MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-26" |  vypnout filtr
 
<123456
Další diskuse: 
 
Bedy.vBedy.v | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:20
 
Reakce na Haberman44: Venca narozdíl od těch "odborníků"...
Velký souhlas....👍👍
 
 
 
Reakce na motor27: Já naopak vidím velkou neznámou. Ano,...
Venca narozdíl od těch "odborníků" V EL má zas dlouholetou zkušenost z NHL a repre. Tam je to jinej kvapík, pod úplně jiným tlakem. A když pár sezon pochytáváš zkušenosti od chlapíka jakým je třeba Tortorella a jiných borců,tak nemám strach že by si s tím Václav neporadil. Nebo si myslíš že kdejakej Kýhos a jiní, jen proto že mají trenérské áčko a trénují v EL už nějaký pátek, tak jsou automaticky lepší trenéři? Vůbec ne.To co dokázal v hokeji Venca u nás i ve světě,se nepovedlo většině těch "odborníků" (snad jen Růžička a Varaďa jsou vyjímky) a to není vůbec k zahození při Vencovo premiéře v EL. Přidej si ještě jeho zarputilost a je jasné, že takového trenéra nám závidí po celé ČR. A nesmíme ani zapomenout na jeho pravou ruku AT, to je dle mého nejlepší asistent co tam bude.Jednou to jistě od Venci převezme.Ten tým bude připravený a poskládaný výborně, hlavně aby té přípravě nestálo v cestě zas nějaké dementní opatření na opatření těch kašparů z vlády a mohlo se nastoupit do přípravy v řádném termínu a bez omezení.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 09:12
 
Musím pochválit Toma, který patřil ke kritikům některých Vencovo kroků, že přizná, že se spletl. To moc lidí (i tady na foru) neumí.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:11
 
Reakce na motor27: Já naopak vidím velkou neznámou. Ano,...
Já jsem si všiml, že ty si člověk, co volá po jménách, velkých rybách, Vždycky si sem napsal první hvězdný volný hráče na trhnu atd. Ale takhle to v tomhle klubu nechodí a navíc ta situace okolo partnerů teď taky nebude asi úplně růžová. Neber ty moje příspěvky nějak zle, ale hokej opravdu nedělají jména, ale parta. Motor uhrál dobrý výsledky jedině se super partou (zdravim srdcaře do Kladna). Naše repre většinu úspěchů taky uhrála partou a né hvězdným týmem. Tak to prostě v hokeji je, je to týmovej sport a musí to do sebe zapadat. VP nad tim tráví hodně času, věř tomu.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 09:09
 
Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru, a malý ten, kdo zná jen malý cíl. Asi tak

 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:06
 
Reakce na motor27: Já naopak vidím velkou neznámou. Ano,...
No jasně, ale s prvni ligou taky zkušenosti neměl Smajlík Tak když bude za 2 roky titul, tak dobrý ne? :D Ty sice říkáš, co VP potřebuje, ale on asi nejlíp ví sám, jaký typy do týmu potřebuje, nemyslíš? Je docela absurdní, když zrovnáváš tým Jihlavy a Kladna, který postoupili o chloupek a hrály na jednu zkušenou pětku, zatím co my jsme měli nabušenej a vyrovnanej úplně celej kádr a to naprosto po CELOU sezónu. To snad ani normální člověk nemůže myslet vážně. Když se opíráš o tyhle dva týmy, tak oba dva týmy dali šanci postupovýmu mančaftu a to nehráli v lize ani zdaleka takovej prim. Proč by to neměl dělat Motor, to fakt nechápu. Ano, pokud by se to nepovedlo, začali jsme špatně, byl průser, prohrávalo se ... bude potřeba na to zareagovat. Ale řešit tohle teď a mít už před startej staženou prd*l? Sorry, ale to je lepší radši ani na ten hokej nechodit. Zrovna ty už si tu odsoudil několikrát mnoho věcí i hráčů a nakonec se to ukázalo, jako správnej krok. Klidně si projeď tvoje příspěvky rok zpátky touhle dobou. Ale chápu, že se ti člověk nezavděčí. Když přijdou TOP hráči z první ligy, je to špatně že nejsou zkušený, když přijde Novotný, je starej a bude to taky špatně. Nechme to na Vencovi ...

Nejdůležitější bude hrát ,,baráž,, už od prvního zápasu! A nebojím se, že by VP na tohle kluky nepřipravil Smajlík
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:04
 
Také si rozhodně nemyslím, že by náš kádr v současném složení měl hrát nějaké druhé housle typu Pardubky předloni. V ELH se hraje a bojuje jinak a co my víme - třeba zrovna to se nám bude zamlouvat víc. Krom toho si budeme muset zvykat i na jinou roli a z toho pramenící styl hry. V pralese jsme my přijeli jako favoriti a drtivá většina na nás hrála zanďoura a snažila se o brejky. Tady budou chtít všichni hrát, ne bejt zalezlý u vlastního golmana (no dobře, až na Ševce...) a čekat, co vymyslíme my. I to by našim hráčům mohlo vyhovovat víc - vždyť nejlepší zápasy jsme sehráli právě s těma, co přijeli hrát hokej, ne betonovat.
A slovo nakonec - je třeba věřit trenérům. Oba prokázali, že na to nos mají. A vůbec bych se nezlobil a nedivil, kdybychom po postupu tak trochu okopírovali stav našeho Dynama Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Souhlasím s tebou. Já jsem v minulosti ...
Se vším souhlasím.
Z exligy tu někteří dělají NHL . Stačí se podívat, kolik hráčů z CHL se prosadilo o patro výš.
Pokud Václav poslal z kola ven Veselku a Endyho , tak se asi domnívá, že na to ostatní mají. Já jsem zvědavý na Beryho , nevešel se do TOP 100 , ale myslím , že ukáže všem jak dokáže být platný, i když střelec to nebude.
S podporou klubu bych musel opakovat Toma.
 
 
 
Já naopak vidím velkou neznámou.
Ano, Venca zde zavedl nové pořádky a je machr jak připravit tým.
Ale co se týče ex, tak je to začátečník. V ex jsou taky dobří trenéři a taky dobře trénují. A narozdíl od VP mají přehled a zkušenosti s touto soutěží.
Venca se bude učit za jízdy jako naši někteří kluci. Teď je otázka co to s nimi udělá, když nebudou vyhrávat, ale spíše prohrávat.
Venca bude potřebovat podporu, zkušenost a proto musí přivést alespoň dva kvalitní útočníky a jednoho beka. A to nevím zda to bude stačit, jelikož Jihlava ani Kladno to s týmem s Chance ligy neuhráli.
Dle mého je tady vámi náš tým přeceňovaný. Máme tady hráče v dobrém věku a mohou ještě jít o level nahoru, ale v tom případě potřebujou, aby se týmu dařilo a nabrali sebevědomí, které pomůže hráčům růst! A proto je třeba přivést ty zkušené a kvalitní hráče co to našem klukům ukážou a ty půjdou jejich cestou.
Ja budu spokojený a šťastný pokud se zachráníme.
Nováček to má strašně těžký.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2020, 08:11
 
Reakce na -Tom-: Kladno uhrálo ze 22 bodů, víc než polov...
Je to tak, Kladno bylo v ZČ víceméně mírnej nadprumer, my je tou administrativní chybou posadili na koně a když pak začali hrát jj a plekanec, dostali se na vlnu a dokázali nás v baráži přejet. Ale rozhodně to bylo v ZČ naprosto nesrovnatelny s naší letošní dominanci.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 07:41
 
Kladno uhrálo ze 22 bodů, víc než polovinu (12) s náma! Povést se to nám, tak tam nebylo Kladno ale my. Bohužel to Motor nezvládnul. Rozhodně nepředvedlo Kladno takovou jízdu jako my. Věřme tomu týmu co tu je!
 
 
 
Reakce na had007: Pokud by se stejná logika, tedy že v C...
Mám stejný názor. I v pralese se najdou hráči co by ELhrát v klidu mohli. Nedělejme z EL to co není. Ano úroveň je vyšší,ale oproti špičce pralesa tam propastný rozdíl nevidím.Možná tři kluby budou kvalitou jinde, ale se zbytkem se dá hrát i s tím co tu momentálně máme.A při kvalitním doplněním na všech postech už nemám strach vůbec. Klidně i z pralesa, protože Venca si je zabuduje k obrazu svému.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 07:33
 
Reakce na kobson: Taky by se mi tu líbili vysoce nadstan...
Souhlasím s tebou. Já jsem v minulosti už kritizoval nějaký Vencovo kroky, ale zpětně se vždy ukázalo, že to nebyl problém, ba naopak. Má na tyhle ty situace čuch ... samozřejmě se to nemusí povést, ale proč to vzdávat řečma bez boje? Smajlík

Nesouhlasím s příspěvkama tady, že potřebujeme top hráče za půl mega měsíčně, ale s tim, že jdeme cestou Kladna. Kladno, jednak proklouzlo do ELH hlavně díky tomu, že jsme jim v baráži nadělili skoro všechny body, bohužel, a jednak hlavně nepřivedlo na elh ANI JEDNOHO hráče, co by hrál v nějaký soutěži TOP. Snad to někdo nechce srovnávat z vyhozeným Stachem ze Sparty a problémovým Réwayem, nebo snad ano?

Na druhou stranu je jasný, že né celej kádr na tu elh bude mít, samozřejmě. Ale to ukáže až čas.

A transparentní účet pro Motor? V nějakým rozhovoru se Bedna sám vyjádřil, že řeší, že by fanoušci mohli přispět nákupem permicí například libovolnou částkou. Jednak si myslím, že se nenajde tolik fanoušků, který by přispělo víc než pár desítek, nebo sto korun. Zatím ještě nevíte, kolik vůbec bude stát permice Smajlík A jednak jde opravdu podpořit klub tím, že se bude chodit na hokej v hojným počtu, budete nakupovat ve fanshopu a podobně. Taky je tu pořád klub 1928. Ta cesta jak dobrovolně podpořit klub tu je a kdo chce, tak to místo těhle příspěvků už dávno udělal.
 
 
had007had007 | ≡ M ≡ V ČB by chtěl žít každý...
Reagovat
26.04.2020, 07:16
 
Pokud by se stejná logika, tedy že v CHL nelze najít posilu a Ti hráči na to nemají, co tedy uděláme s naším současným kádrem ?? Myslím že hrát CHL automaticky neznamená že na to nemáš...
 
 
kobsonkobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
26.04.2020, 06:10
 
Taky by se mi tu líbili vysoce nadstandartní hráči pro extraligu a klidně tři lajny.Ale jména ti to neuhrajou, co parta? co Vinnyho morál, jeho tréninkové metody, jak je dají? Kromě toho jsem si ověřil, že se dá plně spolehnout na Vinnyho úsudek. Ten chlap ví co dělá. Takže pokud Venca řekne tihle to zvládnou, budu mu věřit. A oni to potvrdí? Naopak si myslím že v exlize, která je prostě jiná někteří mohou překvapit. je jasné, že z podepsaných nikdo nemůže být brán za rozdílového hráče. Ale troufám si říct, že nikdo neodpadne na fyzičku. A vezměte třeba Segeho, který si y zápasy v extralize odehrál dost slušně. Navíc si myslím, že současný stav není konečná, začne to padat za týden. tak uvidíme, rozhodně bych tedy kalhoty nestahoval...brod je kurwa daleko
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 00:40
 
Reakce na kerschlic00: Já hlavně doufám, že se radši vez...
V tomhle věřím trenérům, kteří zatím snad s výjimkou Dunna, kterého ale asi neměli možnost nějak intenzivněji sledovat, nesáhli vedle. A že se nás tu řada před sezonou na některé posily také tvářila rozpačitě. Navíc předpokládám, že VP bude chtít zase jít cestou try outů, takže to, že přijde někdo z ChL, ještě nemusí znamenat, že tu zůstane celou sezonu. Já bych zkrátka z uvedených důvodů zatím nepanikařil jen proto, že k nám má údajně přijít několik hráčů z pralesa.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz