ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 21:41
 
Hele, já už se v tom přestávám orientovat. Beru tedy, že sezóna je ztracená, ale kdo to teda postoupil? Vím, že před dvěma týdny byl jasným barážistou Vsetín a ani nemělo smysl proti němu hrát, takže předpokládám, že to platí nadále, protože za ty dva týdny se u něj určitě nic výkonnostně ani výsledkově nezměnilo, ale kdo je tedy ten druhej vítěz?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 18:09
 
To nebyl faul, to byla oboustranná srážka. Ale ne tedy, že by nám ztráta přesilovky nějak uškodila ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:39
 
Ta ztráta vedení mi dnes nějaké vrásky nedělá, protože jsme k němu přišli jako slepí k houslím a je tak též jen příhodné, že jsme také jako o slepí o housle o ten náskok přišli. Jinak je tam oproti Kladnu obrovské manko v nasazení a agresivitě, což je neomluvitelné a vzadu se dopouštíme spousty chyb, což je omluvitelné u lajny mladých, ale méně už čtyřicetiletého kapitána a jeho stejně starého asistenta.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:28
 
Jako to vyrovnání je naprosto zasloužené, ale co tam při něm prováděli Vydarený s Kváčou opravdu netuším ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:17
 
No sice vedeme, ale ty pocity mám dnes spíše smíšené. Kladno vypadá, že chce tu výhru mnohem víc.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:06
 
Paradoxně, tohle je Kutlákův snad nejhorší zápas v téhle sezóně, přičemž ta přesilovka byla z 99 % chyby jeho šíleného pokusu o pinching a přitom už dva kanadské body. Čert aby se v tom vyznal.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 16:43
 
No první třetina zatím dopadla výsledkově nad očekávání a pro Kladno hodně krutý průběh. Nástup do zápasu nebyl špatnej, ale asi i proto, že předpokládaný úvodní nápor soupeř nepřišel, jsme se nechali ukolébat a když pak najednou Kladno zařadilo vyšší level, tak jsme nevěděli, kde nám hlava stojí.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.02.2019, 11:17
 
A ještě navážu u Quaka na toho Dunna. Osobně to beru tak, že jelikož jeho výkony na ledě měly k ideálu daleko, musel Vencu přesvědčit na trénincích a v tom případě od něj prostě očekávám po návratu výrazně zlepšení ať už z hlediska adaptace na systém nebo třeba bruslení. Venca před sezónou řekl, že tu ti cizinci musí nad místními vyčnívat a v tomhle směru ho beru za slovo, takže se v případě Vincenta rozhodně nespokojím s přínosem na úrovni bitkaře do čtvrté lajny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.01.2019, 20:00
 
Chudák Kutli, po návratu z marodky je fantastický, jen dnes spoluhráčům geniálně připravil asi pět loženek, ale ti naši dřeváci mu snad ty asistence nepřejí.

Jinak dnes pro mne velmi příjemné překvapení. Byl jsem plně připraven na další nervák do posledních sekund, ale pak si Doležal řekl, že deset promrhaných tutovek mu dnes bude stačit a s jistou mírou sebezapření se rozhodl, že ten puk tedy do sítě doklepne. Celý zápas pak korunoval Jandus svou naprosto neuvěřitelnou a našim útočníkům neznámou technikou jménem "střela nahoru". Tři body doma, Kadaň už v téhle sezóně neuvidíme, takže u mne 100% spokojenost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.01.2019, 19:10
 
Reakce na MpetrM: V baráži nebude Kadaň....
No právě, díky bohu za to. Proti Extraligistům jsem relativně optimistický, ale kdyby tam nedejbože byla třeba Poruba, tak jsme v háji ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.01.2019, 20:50
 
Reakce na MrPesi: Bruslení v pohodě hlavně má dobré kryt...
No jestli je bruslařsky dobrej, tak bych jej určitě v áčku rád párkrát viděl, protože s jeho fyzickými předpoklady by se nejspíš našemu hernímu stylu přizpůsoboval výrazně snadněji, než většina ostatních juniorů. V tomhle směru si ale nejsem úplně jist, jestli by oproti nim nemusel odehrát těch 15 zápasů k tomu, aby byl případně k dispozici v baráži, neb do naší juniorky přišel teprve před pár týdny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 21:44
 
Reakce na ajejej: Janduse jsem celkem pochopil, pokud my...
Já bych to pochopil, kdyby ta Jandusova pěst přilétla poté, co prostějovský hráč Janduse prostě jenom vytlačil z brankoviště, ale to se nestalo, ten hráč Janduse odtlačil z brankoviště až do rohu hřiště a mrsknul s ním o mantinel, po odpískání a naprosto mimo hru, takže když už mělo přijít vyloučení, tak dle mého zcela jednoznačně na obě strany.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 21:37
 
Tak jsem to raději zkouknul ještě jednou a při závěrečně oslavě jsem skutečně nikde Doktora neviděl. To je vážně smůla, celou sezónu jsme hráli v podstatě bez problémů a najednou v posledních čtyřech zápasech už pátý hráč, který byl v průběhu zápasu stažen ze zdravotních důvodů. Snad to nebude nic vážného ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:54
 
Na jednu stranu by se ten dnešek dal brát tak, že jsme tam jeden bod ztratili, nicméně osobně bych to raději nahlížel tak, že jsme dnes opět získali cennou lekci z toho, že prostě nemáme ustoupit z našeho stylu hry. V případě Vsetína se to ještě dalo vymluvit tím, že valaši se ve třetí třetině nahecovali a na náš tým s kombinovanou sestavou vlítli, nicméně dnes prostě bylo očividné, že jsme se ve třetí třetině vedení lekli a viditelně jsme ubrali nohu z plynu, čímž jsme prostějovským bohémům přenechali iniciativu a ti jí s vděkem využili. Je jedno, jak moc velká haluz to byla a že z defenzivního hlediska to do inkasované branky bylo relativně dobré, prostě když necháme soupeře jednu třetinu hrát na jednu bránu, tak si koledujeme.
Samozřejmě jiná věc by byla, kdybychom v prvních dvou třetinách proměnili těch asi pět tutovek, ale to už by se člověk prostě opakoval. Především je třeba doufat v to, že se postupně začnou zapojovat marodi a taky v to, že se nám dnes marodka nerozšířila, neb jestli se nepletu, tak Kuba Doktor se na led po tom obětavém zákroku ve třetí třetině již nepodíval.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:18
 
Tomu týmu snad regulérně prospívá více, když jde do třetí třetiny s jednogólovým mankem, než když jde s jednogólovým vedením. Když dotahujeme, jsme schopní hrát svůj hokej, ale ve chvíli kdy prohráváme, tak jako by každý hráč měl v hlavě, aby především nic nepodělal, což ale v konečném důsledku vede k větší pasivitě a zataženosti a hře pak udává tempo soupeř.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:14
 
No to si teď Žiga dělá pr*el ne?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:04
 
Za tu třetí třetinu jsme si bohužel ten obrat zasloužili. Ono defenzivně to bylo odehráno skvěle, ale absolutně jsme rezignovali na ofenzivu a čekali že to nějak doklepeme. No a ono ne.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:01
 
Ten gól byl haluz a chyba Kváči, nicméně je nutno říct, že jsme si už delší dobu koledovali.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 19:48
 
Pokus o teč je sekání jo?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 19:33
 
Reakce na MrPesi: Jinak na Havířov bych nechtěl narazit ...
Oni hlavně hrají i dost podobný styl hry jako my, přičemž ten tým je na něj výborně typologicky poskládanej. Pro mne jsou jasným černým koněm soutěže.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes začíná druhá polovina základní části. Dokážeme porazit @hstrebic i podruhé v sezoně? Zápas startuje v 17:30. #TREvCEB...

Nová ročenka je v prodeji!Jako obvykle se můžete těšit na karty jednotlivých hráčů, detailní statistické přehledy, bilance...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Pavel Zubíček. V Českých Budějovicích hrál 1 sezonu, celkem 40 zápasů, bez gólového...

Motor dnes vynuloval @lhkjestrabiprostejov a uzavřel první čtvrtinu @chanceligacz vítězstvím 5:0! ?? #hcmotor #vitezstvi #tribody...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
ČEZ Motor Č. Budějovice