MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
09.10.2019, 09:16
 
Drew: Já osobně si to představit dokážu, ale na hokej chodí fakt hodně malých dětí, které (když budu počítat cestu domu, nějaké uložení do postele apod.), půjdou těžko spát před půlnocí, byť o víkendu. Ve všední den, je to z jejich pohledu totální utopie.
Předpokládám, že to je dost silná skupina v rámci hlasování o časech zápasů Smajlík

Další početna skupina jsou přespolní, Jednou za čas to přespolní kousnou. Dlouhodobě chápu, že by se jim nechtělo každej sobotní hokej dorazit domů z hokeje okolo půlnoci.

Spíš mě zaráží ta Sparta. Kdyby to byla Opava, která jede přes celou republiku, tak chápu, že vyjíždět někdy po 21. hodině zpět je dost blbý (počítám, že by fotbal byl zase od 19h a hokej od 16h)..
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
09.10.2019, 09:08
 
Reakce na Drew: Zdravím stručná otázka. Středa 30.10 AC ...
Tak jestli jako ideál bereš to, že se někdo z písku, tábora nebo Krumlova dostane domu před pracovním dnem okolo jedenáctý, pak ano, je to ideál... Mně teda vyhovuje po práci sednout do auta a vyrazit na hokej s tím, že jsem doma v půl devátý nejhůř... O dětech nemluvě.. Ani 15letej středoškolák by neměl chodit před školou spát tak pozdě, natož děti okolo 10 let.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Střely 96:11 :)) :))...
Ty vole, to jsou dřeváci z 96 jenom 16 gólů Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.10.2019, 09:04
 
Zdravím stručná otázka. Středa 30.10 AC Sparta Praha 17h vs. HC Benátky nad Jizerou 17:30h.Dá se s tím něco dělat? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Snažíme se to řešit, ale s přesunem fotbalu na pozdější čas prý nesouhlasí Sparta a my si hokej od 20 hodin neumíme moc představit.
S pozdravem Tomáš Kučera


A to já si zase hokej od 20 hodin představit dokážu. O víkendu je to celkem jedno, ale začínat ve všední dny v 19 - 20:00 by byl naprostý ideál. V anketách ale vždy vyhrává současný model, moc to nechápu, ale holt menšina se musí přizpůsobit.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Jendo,já bych je nechal hrát.Napadl...
Eddie ale "padal" z můstku sám 😀 Tady hrají proti sobě hráči na úplně jiné úrovni, takže draky to ponižuje a soupeř to prostě odehrát musí. Dle mého je to prospěšné jen svazu a JJ.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
09.10.2019, 08:54
 
Reakce na Kurt_Hübl: Jendo,já bych je nechal hrát.Napadl...
Dneska rozhodně za 3! Jihlava hraje s Havířovem, Vsetín v Přerově a Poruba v Chomutově. Dneska ztratit body by byla trestuhodna chyba, když je rozhodně ztratí nejméně 3 týmy že špičky.

Edit: a Prostějov hraje v Benátkách, tam jestli ztratí, bude mít potíže. A úplně nevím, jak jim bude po chuti bruslivej styl Benátek.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.10.2019, 08:53
 
Reakce na full: Hlavně je otázka, kolik hráčů z tohoto č...
Z těch nazdárků z druhé ligy se na ZOH v dresu Komoušů se podívá maximálně nějaký Český nazdárek. Jeny sou Jeny víš jak...
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
09.10.2019, 08:38
 
Jendo,já bych je nechal hrát.Napadlo mě srovnání se skokanem Eddie Edwardsem.Jistě věděl,že na to nemá, ale šel do toho.Mnoho lidí si z něj kvůli jeho hendikepu dělalo pérdel,ale reprezentoval,a ač s velkým odstupem končíval na posledních místech turnajů,tak to nevzdal,až i kvůli němu pak musela být zpřísněna pravidla o účasti na velkých akcích.Ať ty Číňany to letos nechají dohrát,ale pak bych je bez milosti,repre nerepre,šoupnul do toho krajáče nebo ať zkusí štěstí třebas na Slovensku,byť proti těm klukům nic nemám.Pořád je lepší, když drží v rukou hokejky a ne kvéry. Můj názor a dneska čekám potvrzení tří bodů z pondělka.Howgh.
 
 
 
Skóre otevřel stále se lepšící Miroslav Holec. „V úvodu sezony měl trošku jinou roli, ale teď už chodí i na přesilovky. Víme, že to v něm je. Bylo jen otázkou času, kdy mu to tam začne padat. Nějakou dobu mu trvalo, než se adaptoval. Má to v sobě a ukazuje, že tým potáhne především v zápasech se silnými soupeři,“ má kouč důvěru ve zkušeného útočníka.
Zdroj: odkaz
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
09.10.2019, 07:34
 
Reakce na Jokyk_2: Snažím se vždycky vžít do toho druhéh...
..."vžít do toho druhého"? ..Nu dobrá. A zkusil si proniknout do mysli aktérů toho podivného projektu - čínských hráčů? Musí je ten "sport" (práce ?) náramně bavit. Skoro každý zápas debakl (deset zápasů - 109 gólů) ..všichni nad nimi kroutí hlavou a smějí se ..přičemž je jim jasné, že na tu soutěž nemají! Reálně uvažující hokejista by to zabalil (jako jedna z kladenských posil) a nedělal ze sebe klauna, ale oni ..vyslanci komunistické Číny?? ..Myslím, že by to nedopadlo dobře.. tedy, pokud se nejedná o prominentní, nekritická dítka mocných soudruhů!
 
 
RiiseRiise | ≡M≡/Brno
Reagovat
09.10.2019, 07:15
 
Reakce na full: Hlavně je otázka, kolik hráčů z tohoto č...
Na ZOH se nepodívá podle mě ani jeden z tohoto týmu..Čína má 2 týmy ve VHL + Kunlun a když jim bude nějaký hráč chybět, tak si někoho naturalizují Smajlík Smajlík
 
 
 
Hlavně je otázka, kolik hráčů z tohoto čínského klubu bude opravdu na ZOH startovat... spíše půjde o tým "CHINA", složený převážně z naturalizovaných Kanaďanů, Američanů a bůh ví ještě z koho... z těch nazdárků z naší 2. ligy tam bude minimum.
 
 
09.10.2019, 01:02
 
Reakce na fofana: Skoro bych si tipl, že Písku to přines...
To asi sotva, když na ten zápas nebyly vypsány kurzy.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
08.10.2019, 23:05
 
Střely 96:11 Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Mně je to tak nejak jedno. O co jde. F...
Skoro bych si tipl, že Písku to přineslo spoustu peněz od Tipáče Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Mně je to tak nejak jedno. O co jde. F...
No, druholigovým klubům to mělo přinést finance. Nikdo neřekl kolik a kterým klubům. Všem ve 2. lize, jen ve skupině střed.... To zůstalo asi obchodním tajemstvím....
 
 
 
Mně je to tak nejak jedno. O co jde. Funguje to za předem danejch podmínek, zadarmo tu nehrajou, jedinej otazník je, jeslti to přineslo něco klubům v tý soutěži. Pro soupeře zpestření exotikou, pro kterou je hokej samotnej zjevně pořád hodně velká exotika. Nejspíš jen na rok. Je to vesměs amatérská soutěž, kterou nikdo nesleduje. Jediný co, že si proti nim někdo může trhout ostudu. Zdravim do Písku.

Co mě zajímá trochu víc je, jestli borcům, co odešli do ECHL, zaplatili i místo v sestavě.
 
 
 
Snažím se vždycky vžít do toho druhého. Čína to někde musela zkusit a peníze na to jistě dala. Svaz si řekl, že když to nevyzkouší, tak nezjistí, jestli to bude úplná pitomost. Mohli si myslet, že čínský áčko z miliardy lidí v naší 3. lize už bude stíhat.

Nesouhlasím s tím a příčí se mi to. Ale s kritikou vždycky radši počkám.

Efekt to přineslo: svazu peníze, Číně propagaci, hokeji zatím nic. My s tím na diskusním fóru o hokeji asi nic nenaděláme...
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
08.10.2019, 21:45
 
Reakce na Paav: .... bere, ale jde o to kdo... :))...
...nu, to máš pravdu! :(
 
 
 
Reakce na jeníček: ...český hokej má tolik svých problém...
.... bere, ale jde o to kdo... Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…