ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
12.08.2019, 12:50
 
Ad bufetí situace v BA:
Pivo v prostorách stadionu piji málokdy (spíš pro obecnou nechuť k desetivoltovému Budvaru) ale jelikož sedím hned po východem na parkoviště, chodím pravidelně ven na dvanáctku, která mě tedy nikdy nezklamala. Délka fronty se různí, ale vcelku to bývá únosné (minimálně mi to přijde lepší než čekat "intimní" frontu uvnitř). Ve spojení s klobásou z ohně, která je podle mě vynikající se jedná o perfektní combo.
Za mě tedy bez problému. Malá ségra občas požaduje brambůrky (taky z venku) a i ty se dají požívat.
Dávám solidních pět bodů ze sedmi. Smajlík
 
 
 
Mertl o čínské misi: Nic pro tátu tří dětí. V Plzni chce opět řádit s Gulašem
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
12.08.2019, 12:30
 
Reakce na quak: Ten článek i na mě nepůsobil příliš obje...
Já jsem také nechtěl hájit objektivitu článku, ale dronteho přístup nekritického přijímání vyjádření nkoho z PR klubu mi přišel jako opačný extrém. Jinak v hodnocení situace zcela rohlíkuji s Dědkem.
 
 
 
Předchozí post jen pro ilustraci....
 
 
 
Vy jste jako jeden z mála dokázal problém pojmenovat bez skrývání i veřejně v médiích. Chtělo to velkou odvahu?
Řešil jsem to od března a Slovan měl dost času na to zareagovat. Ale když se nikdo neozývá a má všechno na háku, musí se něco stát. Nejsem ten typ, co si nechá všechno líbit, a jsem rád, že nás takových bylo víc. Možná se teď ostatní bijí do hlavy, že do toho nešli s námi, a nechali se nalákat na něco, co je podle mého názoru nesmysl.


Co máte na mysli?
My čtyři, kteří jsme zůstali, jsme dostali všechno. Jsme vyplacení. Ostatní podepsali splátkové kalendáře, které... podle mého právníka, kterému věřím, jsou ty splátkové kalendáře špatně postavené. Chlapci na ně přistoupili, ale peníze jsme dostali my zbývající.

Zdroj: odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
12.08.2019, 12:14
 
Reakce na dronte: Takže ještě jednou, "...aby se dluhy d...
"ostatní podepsali splátkové kalendáře" viz termín kumulovaná ztráta/kumulovaný dluh. Študuj. A mimochodem to je přesně to, proč tvrdím, že je to od svazu lumpárna. Mít podepsané splátkové kalendáře, neznamená nemít dluhy. Šlus.
"se do konce sezóny umoří." nebo taky ne, viz předchozí vyjádření tohoto tipu, například v lednu. A jen se modlete, aby si některý z hráčů nenašel schopného právníka, který je schopen vysoudit i sekundární ztráty (například kvůli jejich dluhům, či ušlá procenta zmařených investic).
Jakýkoliv majitel hokejového klubu (v našich podmínkách) musí být z podstaty věci trochu naivka. Včetně těch našich. Tato kratochvíle je totiž vysoce ztrátová a v podstatě závislá na dobrovolných platbách sponzorů. Což v případě hospodářské stagnace, nebo dokonce krize nutně znamená problém. Není otázkou jestli, ale kdy. Kdo si ovšem dobrovolně koupí klub zadlužený minimálně do výše rozpočtu na sezonu, ten musí být blázen (byť by úspěšně podnikal jak chtěl). A kdo si koupí něco, co má závazek půl stovky mega vůči bejvalému majiteli, to je přímo megr. Tak pac a pusu, užijte si hudbu hrající kapely, voda je zatím jen ve třech patrech podpalubí. Jen kapitán je už teda fuč, no.
A aby nedošlo k mejlce. Já tohle (hrozbu zániku klubu, zánik klubu, krach klubu) nepřeju žádným fanouškům. Dokonce ani těm z Hradce, ačkoliv si nic jiného nezaslouží. Tím spíš ne vám. Na druhou stranu, zavíraní očí před zjevným znamená jen další prohnívání celého organismu. Je to asi jako nenechat si amputovat při gangréně prst. Skončí to v lepším případě amputací hnáty u samé zádele. Hniloba z jedné organizace může zanítit celý organismus hokeje. Už jen proto, že Váš případ dává jasnou mesidž, že ekonomické licenční podmínky není třeba brát vážně. Nebo proto, že i nesplněné sliby prodražují hráče.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2019, 12:06
 
Reakce na dronte: Takže ještě jednou, "...aby se dluhy d...
Pokud do těch dluhů počítáš i pohledávky Veverky, tak ty se rozhodně do konce sezóny neumoří, to mi věř.
 
 
 
Tak dnes po dlouhé době na hokej. Už mi to chybělo a těším se. Bude mi ale drobet smutno, kvůli Čajdovi, že ho tady neuvidíme. Snad bude mít hostovačku, aby se mohl kdykoliv vrátit. Tak jsem na náš tým zvědavý, jakým výkonem a sestavou dnes vyrukujem.
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
12.08.2019, 11:32
 
Reakce na =M=Dedek: 1) Kumulovaný dluh ve stovkách milio...
Takže ještě jednou, "...aby se dluhy do konce sezóny umořily." Strukturu dluhů si asi oba umíme představit, ale podstatné je, se do konce sezóny umoří. Jen doplním, že třináct hráčů bylo vypořádáno z rezervy, ostatní podepsali splátkové kalendáře. O jednání Veverky si iluze nedělám, ale noví majitelé Pirátů nejsou určitě naivkové, úspěšně podnikají. Myslím, že by nešli do něčeho, co by je mohlo ohrozit. Spekulace jsou k ničemu.
 
 
 
Reakce na quak: Ten článek i na mě nepůsobil příliš obje...
Cajk,budu dávat větší pozor než něco odešlu. Smajlík
Dnes očekávám jasnou výhru.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: 1) Kumulovaný dluh ve stovkách milio...
Pochlebuji.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
12.08.2019, 10:49
 
Reakce na quak: Ten článek i na mě nepůsobil příliš obje...
Takže celá plachta by se dala zkrátit na stěžejní postřeh, že kozy dobrý.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
12.08.2019, 10:48
 
1) Kumulovaný dluh ve stovkách milionů realisticky organizace s ročním rozpočtem 50-100mega samozřejmě vygeneruje snadno. A to že se o nesplacených pohledávkách Chomutova píše několik let každou „okurku“ je realita. Pokud ti to připadá nemožné, nejsem to já, kdo má problém s představivostí (o basální finanční gramotnosti nemluvě).
2) Když už na něco odkazuješ, chce to i odkaz. Nu což, dohledáme si.
3) Věta: „Ona totiž ta struktura toho dluhu úplně neřešitelná nebyla a není.“ přímo implikuje nesplnění licenčních podmínek, protože klub má mít závazky vyřešené v sezóně, ne je řešit v průběhu, že?
4) Podepsání splátkového kalendáře a umoření dluhu je něco úplně jiného. Směřuje to opět jen k další kumulaci dluhů a k tomu, že nás v nejlepším případě příští léto čeká ta samá peasnička.
5) PR je od vytváření pozitivního, nikoliv objektivního obrazu subjektu pro který pracuje. To je podstata PR. Ano, jistě ví o čem mluví a jistě ví co a proč nesmí říkat, pokud nechce „profesně“ skončit (nejen v Klubu, ale kdekoliv).
6) Obraz katastrofálně zadlužené organizace netvoří jen tento článek. Těch zdrojů byla doposud celá řada.
7) Chápu, že si přeješ aby vše dobře dopadlo. V mezičase si pust dokument Bafuňář, nebo si sežeň nějakou jinou biografii Chesůze Gila, třeba pak pochopíš některé šmejdí principy.

 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2019, 10:42
 
Reakce na alkac: Takže článek propagandistický, zaměstna...
Ten článek i na mě nepůsobil příliš objektivně. Konkrétní a doložené informace žádné, jen již dříve zveřejněné informace z doslechu, tomu bych opravdu velkou váhu nepřikládal.

Jinou věcí jsou ty dluhy. Celkem věřím, že se budou do konce sezóny snažit vypořádat dluhy vůči hokejovým subjektům, dle odsouhlasených splátkových kalendářů. Ostatně tam jim ani nic jiného nezbývá. Ale když Dronte píše o té "ne úplně neřešitelné" struktuře chomutovských dluhů, pak by měl uvést, zda do nich započítává i ten megadluh který má klub vůči největšímu věřiteli z řádu hlodavců, který tak stále klub i s jeho novými majiteli v podstatě drží v hrsti. A to je podle mých informací hlavní důvod, proč z toho Soukup vycouval. A to, že Veverka ty peníze nechce teď, neznamená, že je nebude chtít za rok, či dva. A to je balvan, který je tíží a imho tížit bude.

2 Haberman44
Doufám, žes tu výtku nevzal nějak urážlivě, nebyla tak míněna, jasně že chyby děláme všichni. Ale tahle mě opravdu pobavila. Smajlík

Co se týká gastronomie v BA, já asi nějaký hodnotný feedback nepřinesu. Nejsem velký pivař a když už, tak si dám dvanáctku, z desítek mi v podstatě nechutná žádná, tedy ani ta v BA. Nicméně na žízeň si ji tam občas dám a vypít se to dá. Několikrát jsem si dal venku před BA klobásu, proti jejíž kvalitě bych neměl výraznějších námitek. Ochutnal jsem ji i v prostoru restaurace nad kotlem hostů a tam byla hrozná, oproti tomu párky na stejném místě celkem ucházející. I espresso se tam vypít dá (což je vyjádření, které se z úst kávového fajnšmekra, až úchyla dá brát v podstatě jako pochvala). Takže celkově bych občerstvení jakožto celek hodnotil rozhodně mnohem pozitivněji, než fanshop. Za mě lepší trojka. Na Litvínov to nemá, ale určité zlepšení v posledních sezónách registruji. A hlavně - pivonošky k nám do LG sektoru chodí pohledné. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
12.08.2019, 10:07
 
Reakce na dronte: Buď v klidu, jde o propagandistický čl...
Takže článek propagandistický, zaměstnanec klubu objektivní (navíc když si to vyjádření rozeberu slovo od slova, ono zas až tak optimisticky nevyznívá, když se nad tím zamyslíš). Samozřejmě chápu, že sis vybral verzi příznivější pro váš klub, nicméně s ohledem na dřívější události by asi bylo na místě nebýt vůči tomu, co tvrdí vedení klubu, tolik nekritický.
 
 
 
Je to kaampaaaan! Smajlík
 
 
drontedronte | Chomutov
Reagovat
12.08.2019, 09:39
 
Reakce na =M=Dedek: Jojo, ten Chomutov je hustej. A to, ...
Buď v klidu, jde o propagandistický článek strany PRO Chomutov, která bojuje o příznivce i takto. Nemáš trochu problém s představivostí? Jak by hokejový klub mohl nasekat dluh ve stovkách milionů korun? Je to úplně jinak, na dobré cestě. Tady máš část odpovědi jednomu vrtákovi na našem fóru. Podotýkám, že Mág je zaměstnanec klubu, má na starosti PR a média, ví o čem mluví. Takže si odlož své spravedivé rozhořčení pro jiné věci a těš se na naše boje o postup.

...2) Možná tě to překvapí, ale rozpočet je letos nastaven tak, aby se dluhy do konce sezóny umořily. Ona totiž ta struktura toho dluhu úplně neřešitelná nebyla a není. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
12.08.2019, 08:48
 
Reakce na =M=Dedek: Jojo, ten Chomutov je hustej. A to, ...
No, jsem na ně zvědav. Pořád si myslím, že Soukupův plán byl realističtější, než snažit se o již nekolikátou resuscitaci toho existujícího subjektu. A že jim někdo mimo vlastních juniorů podepíše - inu, přiznejme si, že finanční gramotnost není asi základním předpokladem pro povolání hokejisty. Normální člověk by se firmě, která zaměstnancům neplatí, vyhýbál obloukem. A jestli si teda mají v Chomutově vytyčit na letošek jeden jediný zásadní cíl, tak to je podle mě zlikvidovat tuhle image neplatičů, protože jinak je nezachrání ani svěcená voda. Ovšem pokud nyní Veverka řeční o okamžitém postupu, tak mám trochu pochybnosti, zda mají v Chomutově dobře nastavené prioriy. Ten příklad se Vsetínským restartem je podle mě trefný. Co je ovšem horší, že svaz si zjevně neuvědomuje, že jak finančně (ne)zdravé budou kluby, tak finančně (ne)zdravá bude liga.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
12.08.2019, 08:29
 
K buřtům, pívu a nenávisti:
Ta desina se fakt nedá, ale to je už její podstata. Desítky jsou hnusné, i když nejsou čepované přes chlazení, které nestíhá, do plastikových kelímků.
Ty fronty se fakt nedaj. Jakože fakt ne. O „lahodnosti“ desiny se tak našinec přesvědčí jen tehdivá, když se mu podaří polapit nějaké to devče, co nosí to nebohé pivo po zimáku sem a tam tak dlouho, než kardinálně zchcankovatí a pak je teprve napadne zamířit ku kotli. Tam chodí děvčátka nerada, pováč tam po nich furt někdo chce pivo. (ale frekvence návštěv se přeci jen zlepšila ze stavu „nadkriticky nedostatečný“ na „uboze nedostatečný“) Z „laskomin“ poslední dobou poznávám jen klobku u leťnáku, pováč stát frontu na párek, to si voe pak připadáš jak v automatě. A té klobáse z grilu u močícího kina (neplést s točícím divadlem, to je jinde) není moc co vytknout. Je dobrá. Jen neexistuje prakticky způsob, jak si ji opatřit o přestávce. Se sirénou musíš bejt nejmíň na schodech ven, jinak je to marnost. Navíc teda, si jako myslím, jo, že jeden pos. plastikovej stolek pro celej prostor u močícího kina je teda trošku jako chucpe.
Do značné míry je to vše dané dispozicemi haly. S tím se holt nedá nic platný. Nicméně, nejhorší je, když se nechce.
Jen mi teda osobně nejni jasná ta „rozptylová loučka“. Buřt stánek s výčepem tam bejt nesmí. Ale parkovat auta tam hostující realizační týmy mohou.
Sumasumárum nestojí to za moc, ale dá se s tím žít. Když se člověk stará, tak má.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.08.2019, 08:18
 
Mimochodem, platí ten dnešní stream na tvcom?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

×
×
Dnes v 12:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha
×
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK Robe Vsetín
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 13:00 | U17
HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor Č. Budějovice