MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-7" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Drew: No, dnešní zápas jsme ani nedostali šanc...
On ji ale přerušil, protože myslím Gilbert najel do brankáře, ne proto, že by se upísknul.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 20:38
 
Reakce na zdcart: Jen bych chtěl napsat kritikům Kutláka...
Vůbec nezpochybňuju jeho motorácké srdce a hraje-li se zraněním, tak samozřejmě respekt, ale s ohledem na školácké chyby, co umí vyrobit a jeho někdy naprosto bezhlavé útočení, by ho při jeho zkušenostech v tomto směru omlouval pouze úraz hlavy. Za mě příští sezonu již raději ne.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Já bych rád poděkoval za hokej v dubnu...
souhlasím
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:35
 
Reakce na zdcart: Jen bych chtěl napsat kritikům Kutláka...
Tady je taková tradice kritizovat ty nejzkušenější hráče. Podle mě hraje zdenda od té operace velmi dobře. A když bude hrát i příští rok, zlobit se nebudu. Spíš mam zvýšený tep vždy, když je na puku Ondra Kachyňa.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:35
 
Kutlák po návratu nehraje špatně. Dovedu si ho představit i příští sezónu. Doufám, že to nezabalí. Obrana musí hrát jako celek. Házet to na jednotlivce je ubohost.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
07.04.2019, 20:34
 
No, dnešní zápas jsme ani nedostali šanci nějak ovlivnit. Bylo tam spoustu hloupých chyb, na druhou stranu jsme dřeli jak to jen šlo. Když ti potom pruhovaný pán neuzná gól na 4:4, protože ti přeruší hru před prázdnou bránou, neuděláš nic. Snad aspoň dodržíme svou tradici a stížnost podávat nebudeme, taková zbytečnost ...
 
 
07.04.2019, 20:32
 
Jen bych chtěl napsat kritikům Kutláka.Ten kluk hraje s docela nepříjemným zraněním, ale protože je to kapitán a srdce mu bije pro Motor, nastupuje.Jde ostatním příkladem.U mě klobouček dolů.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:27
 
Ach jo, čím jsme rozzuřili hokejové bohy? My se na všechny goly tak strašně nadřeme a soupeřům to tam padá skoro samo Smajlík a navíc nám zakleli přesilovky. Nemyslím jen letos, je to zde taková dlouhodobá nemoc.

Klucí díky moc za zápas, i když jste nevyhráli, nemáte se za co stydět.

Já jsem optimista za každé situace, takže stále věřím v postup. Příští týden dvakrát porazíme Chomutov, přivezeme něco z Pardubic(mimochodem velký dík fanouškům Tesly, kvůli nim jim přeju ELH i příští rok, spolu s námi Smajlík ) A pak si to na férovku rozdáme s Kladnem. Takže kluci bojujte dál =M= Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
07.04.2019, 20:24
 
1)Hele jako já vím, že to není o jednom neuznaném gólu, na druhou to se ten šupák zbláznil? Postup se posunul do roviny teorie, takže nám to hovedo vlastně "ukončilo" sezónu. Předpokládám, že klub stížnost zase podávat nebude a tomu umrtanci to projde. Nechť aspoň jeho děti chodí po zpátku.
2)Bohužel dostáváme strašně hloupé góly. Dneska jsme asi neodehráli špatnej zápas, ale když soupeř dá tři góly prakticky zadarmo a z ničeho, nedá se vyhrát.
3)Letos už fakt nevěřím a z doufáním už to taky nebudu moc přehánět. Pevně věřím, že VP dokáže na příští sezonu postavit ještě o ten potřebný fous lepší tým.
4)Zbytek baráže co máme před sebou bude asi dost otravně dlouhej. Tak snad nám ho kluci zlepší nějakou pořádnou výhrou.
 
 
A.C./D.CA.C./D.C | česke budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:24
 
Hosi dneska zapas dobry ale to zakonceni. Na extraligu budeme mit narok asi doufam az pristi sezonu.
 
 
 
No, je v podstatě po sezoně (i když jsem na Zbyňovu statistickou stránku nekoukal a možná tam i nějaká teoretická možnost ještě je). Dneska maximálně odbojovaný zápas. Hezky se na to koukalo. Bohužel se ukázalo že maximální nasazení většinou nestačí na standardní výkonu technicky o level lepšího týmu.
Jsem opravdu zvědav na příští sezónu - jaké marketingové eso vytáhne vedení z klobouku, aby nenastal pokles fanoušků a sponzorů. Letos to kvůli Dynamu hrozí opravdu výrazně (vč. podpory z města). Jestli měla sezóna být o stavění a přípravě kádru na tu příští, tak to se moc nepovedlo (naopak baráž je v tomhle ohledu dobrý výsledek).
Pokud odhlédneme od bojovnosti, tak kvalitu v součtu sezóna + nadstavba bohužel moc hráčů nepředvedlo. A za mě se dá stavět na 2. lajně, Endálovi, Beránkovi, Doktorovi, Plášilovi, Jandusovi, ponechat i Rendu a s výhradami Čendu, možná jako mentora do 4. lajny k novým mladým Heřmana. Brankáři se hodnotí těžko. Ze zbytku si nevybavím nikoho, kdo by mě nějak přesvědčil.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:20
 
Kluci dnes dřeli, hrozně chtěli, ale porážíme se sami. Druhý gól - Strmeň zákrok a druhý hráč doráží, protože se Cody na to úplně vykakal. Třetí gól, jako sorry, laciňák jako prase. Karabáček ať jde k psychoušovi, takhle oslabit tým v důležitém utkání, to je na pár facek. Bluky tu nadával na Kutláka, dnes bych ho pochválil, už hrál horší zápasy a neměl to s mladým Prospalem jednoduché. Bohužel dojedeme jako každou sezonu na úzký kádr, Bedna prostě chce hodně muziky za málo peněz.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
07.04.2019, 20:19
 
Nebudu tu psát konec, protože konec není. Dnes však poděkuji celému týmu za to jak opravdu moc se snažil a chtěl. Vypadáto nulově, ale já oceňuji, jak dřete a chcete. Zato opravdu VELKÉ DÍKY. Smajlík Za sebe řeknu, že letos to byl papírově slabej kádr oproti loňsku, ale mám letos radost, jak se projevujem, jak nic nebalíme a bojujem. Ja říkám, konec ještě není a za dnešek děkuji. Motor Olé! Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:19
 
Dneska možná náš nejlepší zápas. Troufnu si říct, že jsme byli o chlup lepší. Bohužel na góly se nadřeme a soupeři je doslova darujeme. První gól nezkušenost mladého Prospala, třetí Jeníka a další po propadech v obraně. To jde samozřejmě na vrub hry celé pětky. Pak vyrovnání nám sebere necitlivým upísknutím sudí. Koukám, že Kaut dneska v sestavě Kladna. Byl podaný podnět k disciplinární komisi pane Kohy ? Vzkaz vedení nahoru do lože k točenému Budvárku. Pánové baráž jsou i šachy a ty zatím prohráváte. Já být majitelem klubu tak po neuznaném gólu na 4-4 letím dolu pro vysvětlení. Věřte, že takové věci hráče a publikum nabudí. Sundejte konečně už ty pemprsky a bílé rukavičky z rukou, aby jste neumatlali skleničku. Tohle není zahřívací sezóna nebo základní část tohle je válka. Zatím počítáme jen raněné na tribuně. Venca se taky poučí nabere zkušenosti, že se asi opravdu mělo nějak doplnit. Je to jeho první klubová sezóna a zhostil se jí dobře. Tahle trenérská dvojice je dobrá pro Motor. Ale dohrávat od půlky zápasu na pět beků v pátém kole baráže. Příští rok tu chci pořádného sportovního manažera z ostrýma loktama, který udrží to nejlepší co tu je a vhodně doplní kádr společně s Vencou. Co dělá v tomto kádru Petr Sailer je mě záhadou a slyším to i od víc lidí co i dávají peníze do Motoru. Ještě si počkám jak to dopadne s Radkem Bělohlavem, protože prosakující informace od mládeže nehovoří zrovna o dobrých věcech. Rád se klidně účastním i nějaké debaty po konci sezóny. Sorry dneska to muselo ze mě ven, když jsem viděl rybí krev po našem vyrovnání na 4-4. Sezónu hodnotím pozitivně i kvůli jiným věcem. Bohužel se mě nelíbí jiné věci. Pokud budeme pořád posr.aný tak budeme v pralese deset let. Příští sezónu chci vidět uragán i v ložích.
 
 
 
A celkově ta baráž byla vyrovnanější....Pardubice hrály totálně připodělaně od prvního zápasu po celou baráž. Vary s mladým nevyzrálým týmem taky naprosto nevyrovnaný výkony. Motor pro Duklu oblíbenej soupeř.
Tahle baráž je prokletá od prvního zápasu, kdy jsme si první nahození před bránu srazili za golmana. Ani to nebylo z žádnýho tlaku. Nic. V postupový baráži musí všechno klapat. Borci dřou, ale všechno jde proti. Holt se nedá nic dělat...ještě dva tejdny...pokusit se o zázrak.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 20:03
 
Reakce na Kellewan: Jj letos je to konečná. Mě teda troc...
Ona Jihlava minule měla jestli si pamatuju v několika zápasech s námi až prndelní kliku (při vší úctě k tomu, co dokázali). My naopak letos máme někdy až neskutečnou smůlu. A holt i to štěstí k tomu dokráčet na úplnej vrchol nutně potřebuješ. Nechci to samozřejmě svádět jen na smůlu, ale jak už tu napsal MARSCH - i já už mám občas pocit, že Motor je snad zakletej...
 
 
07.04.2019, 19:58
 
Reakce na Zbyna-CK: Tak je konec... Letos nám extraligu ...
Jj letos je to konečná. Mě teda trochu štve ze jsme v této soutěži za kaspary a nejsme schopny hrát tak aby se aspoň rozhodlo až v druhé polovině ale co naplat porad jsem to bral letos jako bonus. Když vidím ze rozhoduje opravdu kvalita lámu si znovu hlavu jak je možný ze ta Jihlava to minule urvala. Lepší tým než my neměla. Ohledně vítězství případného příští rok ... to fakt záleží na tom co tu zbyde a jak se to doplní. Ale pokud je VP na svém místě postaví tým kterej nikdo z te soutěže neporazi 4x v serii tomu věřím. A Chomutov kterej spadne bude hrát úplný houno tomu věř . Bez peněz nemůžeš hrát ani první ligu.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Já bych rád poděkoval za hokej v dubnu...
Souhlas, přesně tak ....
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 19:52
 
Týmy muselYYY - mám asi ještě hladinku ze včerejška... Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 19:50
 
Reakce na Zbyna-CK: Tak je konec... Letos nám extraligu ...
Hele, já ti nevím, podle mě to bude tak stejné. Aspoň pro nás. PO série hraná na vítězství je prostě něco jiného, než barážová miniliga a hlavně - ve finále proti sobě budou stát dva týmy, který museli hrát na krev dvě série. Žádný odpočatý a na baráž dobře připravený Pardubice. Jasně, naše barážová bilance s prvoligisty je dosti tristní, ale v PO sérii to může zase vypadat jinak. Lehčí to určitě nebude, ale kvituju, že to bude spravedlivější oproti současnému absurdnímu systému, kdy zoufale nejtragičtější tým ELH má v podstatě nejlepší výchozí podmínky k udržení se.

Dnes si myslím, že kluci si zaslouží i přes prohru pochválit. V takhle zalátaný sestavě hrát proti doposud suverénním Pardubkám - čekal jsem, že dostaneme rychtu. I když boj o ELH už je v podstatě ztracený.

julas: Podle mě je hokejový prales pořád kvalitnější a koukatelnější, než nejvyšší kaprliga, ale proti gustu...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz