MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Fotbal? Nebo hokej? My máme zítra ta...
Dneska měl hokejbal v Suchdole, zejtra má fotbal až někde na Dukle. CK Kohy se rozjíždí, a to je zatím jen to první dítě Smajlík
 
 
 
Reakce na full: :)) :)) raději jdi spát... tohle je fa...
Ježiš to miluju tenhle blahosklonnej tón a množný číslo, jako bys reprezentoval zástupy tisíců lidí Smajlík
 
 
 
Reakce na full: No jo no, když ty děláš rovnítko mezi zr...
Jakože kojenecký ústav není ústav? Smajlík No, já o tom psal teda od začátku, myslím, že to z toho prvního příspěvku šlo docela jasně pochopit. Ale jak jsem psal, tohle fakt není to podstatné...

Jdu spát, ráno musím být s prckem na turnaji, to je důležitější než volby a jejich důsledky Smajlík
 
 
 
Reakce na full: Samozřejmě, ty opakovaně tvrdíš, že jsi ...
Jasně, u nás prostě nejde ústavy marginalizovat. Sice to zvládli snad i na Slovensku, ale tady je to tak strašně specifické, že to prostě nejde. Držme status quo co nejdéle, držme se dražších a horších řešení seč nám síly stačí. Úplně slyším Humphreyho... Smajlík

Nicméně to jsme se od Hyťhové, dOrtelfotek, hlásání nesnášenlivosti a podobných radostí dostali do dost specifické oblasti. Podstatné je, že to mladému klaunovi lidi nežerou, i když oblepil celou zem reklamním balastem. Jsem za to velmi rád.
 
 
 
Reakce na full: Soudíš dle své zkušenosti... já soudím d...
Nepsal jsem nikde, že je v ústavech vše špatné, ti lidi tam se určitě snaží a dělají maximum. A nesoudím rozhodně jen podle svého příkladu. Ale asi není náhoda, že všude v civilizovaném světě je ústavní výchova dávno pasé nebo totálně marginální. Fascinuje mě ale člověk, který ji naopak považuje za základní a chce rušit něco, co je prokazatelně levnější a účinnější.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Psal jsem fungující rodina. Proč mě ...
To asi nebude žádná ze tří rodin mladšího Klauna, že? Smajlík Nemá cenu se v tom šťourat, jsem rád, že tohle uskupení je úplně v háji a ty miliony za oblepený kraj skončily v koši.
 
 
 
Reakce na játro: opět nepochopení psaného písma ... Tud...
Jo, Paroubek taky kdysi vyhrál volby a kde je dneska Smajlík
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Viditelně kopeš za pěstouny. Ne každ...
Pěstoun na přechodnou dobu je něco úplně jiného, je to člověk, který se stará o dítě maximálně rok, než se mu najde stálá rodina. Tohle chce ten šílenec zrušit a narvat je zase do ústavů. A argumentem je, že to ti pěstouni dělají za peníze (protože v ústavech to asi dělají zdarma...) Smajlík Já jsem fakt šťastněj, že muj synek měl fantastické pěstouny a že narozdíl od mého synovce nepoznal, co je to ústav, kde na tebe při veškeré snaze prostě nemají zaměstnanci čas a nenaučí tě ani polykat tuhou stravu, když jsi mimino.

Navíc ty tvoje argumenty jsou i tak úplně mimózní, protože k největšímu počtu sexuálních zneužívání dochází.... tramtadadaá... v rodinách.
 
 
 
Reakce na játro: a zvracení nenávisti dál pokračuje a li...
Tak ať sami kandidují...
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Je jedno čí jsi volič, ale na tvé pa...
Nabírá nácky jako je Hyťhová. Poslankyně se fotí s Ortelem, když ukazujou na fotce symbol KKK. Klaun mladší chce třeba zrušit pěstouny na přechodnou dobu a zachovat ústavy atd. atd. Jen tohle se mě dotýká tak osobně, že Trikoloru nemůžu považovat za nic slušného. A to se ještě hodně držím.
 
 
 
Reakce na Hukoth: No, těch prapodivnejch rozhodnutí v ne...
Já si teda pamatuju, jak jsme postoupili na Euro po "faulu" na Rezka Smajlík
 
 
 
Reakce na Hukoth: "Profesionální sport by měl probíhat b...
Naštěstí amatérsky sport má být omezen jen ten neorganizovaný. Ale jinak je to peklo...
 
 
 
Reakce na ro16ck: Máme co jsme si vykoledovali. Roušky n...
Proč by se nemohlo točit pivo? Kde nejsou sektory odděleny? SW může určovat, pokud je omezených lidí pár stovek, posílat SMS 3000 by byl neskutečný bordel, proto sektory pro snazší orientaci. Náhradní zápasy nebylo s kým domluvit, Třinec v pátek hrát nechtěl a svaz mu to nenařídil, nedělní zápas byl jistý až v pátek a opět nebylo s kým ho domluvit. Navíc nám po dvou karanténách pauza na trénink rozhodně přišla vhod. Co tam máš dál?
 
 
 
Reakce na switch: A co měla vláda tedy konkrétně udělat ...
Napadá mě třeba, že mohla srozumitelně komunikovat - když bude to, přijde to, dokud platí tohle, můžete se spolehnout na tohle. Vyhlásit od 1. 9. tři různý opatření pro jednu věc, z nichž dvě vůbec nevejdou v platnost a třetí řeknou den předtím, to je něco šílenýho!!! Ale chápu, že u slovenskýho eštébáka, který jen jede PR, to jde těžko.
 
 
 
Reakce na Paav: Jsem myslel, že v léčebně nemají klienti...
Ale tak máčknout dvakrát smazat neni zas tak těžká práce Smajlík
 
 
 
Reakce na zmetek: Ze zdravotních důvodů výdej permanente...
Kdepak, v tomhle má prsty něco jiného.
 
 
 
Reakce na frogg: Kohy, ale oni sděli na místech stálých ...
Jak mohli sedět na místě, kam neměli permici, to nechápu. Od toho jsou tam pořadatelé, aby případně zjednali nápravu. Vím, že si jejich permice vyfotili. Koukneme se, čí byly. Ale jsou přenosné, je na majiteli, co s ní udělá. My nemáme žádné právo mu ji na základě tohoto odebrat. V Anglii přenosné nejsou.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Hradečtí fandové v BA na permice m...
Uvědom si, že permanentky ze smluv mají i různé podniky či sponzoři, a to i ti obecně extraligoví, kteří nemají s klubem nic společného.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Kohy někomu v Ptejte se psal, že diva...
Ale nesmí na něm být reklama na Budvar. Tam nastala chyba v komunikaci. Příště budou kelímky bez reklamy.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Můžu si zítra na sekretariátu vyzved...
Ano. Ale ne úplně těsně.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...