ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.05.2020, 12:05
 
Vidíte. Tak máte profi klubový rozhovory a já to na čas stopuju. Protože asi nemám čas ani náladu ,,válčit,, s klubem Smajlík Dám si rád týmový rozhovory z pohodlí gauče a svůj čas věnuju svým koníčkům.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
21.05.2020, 12:05
 
Reakce na Luckyboy86: Sice jsem se zapřísáhl, že už tu n...
Už jsem psal, mně technická kvalita videa špatná nepřišla, myslím, že ty krátké výpadky na zlomek vteřiny byla opravdu zapříčiněny nějakým rušením, protože jinak byl ten zvuk v pohodě. Obraz za mě ok, ani lokalita mě nijak nepohoršuje. A není imho důvod k postoji "nebudu nic komentovat", feedback je k tomu, aby pomáhal věci zlepšit. I Tomáš s kolegy se učí za pochodu a technická kvalita se posouvá nahoru.
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
21.05.2020, 11:55
 
Reakce na JC.fan: Kde tedy do budoucna rozhovory dělat? ...
V hospodě neee, to by pak video mohlo být kvalitou ještě horší Smajlík
 
 
 
Kde tedy do budoucna rozhovory dělat?
Exteriér je, jak se ukázalo, nevhodný.
V interiéru bych navrhoval veřejně přístupné místo, které je sportovním fanouškům důvěrně známo - hospoda Smajlík
A když máme za sponzora Budvar, pak už je ke konečnému výběru opět blíže. Třeba: Masné krámy, Budvarka, Gerbera ...
 
 
 
Reakce na Luckyboy86: Sice jsem se zapřísáhl, že už tu n...
Díky za slušnou reakci s vysvětlením a věřím, že příště už mouchy sezobou krkavci Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 11:45
 
To: Luckyboy86
Díky za odpověď. Držím palce Smajlík
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
21.05.2020, 11:25
 
Reakce na peki: To KOHY: Rozhovory jsou dobrý "nápad", a...
Sice jsem se zapřísáhl, že už tu nebudu nic komentovat, ale ty máš vcelku rozumný názor a připomínky, na které ti rád odpovím. Začnu zvukem. Standardně jsme točili na jeden mikrofon, ale chtěl jsem to trošku posunout a proto jsem koupil dva nové klopové mikrofony a dva porty za bratru 10 000,-. Tato sada bohužel nemá odposlech a byla má velká chyba, že jsem dal na několik doporučení a věřil jsem jim, takže jsem nejel ani záložní zvuk. Jak je slyšet ve videu, něco je ruší. Momentálně řeším výměnu za jiné-kvalitnější kusy. K vybrané lokalitě - natáčení jsem chtěl dělat původně u kašny, tam my to přišlo fajn a super. Bohužel jak víš, musel by mít jak Čenda, tak moderátorka roušku. Proto jsme se přesunuli na tuto terásku. Výběr lokality byl chyba a jde za mnou. Barevné podání je otázkou názoru, chápu že se to některým nelíbí a proto už to nikdy neudělám. Po otevření BA budeme mít již improvizované studio, bude to fajn a samozřejmě budou videa někde jinde. Myslel jsem si, že tyhle předsezonní videa budeme všichni brát jako spotřebák, kde nám půjde o to vyzpovídat co nejvíce hráčů a činovníku klubu. Také jsem se spletl a vidím, že chcete raději méně hráčů, ale kvalitnější rozhovory. Počkej si prosím tedy na další rozhovor od nás na příští týden a doufám, že vše už bude ok.
 
 
 
Reakce na peki: To KOHY: Rozhovory jsou dobrý "nápad", a...
Smajlík
 
 
 
Reakce na 28komar: K Vopelkovi jen jedna věc. Vzpomeňte ...
Každopádně čísla měl dobrý jen v mládežnických kategoriích. Evidentně se mu přechod k dospělým moc nepovedl. Za mě může jen překvapit, nic od něj nečekám. Ale to jsem říkal i o Soptíkovi... Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 10:55
 
To KOHY:
Rozhovory jsou dobrý "nápad", ale to provedení je opravdu divné. Nechci kritizovat, kdo nic nedělá nic nezkazí. Ale vymlouvat se pořád co by to stálo, mi příde jako kdyby si trenéři vymysleli že budou stát na střídačce v obleku, ale protože by to stálo hodně peněz tak ty obleky koupí jedné velikosti (největší) nebo bude na zádech kus chybět (protože když stojí na střídačce, tak to není ze strany kamer které stojí naproti vidět).
K videu:
- Vypadávání zvuku je strašné (ale to asi nemusím říkat). Nedá se domluvit nějaká spolupráce se spřáteleným rádiem? Chápu že nejsme bohatý a musíme na to jinak = musíme si pomáhat. V minulosti jsem tu někde viděl, ale nevím jestli je to pravda info o mikrofonu za 4 000 Kč. To je vše? Pokud ano koupím nebo předám 4 000 Kč (zatím jsem investoval pouze do 2 permic na sezení na celou sezónu a budu kupovat stejné ještě 2 firemní)
- Klubové natáčení (a ne jen) venku, které "zvládne každý" yotuber, by mělo mít nějakou kvalitu. V Chance lize jsem si říkal o nic nejde (ale i tam trenér trval na oblecích), jdeme výše, tak by se mělo pracovat na všech frontách. Vím že bude hlavně záležet jak to bude vypadat na ledě. Ale někdy jsou to maličkosti které nestojí hodně peněz (můj názor) ale efekt přinesou.
- začátek klipu to lešení v pozadí je nepěkný (stejně jako to místo kde se rozhovor odehrává).
- počasí nepřálo, točil bych venku pouze když jsou přijatelné podmínky (světlo), přišlo mi to barvou a ponurostí jako ta retro kriminálka "Svět pod hlavou" Smajlík
odkaz
- ty krkavci mi tam tedy vadí (je to jako v pohádce sedmero krkavců)
- oprýskané lavice, fasáda
- okapová trubka za reportérkou, na konci jí upadl ten papír takže se za ní válí na zemi

Nebylo by jednoduší/žádoucí udělat někde v hale nějaké zákoutí s důstojným pozadím, kde se bude točit za stejných podmínek? Nedá se domluvit s restaurací co je na stadionu, s výhledem na led? Nebo nějakým partnerem, který má nějaké odpovídající "repre" zákoutí ?

Píšu to jako laik (ty jako profík na to musíš mít ještě kritičtější pohled) s dobrým úmyslem, dát klubu na vědomí že tady to opravdu kulhá ( a na rozdíl od fanshopu s tím můžete něco udělat). Tedy chci tě tím podpořit aby jsi na vedení mohl říci, fanouškům se do zdá málo (co stačilo na Chance nestačí na Extra , nechte mne dělat co umím, k tomu potřebuji to a to Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
21.05.2020, 10:27
 
K Vopelkovi jen jedna věc. Vzpomeňte na Soptíka.
 
 
 
U Čendy ten dotaz na oblíbený lokál byl . Pokud to jsou Modré dveře( či jak se to jmenuje) , tak jej těžko nutit aby řekl např. Kněžínka. Leda ten dotaz nepokládat. Já myslím , že ten 5. rozhovor redaktorky bude také OK, snad to bude s Alešem. K Vopelkovi. Pokud by v něm Václav neviděl nějaký potenciál, tak by jej nebral na zkoušku.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
21.05.2020, 09:59
 
Reakce na Tveety: Taky nutno podotknout, že podle EP hra...
Mě jenom mrzí, že jsem toho Bábu nikdy neviděl v bráně. Co ten tam mohl dokázat! :-)
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.05.2020, 09:49
 
Reakce na alkac: Jo, rozhovor s AT bych si také rád přeč...
V tomhle směru jsme ubrali já i Čenda, protože to je hráč pod smlouvou. On mi to dost proškrtal. Ale to i Kondor. Jsou věci, který kluci nechtěj pouštět do světa. Vždy, když si to připravim, tak otázky s klukama probírám a když se něco nelíbí, tak to samozřejmě resprktuju a upravuju nebo dávám pryč. Každej ten rozhovor si promejšlim 14 dní a intenzivně ho řešim tsk 3 večery. S Čendou jsrm měl na komplet přípravu jeden den. Chtěl jsem udržet kvalitu a dát klukům čas na střih. Bohužel, za mě se toho vystřihalo hodně a v kontextu to vyznívá jinak. Klukům do toho ale nekecám Smajlík
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
21.05.2020, 09:37
 
"Pubertální kecy" jsou super. Hlavně se nenech odradit. Děláš to moc dobře.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.05.2020, 09:11
 
Reakce na Motor27: Tak mě tak napadlo. Co Aleš Totter? P...
Jo, rozhovor s AT bych si také rád přečetl/poslechl, ale toto přání by asi bylo spíš na Kohyho resp. klub. Moc si neumím představit, že by s ním rozhovor dělal Tom, který to staví hodně na neformálnosti, v čemž vnímám celé to kouzlo (proto mi přišlo trochu líto, že v tomto směru u Čendy maličko ubral Smajlík ).
 
 
 
Reakce na -Tom-: Popravdě mě taky trklo hned do oka, že ...
Tak mě tak napadlo. Co Aleš Totter? Přijde mi poslední dobou trochu opomíjený a myslím, že je to sympaťák a něco by nám určitě řekl. Třeba jaké to je být po boku impulzivního VP a jak přesně funguje jeho postava v klubu a atd.
Vím, že dáváš přednost hráčům co znáš, ale příjemná změna je život a další zkušenost.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.05.2020, 09:02
 
Taky nutno podotknout, že podle EP hraje i centra. Odešel Kloz, Veselý a Šimi (všichni mohou hrát centra), přišli hráči, co hrajou pouze křídlo. A to ještě nepočítám Babku, kterej toho centra, když bylo třeba, taky občas zahrál.
 
 
 
Dyť informace o zkoušce je hned první slovo v nadpisu.

Ja velky ocekavani nemam. Na svuj vek toho ma hodne za sebou...na druhou stranu toho ma na svuj vek hodne za sebou. Tim chci rict, ze toho hodne vystridal a nidke se moc neohřal. Tim chci rict, ze ho nikde moc nedrzeli. Tak uvidime jak velkej k tomu byl duvod.

Nevidim ale jedinej duvod, proc ho nezkusit. Je ve veku, kdy vykonnost muze vyletet ze sezony na sezonu a nebyl by prvni. Je to odchovanec. Jen at se ukaze.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.05.2020, 08:55
 
Reakce na quak: Jak zkrachoval? Vždyť jsi na Spartě děla...
Popravdě mě taky trklo hned do oka, že ve fanouškovským sranda rozhovoru vadili Tři Sedláci, s hráčem, kterej tu ani nehraje ... ale v ofiko rozhovoru s kapitánem Modrý dveře s Plzničkou nevadí. Třeba za to ale Dveře zaplatili.

Mě těší ta sledovanost v porovnání těch dvou rozhovorů. A to má Motor 40 tisíc follow. Takže díky, že vás to baví a sledujete ty moje pubertální kecy Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...

Dnes uplynulo 100 let od narození bývalého obránce Romana Charypara. Vyhlášený tvrďák hrál v ČB 17 sezon, přes 100 mistrovských...