MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
 
No, Proky asi 80 bodů neudělá, na ledě taky myslím bude mít jiné úkoly. Jsem na něj zvědavý kam se zařadí. Aby nakonec nehrál zase jenom 4. lajnu s deseti minutama za zápas.
 
 
 
Myslíš tlačenku v trojobale?? To by mě v životě nenapadlo zkoušet Smajlík
 
 
 
Zase politika Smajlík
Tak co? Smažíte syrečky?
 
 
 
Jaké zdravotní trable? Alespoň o tom bych si rád přečetl Smajlík Ty výčty polámaných kostí, natrhaných vazů dělá vždycky z hráčů v mých očích naprosté terminátory, tak bych prosil o nějaký článek Smajlík
 
 
 
Je pravda, že ke Strmeňovi nějaká jednička by byla třeba. Nemám proti němu nic, vlastně jenom že se mi nelíbí jeho styl. Co ho trefí, to spadne před něj, málokdy to vyrazí někam do stran odkud ty dorážky tolik nehrozí. Je jasné, že se svou postavou nebude nejobratnější, ale to bych nepotřeboval, stačilo by mi opravdu jen kdyby to všechno nepadalo před něj.
Naši obránci to před bránou čistit pořád neumí.
Ale jednou zde zmíněného Kantora tou jedničkou opravdu nemyslím.
 
 
 
Úplně nevím jak chápat try-out u Dančišina. Snad tak, že bude muset bojovat o místo s posilama a pak se teprve uvidí jestli se prosadí? Nepíšu, že tu má nebo nemá hrát, jenom si myslím, že trenér ví co od něj čekat. Čekal bych tedy také další try-out u Šimiho Smajlík
 
 
 
Reakce na switch: tak když tady dá Jágr 4 goly … tak to ...
Tak "jen" deset Smajlík
 
 
 
Reakce na switch: tak když tady dá Jágr 4 goly … tak to ...
Jágrofil? Proč se chceš bavit o jednom zápase? V jiných jsme byli produktivní?
Dobře, budeme se bavit o zápase, kdy dal Jágr 4 góly. Ten zápas dost nevyšel Strmeňovi. Každý puk co ho trefil vypadl před něj, šourák co před něj doskákal si málem hodil do brány sám. V tom zápase dokonce 2x!

Jágr. První Jágrovo gól krásná střela do protipohybu, byla vidět zkušenost. Při druhém plácnul do puku, žádný umístění, vyloženě to padlo náhodou. Třetí byla pěkná teč, najel si do správného místa ve správný okamžik a tečoval přesně (kolik takových tečí netrefil nebo nedal?). Čtvrtý byla střela z úhlu, to si Honzík za rámeček nedá. Když to shrnu, jeden gol parádní střela kde uplatnil svou chytrost, další dva byly víceméně náhoda, poslední byl brankáře. Popisuji z toho jak si to pamatuju, možná se pletu.
Náhodou nejlepším střelcem nebyl, ani jsem to nepsal. Dal jedenáct gólů. Z toho ŠEST! nám. Ale on sám s Plekancem nás neporazil. Byl tam tým dalších borců co nám šanci nedal. Možná to vidíme stejně jenom v psaném projevu si nerozumíme.

 
 
 
Reakce na Scipioo: Ona ale ta kladenská produktivita s J...
Máš pravdu, oni dva byli produktivní. Ale my ne. Nikdo. Ale nenapsal jsem to úplně jasně, uznávám.
 
 
 
Já bych poprosil všechny hodnotící co se hodně špatným výsledkem baráže utěšují tím, že jsme měli zraněné (jako každý rok), nemocné (jako každý rok), aby maličko přibrzdili. Tohle není úplně rovný argument. Extraligisti měli určitě hráče čas pošetřit, ale Kladno určitě ne. Kladno nás výsledkově přejelo a nebylo to Jardou a Plekym, ale produktivitou. Nemůžeme se pořád vymlouvat na nemoci, zranění.
Letos na postup nebylo, baráž nás nezastihla v pohodě. No co už, prohrát není žádná hanba. Výsledek působí trapně, ale hra odpovídala té v celé sezoně.
Trenéři vzali za svůj jeden způsob hry ze kterého nechtěli ustoupit, i když to nevycházelo. Extraligisti klidně vyhazují puky x krát za sebou, my je musíme rozehrávat po prkně na obsazené hráče. Kolik gólů z toho padlo v baráži a celé sezoně? Přechod modré stále stejným způsobem celou sezonu. Propady obránců, přesilovky. Těch důvodů, proč jsme prohrávali je víc a zodpovědnost za ně mají i na trenéři. Příští rok to musí být lepší. Nemyslím si, že je to nezkušeností trenéra. Přeci jen hokeje viděl hodně, hrál hodně a není na lavičce sám. Jenom to třeba prostě nestihl trenérský tým do těch hráčů dostat všechno najednou. Proto věřím, že pokud se nerozpustí celý tým, tak to musí být i na ledě lepší než bylo letos.
Těším se na příchody a zároveň doufám, že víc než 50% týmu neodejde
Smajlík
 
 
 
Já nikomu do peněženky nevidím - nevím kdo má už dost, ale chápu, že pro takové hráče je to soutěž pod jejich úroveň. Pokud se vrátí z ciziny, nejdřív chtějí okusit to nejlepší co se tu hraje a teprve když to nepůjde to horší. Je to pochopitelné a o to víc by si tu lidi měli vážit přístupu Kutláka, F. Nováka, Nedorosta, předtím Kotalíka, kteří měli nabídky z lepší soutěže a šli se k nám zakopat.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: no matematika s tebou tak úplně neso...
007 ale není špatný číslo, taky dokáže nemožné Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Škoda jen, že tu viditelnost sponzorů...
Taky úplně nechápu na co narážíš. Pokud někdo zveřejní oficiální přenos někde jinde, tak i tam někde jinde jsou vidět stejné reklamy jako na oficiálním mediu. Pokud je to oficiální médium placené, tak tu reklamu sponzora pak uvidí naopak víc lidí = větší spokojenost sponzora. Horší to má majitel práv, ale o tom nepíšeš.
Klidně tu na sebe nadávejte, ale té politiky tu bylo letos opravdu až dost, prosím abyste se od toho a narážek na to oprostili úplně.
 
 
 
Projel jsem dnešní noviny a koukám :-) Tak ho Jágr nakonec krosčekoval jenom lehce. Souhlasím, že to nebyla extra prasárna, faul rozhodně jo.
odkaz
 
 
 
„Pardubice mají ohromný lauf. Koukal jsem na jejich zápas s Českými Budějovicemi, ve kterém si to dávaly až do prázdné brány. Odrážejí se k nim puky, týmu se daří. My se je pokusíme zaskočit,“ řekl na stránkách kladenského klubu trenér David Čermák

Fakt se koukal na náš zápas s Pardubicema?
 
 
 
My za současného stavu nepostupujeme, Chomutov padá => Chomutov je na tom hůř Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Přijď to prosím vysvětlit majiteli hal...
Termín rozptylová zóna mi tedy vždycky když ho vidím připomíná Otylku. Nic moc, to není místo kde bych se chtěl zdržovat. Když jsem to viděl u zimáku, tak jsem se divil kdo si tohle na měste vymyslel. Možná běžný termín, ale já to viděl u zimáku poprvé.
 
 
 
Nejsem příznivcem toho opakovaného vtipu se zatracováním hráčů, ale od té doby co se tu někdo proti tomu ohradil jsme nevyhráli.
Nechcete to někdo decentně zkusit? Koby? Smajlík
P.S. Taky nejsem pověrčivej, ale na každém šprochu pravdy trochu Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tuhlze nehoráznost opakujou i na ČT ...
No a představa byla taková, že ve Zprávách řeknou: "Chtěli bychom uvést na pravou míru výroky jiných médií...."? Na takový požadavek bych napsal něco podobného co Ti napsal Záruba.
Pokud by ale šlo o uvádění pravdy ve vlastním pořadu, tam bych na to dbal. Taky od redaktorů ČT jsem nic o odprodeji neslyšel, asi jsem měl na rozdíl od Tebe kliku. Spíš o odchodu majitelů z klubu a jiné nepřesnosti.
Nechci se nikoho zastávat, ale koukni na to s odstupem. Koho třeba z Tachova zajímá co a proč se tady stalo s hokejem? Vezme fakt, že majitel přešel jinam s licencí a dál se tím nezabývá.
Spíš mi vadí, že to nikdy nebylo nosné téma žádné reportáže. Ale teď už to není aktuální téma.
 
 
 
Já vám nevím, tohle je boj s větrnými mlýny. Osobně jsem už na ty chyby v tisku nebo na netu skoro rezignoval. Jen občas nad tím zdvihnu obočí, málokdy si už řeknu že to psal nějaký vůl. Rezignace a alespoň z toho nemám stresy.
On celý jazyk spěje k zjednodušení, čím víc chyb se takto bude objevovat, nakonec se to všechno zobecní a zpravidluje. Dřív by taky nenapsali muzeum, tak proč by zítra nemohli lidi psát že holki chtěli (ve smutnějších případech nechtěli).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice