiných časových relacích. Svůj názor na přivádění posil za současných okolností jsem už vyjádřil, ale to rozhodně neznamená, že budu vedení zazlívat to, že si oťukává potenciální posily pro další sezóny a promýšlí skladbu kádru v dlouhodobém horizontu. To je přece naprosto samozřejmá činnost sportovního managementu, která se do současných výdajů nijak nepromítne. Možná leda tak v podobě většího účtu za telefon.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2021, 11:01
 
Mne možnost nějakého trejdu taky napadla, ale myslím, že k něčemu takovému by došlo jedině tehdy, kdybychom letošní sezónu už definitivně odpískali a zároveň by byla naprostá jistota, že Čenda tady nemá zájem pokračovat.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2021, 06:52
 
Aha, takže ohledně Guliho vanul vítr odsud odkaz
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 23:59
 
Reakce na Alfonz37: Vysvětlí mi někdo toho Gulaše na eli...
Hned nad Gulašem je tam spekulace o příchodu Indráka do Litvínova, což by znamenalo, že si Litvínov pořídil zraněného hráče, který v téhle sezóně už s největší pravděpodobností nenastoupí. To si myslím ilustruje celkem názorně věrohodnost tamních dohadů.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 16:49
 
Reakce na Paav: V tom článku se mluví o zvolení varianty...
S tímhle pohledem já nemám problém. Pokud vůči hráči splníme své smluvní povinnosti, což z článku vyplývá, že ano, tak to nepovažuji za velký prohřešek. Má to ale jedno velké ale a to jsem tu zmiňoval už dříve a u jiných klubů - to, že snižujeme plošně hráčům mzdy z důvodu koronavirové krize, beru, ale síla tohohle argumentu se dle mého výrazně snižuje ve chvíli, kdy ty ušetřené peníze promptně využíváme k tomu, abychom sem těm hráčům přivedli další konkurenci.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 15:07
 
Největší legrace bude, až slavně přivedeme Gulaše, načež ho Venca promptně pošle na tribunu, protože se dostatečně nevrací Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 10:54
 
Reakce na Ferda87: Suchánka po včerejšku zřejmě vyhodili...
Nevím, kde si tohle vzal, ale čistě hypoteticky, pokud by něco takového mělo nastat, tak by mě to naštvalo mnohem víc, než sebedelší série porážek. Kdybychom ty prachy opravdu neměli a hráč nepřistoupil na snížení, tak ok, přežití klubu je přednější. Jestli ale máme na vyplácení mezd nově příchozím, tak musíme být schopní zaplatit i náš stávající kádr, nehledě na to, jak mají tu smlouvu dimenzovanou.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 00:02
 
Ještě k tématu Voženílek. Ta kritika na něj mi teď nepřipadá úplně fér. Ten finální produkt mu chybí, nicméně přizpůsobil se své roli mezi Ďolíkem a Formanem, kdy v kombinace funguje čistě jako mezičlánek mezi oběma a rychle jim předává puky, dozadu se zodpovědně vrací, dnes tam měl dva hodně důležité bloky po zaváhání spoluhráčů, zároveň je po vypadnutí Matouše nejlepší variantou do předbrankového prostoru, kde se jeho clonění hodně zlepšilo a k lepšímu hodnocení mu tam chybí jen větší zabijácký instinkt při dorážkách a tečích. A v tom vězí to kouzlo jeho nasazování - ten hráč přijal svoji roli, nehraje si na žádnou primadonu a snaží se plnit to, co se po něm vyžaduje, což je pro trenéry prostě zásadním atributem. Tím netvrdím, že je to z jeho strany dokonalé a asi ani on sám není spokojen se svým dosavadním přínosem, ale rozhodně v něm nevidím nějaký zásadní problém.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 21:29
 
Reakce na viks: Třeba se ten Forman povede. Upřímně, náv...
Nekončí a produktivní pracovitý hráč se na PO vždycky hodí, takže bych se tímhle neutěšoval, jestli tam není vyloženě nějaký nehokejový důvod, který by jeho návratu bránil, tak se do Sparty určitě navrátí. Každopádně ale na celé situaci vidím pozitivní ten fakt, že poslední zápasy se nesou spíše v duchu upozaďování Formanova vlivu. Tím nemyslím, že by hrál nějak zle, ale když sem přišel, tak to byl prakticky jediný hráč, který byl schopen trefit bránu a který v útočném pásmu něco vymyslel. Vedle něj pak ohromně vyrostl Ďolík, který postupně převzal žezlo hlavního ofenzivního tahouna a s tím, jak jsme začali pravidelněji skórovat, najednou začali procitat i ostatní Šípkové Růženky v útoku - velké zlepšení je vidět u Prokeše, Karabáčka, Přikryla, naprosto fantasticky se prezentuje Toman, velmi spolehlivě se v rámci celosezónního marastu jeví Jonák nebo M. Novák, na tribuně zatím čeká na šanci Michnáč, který byl v první půlce sezóny prakticky jediným nadprůměrným ofenzivním útočníkem + hráči jako Gilbert, Holec, Voženílek nebo Ville, kteří by teoreticky taky mohli převzít trochu té zátěže z hlediska branek, ale bude záležet na tom, jak se adaptují na novou soutěž případně jak se jim podaří dostat do formy. Zkrátka ta celková dynamika se v posledních zápasech pomalu posouvá od toho, že jsme závislí vyloženě na jedné lajně či individualitě, k tomu, že každý přispívá svou troškou, což je jedině dobře.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 18:02
 
Zatím vedení hlavně díky výbornému gólmanovi. Pospíšil nám vyčítá, že nám všechno strašně dlouho trvá, ale můj osobní dojem je ten, že jsme se zalekli skvělého forčekingu soupeře a naopak se nesmírně rádi puku zbavujeme, z čehož plynou snadné ztráty ve vlastním pásmu a řada dobrých střeleckých příležitostí soupeře. Litvínov je pro mne tak trochu úkaz, protože jsem v podstatě neviděl zápas, v němž by se my nelíbil, ale přitom taky paběrkuje u spodku tabulky ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 15:03
 
Ať je to jak chce, tak mě odchody obou útočníků mrzí, protože jsme z nich nedokázali ani zdaleka vytěžit to, co v nich asi reálně je. U Indráka je to prostě smůla, protože díky těžkému zranění odehrál jen pár střídání a v podstatě ani neměl šanci se pořádně rozehrát. U Rašky to asi bude spíše o složitější osobnosti než o hokejovém umu, protože asi už nebude náhoda, že se prakticky opakuje situace z loňské sezóny a jeho klub ho navzdory platné smlouvě potichu posílá o patro níž. Každopádně i on přispěl k loňské dominanci, za což se mu zaslouží poděkovat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...