ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 21:39
 
Dronte: A řeknu ti to asi takhle - 3 měsíce v prd*li jako je Chomutov, je opravdu za trest! Vydržet to tam a nedostat za to zaplaceno ... no ... nedivim se že je nasranej! Smajlík Neznám nikoho, komu by se tam líbilo. Ty peníze byly, jsou a budou jediný věc, která tam přitáhne hrát někoho hokej.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 21:35
 
Reakce na dronte: Asi jsem nezvolil dobrý příklad, ale j...
Tak mco fandíš svému týmu, že ani neumíš několikrát za sebou napsat jméno trenéra, co vás půl roku vedl.

A jak můžeš vědět, jakou má Valach životní situaci? Znám hráče, který mají ,,nějakej,, životní standart a když najednou začnou brát pod 100 tisíc, tak jsem v háji a berou finančního poradce. To je realita. Takže plácat tu o tom koho co zruinuje nebo ne je úplně mimo mísu! Co když peníze investoval a už nic nemá? Má kvůli tomu, že mu Chomutov dluží prodávat například pozemky a koukat se jak se daří Pichému u bejvalýho zaměstnavatele, kterej mu dluží? Tohle si taky přestřelil, jako hodně věcí, kterejma se tu hájíš.
 
 
 
Reakce na kafka: I kdyby Vás stál Piché do konce roku do...
Tak ještě poslední blábol kafko, i přes jisté sympatie k tobě začínám chápat proč tě vyhazují z fór na která přispíváš. Když ti to tedy říkám já, měl by ses nad sebou trochu zamyslet, Pyrrho.
 
 
 
Reakce na quak: Uff! Tak to vezmeme popořadě, ok? "To j...
Asi jsem nezvolil dobrý příklad, ale je jasné oč mi šlo. Vadí mi, že se kdekdo otírá o Chomutov přestože hlavní viník je z Prahy, Veverka. Buď tak hodný a v ničem mě ani náznakem nesrovnávej s komunistami. Nevím jak jsi na tom byl ty, ale já jsem je nikdy nevolil, dokonce jsem ani nevstoupil do volební místnosti a nebál jsem se občas si otevřít hubu. Nesměl jsem díky tomu do zahraničí a nějaký kapitán Navara z úseku boje proti vnitřnímu nepříteli, myslím že byl dokonce z CB (bydlel jsem v JH) mi na výslechu vyhrožoval, že přijdu o práci. Moc jsem se nebál, mohl jsem za totáče pracovat jen v dělnických profesích.

K poznámce o platu Valacha, neobhajuji to, že se dluhy neplatí. Samozřejmě jsem nechtěl psát kolik v cv bral, chtěl jsem jen naznačit, že ten dluh zrovna jeho nemohl zruinovat. Jeho histerie poté, jak se klub k němu zachoval v neštěstí, mi připadá nemístná. Poslední poznámka k Hudáčkovi a Štrbovi. Nebudu to tu rozebírat, jasné, že Štrba nechce vypadat špatně, možná se spíš svezl s Hudáčkem. Vyhazovu se nijak nebránili, vyber si tu horší verzi. Štochl hrál a ano, byl slabý, po odchodu těch dvou už nehraje. Přeber si to jak chceš. Zato se vrátil Havel, kterého Hudáček posílal do Bíliny, přestože patřil k nejlepším obráncům. Já už na tato témata nebudu diskutovat, těším se na zápasy.
 
 
03.12.2019, 21:19
 
Reakce na alkac: WTF?? :| Jako kdyby se hrála ještě bar...
Holt kolem sebe začínají kopat a vidí bubáky i tam, kde žádný nejsou. K tomu dnes Litvajz zabodoval způsobem, kterým by si mohli dost napravit psychiku. To v Pardubicích na radnici na klidu nepřidá.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 20:51
 
Reakce na alkac: WTF?? :| Jako kdyby se hrála ještě bar...
Na druhou tsranu, nám se taky nelíbilo, když Kolda trénoval Brod a měl zájmy tady v mládeži. Je jasný, že někdy problémy hledaj musí. Jen doufejme, že Bělma bude členem rady i nadále. Neni to totiž úplně taková samozřejmost a tohle by to mohlo posunout zas o kus dál.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 20:40
 
Reakce na P.XTRM: Tak ten je hezky "fatálně" mimo. Nám j...
WTF?? Smajlík Jako kdyby se hrála ještě baráž, nebo kdyby oba kluby hrály stejnou soutěž, tak bych to snad ještě chápal, ale na tuto logiku jsem fakt krátkej. Úplně stejně fatálním střetem zájmů je teda asi i hostování Kloučka u nás, nebo měsíční hostování Kloze...
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Tak ten je hezky "fatálně" mimo. Nám j...
Ty už neví kudy kam...
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
03.12.2019, 20:24
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Jednou to stačilo, pardon... Smajlík
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
03.12.2019, 20:23
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
I kdyby Vás stál Piché do konce roku dohromady jen pár desítek tisíc ( tomu ale nemůžeš věřit ani Ty ), bylo by férovější tuty koruny dát na dluhy. Jelikož prales je uzavřenej a sestup nikomu nehrozí, nic Vás nenutilo ho brát a umožnit mu bavit se hokejem... Smajlík

Dobrej hospodář by na led pustil juniory. Ušetřil by koruny, který nemá a ještě by se některý z nich mohl chytit a stát se v budoucnu oporou...

Ty Tvoje bláboly o tom, kolik Valach bral a že mu dlužíte jen tři výplaty, nemůžeš myslet vážně. Škoda, že když už si tak dobře informovanej, nenapíšeš tu, jak dlouho nejen Valachovi dlužíte... Smajlík

Škodovka má vyjímku z licence? Smajlík Větší blbost sem letos nečet a to čtu denně a nikoliv jen pár minut.
 
 
03.12.2019, 20:15
 
Reakce na kerschlic00: Tak to je dobrý, v Pardubicích už...
Tak ten je hezky "fatálně" mimo. Nám je přece jedno, kdo spadne. Hlavní je, abychom my postoupili! Bělma si přece nebude úmyslně kazit svůj trenérský životopis..

„Radek Bělohlav je jednatelem společnosti CB Hokej 2013 s.r.o., která provozuje lední hokej v Českých Budějovicích. Toto spojení vnímám jako fatální střet zájmu a vyzval jsem předsedu dozorčí rady Ivana Šubrta k okamžitému a transparentnímu řešení,“ uvedl ve svém prohlášení. Transparentní jednání znamená jedině Bělohlavův konec v klubu.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 20:11
 
Reakce na Haberman44: Ale on nepotřebuje citově vydírat,...
Pokud to pro noviny prezentuje tak, že klub okradl jeho syna o peníze, tak to je citové vydírání, protože ta pohledávka je jeho, nikoliv jeho syna. Takhle si ovšem někteří jedinci (jako třeba ty) zkratkovitě dovodí, že dlužník jako by byl přímo odpovědný za stav toho kluka a že by Valach vlastně měl dostat zaplaceno nějak přednostně (a co ti ostatní, co taky nedostali peníze?). A já si fakt nejsem jistý, jestli přesně na tyhle podvědomé struny Valach úmyslně necílil. Proto se mi tahle prezentace o okradení syna vůbec nelíbí. To samozřejmě neznamená, že s jeho situací lidsky nesoucítím, ale touhle mediální prezentací svého kluka určitým způsobem zneužívá, což mě osobně přijde mírně nechutné.
 
 
 
odkaz
Tady je ten článek.
 
 
 
Tak to je dobrý, v Pardubicích už neví na koho ty problémy hodit, a tak nepřímo naznačují, že když je Bělohlav členem dozorčí rady u nás, tak je ve střetu zájmů a může mít na pádu Pardubic nejspíš zájem. Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 20:00
 
Reakce na Hubl26: Litvínov ve 3.tř slušnej válec. :)...
No brankáři bolky nemají úplně čistý svědomí... Pro Litvínov perfektní body.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
03.12.2019, 19:53
 
Litvínov ve 3.tř slušnej válec. Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 19:51
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Tedy ty si tu teď ze sebe udělal slušnýho blbce. Veverka prodal společnost novým majitelům s dluhama, které převzali v plné výši. Byla to jejich volba a svobodné rozhodnutí. Takže on už nedluží nikomu, to vaše nové vedení ano. Chápu, že to nezvládají, pouští hráče, realizační tým atd, ale proč angažujou předraženýho hráče byť i na jeden měsíc, to mi hlava nebere a je to neobhajitelné. Vůbec se nedivím tý nasr*nosti hráčům, kterým VAŠE vedení dluží, také by se ti to určitě nelíbilo. Chápu, že se zastáváš milovaného klubu, chlapi co si to tam vzali, tak působí jako hrdinové, ale co mám info, tak moc hezky to tam nevedete a ještě budete za čas brečet. Zachránci z toho chtěj mít prostě za čas zisk a prostor pro ohrávání svých Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 19:35
 
Ha, koukám, že quak mě s reakcí předběhl...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 19:34
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Takže tu první větu jsem psal zbytečně, ok, beru na vědomí... Dále neupravoval jsem nic, neb mi upravovat příspěvky nejde a pokud by mi to i šlo, tak bych to jasně označil jako edit.

A ano, dluží klub a nikoliv Veverka, protože majitel, ředitel, jednatel... nebo jakou tam měl funkci, je odlišný od klubu jakožto právnické osoby. Naopak pokud se mohu spolehnout na to, co jsem si o tom dluhu přečetl, tak klub ještě dluží hodně Veverkovi (což tedy samozřejmě spíš ukazuje na to, jak je Veverka sůušně řečeno vykutálený). Pokud tedy já jako "majitel" fabriky jménem Motor naskám jménem a na účet té fabriky (tzn. z pozice toho "majitele") dluhy, bude dlužit fabrika a ne já jako "majitel." Jiná věc potom je, zda za to nebudu odpovědný třeba i trestně, pokud jsem jednal s jasným úmyslem tu fabriku poškodit a sebe obohatit. Takže neuraž se, ale směšná je spíš tvoje představa fungování obchodních společností, kterou hokejové kluby jsou a kdo a co takový klub tvoří.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
03.12.2019, 19:24
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Uff! Tak to vezmeme popořadě, ok?

"To jako když budu majitelem fabriky, třeba s názvem Motor a nasekám dluhy, tak dlužit bude Motor a já ne? Nevím co si mám o tobě myslet."

Pokud se bavíme o právnické osobě (jakou akciovka Piráti Chomutov jsou), tak přesně tak, jak jsi to napsal, to je. Takže si nejprve zjisti, jak se věci mají, jinak nebudeme vědět, co si myslet o tobě. Tedy spíše budeme...

Je úplně jedno, na jak dlouho jste Pichého angažovali a jaké k tomu byly důvody. Podstatné je, že tak vaše vedení činí namísto toho, aby plnilo oprávněné pohledávky. Když budeš dlužit leasingovce za auto, pronajmeš si v půjčovně na měsíc jiný, místo toho, abys to první splácel?

Vážně se chceš bavit o tom, kolik u Vás Valach bral?! To je zcela irelevantní informace. Tu gáži mu někdo nabídl a smluvně garantoval. Dobrovolně. Touhle argumentací se dostáváš na úroveň Jakeše ve slavném projevu z Červeného hrádku. Ona ta Zagorová je fajn holka, ale víte kolik bere? Chodili jste v té době za Veverkou a říkali mu, ať hráčům nebo Růžovi platí míň?

Informace, proč skončili Hudáček se Štrbou se různí. Znáš obě verze? Třeba i tu podle které vyvíjelo vaše nové hodné vedení tlak na to, aby hráli spříznění hráči? Třeba jistý Štochl?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??