MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Evoorg: Jandus u nich nehraje, ale je členem š...
V poslední kole nastoupil za Trhače k prvnímu utkání.
 
 
 
Šel bych do zúžení hřiště... když člověk kouká na zápasy NHL, je to neskutečná rychlost. Na všechno je méně času, tam by si těžko někdo neustále něco rovnal (puk na hokejku), uděláš dva tři kroky od mantinelu a jsi před brankovištěm.
Na tom evropském letišti je to většinou strašná plácaná. I ve "slavné" KHL jsou to hrozné zápasy, kdy sice Rusáci a zbytek světa bruslí ze strany na stranu, ale to je tak všechno. Zápasy v zámoří jsou mnohem atraktivnější, právě díky tomu, že se na menším kluzišti pořád něco děje.
 
 
 
Každopádně v kicktipu mi nevychází vůbec nic... Smajlík Smajlík
 
 
 
Z duelu s lídrem máme bod, za mě dobrý. Smajlík Smajlík
 
 
 
Martin Jandus u Trhačů v Kadani... Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: "Michal má poškozené vazy v koleni a chy...
Velká škoda... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: r Trenéři nemohou počítat jenom s dalš...
Smajlík souhlas
 
 
 
Jsem klidný.. je začátek sezóny a poučen z předchozích nezdarů, sestrojím elektrickou kytaru. Tedy jsa poučen z předchozích sezón, není třeba jásat při skvělém vstupu do sezóny nebo naopak. Chleba se bude lámat jindy a jinde, než v základní části.
 
 
 
Reakce na kursor: Pravděpodobně až duel s Jihlavou ukáže...
Souhlasím, Jihlava má opět slabší začátek, ale pevně věřím, že to nebude Motor, na kom odstartuje obrat...
 
 
 
Správné rozhodnutí, co říkáte - Městský soud v Praze pozastavil start juniorské ligy → odkaz
 
 
 
Na Tipáči si to okno zvětšuji (Ctrl+kolečko myši).
 
 
 
Reakce na kerschlic00: V tom článku je zas chyb jak máku...
Filip Kortus se zaskvěl i v článku Dynama, které dnes taky hrálo. Na webu se lze mj. dočíst, že si výhrou 2:0 na ledě třetiligového soupeře zajistilo Dynamo postup v MOL Cupu...
 
 
 
Reakce na Ja1: Vedení 3:1 po první třetině a prohra 5:4 ...
Českobudějovická specialita, viz dnešní Dynamo... Smajlík Smajlík
 
 
 
A není jedno, komu kdo fandí? Ať si lidi fandí třeba Táborsku, je to každého svobodné rozhodnutí...
Já fandil v osmdesátých letech minulého století Bohemce ve fotbale (jako mladému chlapci se mi moc líbily ty dresy + fenomén Tondy Panenky), v hokeji Tesle Pardubice, v házené Dukle Praha a ve volejbale Aeru Odolena Voda (hlavně kvůli názvu města, znělo mi to hrozně exoticky). Pak mi můj otec řekl, že když jsem Jihočech, měl bych fandit jihočeským klubům... tak jsem na konci osmdesátých let přesedlal na Motor, Dynamo, Škodu (volejbal + tuším i box) a od první poloviny devadesátek také třeboňské Jiskře v házené... ke všemu jsem měl slušné podmínky, odebírali jsme Jihočeskou pravdu, poté Jihočeské listy a následující mutace.

K přípravě Motoru - výsledky ať jsou jaké jsou, ukáže až sezóna. Myslím celou sezónu, ne jen první čtvrtinu nebo polovinu, aby to zase nedopadlo tak, jak několik sezón předtím, kdy nám po Vánocích došla šťáva.
 
 
 
Chomutov jde do kytek, to byl jeden obří tunel, vznikl obrovský dluh a vypadá to na totální konec profi hokeje a pád na dno...
 
 
 
Reakce na mcdavid: Hráli to co jsme jim dovolili, bohuže...
Já si spíš myslím, že my jsme právě hráli to, co oni nám dovolili...
 
 
 
Když srovnám oba zápasy s Rusákama, tak mi prostě přijde, že dnes hráli tak nějak bez chuti. Nebylo to tak strojové, jako v základní části. O to větší škoda, že jsme toho nevyužili k zisku medaile.
 
 
 
Z mého pohledu nej obránce Hronek. Hlava nahoře, dobrá rozehrávka, žádné zmatkování... Z útočníků pak Honza Kovář, Guláš a Kubalík.
 
 
 
CZE - RUS 0 : 4
Titul získá Kanada.
 
 
 
Snažíme se, Kanada hraje hokej. Obrovský rozdíl v rozehrávce i ve hře v útočném pásmu. Je to zatím hodně velká marnost.b
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...