ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
O Pohár DHL č. D0201 hraném dne 27. 11. 2019 v Liberci mezi družstvem Klubu a družstvem HC Motor České Budějovice, reg. č. ČSLH 30101 (dále jen „Utkání“), a rozhodla, že se Utkání kontumuje ve prospěch družstva klubu HC Motor České Budějovice, reg. č. ČSLH 30101.
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.12.2019, 10:56
 
Reakce na Amper_: https://budejovice.rozhlas.cz/vaclav-p...
Dík! Smajlík
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Jsem si udělat takovou pro nedočkav...
V sobotu 28.12. vlakem do Edenu by bylo ideální. Tak snad to takhle vyjde.
 
 
 
Reakce na Alistair: Tak už jsem si to našel :-) Jak je v...
Myslím, že se musí hlásit u svého probačního.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.12.2019, 10:26
 
Dědek, Tveety
Souhlas

2 Dronte
Ok, zvolím smířlivější tón s ohledem na to, že podobně jako já zjevně bolševiky nemáš v lásce. Nechtěl jsem tě tím srovnáním urazit, jen mi při té zmínce, že u vás Valach bral balík automaticky naskočila ta Jakešova Zagorka.

Jinak mi ovšem podobně jako mnohým dalším přijde, že v obhajově svého týmu a jeho nového vedení máš tendeci vidět věci poněkud zaslepeně a sklouzáváš k demagogii. Za sebe mohu říci, že kritizuji ten postup vaší organizace z obecného hlediska a činil bych tak stejně, kdyby šlo o Kadaň, Spartu nebo Motor. Tolik k té poznámce, že je pro nás Chomutov konkurentem. Souhlasím v jednom - pro věřitele je pořád lepší čekat, než kdyby ta původní organizace šla do úpadku. Ale noví majitelé klub převzali i s jeho závazky, ostatně jinak byste nemohli hrát 1. ligu. A vnímám negativně (a to nejen u vás), jak jsou před řízením o licenci kluby vstřícné ke svým závazkům a slibují hory doly a pak, když hráči na ty splátkové kalendáře podepíšou a kluby licenci dostanou, vstřícnost mizí. K "dokonalosti" to dotáhl v uplynulých letech Slovan Bratislava.
 
 
 
Reakce na Amper_: https://budejovice.rozhlas.cz/vaclav-p...
Venca je borec. Smajlík To jak o hokeji mluví o vášni, lásce atd. Byla radost to poslouchat a Václave DÍKY.
 
 
 
Tak už jsem si to našel :-)
Jak je vymahatelné, resp. dokazatelné, že někdo dodržuje zákaz vstupu na hokej? V Anglii se musí hlásit v čase utkání na policii, tady je něco podobného?
Fanoušci z Havířovské zvěře musí za loupeže do vězení
odkaz
 
 
 
odkaz Václav Prospal odehrál přes 1100 zápasů v NHL, teď chce coby trenér znovu dovést Motor do extraligy. Pokud by se někdo nudil z tapet co tu lezou na fórum Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...ale to nic nemění na skutečnosti, ...
Každý dopis prochází kontrolou...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.12.2019, 09:39
 
Jinak: odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.12.2019, 09:34
 
Reakce na 28komar: Že by posílal dopisy a adresát je pře...
Ono to tak podle toho, co je u těch příspěvků na jejich fóru uváděno, asi opravdu je. Takže zrovna z tohohle případu bych zase nedělal případ.
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
04.12.2019, 09:34
 
Reakce na 28komar: Že by posílal dopisy a adresát je pře...
...ale to nic nemění na skutečnosti, že by vazebně stíhaný měl být odříznutý od vnějšího prostředí a jeho kontakt by měl být minimální. V opačném případě ta vazba (která není vězením, ale izolací) postrádá (dle mého) smysl. Nevím do jaké míry jsou dopisy, telefonní zprávy či hovory monitorovány, což asi upravuje zákon ..ale jsem laik a třeba se mýlím.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
04.12.2019, 09:20
 
Reakce na Jeníček: ...to s těmi "motáky" mě již také nap...
Že by posílal dopisy a adresát je přepisoval?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
04.12.2019, 09:18
 
Mně se hlavně líbí, že dronte reaguje jen na to, co se mu hodí.

Angažování Pichého najednou z diskuse vypadlo, přičemž argument o tom, že je zbytečně drahej, je naprosto na místě. Obzvlášt za situace, kdy se vyhodili jiní, levnější obránci.

ad Štrba, Hudáček: Pravda je vždycky někde na půli cesty. Já k tomu řeknu jedinou věc: ve chvíli, kdy majitelé zasahují příliš do sportovní stránky věci, je to něco shnilého a špatného. My v ČB zrovna víme, o čem mluvíme. Garantuji ti, že to s odstupem času uznáš.

Nikdo se neotírá o Chomutov, jako celek, ale o současné majitele - managment. To, že lidi opakovaně říkají, že Chomutov nemá mít licenci je zcela oprávněný názor. Stejně jako by to ti stejní řikali o jiných klubech, které by měly podobné problémy. Ty to bereš jako útok proti Chomutovu, ale ona je to spíše kritika systému jako celku.

Když to vezmeme do důsledku, tak uzavírání splátkových kalendářů s vědomím toho, že je nebudu moci plnit ve 100%, je podvod. Mně osobně zaráží, že svaz svým přístupem v podstatě vytváří prostředí, který plodí trestnou činnost. To je opravdu paráda.
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
04.12.2019, 08:49
 
Reakce na =M=Dedek: Ahoj. Je toho trošku hodně. Nečekal ...
...to s těmi "motáky" mě již také napadlo.. On je vazbě a dle mého hloupého, selského rozumu, by právě ta vazba měla, mimo jiné, zabránit jakémukoliv kontaktu a případné domluvě se spoluobviněnými. ..A ono ouhá! Džejár se pravidelně vykecává a hraje si na hrdinu na fóru havířovské zvířeny a vše nasvědčuje tomu, že si volá, či píše s kde kým!...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.12.2019, 08:30
 
Ahoj. Je toho trošku hodně. Nečekal jsem takovou potřebu debaty. Vezmu to popořadě a když něco vynechám tak sorry jako:

Drew: „Vytáhnout zbraň a snažit se uklidnit situaci ano, ale ke střílení bych sáhl opravdu jen v případě krajní nouze“ – První základní poučka, zbraň vytahuješ jen, když jsi smířený s tím, že ji použiješ se všemi následky které z toho plynou. A horda maskovaných útočníků, kteří před tebou někoho fyzicky napadnou je ta správná situace.

Quak: Tak nikdo z Ultras ti neodpověděl, protože jednak seš pod jejich úroveň a druhak počítají s tím, že na zimáku sebou železo prostě nikdo nemá. Ostatně nejozbrojenější společnosti bývají zpravidla také ty nejslušnější a není to náhoda. Ale to už nemá s povídáním o hokeji a klupu nic společného.

Dave: Krádež a loupež není totéž. Tohle byla loupež ve skupině. Bránit se zbraní fyzickému útoku přesily je jednoznačně na místě. Tresty padly a já reaguji na to, že některým připadají neadekvátní protože tu situaci mají tendenci zlehčovat. Ta hranice, kdy by bylo adekvátní zbraň použít je tady právě jasně překročena tím, že útočí celá horda makaků.

Piston: Což se ale velice obtížně prokazuje ex post. Nicméně držitelé a nositelé si bývají vědomi převahy z které pramení povinnost pomáhat i ostatním. Takže stačí aby měl v lokálku železo kdokoliv.

Zase Dave: „Dneska aby si člověk nějakou obranu dobře promyslel“ Klasicky to odlišuje držitele od „nedržitelů“. Držitelé si myslí, že „je pořád lepší, když tě 12 soudí, než když tě 4 nesou.“

Tím bych celou věc považoval za uzavřenou. Osobně J.R. from Lobotomia přeji škodolibě alespoň část trestu na Bytíze, když má podle „motáků“ v Ově takovou pohodu. Ostatně by mě zajímalo, kde se ty pravidelné motáky berou, jak to je slučitelné s výkonem trestu a co na to GI. Ale vlastně mi do toho nic není.
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
04.12.2019, 07:42
 
...člověk tady chvilku není a ono se to zde mezitím hemží ptáky a jejich ptákovinami ..a dokonce si zde jdou po krku! Smajlík ..Co takhle k tomu Kafkovi a Drontemu (měl jsem za to, že již vyhynul Smajlík ) ..když máme to prosluněné ráno, také ptáka - Rosomáka. Smajlík Smajlík

odkaz
 
 
 
Reakce na adas68: Tam se dočtu pouze termín a "soupeř ne...
Jsem si udělat takovou pro nedočkavce Smajlík A jak tak na to koukám, tak by bylo úplně super kdyby Slávia byla na 5 místě. Krásně by to vyšlo na 28.12.2019 - Vánoční vlakový výjezd. A druhej 12.2.2020 sobota.

Kdyby někdo chtěl vědět jak to vypadá dle současný tabulky (čerpal jsem z našeho webu) - tak přidávám odkaz na excel tabulku ... odkaz (snad jsem tam neudělal nějaké chyby)

 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 22:24
 
Reakce na ČB_Hrošík: Tak jsem si prohlídnul to zranění P...
Teď když to vidím, to je přesně to, co se mi tehdy stalo. Obyčejná šermovačka hokejkama, jakých je za zápas 15 a najednou bolest.

No budeme mu přát, ať je co nejdřív v cajku.
 
 
 
Tak jsem si prohlídnul to zranění Přikryla - no to je ale krávovina - tam vůbec nic není a tak vážný zranění ... Smajlík
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??