MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce byla na tento článek:
odkaz
 
 
 
Jak by se asi Jarda tvářil, kdyby mu takhle v rozjeté sezóně na stejné místo odjel nějaký hráč? Profík... Třeba Stach... Laciná sranda, ale jako moc profi ani jako příklad se mi to nezdá.
On si fakt může dělat co chce, asi mu závidím Smajlík
 
 
 
Zbyna: Jsem byl nějak moc pomalej, asi je zrovna přestávka,co? Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Taky nemám dobré vzpomínky na trenéra, k...
Na tohle se tu celkem zapomíná. Nedávali jsme moc gólů, ale dostávali ještě míň a v baráži bylo o co hrát. Teď je to nejspíš růžovější.. Dáváme sice gólů víc, ale v baráži jsme po třetím kole ani dál hrát nemuseli. Ale lidi jsou teď větší optimisti.
Bohužel přípravou a začátkem další sezony to tu AS totálně zabil, ani po letech nechápu s kým chtěl hrát. A co se týká té komunikace s hráči, tam to taky nebylo úplně v pořádku. Dobře že tu nevydržel déle. Ať si hraje šachy jinde.
 
 
 
Očekávané je zde - Svačina do extraligy: odkaz
 
 
 
To je ono! Uzavřít extraligu a zprivatizovat první ligu bude ta nejlepší cesta k prosperitě českého hokeje! Nebo dáme další kvóty, to by bylo taky fajn.
Nevím, kde bere tu myšlenku, že víc mladých hráčů by zatraktivnilo první ligu. Zřejmě nabyl toho dojmu, když viděl jak mají v Liberci narvanej zimák na extraligu juniorů - nebo jak se letos ta soutěž jmenuje?
 
 
 
Reakce na alkac: Jako poslat pryč Gilberta jsi myslel?? ...
Pod střeleckou a herní dekou. Nahrál ale včera pěkně na gól. Škoda, že do naší brány.
Na Sibiř (nebo do Tábora) s ním. V prvním zápase mi nechyběl, třeba by se jinde rozehrál. Dá si pár gólů a nahrávek na upevnění sebedůvěry a bude platný. Teď zabírá místo Prokešovi.
Btw. na centru toho letos moc neodehrál, nebyl víc na křídle?
 
 
 
Tak po dlouhé době soutěžní zápas. Konečně!
Jednotlivě hráče zhodnotili jiní, tak si to odpoustím. Na začátek zrovna Třebíč, bál jsem se aby to nebyla tragédie (nezávisle na návštěvě z JD), naštěstí to tak hrozné nebylo. Jednotlivé řady se určitě během sezony ještě přeskupí, nedělám z toho vědu.
Co se mi tedy nelíbilo? Ty veci nehokejové.
Pro mě ten nástup s divadelníky byl naprostý úlet. Stačil by mi tam divadelní orchestr, tohle bylo moc. Kolik lidí tohle ve skutečnosti asi oslovilo? Kolik lidí do JD na operu chodí a kolik jich včerejším představením opery přibude?
Pak se mi vůbec nelíbila grafika u jmen našich hráčů (střelců gólů, možná i vyloučených?) Poutově třpytivé, zrovna náhodně v třebíčských barvách... Tak snad raději návrat k předešlému modelu (stejnému co mají hosté). A kdyby tedy ty jména šly posunout doleva nad znak domácího Motoru. Hosté nad hosty jsou v pořádku. Díky :-)
 
 
 
A co Kloz? Komu si zatím líbí? Maličko jsem čekal vyřazení Venkrbce.
 
 
 
Zrovna Čajda.... Smajlík V přípravě už nedostal šanci hrát něco jiného než tu 3. a 4. řadu, byl hodně na hraně, ale stejně... Pravidelně jeden z těch nejlepších na konci sezony (pokud nebyl zraněný). Ve srovnání s Beránkem - co tu někdo zmiňoval - on umí alespoň vystřelit. V tom musí Bery přidat. Dostřelí vůbec z kruhu do brány?
Je mi ho líto, doufám, že tam bude možnost si tu ještě zahrát, třeba v případě zranění ostatních hráčů. Obrana mi přijde moc osekaná, ale to se uvidí v sezoně.
Tohle rozhodnutí trenéra je těžké, věřím, že nad tím přemýšlel a vybral si ty nejlepší pro to co chce hrát.
 
 
 
Reakce na viks: Litoměřice přivedli dalšího produktuvníh...
Ale ta řeč... Smajlík
 
 
 
Co svazáci rozhodli za hrací model se ještě neví? To by třeba mohlo znamenat, že nad tím i přemýšlí a nedají vyloženě jenom na hlasování klubů. Tak jsem zvědav.
 
 
 
Reakce na Pragr: Nekoresponduje s ničím. Heraldicky (což...
A proč by mělo? Inspirováno státním symbolem lva. Nápis Suomi, CCCP, Canada, USA taky s žádným státním symbolem nic společného nemá.
Omlouvám se, už k tomu nic nenapíšu. Stejně je zajímavé, jak je tato diskuze neumlčitelná. Každou repre akci letošní sezonu se rozjíždí znovu a znovu Smajlík
 
 
 
Naposledy ode mne k tématu dresů - zvyknete si... Smajlík
 
 
 
Nejzajímavější mi přijde ten dánský. Líbí se mi, že mají dva rozdílné potisky dresů, nejsou to jenom barevně jiné "stejné" dresy. Ten lev Británie je taky pěkný.
 
 
 
Takže teoreticky si dají soupeři co půjdou do playoff dají spolu 6 zápasů a pak se znovu utkají v playoff? A není to málo Antone Pavloviči?
Nepřemýšlel jsem nad systémem, ale jsem překvapen, že soutěž je už letos, všichni se na to už začínají chystat a neví se jak se bude hrát? Co je to za bordel?
 
 
 
A si jsem dost přísný, nebo čtu něco co tam není, ale v tom rozhovoru se Štrbou vidím tedy nedostatek komunikace v trenérském týmu. Nevím, nemluvili jsme spolu, je to rozhodnutí áčka... Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak co klapne to nebo ne ? https://w...
Někomu určitě, nám těžko Smajlík
 
 
 
Reakce na quak: Kondor v Chomutově moc šancí nedostal. P...
Tak podle toho jejich vyjádření: "Jeho přednostmi jsou výběr místa, hra v přesilovce a jeho střela. Stejně jako u Davida (Stacha) věříme, že se u nás bude rozvíjet dál, protože jsme přesvědčeni, že na to má. Víme o něm, že je to hráč, který potřebuje prostor a hrát přesilovku, a toho jsou si vědomi i trenéři. Chtěli bychom využít jeho předností a záleží pak především na něm, jak bude pracovat a jak se on bude chtít dál rozvíjet.“ snad nějakou šanci dostane.
 
 
 
Reakce na zdcart: Rob již jednu šanci dostal v Chomutově...
Srovnejme ho třeba Romanem Horákem st. To taky nebyl extra bruslař, do těla nehrál a prosadil se i v nároďáku. V jedné sezoně ho v Buly srovnávali s Paterou a vyšel jim o bodík lepší :-)
Hraje se jinej hokej než tenkrát, ale myslím, že i se svýma schopnostma se dokáže prosadit, pokud dostane příležitost. Srovnání s Chomutovem je out, tam tu příležitost vůbec nedostal.
I u nás tu se Vsetínem jel nájezd sám na bránu. Kde v tu chvíli byli naši bruslaři co bruslí všichni mnohem líp? Smajlík Já mu tedy přeji aby se prosadil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jihočechům dnes utekl vstup do utkání a brzy prohrával o dvě branky. Sice se jim dvakrát povedlo snížit na rozdíl jedné branky,...

Na olomoucký led vyjedeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej #tipsportextraliga

20. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a co nejvíc gólů za Motor, klidně nějaký i dneska na...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V roce 1973 nosil kapitánské céčko Karel Pražák. Kromě hraní a nošení kapitánského céčka totiž v...