ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 20:42
 
Zatím se dá tahle sezona opravdu hodnotit velmi pozitivně, ale pár varovných signálů tu směrem k playoff určitě je. Předně pokles kvality hry v oslabení, kdy dostáváme góly celkem pravidelně, což může v playoff rozhodovat zápasy. Tragická hra v prodloužení a slabý nájezdy, opět nic dobrýho v playoff, v ZČ jde jen o +/-1 bod, ale v PO jde o +/- 1 zápas a to je sakra rozdíl. Průvan v defenzivě a celkově nejistá hra dozadu. Opět - v ZČ jde snadno někoho přestřílet, v PO to všichni zavřou a takovej Přerov nebo Havířov budou bránit ještě 100x urputněji než teď. Hurá hokej v playoff nemá nárok.

Co nás ale může rozhodně uklidnit je to, že je ještě spousta času a klid plynoucí z pozice v tabulce na vyladění všeho, že pravidelně ukazujeme kvalitu, která je prostě v pralese jednoznačně na naší straně, ať je na ledě jakákoliv pětka a že tenhle tým opravdu chce - což nebývala samozřejmost. Další věc je, že loni připravil VP tým na playoff styl velice dobře a ačkoliv nás Havířov dost potrápil a s trochou štěstí nás mohl možná i vyřadit, bylo znát, že PO hrát umíme. Takže i letos se dá čekat připravenost.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 10:08
 
Reakce na Tveety: zbyna-ck: Nedělej závěry jakýkoliv kau...
No ale přesně o tom přece píšu Smajlík že nemá smysl vynášet kategorický soudy nad takovým případem, jako je ten Havířov.

Ohledně Nečesanýho si to právě člověk dovolit může, protože tam je to průšvih, ať už to bylo jakkoliv:

1) buď to neudělal a vysekalo ho z toho především to, že měl peníze na to, aby si mohl dovolit výbornýho advokáta po cca 8 let (tuším). Kdyby to byl někdo, kdo tuhle možnost neměl, asi by se to zvrátit nepodařilo. A mimochodem - v tom případě je pachatel někde vesele na svobodě (na to se tak trochu zapomíná).

2) Nebo to udělal a chybama se nepodařilo to dotáhnout k odsouzení a mimochodem - v tom případě je pachatel někde vesele na svobodě (na to se tak trochu zapomíná).

Tak jako tak, je to průšvih a na tenhle závěr člověk nepotřebuje číst spis a mít právní vzdělání.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 09:03
 
Reakce na DaveMotor: Jsem rád, že to někdo uznal. Děkuji...
šmarjá pochopitelně, že justice není neomylná, to tu nikdo netvrdí. Na druhou stranu ale nemá smysl žít v dojmu, že to tu je jak někde v totálním bezpráví na divokým západě. Kauza Nečesaný byl kolosální megapr**er, ze kterýho se bude celej aparát dlouho sbírat, protože tam nasekal chyby úplně každej, kdo se toho účastnil.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 08:05
 
Reakce na P.XTRM: Panu docentovi by, podle mě, nepomohl ...
Největší sranda na tom je, že je to ve skutečnosti neuvěřitelná baletka. On nehraje tvrdě. Když do něj někdo zajede, Goiš odpadne (zdravím Ondru Šulka). On se vlastně neumí ani poprat, on umí leda skočit někomu na záda jako třetí, nebo mlátit někoho, kdo leží na zemi a nemůže se bránit, nepamatuju si od něj férovku se sundanou helmou a rukavicema. Jeho pojetí "tvrdý" hry spočívá jen v tom, že seká zezadu, dává krosčeky do ledvin a jako třetí v soubojích "rozdává hity, voe".

Věděl bych o jednom řešení. Vzal bych ho na přestup, dal mu smlouvu a pak ho nechal 2 roky sedět na tribuně a po tréninku sbírat puky. Byla by to vlastně taková charitativní akce ve prospěch hokeje a na gáži by se mohly složit všechny kluby, co nechtějí riskovat, že jim takovej magor zrakví hráče.

Jo a mimochodem - hlavním důvodem, proč Vsetín po prohrané baráži s Přerovem nepodal soupeři ruce, byl právě docent...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.11.2019, 17:13
 
Reakce na játro: že by Růža po Slavii a Chomutovu dotáhn...
sešup solidní Smajlík za chvíli budou bojovat o udržení v osmičce a pak (doufejme) o to, aby nehráli playout Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2019, 21:27
 
Reakce na HEART: no v Přerově tam taky rádi dráždí a pop...
chce to dát dva rychlý góly a budou jako beránci Smajlík jo a Jiříkovi jednu rychlou od cesty...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2019, 20:31
 
Litoměřicím se připískává stabilně, svazáci potřebujou, aby ten tým vyhrával a oni mohli říkat, že to dobře vedou. Ale to nás trápit nemusí, protože i přesto jsme vyhráli a máme naprostej klid.

Btw. nenápadně, ale jistě se nahoru dere Vsetín. Z posledních 10 zápasů ztratili jen 7 bodů, ti nakonec to druhý místo udělají a budou těžkej soupeř.

Jinak teda venkovní bilance 31 bodů v 11 zápasech, to je něco neskutečnýho. Jen pro ilustraci, aby bylo vidět, co je to za počin: zisky za 26 venkovních zápasů v posledních 5 sezónách: 38-35-48(vyhraná ZČ)-32-41. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2019, 19:51
 
Reakce na HEART: tak Kváča první vychytaná 0 a jako bonu...
paráda, myslím, že se klidně může stát, že Třinec nebude muset shánět dalšího brankáře Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.11.2019, 11:27
 
Reakce na quak: Souhlas s Tveetym (ve všem) a omluva smě...
jseš moc lidumil, žádný napomenutí, rovnou 2 minuty. Ten hráč moc dobře ví, co dělá a že to na tu střídačku nestihne. Včera to Jihlava zkusila párkrát, ale jsou týmy, co to dělají neustále.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.11.2019, 09:17
 
Reakce na tveety: Mimochodem Dukle pomáhalo i to, že jsm...
Hokej sleduju pravidelně desítky let a doteď nechápu, za co se dává napomenutí při buly. Včera třeba hráči jen přijeli do kruhu a Přikryl dostal napomenutí. Jindy zase Poletín dostal napomenutí při vyhraným buly a o 3 sekundy později ho vyhrál úplně stejným způsobem. Přijde mi, že je to jak rohy při fotbalu - když se rozhodčímu chce, něco si najde. Když nechce, přehlídne i očividný porušení pravidel.

K Ujčíkovi - ona sice DK extraligy nijak nesouvisí s komisí rozhodčích ChL, ale prostě ty konexe tam jsou a nepřijde mi normální, aby trenér týmu dělal v orgánu typu DK. Vůbec nechápu, že je něco takovýho možný. A Jihlavě včera opravdu prošlo hodně faulů, to prostě musel vidět každej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2019, 10:08
 
Reakce na KohyCZ: Já se obávám, že když máš prohozené ba...
však se podívej na fotku, tam jsou zády a je vidět, že na zádech tu vlajku mají dobře Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2019, 08:44
 
Reakce na KohyCZ: Z vlasteneckého hlediska bych si předs...
nebylo to náhodou tím, že stál jednou zády a jednou čelem? Smajlík čili aspoň jednou to měl správně...

odkaz

nehledě na to, že to, co měl na sobě, nebyla vlajka, ale triko s motivem vlajky, takže bych mu i odpustil, že měl barvy naopak.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.11.2019, 18:28
 
Reakce na MaartyJay: Já myslím, že kdyby se kostra naší ...
Pochopitelně, jenže ten hráč má kvůli repre smlouvu se svazem, ve který je určitě kromě sportovních věcí ošetřeno i to, že bude svaz a jeho marketingový tahy vždycky jen chválit. Spíš čekám, co na to řeknou Nedvěd, Rosa, Koller, Čech a další top hráči minulosti. Berdych to napsal přesně. A chtěl bych vidět, jak by v tomhle někdo donutil reprezentovat třeba právě Radka Štěpánka.

Peta69: no NKÚ se většinou zoufale snaží hlavně na nic nepřijít Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.11.2019, 16:48
 
Reakce na Peta69: Fakt by mě zajímalo jakým způsobem pro...
To je jednoduchý - A je s B kámoš a potřebujou si trochu vydělat. A rozhoduje o penězích ze svazu a tak se dohodne s B, kterej vlastní reklamní agenturu, že mu pošle malou domů. O výdělek se ve výsledku pochopitelně šábnou. Protože jsou to jistý prachy, B se na zakázku úplně vykašle a věnuje se jí cca 10% času, kterej by normálně takovou zakázkou strávil. Že se ten výsledek někomu nelíbí? Na to s**e pes, protože si zaplatíme 57 PR článků o tom, jak jsou fanoušci spokojení se změnou. Na místo, kde se natáčí rozhovor s hráči, naženeme 10 jediných fanoušků v nových dresech, aby to vypadalo, jako že ho má každej.

Ta největší sranda je, že jednou to jsou dresy, jindy čepice, hrnečky a co já vím. Všechno je to ideální příležitost pro kamarádšofty. Tímhle je prorostlá celá státní sféra. Legendární reklamní propisky, za který MŠMT (na co ku*va potřebuje MŠMT reklamní předměty?) dalo 800 za kus, když reálná cena byla cca 25 korun, jsou jen kapka v moři.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.11.2019, 12:20
 
Reakce na quak: Vzpomněl jsem si na forbíny Wericha s Ho...
Smajlík jó forbíny, to je nádhera... Třeba ta o Valdštajnovi, co hrál u Chebu na housle...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.11.2019, 18:47
 
btw. skvělý článek o tom, že logo FAČR je plagiát, doporučuju:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.11.2019, 17:39
 
Reakce na -Tom-: Rosol je sice násoska první třídy, ale ...
Jo, Rosolovi rozhodně patří uznání, i na hru se dalo dobře koukat. Soutěž sice tehdy nebyla tak vyrovnaná, ale zase tu byly týmy, co jí jasně převyšovaly a hrálo se o druhý místo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.11.2019, 12:40
 
Reakce na kerschlic00: Tak co, kdy začnou posilovat ty L...
No já nevím, podle mě jsou tohle dostatečný posily:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.11.2019, 10:46
 
btw. černá sada dresů San Jose je prostě parádní Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.11.2019, 10:35
 
Reakce na Motor27: Doufám, že nám ta pauza spíše neuškod...
Tak jasně, mančaft byl rozjetej a asi by dál válcoval všechny, na druhou stranu - jen ať si hráči trochu odfrknou, na zápasy se teď budou po pauze těšit. Zásadní bude hned po pauze zvládnout Jihlavu a vrátit se zpátky na vlnu. Bude to o to větší výzva, že Dukla změnila trenéra a hráči budou chtít ukázat, že mají hrát první lajnu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...

Před 135 lety se narodil JUDr. Zdeněk Černý. Hokejový zakladatel, díky němuž se 12. 1. 1913 hrál poprvé v Českých Budějovicích...

Přestože elitní Venkrbcův útok dostal protentokrát volno, Motor otočil zápas a vyhrál i pátý vzájemný duel sezony se Vsetínem!...