ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.05.2019, 08:24
 
Do 16:00 dnešního odpoledne se ještě můžete zúčastnit Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 18:45
 
Reakce na quak: Při vší skromnosti - Quak se nahradit ne...
tipni si, slibuju, že tě tentokrát nedám na hanbu Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 16:44
 
Reakce na Pastika21: Cze Swe 2:1 Cze Nor 4:2...
ještě pořadí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 15:50
 
Reakce na Hukoth: Asi se taky zúčastnim. Akorát teda p...
Smajlík opraveno, díky

tak pojďme, ať je nás 50 Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 14:14
 
Reakce na full: Tak dobře... CZE - SWE 0:3 CZE - NOR 3...
plní se to hezky...

40 účastíků

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 10:34
 
Reakce na Paav: Hertl drtí NHL v gólech i bodech. Je nap...
Je super, že si ho konečně začali naši novináři trochu víc všímat. On měl totiž v NHL strašně zajímavej vývoj. Nejdřív mladá raketa, kterou zastavila až prasárna od Browna. Potom se složitě probíjel zpátky do sestavy, dokonce měl období, kdy hrál na farmě a ne moc dobře, mluvilo se i o trejdu. Potom ho vzali do A týmu a udělali z něj powerforwarda, kterej měl hlavně bránit, hrál pár minut za zápas. Pamatuju si, že tehdy z toho byl Růžička rozladěnej, v nějakým rozhovoru řekl, že ho neposílali do NHL, aby tam byl průměrnej, že by ho měli využívat jinak. Jenže Hertl k tomu postupně začal přidávat hokejovost a najednou stoupal týmem výš a výš, až začal hrát na pomezí první a druhý lajny. Letos hraje konečně poprvé za těch 7 let v NHL to, na co má od začátku - elitního útočníka, na kterým stojí celá hra. Dneska na konci zápasu zase neslezl z ledu, vyhrává buly, rozehrává přesně, uklidní hru, pošle spoluhráče do šance, okamžitě parkuje před bránou, kde zabijácky doráží.

Je radost ho sledovat. Na zápasy se STL budu asi vstávat, protože celý SJ hraje opravdu dobře. Mimochodem fanoušci SJ ho mají strašně rádi, prakticky jsem o něm ještě za ty roky nečetl nic negativního.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 08:54
 
Reakce na Siky: Já viděl jen sestřih, ale vůbec jsem z n...
tady je to i podrobně vysvětlené:

odkaz

btw. klobouk dolů před Landeskogem, jak to bere sportovně Smajlík v sedmým zápase takhle důležitej moment a on k tomu řekne "co se dá dělat, moje chyba, měl jsem jít z ledu rychleji". Super přístup.

a je tam i zmínka, že SJ dost riskovalo, protože kdyby měl Landeskog třeba brusli na modrý čáře, mohlo to dopadnout tak, že by to bylo 2-2 a Colorado by hrálo ještě navíc přesilovku za špatnej challenge.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 07:28
 
Reakce na Paav: Žraloci super. Teď bych si přál žraloky ...
jj, akorát bych pak nevěděl, komu fandit. Ale nakonec bych asi fandil SJ, protože Hertl ještě SC nemá a je to sympatickej tým.

Trochu se ale obávám, že to dopadne přesně opačně, tj. STL - CAR
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.05.2019, 05:50
 
Reakce na Paav: CZE-SWE 3:2pp CZE-NOR 5:0 Díky.....
ještě pořadí skupin Smajlík

jinak žraloci jsou ve finále konference, ale bylo to takový slabý dneska... Jsem zvědavej na sérii proti St. Louis.

Zítra se rozjíždí MS, posílejte tipy sem na fórum:

odkaz

tipujeme výsledky zápasů ČR - zatím Swe a Nor a také pořadí obou skupin po ZČ. Pište pořadí na fórum bez čísel ve formě např.

Kanada, USA, Finsko, Německo, Slovensko, Dánsko, Francie, Velká Británie
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2019, 21:54
 
Reakce na scout: Přestalo mi to psát, tak prosím o dopln...
njn bohužel jsem musel vypnout oprávnění k editaci a dokument je teď s odkazem "read only".

Nikdy by mě nenapadlo, že se někdo bude bavit tím, že začne přepisovat buňky... naštěstí jsem zrovna čirou náhodou měl zapnutej ten list, kde to dělal, takže nenapáchal moc škody.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2019, 20:46
 
Takže nástin tipovačky MS:

1) vzhledem k celkovému počtu zápasů bych ve skupině tipoval výsledky jen české repre. Nemyslím si, že by někoho bavilo tipovat výsledek zápasu Francie - Dánsko. Tipoval by se vítěz a skóre. Zatím jsou otevřené první dva zápasy ČR, tj. páteční proti Švédsku a sobotní proti Norsku.

2) V playoff by se tipoval už každý zápas

3) Ve skupinách by se tipovalo celkové pořadí skupiny. Tady vysvětlím bodování. Každý by začal na 16 bodech. Čili pokud správně tipnete pořadí osmi týmů, dostanete 16 bodů. Za každou inverzi ve vašem pořadí se ale odečítají 2 body. Co je to inverze? Ukážu na příkladu čtyřčlenné skupiny. Dejme tomu, že je 4členná skupina, která dopadne pořadím Cze, Can, Rus, Swe (sci-fi, to se stává jen v příkladech). Ale vy tipnete pořadí Can, Swe, Rus, Cze (maximum je 8 bodů). V tu chvíli máte stržených 6 bodů za inverze ve vašem pořadí Can-Cze, Swe-Cze, Rus-Cze (Cze skončilo před nimi, ale vy ho máte za nimi) a dále 2 body za inverzi Swe-Rus (tipli jste Swe před Ruskem, ale dopadlo to obráceně). Tedy jste na nule Smajlík

Jen tak pro zajímavost - možných pořadí osmičlenné skupiny je 40320. Jasně, obsahuje to v sobě možnosti typu VB na prvním místě a Kanada na posledním, ale stejně je to velký číslo Smajlík

Editujte zde:

odkaz

případně pište sem, pokusím se rychle doplňovat
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2019, 13:52
 
Reakce na quak: Protože je dávno známo, že se sestupovat...
Smajlík za Plíhala Smajlík

za týden na něj jdu... prej má teď něco s rukou, tak ho na kytaru doprovází někdo jinej, tak jsem na to zvědav. Viděl jsem ho snad 10x, tohle bude nový.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2019, 12:55
 
Reakce na bluky: Tady to vypadá,to je okurka.Chtělo by t...
už jí mám nastřelenou, ještě to promyslím a dám vědět Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2019, 12:24
 
Reakce na scout: Tak pozor, komouši nám vzali pozemky na...
kritický myšlení... to je to, co tu chybí. Pak se totiž snadno uloví lidi na polopravdu, že za komunistů přece nebylo "všechno špatně". Jasně, že nebylo špatně všechno. Ale bylo toho špatně tolik a tak důležitých věcí, že vůbec nemá smysl se bavit o těch marginalitách, co byly správně.

Je třeba umět rozklíčovat rozdíly mezi "tehdy" a "teď". Kecy, že se dneska krade ve velkým, zatímco tehdy se kradly "pytle cementu", absolutně neobstojí. Měnová reforma byla státem řízená zlodějina. Zabavování osobního a rodinnýho majetku, ničení soukromýho podnikání, to jsou 100x horší případy zlodějiny, než cokoliv z dneška. A to vůbec nemluvím o tom, že se tehdy na stavbu vedenou státem spotřebovalo 7x víc materiálu, protože si z něj pracovníci stavěli chaty! Osobní katastrofy typu nepřijetí na VŠ, protože rodiče neměli správnej kádrovej posudek, zničení rodinnýho podniku, sešup ze strojního inženýra na vrátnýho kvůli názoru za 5 minut apod. byly norma, ne výjimka jako dneska.

Základním měřítkem by měla být svoboda jedince. A ta je dneska úplně jinde. Můžeš cestovat, pracovat v zahraničí, mít vlastní firmu, dávat děti na jakou chceš školu, koníček, atd. Jasně, na spoustu z toho musíš mít peníze, ale to je zase tvoje svoboda - chceš víc? Změň práci, rekvalifikuj se, začni podnikat. O svobodě médií se vůbec nebudeme bavit. Dneska sedneš k internetu a máš 1000 zdrojů informací a vyber si ten, kterej ti vyhovuje. Myslíš, že by tohle komouši dovolili? Jako vážně? Ježíš, jestli ti vadí ČT, koukej na jakoukoliv jinou stanici! V podělaným zapadákově 5 km za Krumlovem chytám 150 zahraničních stanic.

Já už z toho začínám bejt dost unavenej. Tady se každou chvíli objeví někdo, kdo tu na základě polopravdy "nebylo všechno špatně" začne obhajovat naprosto nechutný období. Přitom ti, kdo to tu obhajují, si neuvědomujou, že kdyby tu dál vládli komouši, tak nepíšou svoje příspěvky do diskuse, protože mají počítač s 20 let starou technologií, nejezdí do práce super autem, protože je k dostání leda žigulík a na dovolenou jezdí tak leda na Mácháč a třeba Karibik nebo Asii znají leda z fotek v encyklopedii. Mobil by neměli, protože by tu byla leda pevná linka a v restauraci by si jako slavnostní večeři dali možná tak řízek na 3 způsoby nebo guláš. Protože celý gastronomický odvětví komunisti zničili totálně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.05.2019, 14:46
 
no to snad ne...

odkaz

je toho poslední dobou nějak moc..
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.05.2019, 09:51
 
Reakce na MrPesi: Loni 28 gólů za Znojmo v EBEL předtím ...
hmmm... to by šlo Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.05.2019, 09:04
 
Reakce na =M=Dedek: Ale no tak, taky ho nemám rád. Ale h...
odkaz

odkaz

tenkrát mu měl někdo krosčekem zlomit hokejku o ksicht. A tomu ksindlovi Radulovovi, co si s ním ještě plácl na střídačce, taky.

Michálek hrál tehdy asi svůj nejlepší repre turnaj a s Havlátem a Eliášem měli skvělou formu.

 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.05.2019, 18:08
 
Reakce na quak: Dnešní posila je pro mne na rozdíl od tě...
já už bych taky pomalu vyhlásil stopstav na útočníky okolo 180 cm. Máme jich ažaž - Babka, Dančišin, Doležal, Heřman, Karabáček, Novák M. a P.. Nad 90 kg mají Gilbert a Endál, okolo 90 Doležal a Karabáček. Kolem a kolem je to soupiska plná malých hráčů. Nově příchozí Prokeš, Kloz a Christov jsou taky menší. Šimi je vysokej, ale hubenej, stejně tak Bery. Takže celkem 4 útoky malých útočníků a to nepočítám mlaďasy typu Tlačil a Čížek.

Chce to 1-2 větší útočníky. Ale když jsem si teď otevřel sestavu na ELP:

odkaz

tak musím konstatovat, že to nevypadá zle.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.05.2019, 14:19
 
nesouhlasím s těmi, co tu píšou, že si Kváča v Třinci určitě nezachytá a že se tím zazdil.

To přece nemůžete tvrdit. Gólman je v hokeji tak strašně specifická pozice... Kdo čekal, že Fleury tak potáhne Vegas a najde tam druhej vrchol formy? Vzpomeňte si na všechny komentátory NHL, kteří tvrdili, že Carolina má tragickou dvojici gólmanů a Mrázek mohl rovnou ukončit kariéru a odejít do Evropy, protože v Carolině stejně chytat nebude. Vzpomeňte si, jak Volke zachytal 1-2 životní sezony a zmizel z top hokeje. Co když Bartošák nenaváže na svojí výkonnost? Co když odejde z Třince, protože zachytá galaktický MS? Co když se zraní? (nepřeju mu to, jen konstatuju možnosti) Co když pustí 3x za sebou 4 a víc gólů, trenér se v 15. kole ZČ rozhodne, že zkusí dát impuls týmu a dá do branky Kváču, kterej pustí 5 gólů v 10 zápasech a rozjede se celej tým tak, že už nikoho nenapadne, že je to dvojka?

Zkrátka - přestaňte s tím věštěním a přejte Kváčovi, ať se chytne, protože za služby, co tu odvedl si to zaslouží. Jeho odchod je stejnej jako Vráblíkovo - zamrzí, ale přeju mu to.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.05.2019, 14:11
 
Reakce na novotnakjezpet: Příspěvek porušil pravidla dis...
Smajlík Smajlík Smajlík ty budeš Vlastík Perníkářů, co se ho nikomu nepodařilo odehnat, co?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4