MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2020, 23:48
 
Reakce na Tony8385: Tak mně dnes nejvíc nas.al Horák. Ne...
No nevim, ale Kváča málem vystříknul při tom vychytaným nájezdu.
Furt je to jenom sport a i když dáš góla na rybníku, nebo v tréninku, tak se zaraduješ.
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
03.12.2020, 22:42
 
Spartu chci vždycky porazit, ale zatím se mi to nepodařilo, lituje produktivní Albert Michnáč
odkaz
Foto
odkaz
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2020, 22:30
 
Reakce na kerschlic00: Tak to, že ho tady výkonama zastí...
Jo, po tyhle stránce rozumím.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Nedorost tu skvěle začal, jeho výkon...
Tak to, že ho tady výkonama zastínil Vampola, kterej ale zase totálně rozesr-al tým si pamatuju. To nic ovšem nemění na tom, že sem šel hrát, i když na tom mohl být líp, protože měl nabídky z EL a snad dokonce i z KHL. Kam se na něj v tomhle ohledu se-re Horák nebo pan Novotný, kterej furt mele o tom, jakej je srdcař, ale hrát tady bude nejdřív ve 38 letech, kdy nám bude s prominutím k hov-nu.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2020, 22:18
 
Reakce na kerschlic00: Tak hlavně on hrál nejen NHL, ale...
Nedorost tu skvěle začal, jeho výkony byly super cca do listopadu. Pak na to ale začal strašně kaslat. Jako kdyby ho přestal hokej bavit. A projdi si tehdejší zápisy ze zápasů. Od novyho roku neudělal poradny body. A proti top týmům už vůbec ne.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Holt mi to od něj nepřišlo správný. ...
Tak hlavně on hrál nejen NHL, ale i KHL a švédskou ligu, navíc sám tvrdí, že příští rok půjde do zahraničí, takže by ho určitě nezabilo dát tuhle sezónu tady. Navíc by tu určitě neměl peníze, aby musel jít žebrat. Gulašovi ani Mertlovi nic nevyčítám, protože mají v Plzni dlouholetý smlouvy, ale Horák je v tomhle prostě přizdisr-áč. Jedinej poslední srdcař, kterej sem šel hrát, i když měl lepší nabídky byl Nedorost, kterej mi tady přijde paradoxně dost nedoceněnej.
 
 
03.12.2020, 22:07
 
Reakce na zbyna-ck: Holt mi to od něj nepřišlo správný. ...
On toho v té NHL zase tak moc neodehrál, hráč na hraně sestavy, pendlující mezi farmou a prvním týmem. A sám by to tu nevytrhnul, zase taková hvězda není.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2020, 22:04
 
Reakce na zdcart: Ano, souhlas a ještě bych dodal, že př...
Tohle si nemyslím. Podívej se, kam vytáhl Rucinsky v závěru kariéry Litvínov. Straka Plzeň. Čajánek Zlín. Hašek Pardubice. Jágr a Plekanec Kladno.

A Horák není nějakej kmet na konci kariéry. Je to top hráč v solidní formě a super věku. Určitě by tu dělal bod za bodem.
 
 
03.12.2020, 22:01
 
Reakce na Hukh: Ja vám nevím ,neustále pranýřovat Romana...
Ano, souhlas a ještě bych dodal, že předpokládal i sportovní hledisko, že zde bude totální dno.A zabil by se zde úplně.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2020, 22:00
 
Reakce na Hukh: Ja vám nevím ,neustále pranýřovat Romana...
Holt mi to od něj nepřišlo správný. Tady se naučil hrát hokej, byl to ten moment, kdy mohl klubu hodně vrátit. Byl by tu za hvězdu, tým by stavěl na něm a u fanoušků by byl za boha.

Zvolil prachy? Ok. Jeho právo. Ale fakt po mě nemůžeš chtít, abych ho za to respektoval. To je zase moje právo.

A btw tuhle hru na city, jak někdo, kdo hrál několik let nhl nemá v ČR na složenky, neberu. Z platu hráče NHL se nezajistí jen finanční negramot. Což Horák určitě není.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Tak mně dnes nejvíc nas.al Horák. Ne...
Ja vám nevím ,neustále pranýřovat Romana ,že se malinko nestydíte.Na jeho místě by se každý z vás zachoval stejně.Taky živí rodinu a musí ji nějak zabezpečit.Tohle vaše “naštvání” je dle mého mimo.
Jak pan učitel z Krumlova ,tak i ty Tony se stébla chytáte.
 
 
 
Tak mně dnes nejvíc nas.al Horák. Ne, že v podstatě zařídil naši prohru . Ale , že se nepokrytě radoval. To nedělají jiní TOP hráči. Mrzí mi, že se nenašel nikdo, kdo by jej naučil dobrým mravům. Ať táhne do zádele.
 
 
 
Reakce na scipioo: No, tak to já bych ten cement někdy o...
Hrozně se mi líbí, když se tu někdo ofrňuje nad tím, jak hraje Zlín nebo jak v sezóně, kdy postoupila, hrála Jihlava. Body z toho sbíraj a navíc první vyhrál titul a druhej dokázal postoupit. Co my jsme zatím dokázali v extralize s naším stylem? Ztratit několik zápasů a vyhrát celý dva. Alespoň prozatím.
 
 
03.12.2020, 21:18
 
Reakce na alkac: Amen. Dál raději nerozvádím, byl bych v...
No, tak to já bych ten cement někdy ocenil...Pořád jde v první řadě o body a pokud hrajeme se soupeři typu Sparta, Plzeň, Liberec, se kterými se kvalitou nemůžeme měřit, nemůžeme hrát jinak, než z obrany, prostě to hráčům typu Pecha, Sobotky, Gulaše, pořádně znechutit. My s nimi hrajeme ,,nahoru dolu" a na to prostě nemáme, to je holý fakt! My nemůžeme v této sezoně s tímto kádrem takhle hrát s nikým. A než toho budeme schopní, bude to pár sezon trvat. Na krásu se hokej nehraje, nikoho nebude zajímat, že jsme hráli AAA, nebo kolik je to A, hokej. Všichni si budou pamatovat, že jsme z 52 zápasů 45 prohráli.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
03.12.2020, 21:17
 
2 Zbyňa
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
03.12.2020, 21:16
 
Možná si zapomněl ještě dodat, že dva naši útočníci s největším počtem zápasů odehraných v nejvyšší soutěži (i když na začátku zrovna nezářili) jsou dlouhodobě out.

Možná, že právě ta zkušenost v téhle bídě chybí. V těch týmech okolo nás nikdo bodově nevyčnívá z mizérie, ale každý má pár zkušených borců. Zlín má Honejska s Kohlerem, Olomouc Olesze a Káňu, Litvínov Hubla, Lukeše a Jarůška. Nijak nejsou vidět, ale v zápase o 6 bodů (s námi) se ty zkušenosti mohou hodí nebo mohou hodit. Tímhle my nedisponujeme.
 
 
03.12.2020, 21:11
 
Reakce na Zbyna-CK: myslím, že tohle není přesnej pohled...
Svatá pravda. Nebude to pr.del a snad to vše dobře dopadne. Nezbývá než doufat a fandit (aspoň u těch kompů nebo TV).
 
 
jmgjmg | ČB
Reagovat
03.12.2020, 21:07
 
Hledání příčin je podle me strasne jednoduché. Hokej se hraje na góly. Abys dal gól, musíš překonat brankáře. Nestrilet mimo ani do pupku golmana, aby se musel uhnout, aby padl gól. Chyby v obraně jsou, ale ty se daji vyrovnat útočnou aktivitou a ta tam podle me je. Ale v klíčové chvili proste musíš dat gól. A to hraci jako Přikryl, ktery hraje 23 minut za zapas, Christov, Venkrbec, Raška, Holec nebo Jonák proste neumi. A cela rada dalších jen velmi občas...to je za mě cely problem
 
 
JMGJMG | ČB
Reagovat
03.12.2020, 21:06
 
Hledání příčin ne podle me strasne jednoduché. Hokej se hraje na góly. Abys dam gól, musíš překonat brankáře. Nestrilet mimo ani do pulku golmana, aby se musel uhnout, aby padl gól. Chyby v obraně jsou, ale ty se daji vyrovnat útočnou aktivitou a ta tam podle me je. Ale v klíčové chvili proste musíš dat gól. A to hraci jako Přikryl, ktery hraje 23 minut za zapas, Christov, Venkrbec, Raška, Holec nebo Jonák proste neumi. A cela rada dalších jen velmi občas...to je za mě cely problem
 
 
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (1. část): ''S kluky chci být na střídačce až do konce, stojí mi za to.'' ??...

V posledních zápasech nedostával od trenéra Prospala příležitost, a tak konec sezony stráví Albert Michnáč v dresu...

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...