MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.10.2020, 12:28
 
Reakce na Hukoth: Paav, Zdcart: No jo hoši, ale já říka...
Jakkoliv rozumím tomu, jak to myslíš, tak v tomhle případě doufám, že to dopadne dobře a policajti zajistí dostatek důkazů, státní zástupce správně vyhodnotí situaci a soudce pošle Berbra do tepláků.

Byl bych dost nerad, aby se opakovala situace s arcizm*dem Janouškem, kterej ožralej úmyslně srazil ženskou autem a chechtá se na svobodě, protože se díky zkorumpovanýmu doktorovi vyhnul výkonu trestu.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
16.10.2020, 12:21
 
Paav, Zdcart:

No jo hoši, ale já říkam zaplaťpánbůh, že podezření neznamená, že se ten případ nutně musí odsoudit, ani když maj policajti zdánlivě nabito ostrejma a když to veřejnost a média vidí jasně. Já nemam rád tyhle lidový soudy, a myslim si, že je třeba přísně si hlídat všechny prostředky, který můžou obviněný použít ve svuj prospěch.

I za cenu, že občas nějakej grázl vyklouzne. Protože upřímně, mně je u prde1e, jestli si Berbr nebo Káník pudou sednout, mně zajímá pouze to, abych měl všechny obranný mechanismy k dispozici, kdybych to nedejbože někdy potřeboval.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ano, je to pravda, ale žijeme v ČR.Kol...
Pravdu máš. Pamatuješ?
odkaz

 
 
16.10.2020, 11:49
 
Reakce na zbyna-ck: nene! *2* :))...
Ano, je to pravda, ale žijeme v ČR.Kolikrat se stalo, že Policie měla nabízí ,,ostrými´ a výsledek byl nula ,nula.A vše zamezení pod stůl.Takže bych se neradoval.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: "pěkné" čtení: https://zpravy.aktua...
Přidám k tomu ještě jeden článek, taky dobré čtení:
odkaz

A na Berbra jsem zvědav. Jak to dopadne...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
16.10.2020, 11:44
 
jinak k tý debatě o sportovcích - trochu se zapomíná, že takovej zedník, právník, architekt, nebo učitel si může klidně dát rok pauzu a nijak to neohrozí jeho další výkonnost a kariéru. Ale u profi sportovce/umělce je roční výpadek brutální problém.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
16.10.2020, 11:42
 
Reakce na zdcart: Roman Berbr zatčen a probíhají domovní...
nene! Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.10.2020, 11:42
 
"pěkné" čtení:

odkaz
 
 
16.10.2020, 11:39
 
Reakce na SamVel: Mimo téma z fotbalového prostředí: Po...
No, byl si rychlejší a to 3x. Smajlík
 
 
16.10.2020, 11:38
 
Roman Berbr zatčen a probíhají domovní prohlídky.Sice je to fotbal, ale i zde je hodně lidí, co to sleduje.
 
 
 
Mimo téma z fotbalového prostředí:
Policie dnes podle dostupných informací zatkla místopředsedu fotbalové asociace Berbra a další osoby z řad rozhodčích a také zasahuje v sídle asociace.

Došlo na ně Smajlík
 
 
 
Potřebujeme se hlavně uklidnit. Tohle není válka ani ebola, zvládneme to, říká Šebek
odkaz
 
 
16.10.2020, 11:11
 
Reakce na Haberman44: Ale jo, jen jsem reagoval na ten č...
Podívej se do ciziny na fotbalové ligy.Anglie, Německo,Španělsko,Itálie.Hraje se.Někde bez diváků, někde omezené množství.U nás, by se též hrálo, jen je zákaz.A to nepochopím.Fotbalisti jsou pravidelně testování a nemohou hrát.Samozřejmě bylo by to bez diváků, ale člověk by měl ten den radost, že se na něco těší.Ať hokej nebo fotbal.Když se nehraje, kluby přicházejí o větší peníze.
Již jsem to zde psal, Bayern Mnichov vyčíslit ztrátu od 11.3 na 100 milionů eur.Pro nás, nepředstavitelná ztráta.
Tak, ať se hraje, i když souhlasím, že u hokeje mají týmy v současné době jiné startovací podmínky.
 
 
 
Reakce na fofana: A co by podle tebe měli letos hokejist...
Ale jo, jen jsem reagoval na ten článek od Paava, že to svaz hrotí až přes mrtvoly (obrazně řečeno Smajlík ).
 
 
 
Reakce na Haberman44: Jasný,i pro mě je sport,hlavně pro...
A co by podle tebe měli letos hokejisti dělat když ne hrát soutěž? Prostě se na rok nechají zaměstnat v mekáči? Nepadá se, tak je regulérnost vcelku jedno, hlavně ať se něco děje. Hokej se hrál i za války tak není důvod ho nehrát za covidu. I třeba bez lidí.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Kolegovo žena je lékárnice. Podle ní s...
Tomhle naprosto rozumím a věřím, že to takto má spoustu lidí.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Jasný,i pro mě je sport,hlavně pro...
Rozumím tomu co říkáš. ELH si sama spočítala, že je ze 73,3% promořena odkaz a fotbal vytvořil a dodržuje ten 21 stránkový manuál. Investuje do testování, do toho si v Brně pochvalují rychlotesty: Jihokorejské přístroje odhalí koronavirus do 12 minut s přesností nad 90 procent. A zajímavá je i cena – jedna testovací sada vyjde zhruba na tři stovky.
Zdroj: odkaz

Vím, že je to bez diváků divné. Že jsme si zápas s HK představovali jinak (stejná možnost přípravy). Když koukáš na S v tv, neříkej, že na tu chvíli nezapomeneš na vše ostatní.
Jak psal quak, nejde o to to nekontrolovaně nechat projít populací.


 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
16.10.2020, 10:01
 
Reakce na Paav: Ještě doplním: Podle výsledků výzkumu do...
Kolegovo žena je lékárnice. Podle ní se momentálně z celýho sortimentu prodávaj víceméně jen dvě věci. Vitamíny všeho druhu a lexaurin. Až se tohle projeví naplno, to bude jinačí pandemie.

Třeba mojí mámě táhne na sedumdesát a hokej pro ní vždycky byl důležitej bod v programu. V hrací dny si nic jinýho neplánuje, vyfikne se do gala a vyrazí na zimák. Pro ní je to společenská a kulturní událost. Teď po hokeji zbylo prázdný místo, který se těžko vyplňuje a po psychický stránce je to prostě zátěž. Vim, že kdyby to šlo, tak by vyrazila klidně i zejtra, žádnej strach z ničeho nemá.

Jestli něčim trpí, tak tim nehorázným bludem o důchodcích jako rizikový skupině, kterej se všude šíří. Je v kondici jak málokterej padesátník, časy, kdy si ženská v šedesáti uvázala šátek a byla z ní taková ta ladovská babička, jsou dávno pryč.
 
 
 
Reakce na Haberman44: To přece nerozporuji,v mém článku ...
Ale to nebylo nic proti Tobě , jen příklad. Podle mně i ten sport bez diváků má význam. Pro hráče , i pro nás fandy. Co bych za to dal , kdybych se mohl podívat na Motor alespoň na tipáči. Takhle zbývá KHL , ale to již není ono.
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
16.10.2020, 09:52
 
Reakce na Paav: Ještě doplním: Podle výsledků výzkumu do...
I bez výzkumu bych nepředpokládal, že v dnešní době umocněné ještě počasím, bude výsledek opačný.
Ad Haberman: naprosto souhlasím. Přesto, že prognózy byly, jak vidno reálné, nebyly nijak akceptovány a soutěže byly zběsile rozehrány. Sic nerad přiznávám, pravdu měl Řezníček v prosazení nesestupovosti. To co bylo kritizováno, bylo z jeho strany asi velice systémové, to by byl teprve chaos a poškozených.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...