ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
02.08.2020, 20:41
 
Reakce na Drew: S tím souhlasím, mě to na stadion taky n...
Přesně, taky se mi vůbec nechce na nějakou šaškárnu pro 1000 lidí...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
02.08.2020, 19:37
 
Reakce na Haberman44: Tak to nechme na klubu,oni to něja...
S tím souhlasím, mě to na stadion taky neláká, dokud tam nebudu moct jít se všemi jako normální člověk.
 
 
 
Tak to nechme na klubu,oni to nějak vyřeší Smajlík
V téhle situaci bude vždy někdo nespokojen. Já budu koukat v TV a ani mě to nějak nesejří.Stejně to bude na stadionu takové nemastné neslané za těchto podmínek.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Nejférovější řešení je pustit ty č...
To není nejférovější. Jediný, co by bylo fér, je to, že tam půjdou na každej zápas členové klubu 1928, protože ti zaplatili nejvíc, ale zbytek je blbost. Nejsem ani u Motorfans ani u Motoráků a nejsem ani LG, ale do kotle chodím a podporují tým v každým domácím zápase, za každých okolností a co vím ze svého okolí, tak nejsem zrovna tichej. Jenže podle tvýho návrhu bych nesměl ani na jeden zápas, což je pěkná blbost.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
02.08.2020, 18:51
 
Reakce na Haberman44: Nejférovější řešení je pustit ty č...
Mícháš tady 2 věci, které spolu vůbec nesouvisí. Vracení peněz vůbec neřeším. Kdo rozhoduje o tom, jak někdo fandí? Já vím třeba o pár lidech z gauče, kteří fandí daleko víc než někteří kotelníci. A pokud bych to bral logikou klubu 1928 ( byť tam hrají roli i jiné věci), tak spousta obyčejných gaučáků dává klubu za permici daleko víc peněz než kotelníci. Obojí má několik pro a proti, tudíž neexistuje férovější varianta než spustit online rezervaci a kdo se přihlásí dřív, ten jde.
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
02.08.2020, 18:45
 
Reakce na Haberman44: Nejférovější řešení je pustit ty č...
Ne, není to nejférovější řešení.
 
 
 
Reakce na Drew: Proč? Normální rezervace online a nikdo ...
Nejférovější řešení je pustit ty čtyři mnou vypsané skupiny.Kluci potřebují hlavně podporu z hlediště a tu nikdo jiný lépe neudělá.Permanentkáři by se měli smířit s tím, že tahle sezóna bude dost omezená a měli by dát přednost kotelníkům. Hlavně v zájmu našich hráčů. Víme všichni že permice nestála úplně málo, ale kdo má rád Motor, tak se těch peněz vzdá pro dobro klubu, nebo si je holt nechá od klubu vrátit.Klub přece za nastalou situaci nemůže a i lidi si ty permice pořídili dobrovolně v době,kdy už tu ten neřád byl. Každý věděl že tato situace může nastat.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
02.08.2020, 18:26
 
Já si hlavně myslim, že by se mělo koukat na to, ať jsou všichni kluci v pořadku a ne kdy se začne hrát. S tim, jak se to všude šíří, tak si nedokážu představit, že se začne normálně hrát. Buď to bude muset začít svět brát jako běžnou jinou, novou, nemoc, nebo se hrát nemůže. Jak asi, když bude třeba 5 týmů v nějaký karanténě? Budou pak dohrávky? Bude hrát juniorka, nebo B tým? Před měsícem jsem tomu věřil, ale teď mi to přijde jako utopie ...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
02.08.2020, 18:13
 
Reakce na Haberman44: Tak to budou u vstupů stanová měst...
Proč? Normální rezervace online a nikdo nikde stát nemusí. Férovější řešení není.
 
 
 
Reakce na Drew: S klubem 1928 souhlas, jinak ne. Alespoň...
Tak to budou u vstupů stanová městečka Smajlík
Ne vážně,když už tam bude povolen vstup jen těm pár stovkám vyvolených, tak ať je tam aspoň atmosféra která hokejky bude hnát.A tu udělají jen kotelníci (Motorfans+Motoráci+gaučáci)
Jako nějaké kdo dřív přijde, ten dřív mele se mi nezdá jako dobré řešení.
To by dopadlo tak, že tam budou od rána stát fronty důchodců kteří na to mají celý den čas a po vpuštění na stadion by tam bylo hrobové ticho Smajlík .
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
02.08.2020, 17:42
 
Reakce na Haberman44: Vidíš a už je to tu.... Já přece ...
S klubem 1928 souhlas, jinak ne. Alespoň pár míst nechat pro hosty a zbytek prostě stylem, kdo dřív přijde, ten jde na hokej. Asi by se to teda muselo nechat jenom pro permanentkáře.
 
 
 
Dle mě nechat volbu na lidech pod přísným nošením roušky v hale.
Babiš taky letí na dovolenou "jelikož už vir není takový agresivní jako dřív"
Takže co!
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Já tím narážím i na to, že připustit ...
Podle mě budou v nové sezoně hostující sektory pasé. V dohrávané fotbalové lize se taky do sektorů hostí nikdo nedostal.
Pokud bude v už tak osekané kapacitě povoleno těch 500,možná 1000 lidí,tak je jasné že kluby budou dávat přednost svým fandům na úkor hostujících.S výjezdy nepočítám vůbec. Jak píšu, žádné řešení nebude to správné.
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
02.08.2020, 17:15
 
Reakce na Haberman44: Vidíš a už je to tu.... Já přece ...
Já tím narážím i na to, že připustit vůbec možnost nedostat se na zápas jako přespolní, ale i například fanoušek hostí, beru za hnus. Když já se dostanu např. na Spartu(v Holešovicích) a pak si libovat, že by se nedostali jejich fans k nám, protože nemají permici mi opravdu nepřijde košér.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: To jsi to pěkně vysázel. Takže mimobu...
Vidíš a už je to tu....
Já přece psal jen případné možnosti a kdo jinej než tyto čtyři skupiny by to teda měl být podle tebe? 1928 odvádí klubu nejvíce peněz, Motorfans spolu s Motoráky jsou členové kotle na kterých stojí atmosféra a gaučáci jsou převážně "stará" garda Motorfans, kteří jsou věrní a také perfektně rozjíždějí celé áčko.
Takže takhle bych to viděl já, až podle obsazenosti bych dával možnost dalším menším fanouškovským spolkům z jiných částí republiky. Zatím tu kalkuluji pouze s pěti sty místy a to by bylo tak akorát pro ty co jsem vyjmenoval. Pokud bude povoleno tisíc, tak se samozřejmě v prvé řadě musí dostat i na ty co jsi vypsal ty. Ale žádné řešení nebude dobré, vždy se najde nějaký osel který se bude cítit poškozený.
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
02.08.2020, 16:38
 
Reakce na Haberman44: V tom případě bych dal možnost úča...
To jsi to pěkně vysázel. Takže mimobudějcké fankluby z tvého pohledu jsou něco horšího, když už si tu hraješ na soudce?
 
 
 
Reakce na mcdavid: Ale pro kluky je určitě lepší mít ale...
V tom případě bych dal možnost účasti pouze klubu 1928 a členům Motorfans spolu s Motoráky a gaučákům. To jsou ti,co dělají atmošku a jsou ti nejvěrnější.
Vybírat z řadových permanentkářů ty vyvolené by určitě nebylo šťastné, protože není žádné rozumné kritérium,aby se ti kteří nebudou vybráni necítili poškozeni.Fakt není klubu v této situaci co závidět.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
02.08.2020, 16:11
 
Reakce na Haberman44: To jsem teda zvědav na ty kritéria...
Ale pro kluky je určitě lepší mít alespoň nějakou podporu v zádech. Včera jsem koukal na NHL a z repráků šlo nahraný fandění Lets go Hawks, i v reálu mi to přijde hrozný, natož takhle...ale Kubalíkovi to zjevně pomohlo Smajlík
 
 
MirdaMirda | Č.H.
Reagovat
02.08.2020, 15:57
 
Kdyby se na veškeré opatření vys...i,udělají nejlíp.Je to jen humbuk k ničemu.
 
 
 
Reakce na moturek: Vstupenky na 100% do prodeje nepůjdou...
To jsem teda zvědav na ty kritéria výběru permanentkářů. Bude to dělat akorát zlou krev, to jsem si jist. Já už jsem se s tím smířil, že letošní sezóna bude bez mé účasti. Mělo by se to udělat jako na fotbalovém Baníku, kde fandové řekli buď všichni, nebo nikdo a s díky odmítli pomoc od klubu k účasti na zápasech. Motor a hokej jako takovej mám rád, ale není to zas nějaký středobod vesmíru pro mě.Fakt klubu nezávidím tu situaci která nastane po výběru vyvolených permanentkářů. Už teď lecos naznačuje panika v sekci ptejte se Smajlík .
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do prodeje šly vstupenky na první zápas Generali Česká Cupu s Plzní. Kupovat mohou do omezeného hlediště prozatím jen...

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...