MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
„Napsali, že i kdybych si na hlavu vylil kýbl vody, moje autorita neklesne,“ líčí v rozhovoru pro deník Sport.

Více na odkaz
Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Jakto, že neni nejvyšší? Eda je spíš j...
Tak jasně GM to řídí a zodpovídá za to.
 
 
 
Reakce na Motorák.007: Poborský pro Dynamo dělal dost. Z...
Neznám, ale vzhledem k tomu, že má jen dva showroomy jeden v Praze a jeden v Ostravě, tak mi to proti tužkám připadá jako slabej odvar, byť tahá auta přímo od dealerů z Německa.
 
 
 
Reakce na macháček: Já tedy Bedýnkovi firmy neznám a ani...
Jakto, že neni nejvyšší? Eda je spíš jen čestná funkce pokud vím a pak už je Bedna, který klub řídí. Za mě ideální. Dynamu od mládí fandím, ale jejich majitelé jsou pro mě takovej místní Mountfield a Bříza by byl úplně totéž v bledě modrém.
 
 
 
Reakce na Siky: O vedení Motoru toho moc nevíš, zato o D...
Když ono ho Dynamo nemá Smajlík . Když máš fotbal jako sport č. 1 několik desetiletí, tak snadno víš více z tihoto prostředí.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
01.06.2020, 12:51
 
Reakce na macháček: Já tedy Bedýnkovi firmy neznám a ani...
O vedení Motoru toho moc nevíš, zato o Dynamu víš vše. Nespletl jsi si náhodou DF? ;-)
 
 
 
Reakce na fofana: A nebyl spíš vyhozenej?...
To pochybuji vždyť byl menšinový vlastník. Někde k tomu řekl, že by nemohl plnohodnotně řídit klub z Prahy, tak nevím. Nakonec má místečko na FAČR.
 
 
 
Reakce na fofana: Právěže máme ve vedení Bednaříka, kter...
Já tedy Bedýnkovi firmy neznám a ani jsem je nelustroval, ale to je jen jeden a není tím nejvyšším. Mně utkvěl v paměti jen na ledě a pak jako manažer v novém M. Máme tam ale i další co šli z ledu rovnou do kanclu. S tím Sivokem máš pravdu, bude ve Spartě.
 
 
 
Reakce na macháček: To udělal to nepopírám, ale pak z to...
A nebyl spíš vyhozenej?
 
 
 
Reakce na Motorák.007: Poborský pro Dynamo dělal dost. Z...
To udělal to nepopírám, ale pak z toho ladně vycouval a přitom tomu mohl a dle mne měl šéfovat, když už ne být majitelem.
 
 
 
Reakce na macháček: Jo a to řekneš o hokejistech ve vede...
Právěže máme ve vedení Bednaříka, kterej snad mezitím vybudoval nějaké úspěšné firmy, ne? Kdyby zrovna slezl z ledu jako třeba Kotel, těžko by to tady uměl řídit. A to Kotel určitě taky v cizině viděl, jak se to dělá. Jenže ona je jedna věc vidět to jako hrářč zvenku a jiná jako funkcionář zevnitř.

Poborský už tu pokud vím byl a klub se ho nějak zbavil. Sivok zatím ještě nic nepředvedl a jak jsem četl jeho vyjádření a jak ho znám z několika rozhovorů osobních tak ani nevěřím, že by něco předvedl. Líbivé řeči by mu šli, čekám ho po tomhletom PR v létě ve Spartě, kde podobných řečníků mají asi pořád ještě málo Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Jo a to řekneš o hokejistech ve vede...
Poborský pro Dynamo dělal dost. Za něj jsme skončili myslím na 6. místě. Mimochodem toho Kováře někdo z vás zná? Nejsem znalec autobazarů, tudíž ani ten jeho mi nic neříká. Jak tu ale někdo psal, že je z Prahy, tak myslím, že je z Třeboně.
 
 
 
Reakce na fofana: Aby měl po kariéře teplý místo? Ten čl...
Jo a to řekneš o hokejistech ve vedení M také, že celej život třískali do puku a jeden ho chytal a teď by chtěli něco řídit? Nebuď směšnej. Kde jsou domácí pomocníci fotbalu Poborský, Povišer, Vácha, Němec a Latka? Stejně jako Turek a spol. by měli pomoci. Sivok byl jedinej kterej chtěl.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
01.06.2020, 12:19
 
Reakce na zdcart: Nevím, jak je vybavena akademie, ale p...
Sorry ako, ale ty to popisuješ, jako kdyby to bylo "před Sivokem" a "po jeho příchodu". Ale to je přeci blbost, Vozábal to tady dává dohromady už pár let. Tady se rázem ze Sivoka dělá spasitel a na ostatní, co tam makaj se najednou zapomíná. A to jen proto, že měli hezkou prezentaci pro fanoušky.
Mimochodem, pamatuju si jednu nejmenovanou firmu, co přišla se svými miliony spasit jeden nejmenovaný hokejový klub. A jak to dopadlo víme ...
 
 
 
Reakce na fofana: To si jako myslíš, že by s Břízou a Si...
Nejde o to kdo je zrovna u kormidla resp. je to o šikovnosti toho či onoho jak umí státní správě ten projekt prodat.
 
 
01.06.2020, 12:05
 
Sivoka mělo být.
 
 
01.06.2020, 12:05
 
Reakce na fofana: Vždyť v tom článku to Bříza na konci ř...
Nevím, jak je vybavena akademie, ale po návratu Divoká a Drobného, byli v šoku, že prvoligové mužstvo nemá svoji posilovnu.To o něčem svědčí.
 
 
01.06.2020, 12:03
 
Reakce na fofana: Vždyť v tom článku to Bříza na konci ř...
To máš pravdu, že akademie zde již funguje, ale asi ne podle představ Sivoka.Vždy je, co zlepšit.Ať odborníky na trénink, na výživu, vybavení atd.
Můj názor je, že plno lidí z Dynama i akademie se leklo, že by mohli přijít o práci a začali tlaky na akcionáře, že těm dvoum ne.Můj dojem.Protože Sivok fotbalu a jeho zázemí rozumí a nenechá se oblbnout.
Docela mě to mrzí, že to nemohli koupit.Dynamo mohlo být finančně zajištěno.
 
 
 
Tome, nebude zase nějaký rozhovor? Bylo by to super
 
 
 
Reakce na fofana: A spolumajitel kterej do toho měl nalí...
Nestalo se. Je to pryč.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

?? Nová sezona je tady a s ní i ''Naše Tipovačka'' od partnera @skodacz. Zapojte se na webu soutez-skoda.cz do bitvy o skvělé...

Asistent kapitána Martin Novák pevně věří, že Motor se brzy dočká prvních bodů. ''Jsme tu lepší hokejisti, než jak se zatím...

Dneska už byly první body hodně blízko! Do poslední třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, ovšem v té třetí se třikrát ze vstřelené...

Do druhého kola na ledě Mladé Boleslavi nastoupíme v této sestavě! ??