ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Evoorg: Díky za osvětlení situace. Osobně jsem...
Ale to je právě ten omyl, že my jsme nikdy nikde nepsali a neříkali, že je Venca zároveň sportovní manažer, psali jsme, že řídí sportovní úsek, což je pravda.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 15:57
 
Chomutov pouští krutě žilou. Knot Liberec, Ouřada jejich nejlepší junior Prostějov. Myslím, že konkurence zatím bude hlavně Vsetín, špatně neskládají ani kádr v Porubě, Prostějově , Třebíči. Jihlava zatím mlčí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 15:51
 
Reakce na Evoorg: Díky za osvětlení situace. Osobně jsem...
+ ještě vyplňovat soupisku a kontrolovat pravidla Smajlík

ale vážně... myslím, že takto nastavené to může fungovat, pokud je na pozici trenéra správný člověk a s VP jsme se trefili. Otázka je, co bude dál, až jednou VP nebude trenérem Motoru (a to se dřív nebo později stane). Ale to má smysl řešit, až to přijde, ne teď.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.05.2019, 15:50
 
Žvejkal skončil a tak svůj tip na nového trenéra Chomutova davám Razýma.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Tyhle kecy miluju. Někdo napíše kravin...
Problém byla kritika zřejmě někoho oblíbeného, tudíž jsem nechválil ne?. A bylo zle, když jsem od pasu vystřelil dvě města (nemohl jsem psát Kadaň či Benátky při vší úctě k nim). Tudíž jednodušeji: nemám peníze, nemohu investovat. Mám je, tak musím, abych dosáhl vytýčeného cíle. S tím souvisí jestli trh požadované zboží nabízí a rychlost jednání. Nic víc, nic míň a myslím, že touhu po tom, aby byl Motor v ELH (a to co nejdřív) mám stejnou jako zde drtivá většina.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 15:28
 
Reakce na KohyCZ: Už 4. sezonu má za skladbu hráčského k...
Díky za osvětlení situace. Osobně jsem měl celkem pochybnosti (a vím, že jsem rozhodně nebyl jediný) o tom, jak může trenér rozumně skloubit povinnosti trenéra a sportovního manažera a třeba v rámci probíhajícího PO již stavět kádr na příští sezónu, ale jestli tam dochází k takhle rozšířené delegaci těch jednotlivých povinností, tak je to určitě výrazně schůdnější varianta. Jen si úplně nejsem jist, zda je šťastné to navenek prezentovat tak, že tu Venca zastává zároveň pozici trenéra i sportovního manažera, neb tím nutně vzniká představa, že tu musí dělat práci za dva lidi najednou ...
 
 
 
Reakce na Bluky: Jsi borec,a na toho hnupa nemá cenu rea...
Tak nereaguj ani v komentu jiného příspěvku Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík .
 
 
 
Tyhle kecy miluju. Někdo napíše kravinu, dostane se mu logického protiargumentu, načež se naštve, že i když napsal kravinu, tak je údajným problémem to, že nechválil Smajlík
 
 
 
Reakce na jeníček: ...mrkni do rozumbradovi historie! .....
Málem bych zapomněl. Víš proč jsem tu tak dlouho nebyl? V té době, ale i potom, se zde totiž spousta diskutujících nemístně otírala o Dynamo a tomu já o nějaké malé procento fandím víc než Motoru a neměl jsem náladu ani čas a potřebu se s někým, kdo viděl v Motoru (Mountfieldu) nadklub dohadovat. Tudíž toliko k tomu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Takhle trapně se otírat zrovna o ctiho...
Nevím co je na tom trapnýho a mé maličkosti se to líbí Smajlík . Hlavně já si nezačal s posíláním Chocholouškovi a omlouvat se nehodlám, i kdyby znal Šemíka jako hříbě a byl starší než sám čert a hnedý uhlí, stařeček. Na druhou stranu chápu, že kdo si nechce hubu pálit musí mlčet nebo chválit. Holt takovej nejsem. P. S. Karabáček zatím nic?
 
 
 
Reakce na jeníček: ...jářku, nevím jak to měl táta s tím...
Neznám žádnýho Špacíra ze Lhoty, jedině Honzu Kollera a pjeboj, to už je dávno pryč. To je dobře, že je pamatuješ, alespoň můžeš porovnat to srdíčko za Motor na ledě se současností a kdo tomu šéfoval. Pravda je jiná doba, ale... .
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
15.05.2019, 14:57
 
Reakce na Paav: :))...
To nevim, čemu směješ? Takle se to prej v dnešní době dělá. Já to taky do včerejška nevěděl, ale jsem člověk otevřenej novejm trendům a umim naslouchat odborníkům. Smajlík
 
 
 
Reakce na Hukoth: Je to amatér. Když chce hrát první hou...
Smajlík
 
 
 
Reakce na Siolacb: Kohy - říkáš že VP si to sestaví atd,...
Už 4. sezonu má za skladbu hráčského kádru zodpovědnost trenér. Ale neznamená to, že trenér musí osobně skautovat, jednat s agenty, řešit smlouvy, bydlení, peníze, výstroj atd. Má k dispozici tým lidí sportovního oddělení, kteří mu hráče mohou vyskautovat, zjistit o nich informace. Osobně pak vede jednání pouze s hráči, ne s agenty. Koordinaci celého procesu řídí generální manažer,obchodní stránku věci řeší GM s provozním ředitelem, veškerou administrativu pak provozní ředitel. Systém neumožňuje, že by měl Venca v kádru někoho, koho tam nechce, je to vždy jeho rozhodnutí. Pochopitelně spolu v klubu lidé komunikují, pochopitelně i o hráčích, sdělují si získané informace, ale do konečného rozhodnutí, pokud jsou splněny ekonomické podmínky, Vencovi prostě nikdo nekecá. Tím méně Rada ředitelů, která ve vztahu k již určenému sportovnímu vedení v současnosti schvaluje pouze „rozpočet na hráče“.

Celou tu složitou problematiku jsem opravdu shrnul co nejstručněji, o detailech se pochopitelně dá hovořit. Nicméně považuju funkci trenéra, tak jak ji máme v Motoru, za ideálně postavenou. Tím spíš pro Vencu, který má čas hlavně trénovat a výběr hráčů podle své libosti koordinovat.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 13:38
 
Reakce na MARSCH: Předmětem tý kritiky ale bylo to, že n...
Podepisuji … v plném rozsahu …
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 13:29
 
Reakce na Zbyna-CK: něco k zamyšlení i směrem k Motoru: ...
I tento názor v mé historii příspěvků najdeš … Smajlík Jsem rád, že to tu Stračena čte … Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
15.05.2019, 13:22
 
Reakce na Paav: Ton po nástupu do Sparty: Kde chce posíl...
Je to amatér. Když chce hrát první housle, musí přivést hráče z lepších lig. Prostě obvolá kádr Petrohradu a Jokeritu a vybraný hráče přeplatí. Easy as pie.
 
 
 
Ton po nástupu do Sparty: Kde chce posílit? A v čem viděl problém?

Už teď nicméně ví, jaké hráče bude shánět. „Rád bych měl k dispozici dva produktivní beky. Na trhu se objevují zajímavá jména, která by mohla pozvednout kreativitu," prozradil na klubových stránkách. „Samozřejmě bych rád získal i produktivního útočníka do 25 let, který se přiblíží k metě dvaceti gólů. Takového hráče ale aktuálně na trhu nevidím."
odkaz
 
 
 
Letos je obrovská šance postoupit. Nepromrhejme ji a sestavme kvalitní kádr.
Než svaz otočí...
 
 
 
Reakce na jeníček: ...jářku, nevím jak to měl táta s tím...
Jsi borec,a na toho hnupa nemá cenu reagovat.Ty o koze on o voze.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern