ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zmetek: To je skoro až nemožný jak jsme rok co...
A to si vezmi, že máme střelecky nejlepší tým ligy Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Mně je to tak nejak jedno. O co jde. F...
Skoro bych si tipl, že Písku to přineslo spoustu peněz od Tipáče Smajlík
 
 
 
Reakce na FansBPH: Aha. Já jsem nevěděl že svaz je zaměs...
Já se ti snažil analogií trochu pomoct, protože ten kdo nechápe, jsi tu bohužel ty. Nenastoupit do soutěže organizované spolkem, který je ti nadřízený, by byl absolutní nesmysl a neumím si představit, kdo by to udělal.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Ne radši to ani nezkoušej. To že to n...
Takže když soud dá pokutu tvýmu zaměstnavateli, tak přestaneš chodit do práce? Ty jsi to taky představuješ jak Hurvínek válku Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Já myslím ty lednové posily....
V prvním roce Pajič Smajlík Smajlík
 
 
 
Rozhodčí z toho udělali hroznej guláš. Vydržet!
 
 
 
Reakce na zmetek: Jenom by mohl taky občas něco podržet,...
Taky bys mohl některý komentáře podržet Smajlík
 
 
 
Strmič dneska vynikající!
 
 
 
Reakce na Drew: Tak to si nepamatuješ nejen detaily, ale...
Nesouhlasím. S Jihlavou jsme byli často jakoby aktivnější, ale rozhodně jsme ji nikdy takhle nemleli 90% času.
 
 
 
A ještě jednu věc tu nikdo nenapsal, za kterou patří klubu díky. Vzal jsem na hokej malého synovce a byl nadšený z pastelek a fi_xů, co děti dostávali u vchodu od Žigy Smajlík A hlavně z fotky s pohárem v dresu Motoru před halou Smajlík

Fi_x je koukám sprosté slovo, kurník! Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Včerejšek není o našem brankáři. Nao...
Přestavba v extralize musí přijít tak jako tak, tam se hraje jiný hokej. A nemyslím si třeba, že Olomouc postoupila bez zakolísání a měla pak nějaké velké problémy.
 
 
 
Reakce na Boban78: Jsi asi byl jinde...
Já s tebou nesouhlasím, včera jsme se dokázali dostat do dobrých střeleckých pozic i právě z těch rohům, v tom vidím velký posun. V proměňování bohužel ne.
 
 
 
Reakce na Motor27: Brankář nám to dnes neprohrál opakuji...
A jakej těžší soupeř by měl ještě jezdit, než první tým s největší formou? První gól byl vlastní, tam nemohl nic dělat, druhý byl pravda lacinější, ale rozhodně to minimálně dvakrát napravil při tutovkách soupeře. V nájezdech dostal jeden gól, takže šanci nám dal... Suma sumárum brankáře máme úplně v pohodě.
 
 
 
Jeden gól jsme si dali sami a jedno nahození od modré. Škoda, no, tohle bychom prohrávat neměli. Ale výkon slušný. Jen se mají takové zápasy vyhrát 4:1.
 
 
 
Reakce na Jirka37: Promin.... Jako Ostravak a fanda Vítk...
Radši mlč. Vám tu extraligu nikdo neukradl a nemuseli jste se nikam drápat. Jsou snad na Kometě žebráci, když nezvládli postoupit?
 
 
 
Hrajeme výborně. Tohle lze prohrát jen smolně, jestli výkon vydrží.
 
 
 
Reakce na játro: :)) :)) :)) :)) :)) :)) bože bože...
Jasně, proto na odposlechu bylo slyšet, jak Bureš říká, že na Fau "naši zaklekli". A tím naši myslí státní úřad!!! To je do nebe volající, neslýchané svinstvo. Ale ovečky přicucané na jeho vemínko vesele bečí.
 
 
 
Reakce na játro: :)) :)) :)) žij si v tom, to je každ...
Jak to neni??? Že nerozhodují jím dosazení lidé o jeho trestních věcech? Že na Burešovo konkurenci nezaklekl finančák se zajišťovacími příkazy? To jsou snad běžně dohledatelné informace, ne? Cos pozřel na vlastní oči? Snad ne jeho kostelecký "uzeniny", ke kterým se taky dostal jako správnej mafián... To bych se fakt poblil, když někdo hájí toho hajzla, kterej si kupuje důchodce slevou na vlaky a přidáním dvou stovek k důchodu a vykazuje zákonnou valorizaci (schválenou za Kalouska), jako by ty peníze dával ze svého.

Mě teda štvali kmotři z ODS a ČSSD, ale teď na ně vzpomínám se slzou v oku, protože ti by si něco podobného jako tenhle prominentní komouš nedovolili.

Už aby bylo zítra, úplně se mi udělalo blbě, když jsem místo Motoru pomyslel na toho hajzla.
 
 
 
Reakce na játro: když je kritika oprávněná, tak musí být...
Jakože na agenta Bureše je většinově kritika neoprávněná jo? Ty jsi spadnul odkud? Gott je pravda to poslední, co by mě štvalo nějak výrazně, ale jinak ten šmejd dělá ze státu divizi Agrofertu a já mám držet hubu? Tak na to ti víš co! Smajlík
 
 
 
Reakce na jatro: už i tady antiBabišovci blázní .... káž...
A Babiš má snad většinu? Se socialistama a komoušema leda. A ani to neznamená, že musíme 4 roky držet hubu a zavírat oči před estébáckým šmejdem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bohumil Lejsek. V ČB hrál v 1 sezoně, zaznamenal 1 mistrovský gól. Zasáhnul do slavného...

Výborně! Na ledě @azhavirov jsme vyhráli 5:2 a vezeme další výhru! #chanceliga #HAVvCEB

REPORT: Havířov - Motor 2:5Je to tam! Z Havířova se vracíme s plným bodovým ziskem a v čele tabulky navyšujeme svůj náskok na tři...

Těžký duel čeká Motor na ledě třetího Havířova. Podle slov trenérů půjde o jedno z nejtěžších utkání první čtvrtiny. Jaký je váš...