ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.05.2019, 07:41
 
Reakce na novotnak45isback: Každý teď vidí, že za vulgar...
až na to, že většina místních uživatelů fóra jsou gaučáci Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.05.2019, 14:55
 
Rozdělení na východ a západ je totální nesmysl. Stačí si vyjet tabulky po ZČ z posledních sezon. My, Slávie a Kladno, jinak samá Morava. To je prvních 8 míst v tabulce. Vary byly v pralese jednu sezonu, Kladno už je pryč a Slávie je na pětině původní výkonnosti.

Takže máme hrát proti Kadani, Benátkám, Ústí a podobným tragédům většinu sezony? To se někdo zbláznil ne?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.05.2019, 14:11
 
Reakce na Amper_: No podle vyjádření Werbika ohledně sml...
tak pokud bych měl tipovat, jestli my nebo Vsetín, tipuju Vsetín.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.05.2019, 13:34
 
Reakce na MrPesi: Dietz - Vsetín, Jihlava, Motor ? Werb...
no pokud by Dietz šel jinam, než sem, bylo by to hodně špatný. A co se Werbika týče, tam těžko říct. Jihlavu už zná, takže by dávala smysl, ale Vsetín určitě nabízí větší peníze. Jak jsme na tom ohledně Werbika my, těžko soudit...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.05.2019, 15:57
 
Reakce na Paav: Dukla na Dostálka měla opci i pro příští...
Takže jestli si to dobře vybavuju, Vsetín přivedl do útoku Tůmu, Dostálka, Doktora a Rehuše. To je rozhodně posílení. Udrželi Březinu, Jonáka, Pechance, Kucharzcyka...

Útok mají už teď velmi solidní.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.05.2019, 15:11
 
Reakce na quak: Tvému přání rozumím, zrovna Rudu bych tu...
jo, tomu já rozumím, ta výluka je opravdu hodně specifická situace, já rozhodně nechtěl do nikoho rejpat a už vůbec ne zrovna do Červenýho. Spíš jsem to myslel tak, že by bylo opravdu příjemný, kdyby se někdo hecl a šel do toho.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.05.2019, 11:25
 
otevřu fórum, vidím že na FB je Karabáček, tak se zaraduju, a ono je to přání k narozeninám Smajlík Tak všechno nejlepší Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.05.2019, 10:05
 
Reakce na Motor27: Pokud udržíme Karabáčka a přivedeme j...
Kdo by před sezonou čekal, že Bery bude na pomezí 3. a 2. lajny? Kdo by na přelomu listopadu a prosince čekal, že nás v PO potáhne Bradley a Doležal? Ono na ledě to často dopadne jinak, než se čeká. Proky by si svojí pracovitostí a technikou klidně mohl místo v prvních dvou útocích vybojovat.

chodec: Souhlasím, přál bych mu, aby se chytil a ukázal, že na ELH má, ale obávám se, že dopadne jako Kovář v NYI.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.05.2019, 21:48
 
Reakce na Paav: Jednadvacetiletý útočník dostal po sezon...
tenhle odchod nás bude mrzet. Třeba ne hned tuhle sezonu, ale další roky rozhodně. Ten kluk má potenciál, očividně i charakter, protože neměl vždycky snadnou pozici a přesto hrál naplno a makal.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.05.2019, 17:42
 
Reakce na evoorg: Tak, že jsme něco dělali dlouhodobě šp...
já v tomhle VP hodně věřím, přijde mi, že hodně přemýšlí dopředu a je to znát. Takže v tomhle sdílím tvůj optimismus. Snad to tak opravdu bude.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.05.2019, 08:54
 
Reakce na Motor27: 8:14 – Zlanaří Plzeň Mertla? Změny v ...
Plzeň se s takovou může za chvíli přejmenovat na "Motor ČB - alternativní verze" Smajlík a nás může jen mrzet, že se ti hráči nechtějí vrátit dřív, než když o ně není zájem nikde jinde.

Ale co, posily zatím super, z článku je jasný, že se ještě něco peče, tak budeme věřit, že si VP udrží svůj "nos" na posily a bude si dál držet aspoň 66% úspěšnost (Jandus+Karabáček vs. Dunn)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.05.2019, 07:46
 
Cristov, Veselý a Prokeš jsou super příchody, u Kloze bude důležitý, jak bude plnit roli střelce. Suchánek by mohl přinést do obrany klid, uvidíme, jak na tom bude s rychlostí. Ale když mohl stíhat ELH, proč by nestíhal tady...
Ze 4 útočníků je jeden přes 190 cm, tak jsem zvědavej, jestli ostatní příchody budou zohledňovat to, že momentálně máme prostě tým plnej menších a lehčích útočníků. Jasně, nahrazujou to šikovností a rychlostí, ale není špatný mít v týmu 3-4 vysoký a těžký chlapy, který z brankoviště nikdo neodtlačí.

Jinak pro mě bude klíčovou informací přestupního období to, jestli setrvá Karabáček.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
29.04.2019, 11:03
 
Kádr vypadá už teď zajímavě, škoda Kuby Doktora, vypadalo to, že se zajímavě rozehrál... Samozřejmě by bylo super udržet Bradleyho, ale asi tam rozhoduje i cena jeho práce. A pokud bych měl mít jedno přání, tak asi stejně jako ostatní:

Soptíku, zůstaň!! Smajlík

edit: + získat Janduse by byla taky paráda.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.04.2019, 20:20
 
Budu dělat, že tu tenhle příspěvek nikdy nebyl Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.04.2019, 19:17
 
Tak Slováci sestoupili ze skupiny A v kategorii U18, vůbec bych se nedivil, kdyby se jim totéž stalo i v seniorech. Se slovenským hokejem to vypadá opravdu hodně špatně. Problém je, že my jdeme za podobným osudem, jen o pár let později...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.04.2019, 07:53
 
Reakce na Cr0SbY: Kdo zna treba Nedorosta at se ho zepta...
Jo tak, teď už tomu rozumím...Venca na ně na střídačce po špatných začátcích křičel "přesně, hoši, to je ono, hlavně nedávejte góly!" Nechtěl vyhrát a proto tam pořád na ten led posílal nejproduktivnější lajny. Gólmani museli po těch katastrofálních nulách v playoff za trest stokrát napsat "Hradec je nejlepší". To dává smysl!

Navíc, máš úplnou pravdu. Když se nechce postoupit, je úplně nejlepší způsob, jak to udělat, postoupit do baráže a tam schválně prohrávat zápasy, aby to viděla celá republika. To dá rozum. A hlavně je úplně nejdůležitější ten super konspirační plán na potkání vykládat kdejakýmu joudovi, aby to všichni věděli.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2019, 22:17
 
Reakce na Scottiecz: Možná jsem naivní, ale tohle je ted...
přesně tak, jsou to strašný kecy a nejde jen o to vstupný... pozice v médiích, viditelnost sponzorů, prostá prestiž lepší soutěže, bonus od BPA, televizní utkání, atd. atd. atd.

Jako fakt, lidi, chtělo by to čas od času používat takovou tu věc, co máte na krku... Když je tak strašně výhodný hrát prales, proč týmy z ELH dobrovolně nepadají? Proč se Kladno radovalo z postupu, když by podle těhle expertů mělo spíš ronit slzy...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2019, 17:57
 
Reakce na Haberman44: Tak teď říkali na Nově, že by číns...
Kdysi jsme takhle vyvezli svoje hokejový know-how do SSSR a dopadlo to tak, že nás díky naším trenérům předjeli a pak dominovali (už sami). S víc jak miliardou obyvatel má Čína potenciál dominovat prakticky všem sportům. Stačí jim jen vhodně investovat do lidí. Když tam začne hrát hokej jedno dítě z tisíce, mají do pěti let víc hráčů než my.

Navíc mají tyhle režimy výhodu, že tam "není co dělat" - mladí nemají takovou širokou paletu seberealizace a mají sklon ke stádovosti.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2019, 16:49
 
Reakce na Pragr: Už jsem to psal jinde. Jde jen o prachy...
ani já tu omluvu moc nechápu... vybavím si daleko horší přehmaty z NHL. Např. miniaturní stopka pro Crosbyho za bodnutí čepelí hole, což mělo být klidně za 20 zápasů, protože to byla prostě neuvěřitelná prasárna. Tam se měla NHL omlouvat, že neumí trestat zákroky. Celkově je Crosby neskutečný prase a ja doufám, že ho jednou disciplinárka natře.

odkaz

Zpátky k Eakinovi - tady jasně došlo ke krosčeku, navíc dost intenzivnímu:

odkaz

Na tý fotce je vidět, že do toho Eakin dal celou sílu svýho těla, podívejte se na brusle, jak je zapřenej. Ten krosček byl navíc s pořádným nápřahem, rozhodně to nebyl "běžnej zákrok", jak to někteří hájili. Jasně, to zranění nebylo způsobený hokejkou samotnou, nešlo třeba o přeražený žebro, nebo vyražený zuby. Ale Pavelski by bez toho faulu na led nespadl a nezranil by se, tudíž ho Eakin prostě zranil. Že se k tomu ještě připletl Stastny, kterej Pavelskiho definitivně sejmul, je taky vidět a je to jeho blbost, že se jako třetí plete do souboje.

Jinak nechápu trenéra Vegas. Po tom druhým gólu měl přijít timeout, vzal si ho až po třetím a hned vzápětí dostali čtvrtej. Celkově 4 góly za jedno oslabení, to je kolaps jak blázen...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.04.2019, 10:28
 
Stránský o situaci v Chomutově: Jen bla bla bla. Vedení nám dál dluží

Zdroj: odkaz

Je super vidět, že svaz bedlivě hlídá, jestli jsou kluby ELH finančně v pořádku... Dal bych do řádů, že v případě nezaplacení jednomu hráči za daný měsíc tým dostane výstrahu a při druhým nezaplacení přichází okamžitě o licenci. Hned by musely kluby zajišťovat rozpočty jinak.

2switch: já teda pevně doufám, že od 1.5. se tu rozjede článek za článkem o posilách a podepsaných hráčích.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4