ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.12.2019, 10:42
 
Reakce na Kurt_Hübl: https://kurthubl.rajce.idnes.cz/Z_h...
To byly pěkný decentní dresy. Až na tu pěticípou hvězdu, samozřejmě Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.12.2019, 19:42
 
Reakce na JeniCzech: Když se dívám na ty Pardubice, zají...
8:2 pro Motor. Obecně si myslím, že kdyby se po půlce soutěže vyměnil nejlepší tým pralesa s nejhorším týmem ELH, nikdo by rozdíl nepoznal, ba dokonce si myslím, že by si hůř vedly Pardubice v nadstavbě pralesa, než my v ELH.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.11.2019, 17:47
 
Reakce na Safrlote: Jinak jsem zvědavej co následující 2...
Vsetín to bude mít ještě těžký, čekají je 4 zápasy se špičkou (s Přerovem a Porubou, v Litkách a Chomutově). Pokud by prohráli i teď s Přerovem, budou mít problémy.

Třeba taková Slávia má o poznání lehčí los - Kadaň, Sokolov, Prostějov, Třebíč.
Havířov má nás, Jihlavu, Přerov Chomutov, taky žádná sranda. Dukla má kromě Havířova ještě Prostějov, Třebíč, Sokolov, což je relativně lehčí los, takže klidně může ještě udělat osmičku, pokud zvládne zápas s Havířovem. A ze hry ještě není ani Prostějov. Na úkor Havířova nebo Chomutova můžou klidně postoupit. Chomutov má totiž taky ostrej los. No bude to jízda. Aby nakonec ještě neudělali osmičku jak na Dukle tak v Prostějově.

Jo a teď jsem si všiml, že relativně ohrožená je rozhodně i Poruba, která má taky ostrej los. (Lit, Chom, Vse, FM)

No zkrátka tohle bude ještě hodně zajímavé a myslím, že na Vsetíně si hodně oddechli, že se jim zadařila ta šňůra, protože v tom mohli být namočení taky, navíc s brutálním losem na krku.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.11.2019, 21:09
 
no vstup do zápasu jsme měli velmi špatnej, ale Klouček skvěle zachytal od první minuty. Po prvním gólu to byla chvílema solidní dominance, následně ve druhý třetině udělali rozhodčí ze hry celkem guláš, ale naštěstí jsme to ustáli (v jednu chvíli jsem normálně čekal, že se Renda neudrží a rozhodčímu napálí). Klouček udělal klíčovej zákrok za stavu 1:0, když perfektně vyrazil tečovanou střelu. Pak už jsme byli na koni a nebylo o čem. Gilbert ok, Allen si začíná zvykat, skvěle zahrál Karabáček a 3 proměněný přesilovky, to potěší. Kolem a kolem skvělej večer, díky, hoši Smajlík

jo a doufám, že Lytvynova na ledě ještě uvidíme a do sestavy se normálně vrátí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.11.2019, 12:08
 
Reakce na Paav: Při prvních trénincích pod Prospalem jse...
pěkný rozhovor Smajlík

btw. nebude to dneska pro nás třetí zápas prvního s druhým během pěti kol? Smajlík Dneska to dáme za 3 body a ještě víc zamícháme tou skupinou na 2.-8. místě.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2019, 18:08
 
hele přestaňte tomu mmechovi dávat takovou sodu, protože on fakt něco takovýho psal už dřív. A jestli se potvrdí i ta jeho zvěst o Dukle, tak jsem zvědavej, kdo se mu tu otevřeně omluví.

Každopádně by měl bejt tlak na to, co nejrychleji situaci vyjasnit, protože se taky může stát, že tu klub platí super hráče úplně, ale úplně zbytečně.

Pokud by se tohle mělo potvrdit, byla by to fakt ironie, protože naše letošní výkony jsou rozhodně parádní.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2019, 17:05
 
Reakce na MARSCH: Pokud nějakým způsobem Motor do tý lig...
imho pokud jí uzavřou shora, tak zespoda taky. Anebo se chystá megaprojekt ve stylu "přihlaš se, kdo chceš, pokud splníš podmínky, hraješ". Pak by mohla být liga ve složení současný ELH + třeba my, Vsetín, Chomutov?, Přerov?, Slávie?, Havířov?... ale nějakej polovičatej přechod mezi tím? To bych se celkem divil...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2019, 09:46
 
Reakce na zdcart: Mě zaujal článek v dnešním Sportu.Klub...
A Pardubky jsou pro nebo proti? Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:57
 
Reakce na KohyCZ: To tvrdí exekutor, nikoli soud. A po...
víš, že se ta profese jmenuje "soudní exekutor"? Ten člověk dohlíží na výkon rozhodnutí soudu.

Jinak navrhnout odvolání Krále? Beru všema deseti, proč to po tomhle průšvihu ty zbývající kluby dávno neudělaly? Kdyby to udělaly, nepíšu tu o tom, že se měla udělat protestní akce, protože by to prostě nebylo potřeba.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:26
 
Reakce na KohyCZ: Předběžný opatření se musí respektovat...
až na to, že soud už rozhodl, že svaz to původní předběžný opatření nerespektoval.

"Český svaz ledního hokeje (ČSLH) dostal v minulých dnech od soudního exekutora již čtvrtou pokutu za nerespektování verdiktu Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů."

Zdroj: odkaz

Svaz se proti tomu odvolal, ale to nic nemění na tom, že soud už rozhodl.

jeníček: vinit z týhle situace soudce, to je trochu vedle, ne? Za důsledky porušení pravidel může ten, kdo pravidla porušil, ne ten, kdo to porušení řeší...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 19:27
 
Reakce na KohyCZ: To si můžeme myslet, ale hrát kvůli to...
tak vězni v gulagu četli noviny vzhůru nohama a bylo to "k ničemu" a zprávu do světa to vyslalo poměrně jasnou...

"kluby svévolně rozhodovaly o tom, na čí straně je právo". Tak to jsi dost mimo, protože to, na čí straně je právo, rozhodl soud. A svaz jeho rozhodnutí nerespektoval.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 18:37
 
Reakce na jeníček: Ta svazová žumpa, smrdí jako psí kšír...
nemuseli nehrát. stačilo třeba protestně všechny zápasy jednoho kola zremizovat 20:20. Jako vyjádření toho, že s tím ty týmy nesouhlasí by to stačilo. Nebo odehrát celý kolo bez brankářů. Nebo držet hokejky za čepel... těch možností jsou tisíce, jak vyjádřit postoj. Jenže nejprve musím mít ten postoj a ne sehnutej hřbet.

Jenže odvaha se u nás nenosí, na strkání hlavy do písku jsme mistři. Radši budou všichni dělat, že se jich to netýká a kousat si nehty z nervů, aby náhodou svazácká zvůle nepotkala příště zrovna jejich tým. Alibismus...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 17:55
 
Reakce na -Tom-: Právě to je na tom zajímavý. Finance v ...
jo, Pardubic je škoda, takový hokejový město. Letos je namočenej i Litvínov a Zlín. Všechno jsou to tradiční týmy a žádnýmu (ani Zlínu, kterej fakt nemusím) bych nepřál sestup. Ale vypadá to, že si to rozdají tihle tři. Olomouc to tím svým defenzivním stylem nějak umlátí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.11.2019, 20:23
 
Obecně si myslím, že ty dva kluby, co půjdou do předkola z druhý osmičky, nemají moc nárok. Hrát proti Kadani a Ústí tě fakt nepřipraví na playoff.

Co se Vsetína týče, tak moc nechápu, proč je tu tolik lidí bere na lehkou váhu. Očividně našli pohodu, protože od 16. kola ztratili 3 body. V postupový sezoně se Dukla chytla až v zápase s náma na konci listopadu a pak prakticky neprohrála zápas, v baráži jsme jí přihráli 10 bodů. Kladno bylo loni naprosto marný až do chvíle, kdy jsme vlastní d3bilitou Kladnu přihráli "6 bodů" (rozdíl mezi náma se zmenšil o 6 bodů) a na to se tu často zapomíná - byli jsme to my a náš amatérismus, kterej dostal Kladno na koně, do tý doby byli na odpis.

Takže doufejme, že Vsetín ve středu dáme a neposadíme svýho hlavního konkurenta na koně, jako se nám to povedlo už dvakrát.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.11.2019, 21:02
 
btw. na jistou část tabulky ELH se moc dobře kouká Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 15:58
 
Reakce na Paav: Druhou variantou bylo snížení platu, na ...
odvedl tady spoustu dobrý práce a pokud se takhle rozhodl, co se dá dělat. Rozhodně se mu sluší poděkovat, imho si ho někdo z ChL najde.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 11:33
 
Obecně je třeba vidět ty výkony brankářů v kontextu toho, jakým způsobem hraje tým před nima. A pokud naši gólmani musí každou chvíli hasit to, že někdo propadne a soupeř jeden 2na1, 3na1 apod., tak to prostě nejde na vrub jim. Že jim pak občas vypadne puk a soupeř má snadnou dorážku, to se prostě stává. Já teda v tomhle místě sestavy problém nevidím. Spíš mi přijde, že po odchodu Žigy jsme pořád o jednoho beka slabší, než by bylo třeba. V útoku by musel přijít někdo fakt naprosto top, aby to byla jistá posila.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 10:37
 
Reakce na alkac: S Přerovem doma chytal Klouček, přičemž...
Ale jo, to já si vybavuju, že to bylo nejdřív slabší, ale pak jsou momenty, kdy ten gólman chytne něco navíc. Tohle umí oba. Že občas udělají chybu, nebo pustí lacinej gól? No, je to tak, na druhou stranu se to o nic neliší od toho, když umělci v útoku zazdí 4 situace, kdy jedou sami na bránu v jednom zápase. Nebo když nepromění 2 minuty 5na3. Nebo když obránce přímo namaže soupeři do šance. A že tyhle situace zbytek kádru taky umí, o tom se bavit nemusíme. Takže mi přijde trochu nefér tepat gólmany, že jsou naše slabina. Nejsou, jen jsou jejich chyby víc vidět, protože vždycky končí gólem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 10:24
 
Reakce na zdcart: Mám stejný názor, ale většina je přesv...
Chvílema to z obou dost vypadává, ale na druhou stranu zase jsou situace, kdy dokážou výrazně podržet. Třeba právě Klouček v zápase s Jihlavou, nebo (teď nevím, kdo chytal) v zápase s Přerovem doma.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 09:11
 
Reakce na Jeníček: "Neikonizuji vrcholový sport, nechci ...
imho mixér reálně není trenér. Jasně, má licenci, ale to z něj trenéra nedělá. Když koni namaluju černý pruhy, není z něj zebra. On prostě není typ na hlavního kouče a jeho angažování byl fakt asi největší přešlap vedení za posledních 6 let. Stačilo nechat trénovat Štrbu...

Na druhou stranu - vůbec bych se nedivil, kdyby hlavní důvod pro angažování MJ bylo to, že se jedná o člověka se spoustou kontaktů a tak mohl slíbit, že přivede hned několik hráčů, což dodržel. Kádr byl tehdy totiž co do počtu hodně slabej a přivést hráče byla naprostá nutnost (kvůli čistce AS).

Ale pořád si myslím, že mu přece mohl někdo říct, že není normální nechat např. Vlčka hrát s 15 různými spoluhráči v 10 zápasech.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...

Před 135 lety se narodil JUDr. Zdeněk Černý. Hokejový zakladatel, díky němuž se 12. 1. 1913 hrál poprvé v Českých Budějovicích...

Přestože elitní Venkrbcův útok dostal protentokrát volno, Motor otočil zápas a vyhrál i pátý vzájemný duel sezony se Vsetínem!...