ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
05.11.2019, 12:48
 
Reakce na DaveMotor: No, ale třeba na to, kolik dostanou...
...ono je to třeba také vidět, nejenom z pozice Džejára a spol. ale hlavně z pozice poškozených! ..Tím šokem, kterým přinejmenším ta žena musela projít, následným trestním oznámením a žalobou, ta nechutná, časově a finančně náročná záležitost nekončí, ale teprve začíná! Smajlík
Opravdu není těm poškozeným nešťastníkům co závidět a myslím, že si nadlouho navštěvu nějakého sportovního (hokejového) klání hodně rozmyslí...
Zarážející je postoj havířovského klubu, který se za Džejára a spol. postavil (výroba triček) a jediné vysvětlení, respektive důvod vidím v tom, že se snaží udržet si přízeň baníkovsky laděných příznivců. Potom se ovšem nemůžou divit tomu, že další opilý fanoušek dělá binec, je vyveden, aby následně přišel o život... Ten kraj je opravdu (jak sami o sobě tvrdí) poněkud ráázovity! Smajlík
 
 
 
Reakce na DaveMotor: No, ale třeba na to, kolik dostanou...
Já bych se ještě pozastavil u té "mediální masáže". Vždyť o té smrti fanouška informovala snad všechna média, co víc by sis ještě představoval? Detaily dosud nejsou známé, tak těžko lze někoho lynčovat. To video z pizzerie bylo naopak dost výmluvné.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.11.2019, 12:12
 
Reakce na MARSCH: Ja v exemplarni tresty doufam. Tihle p...
pokuta a odškodnění jsou dvě úplně různý věci, motáš to dohromady. Pokuta je trest v trestněprávním procesu a nahrazuje třeba právě vězení, nebo prospěšný práce, podmínku atd.

O náhradu způsobené škody se musí poškozený přihlásit v občanskoprávním řízení, což je něco úplně jinýho a nejde tam o trest.
 
 
 
Ja v exemplarni tresty doufam. Tihle pololidi to povazuji za neco uplne normalniho, za nejakou hru a probihajici proces za nejakou krivdu. Je treba, aby zjistili, ze to normalni neni a loupez je zkratka loupez. Nadzvedavaji me jejich reakce a uplne mimo je reakce havirovskyho vedeni, kterou by mel snad řešit svaz....nebo aspon redaktor na strankach holdingovych listu.

Ale pravda, ze co se ruznych trestu tyce, absolutne nechapu trestani v zalezitostech, kde neni zadna obet nebo pripady, kdy obet existuje, ale neni odskodnena a zaroven je pachateli vymerena nejaka pokuta, kterou plati statu. Co to jako je.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
05.11.2019, 11:37
 
Reakce na quak: Jo, občas srovnáváni sazeb, či udělených...
Jestli je tam strop 10 let, tak to jako organizovanou skupinu nekvalifikovali - u té je strop 12.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
05.11.2019, 11:35
 
Reakce na zbyna-ck: Já tam ještě doeditoval, že jim přit...
Neznamená, ostatně i zákon pamatuje na situace, kdy někoho vazebně stíhaného úplně osvobodí. Ale pokud už soud někoho zavazbí, tak obvykle je z toho nepodmíněný trest (pokud se tedy něco nezměnilo od doby, kdy jsem se o tohle téma víc zajímal), ovšem vazba se odsouzenému zase započítá do výkonu trestu.

Jinak souhlas s tvým předchozím příspěvkem, ohánět se šálou jakožto uloupeným předmětem je v tomhle případě úplně mimo a Džejár to myslím si sám dobře ví - proto to taky mám dojem pořád zdůrazňuje.
 
 
 
Pardubice se po měsíčním hostování rozloučily s útočníkem Janem Klozem, jenž se na základě domluvy s Českými Budějovicemi vrací do Chance ligy.
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.11.2019, 11:17
 
Reakce na DaveMotor: No, ale třeba na to, kolik dostanou...
Jo, občas srovnáváni sazeb, či udělených trestů laikům moc nedává logiku. Z mého pohledu bude přitěžující okolností pro Džejára a spol skutečnost, že šlo o organizovanou skupinu, což může mít vliv na výši trestu. Nebagatelizoval bych to tím, že šlo "jen o ukradenou šálu". Ten kluk večeřel s babou v pizzerii, kam vtrhla horda kreténů a násilím mu fanouškovské propriety uloupila. V "hrdinné" přesile a s maskovanými ksichty. Jak by to dopadlo, kdyby se té přesile intenzivně bránil? Co kdyby vytáhl kvér a Džejárovi prostřelil tu jeho narušenou makovici? Pak by jeho spolubojovníci brečeli, že šlo o nepřiměřenou obranu...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
05.11.2019, 11:06
 
Reakce na davemotor: Ty jo, když jsou takovou dobu ve va...
Já tam ještě doeditoval, že jim přitíží, že to bylo promyšlený a organizovaný. Vazbu mají kvůli ovlivňování svědků, že by zdrhli nebo pokračovali v trestný činnosti, to by se asi nestalo. Samotná vazba ještě neznamená, že dostanou tresty natvrdo. (aspoň teda myslím, možná mě alkac opraví)
 
 
davemotordavemotor | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 11:04
 
Reakce na Zbyna-CK: bacha, to že je za to "až" 10 let, a...
Ty jo, když jsou takovou dobu ve vazbě, nejsem si jist, že vyváznou s podmínkami. No, uvidíme.

Každopádně díky za slušnou reakci.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.11.2019, 11:02
 
Reakce na DaveMotor: No, ale třeba na to, kolik dostanou...
bacha, to že je za to "až" 10 let, ani zdaleka neznamená, že těch 10 let dostanou, resp. možná to ani nepožaduje státní zástupce.

Odhaduju, že dostanou nějaký podmínky, natvrdo si sednou ti, co už podmínky měli, příp. byli trestáni za podobnou činnost a v žádným případě to nepůjde k těm 10 rokům. To obhajování tím, že "šlo přece jen o šálu", je nesmysl. Šlo o naplánovaný organizovaný napadení ve skupině, promyšlený do detailů. To není nějaká impulzivní rvačka a tak by se to mělo posuzovat.

Co se securiťáka týče, probíhá vyšetřování a do ukončení a vyšetření nemá smysl dělat závěry. Před soud se to dostane cca za rok, když to dobře půjde.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 10:58
 
No, ale třeba na to, kolik dostanou fanoušci Havířova za uzmutou šálu jsem zvědav zejména v porovnání s tím, kolik a jestli vůbec dostane něco ten securiťák, který zabil fanouška. Tedy pokud se to potrvrdí, zatím to tak vypadá. Něco mi říká, že z fanoušků udělají exemplární případ s nejvyššími tresty a naproti tomu ve druhém případě vyjde ten člověk, který zabil, možná i jen s podmínkou. O tom, jaká mediální masáž následovala po incidentu v pizzerii a jaké je ticho v porovnání s tím ticho v tomto případě, snad ani radši nemluvím.

V říjnu jsem četl na internetu, že pedofilovi, který v Ústí nad Orlicí znásilnil malou holčičku hrozí 5-12 let a fanouškům havířova za uzmutou šálu až 10 let, přijde mi to při nejmenším takové zvláštní. Nevím, nikdy jsem našemu právu neporozuměl. Asi nemá cenu se o to pokoušet. Jen, aby se tu do mě někdo zas nepustil, nepíšu, že čin havířovských je špatný nebo není. Pozastavuji se však nad výši možných trestů v různých případech.
 
 
 
Reakce na quak: OMG Ten případ se snad opravdu cítí být ...
Deset, deset. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
05.11.2019, 10:34
 
Reakce na MARSCH: Údajně už proběhl soud s havířovskýma....
...rozsudek bude vyhlášen (viz fórum) 2. 12. takže nejméně ještě měsíc, může o své "nevině" přemýšlet a pomalu hledat nakladatele své knihy - Reportáž psaná na oprátce z šály. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.11.2019, 10:34
 
Reakce na quak: OMG Ten případ se snad opravdu cítí být ...
Já jen čekám, kdy se ten vocas přirovná k Miladě Horákové... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.11.2019, 10:27
 
Reakce na MARSCH: Údajně už proběhl soud s havířovskýma....
OMG Ten případ se snad opravdu cítí být superstar. Viz tohle úžasný srovnání:

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří nás nebonzující přišli podpořit k soudu. Vidět vás, cítit vaši přítomnost a podporu, to bylo něčím, no... jak to říct? Prostě už vím, jak se klukům hrálo před vyprodaným hledištěm proti Orlové :-). Svazovalo to ruce (hlas), ale zároveň dělalo husí kůži."

Jestlipak tam příznivci Džejára skandovali: "Deset, deset..."? Smajlík
 
 
 
Údajně už proběhl soud s havířovskýma. Docela rád bych slyšel obhajobu a jsem dost zvědavej na rozsudek. Dle toho, co ten jejich mučedník píše na fórum, potřeboval by o svým jednání ještě chvíli přemýšlet někde za vysokou zdí.
 
 
 
VIDEO: Cítili jsme se v Edenu jako doma, děkuje fanouškům gólman Jan Strmeň
Zdroj: odkaz
 
 
=Márty==Márty= | České Budějovice
Reagovat
04.11.2019, 20:22
 
Reakce na Giuseppe: Jinak náš, velmi oblíbený bývalý hrá...
Bohuzel vypadl kvuli zraneni Smajlík odkaz
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
04.11.2019, 20:15
 
Jinak náš, velmi oblíbený bývalý hráč. Michal Chovan. Je v nominaci Slovenska na Německý pohár. Ať se ti daří,a kdyby náhodou už se ti v Košicích nelíbilo tak naber směr Jižní Čechy. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...

Dnes uplynulo 100 let od narození bývalého obránce Romana Charypara. Vyhlášený tvrďák hrál v ČB 17 sezon, přes 100 mistrovských...

50. narozeniny slaví Roman Turek! V ČB 11 sezon, 455 zápasů, průměr 2,57; 39 nul; 231 výher. Člen bronzových týmů a hráč sezony...