ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.08.2019, 08:16
 
Ladouš: Nebyls na jiným hokeji? Právě že tahle lajna přesilovky hrála dobře (až na jednu, možná dvě výjimky)...

Dokladem toho budiž zámek cca 2 min v pásmu s opakovanýma střelama, tyčka Kloze, velká šance čendy apod.
 
 
LadoušLadouš | Č.Budějovice
Reagovat
22.08.2019, 08:10
 
Kloz: Hlavně přesilovky jsme sehráli celkem hezky, měli jsme tam i dost střel, ale nějaká trefa tomu ještě chyběla.
No nazdar tak to nechci vidět nějakou,kterou nesehrají tak hezky,protože je hráli úplně stejně jako loni.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...je slaboučkej a myslím, že mu spad...
Dala by mi jistě za pravdu Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
22.08.2019, 07:34
 
Reakce na fofana: Já bych škrtnul Hawerchuka. Není úplně...
...je slaboučkej a myslím, že mu spadnul kámen ze srdce, když rozhodčí ukončil tu jeho "kočkovanou" se soupeřem ..dostal by výprask! Smajlík

Haberman44.. kdyby tě slyšela jeho krásná, elegantní manželka! Smajlík Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.08.2019, 06:31
 
Reakce na fofana: Já bych škrtnul Hawerchuka. Není úplně...
Jo, ten se mi také příliš nepozdává. Z těch zámořských hráčů, co se tu ukázali, bych ho rozhohodně řadil k horší polovině, i Crowder se mi líbil víc. Jak píšeš, na zahraniční posilu prostě málo.

Zbyňa: Z té nestřelby obránců mi několikrát málem naskákala kopřivka. Děs.
 
 
 
Reakce na pubi: Foto, Venca Prospal https://www.jcted.cz...
Když už chce Venca vypadat jak švihák lázeňský a musí nosit tu kravatu,nechť jí nosí jak se nosit má,tudíž se vší upraveností a né jak když mu jí těsně před rozhovorem přežvejkala kráva.Nebo ať se na ní vyprdne a nosí jen rozhalenku.Nejsem hnidopich,ale tímto stylem jí nosí skoro pokaždé a nevypadá to dobře Smajlík
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
21.08.2019, 23:36
 
Foto, Venca Prospal
odkaz

Honza Kloz
odkaz
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
21.08.2019, 21:27
 
Koukal jsem jen na část zápasu a také se mi to zdálo utahané. Pak jsem si ale vzpomněl ,jak u nás na fotbale vypadaly přáteláky když jsme na ně šli z plnýho tréninku... Myslím, že při tom všem drillu jsou ty nohy těžší než tomu pak bude v sezóně. Tím nechci říct, že jsem s tím co jsem viděl byl spokojený, ale je to jen příprava do tuhýho půjde později...
 
 
 
Mě se nelíbil Babka, Beránek a Šimánek
Místo nich Doležal, Veselý a Prokeš
 
 
 
Já bych škrtnul Hawerchuka. Není úplně špatnej, ale na cizince mi to přijde prostě málo. Zbytek bych nechal, bude třeba hodně hráčů, víme, jak to chodí.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.08.2019, 21:14
 
No já bych dnes vyzdvihl asi hlavně to, že se konečně herně chytl Kloz, což byl jednak důsledek slabší kvality soupeře, ale především to, že prostě nastoupil v lajně, která jeho stylu hry mnohem více vyhovovala, přičemž obrovskou vzpruhu to představovalo i pro Martina Nováka, toho jsem dnes nepoznával.
Jinak v podstatě platí to podobné, co po většinu ostré přípravy. Ten pohyb byl lepší, ale krok dva tam stále ještě chybí, stejně tak nemůže být řeč o nějaké větší kompaktnosti, což se ale dá přičíst mixéru ve skládání lajn. Trenérům každopádně to rozhodování před dalším řezem nezávidím, protože těch otazníků je tam dost a skoro mi přijde, že s každým zápasem přibývají, než že by docházelo k opaku.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.08.2019, 20:51
 
Reakce na alkac: Mno... z toho co jsem viděl, tak lepší ...
Jj, vedle karabacka hrál dneska solidně Gilbert. Líbil se mi i Holec a Lytvynov. Ostatní celkem ok, kloz je dobrej v útoku, hokejový myšlení rozhodně má. Stálice typu Beránek, Pýcha a Babka taky ok. Novák, Endal, Simi celkem slabota na to, že by měli tým táhnout.

Chaos v obraně a špatna střelba mě úplně optimismem nenaplnujou, ale je to příprava, tak snad to bude lepší. Co je ale tragédie, je střelba obránců. Dneska tam bylo snad 10 situaci, kdy měl bek puk na ose hřiště fůru času a ozval se tradiční úder do plexi, protože to šlo metr vedle. Ten zvuk už nenávidím!

Jinak k nehokejove stránce - velmi kvituji obměnu hudby v pauzach. Daleko lepší než v sezóně. Ale to je čistě můj osobní pohled.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.08.2019, 19:44
 
Mno... z toho co jsem viděl, tak lepší než Pavlodar, horší než Plzeň a opravdu velmi, velmi silné deja vu při pohledu na naše přesilovky a ne okna, ale vrata v obraně. Taky celkem solidní výkon od Kloučka, ty dva góly se chytat nedaly a při pár blikancích obrany podržel. A největší "posilou" se mi zatím jeví udržení Soptíka - toho bychom potřebovali tak pětkrát naklonovat.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.08.2019, 18:56
 
Je to takové těžkopádné. Asi ostré tréninky jinak si to nedovedu představit. Soptik litá jako vždy. Kloz sice není žádný rychlik, ale koncovku má smrtící. A pomůže i na buly a přesilovce. I ten Venkrbec se zlepšil v pohybu. Myslim, že role čtvrtého defenzivního centra mu bude patřit. Jeho úloha nebudou body.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.08.2019, 18:33
 
Ale těším se, až budou dneska 2 pořadatelé a fotograf řvát při "odpovídá druhá strana" Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.08.2019, 18:02
 
Reakce na MARSCH: Přesilovky..doufám..ještě netrénujou, ...
Výkony v přípravě nemusí ukazovat umístění v sezóně. Ale presilovka děs a hrůza, to zas jo...
 
 
 
Přesilovky..doufám..ještě netrénujou, protože jestli tohle má bejt jako "ono"...tak teda potěš pánbu. Celkově ty výkony vypadaj zatim na klidnej střed tabulky a žádný velký nervy.
Ale Holec tam měl pár momentů, jakože by playmaker být mohl.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.08.2019, 17:35
 
Reakce na zbyna-ck: Hertl ;)...
No dobře, ale na to ti bez valného přehledu o Finech z rukávu vysypu Barkova, Laineho, Rantanena, Ristolainena, Aho, Raska a Rineho. Smajlík A bavím se opravdu jen o hvězdách, jinak tým bychom asi nějak slátali, to zase jo.

Evoorg: Jo, tu navrhovanou formu miniturnaje (s tím souvisí i to zúžení na 6 týmů) jsem zapomněl zmínit - proto jsem taky psal, že mě SP opravdu nezajímá.
 
 
 
Mě teda Světový pohár přišel jako úžasná akce, hokej v hokejových chrámech před hokejovými fanoušky, ne někde v Asii před nahnaným komparzem jako na OH. Hráči předváděli fantastické výkony, plní sil po přípravě. Kdyby se ta akce měla smrsknout, tak by mě to mrzelo. Bavit se o tom, zda tam má být USA nebo my, je dost komický. Byla by pocta, pokud by nás tam opětovně pozvali. Pokud ne, nebylo by bohužel zas tak divu.
 
 
 
Ten mládežnickej turnaj je ta akce, která získala vysokou dotaci kvůli účasti Jekaterinburgu, se kterým chtěl kraj prohloubit vztahy a kterej nedorazil? Jo aha.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern