ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Hukoth: Hrozný. Nejděsivější výrok covidstapa ...
Troufám si tvrdit, že těch případů bude po celé ČR velké procento, kdy stáří nebo psychicky slabší lidé umírají na stesk po tom co jim bylo tím "neřádem" odepřeno z jejich jediných radostí, kdy jsou izolováni od toho co mají opravdu rádi. To číslo se ale v žádných evidencích nedozvíme. Teď je zkrátka v "módě" virůsek,na který umírá jen zlomek lidí, převážně předem nemocní a s nízkou imunitou.
Někomu se tahle panika holt hodí do krámu....
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
29.07.2020, 18:07
 
Reakce na Haberman44: O tom vůbec nepochybuji, že si ten...
Hrozný. Nejděsivější výrok covidstapa je "ochránit důchodce", přičemž je tim myšleno izolovat je, zabránit návštěvám jejich blízkých a vlastně jim tim vzít všechno, z čeho maj radost. Pokud chceš strarouška zavraždit, tak tohle je jeden z nejefektivnějších způsobů.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
29.07.2020, 17:33
 
Reakce na mcdavid: Nejmenovaný fotbalista FC Sevilla, za...
Protože tam někdo používá tu hmotu uvnitř hlavy, někde se tomu říká mozek. Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
29.07.2020, 17:23
 
Nejmenovaný fotbalista FC Sevilla, za který chytá reprezentační brankář Tomáš Vaclík, měl týden před osmifinálovým utkáním Evropské ligy s AS Řím pozitivní test na koronavirus. Španělský tým uvedl na svém webu, že dotyčný hráč nejeví žádné příznaky onemocnění a je v domácí izolaci.

Podle vyjádření klubu vzešel pozitivní nález z nedělního testování všech hráčů i členů realizačního týmu. Po zjištění výsledků byly zrušeny tréninky a provedena dezinfekce všech prostor, kde se nakažený pohyboval.

Zbytek týmu se od té doby podrobil dalším dvěma sériím testů. První byly všechny negativní, výsledky druhých budou známy ve čtvrtek. Pokud budou rovněž negativní, vrátí se hráči ještě týž den k tréninku.

Čtvrtý tým uplynulého ročníku španělské ligy Sevilla by se měla s AS Řím utkat příští čtvrtek v Duisburgu. Stejně jako v dalších kolech se bude hrát jen na jedno utkání.

Zdroj: odkaz

Ve Španělsku to jde relativně jednoduše...
 
 
 
Reakce na Hukoth: V Berlíně dělaj statistiky sebevražd h...
O tom vůbec nepochybuji, že si ten "vir" vybírá oběti i tímto způsobem. Takových lidí bude po republice mraky, co zemřou ve spojení s tím hnusem aniž by se jím nakazili. Kolikrát stres a samota jsou ten nejhorší spouštěč.
Já znám jiný příklad, sice ne ve spojení s virem, ale v podstatě podobná záležitost co jsi napsal.
Pán měl celý život koně (tažné), žil jen pro ně, pracoval s nimi, byla to jeho celoživotní náplň. Jednoho dne si jeho synové řekli že tátu prdnou do domova důchodců, aby měli volné pole působnosti (statek+chalupa). Pán byl naprosto zdráv a vitální, dokázal se o sebe postarat bez pomoci jiných, akorát už nebyl nejmladší.Když mu ty koně prodali a on neměl na Dobré Vodě do čeho píchnout, ze dne na den zemřel.Bylo to tak +- dva týdny po přesunu do domova důchodců. Chci říct že ten stres a smutek dělá strašně moc.Proto když jsou starší lidé o samotě zvyklí chodit třeba na to pívo aspoň s někým poklábosit a zahrát si karty, najednou jim to nějaká situace znemožní, má to velký vliv na jejich psychiku a tudíž zdraví.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.07.2020, 16:47
 
Reakce na Hukoth: V Berlíně dělaj statistiky sebevražd h...
Lockdown a tipuju i tehdejší brutální mediální apokalyptickou masáž. Hodně smutný. Obávám se ale, že tenhle pán se v žádné statistice a palcových titulcích neobjeví...
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
29.07.2020, 16:37
 
Reakce na alkac: Souhlas. Otázka žel je, kolik obětí bud...
V Berlíně dělaj statistiky sebevražd hasiči. Meziročně plus 300-600% dle typu. Už teď.

Mam, na rozdíl od nemocnejch, zkušenost i skoro osobní. U kamaráda ve firmě si to hodil zaměstnanec. Starší pán, žil sám, jediný kámoše měl v hospůdce, kam po práci chodil posedět. Pivo mu zakázali, lockdown vydržel měsíc...
 
 
JeníčekJeníček | =Všechno je v říti .. prasečí hody na tenké niti!
Reagovat
29.07.2020, 15:30
 
Reakce na =M=Dedek: Ale tak zas pozitivní je, že dneska ...
Smajlík Smajlík Smajlík to jsi zabil!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.07.2020, 14:50
 
Reakce na alkac: Souhlas. Otázka žel je, kolik obětí bud...
Ale tak zas pozitivní je, že dneska už nemusíš skákat pod vlak, stačí prostě nastoupit... Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.07.2020, 14:48
 
Reakce na Ratamahatta: mroz-koukal jsem vcera, ma pravdu...
Souhlas. Otázka žel je, kolik obětí budou mít všechna ta důmyslná opatření, než se k normálu vrátíme. A jak zde již někteří psali, mám taktéž dojem, že to bude vyšší počet, než kolik bude mít na svědomí přímo moribundus.

Opravdu nezávidím rozhodování dnešním juniorům, kteří sice nejsou talenti s potenciálem pro NHL, ale zase jsou příliš dobří na to, aby si nanejvýš zašli po práci pinknout v kraji či podpralese. To vědomí, že se někdo někde blbě vyspí a jsi na tři čtvrtě roku (nebo i dýl) bez vejplaty, která třeba v pralese taky není bůhvíco, asi jednoho úplně nemotivuje k tomu, aby se vrhnul na dráhu hokejového profesionála. Neb by se následně taky snadno mohlo stát, že by pak dotyčný řešil, zda se raději nevrhnout na dráhu…
 
 
 
mroz-koukal jsem vcera, ma pravdu ten chlapec Smajlík
Jinak jak pise Hukoth, s tim vsim se fakt ztotoznuju.
Jedno je jasny, muzem tady psat elaboraty, lidi muzou stavkovat a firmy krachovat, cert to vem. Nestane se nic, nezmeni se nic.
A jednoho dne bude virus uz tak nudit, nebo se objevi jina legrace , ze se najednou prijme a svet se vrati do zabehnutejch koleji. Jen budem vic zpracovany, porobeny a vystraseny.
Tak doufam, ze to bude brzo.
 
 
 
Reakce na zdcart: Zamyšlení se novináře na hokej v dnešn...
To co popisuje, byl problém tak dlouhé pauzy Pasty:

Jeho téměř měsíc trvající karanténu v zámoří ale stále trochu zahalovala mlha tajemství a dohadů, které až nyní sám veřejně rozmetal a vše vysvětlil.
Pastrňák nastoupil stejně jako jeho parťák Ondřej Kaše očekávanou čtrnáctidenní karanténu po příletu z České republiky, jenže ještě než úplně vypršela, byl si se svým českým spoluhráčem zabruslit v Maldenu i s amatéry mimo oficiální tréninkový program Bostonu. Tím však porušili protokol NHL a oba museli nastoupit karanténu znovu.

odkaz

No a Litvínov i když má jen jednoho pozitivního, tak celý tým v karanténě:
Pozitivní výsledek na covid-19 u jednoho svého hráče oznámil Litvínov minulý čtvrtek a všichni hokejisté, realizační tým i část zaměstnanců museli nastoupit do karantény. V pondělí pak byli všichni otestováni, žádný další nakažený nepřibyl.

„Všichni přesto zůstávají v dvoutýdenní karanténě, přičemž se mohou věnovat pouze individuálním tréninkům v domácím prostředí. Další testování proběhne 4. srpna.
odkaz
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
29.07.2020, 12:16
 
Reakce na =M=Dedek: A fakt někomu nepřipadá divný, že se...
Richtig! Smajlík

Netestuješ = nemáš žádný pozitivní. Testuješ = máš falešně pozitivní. Krom toho veřejnost propadla mylnýmu dojmu, že pozitivně testovanej rovná se nemocnej. Kdybys metodou PCR otestoval zdravýho člověka na 50 různejch známejch virů, tak najdeš fragmenty třeba 20 z nich a ten člověk kurwa fakt netrpí dvaceti chorobama najednou.

Ta testovací metoda je laboratorní, nikoliv klinická. Pro klinický použití musí splňovat řadu parametrů daných evropskou komisí: odkaz Například musí mít validaci (článek 5 v tom dokumentu). Na trhu je řada různejch testů já bych se vsadi, že validaci nemaj nebo že jí někdo pod časovým tlakem vojebal. Tady přesně vidim prostor pro právníky subjektů postiženejch například nesmyslnou karanténou.

Komerční tlaky na testování jsou obrovský. Jednak vyvaříš na testech a, což se pohříchu ve veřejný debatě vůbec neakcentuje, ještě vyvaříš na získaných datech. Z každýho stěru získáš genetickou informaci, ta jde spárovat s informacema, který nezodpovědný lidi poskytujou dobrovolně skrz asociální a jiný sítě. Dostaneš kompletní elektronickej obraz o každým člověku. O takový databáze je obrovskej zájem, když budou firmy znát tvůj zdravotní stav, tak ti banka nedá hypotéku, pojišťovna ti zdraží pojištění, koncern tě nezaměstná, reklamní společnosti zacílí reklamu dle tvýho zdravotního stavu.

A tady netestuje jenom stát. I tam mam velký pochybnosti o bezpečnosti dat, ta bude zhruba podobná jako bezpečnost na železnici. Ale testuje hromada soukromých laboratoří a tam si iluze nelze dělat už vůbec.
 
 
29.07.2020, 12:14
 
Zamyšlení se novináře na hokej v dnešní době.
odkaz
 
 
 
Reakce na Ratamahatta: V mem okoli provozuje jeden stare...
Je zajímavé, že v Techtle mechtle to nejdřív bylo brčko a teď paní Jágrová říká, že je v tom klubu nepsané pravidlo, že se tam všichni líbají od času 4:34
odkaz

Další věc je, že už je 158 nakažených. Z toho 90 se účastnilo večírku, který se tam v polovině července konal, ostatní jsou jejich kontakty. Na vysokém nárůstu počtu nakažených v hlavním městě se podle ní podílejí i tábory, například v jednom příměstském bylo 19 případů nákazy. Vedle toho se objevují ojedinělé případy, většina hlášených onemocnění v metropoli má ale známý zdroj nákazy.
odkaz
A úplně poslední:
Mezi nemocnými jsou fotbalisté rezervních týmů Sparty, Dukly a Bohemians.
Kromě fotbalistů se měli nakazit také extraligoví florbalisté pražských Black Angels, Sparty a Karlových Varů.
odkaz
a tohle všechno teda zvládla jedna holka...
 
 
mrožmrož | MOTOR - Perštát - Anti facebook
Reagovat
29.07.2020, 11:56
 
Reakce na Ratamahatta: V mem okoli provozuje jeden stare...
neco k tematu
odkaz
 
 
 
Reakce na Paav: Fotbal a kauza Opava u Václava Moravce c...
V mem okoli provozuje jeden starej protiva obchod. Nekdy v breznu, ci kdy to presne zacalo, zamkl dvere a povesil na ne ceduli- vstup jen v rousce a pouze jedna osoba. Kdyz cela ta sranda skoncila a vsude se smelo bez hadru a v davu, on pripsal pod ceduli- z duvodu rekonstrukce vstup pouze jedna osoba. Prijde ke dverim, odemkne, jednoho vypusti a jednoho vpusti, za nim zase zamkne a takhle porad dokola. Bavi ho to.
Nadeji vidim v tom, ze lidi to urazi, nechteji cekat pred zamklejma dverma a ten obchod pomalu ale jiste prisel o vsechny zakazniky.
Pozoruju to a pozoruju chovani nasi vlady, KHS, apod. Nemohu si nevsimnout urcity analogie. Maji nas v hrsti, uzivaji si to a vychutnavaji. Kdykoli se nejakej zamindrakovanej urednicek rozhodne, obrati vzhuru nohama zivot stovkam ci tisicum lidi. Jasne, ze se primo nabizi prostor pro korupci a podobny taskarice.
Osobne jsem presvedcenej, ze tohle co se deje ted, po pulrocnim se seznamovani s tim virem, je uz kapku moc.
Doufam a chci tomu verit, ze stejne jako ten obchod u nas prisel o zakazniky, prijde tahle parta o podporu lidi a ze si lidi uvedomi, ze se nechteji nechat sikanovat.
 
 
JeníčekJeníček | =Všechno je v říti .. prasečí hody na tenké niti!
Reagovat
29.07.2020, 11:49
 
Reakce na To=M=š: V pohodě, Dědka by zase zajímali výsle...
...no jo, ale Dědek zrovna není na to pes! Nejednou se zde přiznal, že klidně napíše ypsilon i ve slově pyvo.. Smajlík Smajlík
 
 
 
Navrhuji hromadnou karanténu extraligy a kompletní promoření extraligy. Nově příchozí by byli promořováni dodatečně. Na hřiště by se pak posadila poklice nebo obří rouška, aby to nepromoření diváci nechytili. :-)
Co se týče herního systému, tak v současné situaci mě napadá pouze systém z amatérských lig squashů, nohejbalů atd. - odehrajte 1 zápas doma a 1 venku každý s každým, na kdy si to domluvíte, je na Vás. Prostě se vedoucí v pondělí ráno probudí, obvolá si pár klubů, zjistí neodehrané kluby bez karantény a tam se domluví a v úterý vyjede. Samozřejmě by to byl živelný chaos.
 
 
 
Reakce na MaartyJay: To bude drahý... :)) Moje blbost. ...
V pohodě, Dědka by zase zajímali výsledky. Smajlík

Jinak si taky myslím, že by měli dopředu zkrátit soutěž na 26 kol a vymyslet, co bude s play off.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do prodeje šly vstupenky na první zápas Generali Česká Cupu s Plzní. Kupovat mohou do omezeného hlediště prozatím jen...

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...