ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.01.2018, 11:19
 
Reakce na krizi: S tím extrémně vysokým odstupným zrovna...
Myslím, že jde i o to, jestli by ho k nám ten, kdo na něj měl práva, chtěl pustit. A odpověď známe všichni.

Jinak k Vrdlovcovi - pro Vary super. Patří k těm pár hráčům z chvostu WSM, který stojí za to přivést do týmu, co hraje špičku.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
S tím extrémně vysokým odstupným zrovna u Šimiho nemáš pravdu. Základní sazba za 34+ je cca 300t, navíc už se nezohledňuje koeficient. Prostě kdyby chtěl, 300 tyček mohl zacálovat i sám. Ale hlavně kdyby tehdy k nám chtěl, tak to Motor rád zaplatil (troufám si odhadnout). Druhá věc je samozřejmě to, že tehdy byl Šimi jednoznačně na vrcholu a do pralesa se mu nechtělo. To chápu.
Každopádně v dnešní situaci říkám: Doufám, že pokud se zase bude cpát do dresu s =M=, tak bez bruslí.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
11.01.2018, 10:55
 
Včera tu někdo psal o Vrdovcovi a tak dnes míří do Varů jako posila
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
11.01.2018, 10:45
 
Reakce na Zbyna-CK: Ne mohl, on by přesně tak skončil. P...
Okolo třiceti... Lépe řečeno v pětatřiceti Smajlík Na škole jsme se učili, že city do byznysu nepatří. A tohle už není sport, to je byznys. Se všema těma tabulkama a odstupnýma...
 
 
 
Reakce na Hukoth: Navíc Prasošén tehdy neměl na výběr. M...
Jenže je to o to horší, že varianta "šli by hrát jinam", nebyla ve hře. On by ho prostě nepustil a někdo by ho musel vykoupit za těžký prachy.
 
 
SakuLanceSakuLance | Hrdý, když se vítězí, věrný, když se nedaří =M=
Reagovat
11.01.2018, 10:34
 
Reakce na Hukoth: Navíc Prasošén tehdy neměl na výběr. M...
Výborně napsáno! Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.01.2018, 10:23
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
Ne mohl, on by přesně tak skončil. Prostě by si s ním vytřeli jako s těma, cos zmiňoval. A žádnej hráč okolo třiceti let si nemůže dovolit prostát sezonu jen kvůli handrkování o smlouvě (navíc v pozici, kdy mu to handrkování vůbec nic nepřinese).
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
11.01.2018, 10:18
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
Navíc Prasošén tehdy neměl na výběr. Musel to v novým prostředí zastabilizovat, Šimánkovi to lepilo a stálo to na něm. Takže nezbylo, než mu nasypat, jinak by se ten tým rozpadnul. Dneska už by ho v klidu nahradili, ale tenkrát ne.

Docela by mně zajímalo, co by v Šimiho kůži dělali ty, co mu to vyčítaj. Riskovali by, přesně jak píšeš, osud Frühaufa? Šli by hrát jinam, za poloviční prachy, s polovičním icetimem, s nulovou pozicí v týmu? V českej lize se nelze finančně zabezpečit do konce života a člověk musí urvat, co se dá.

Někteří od Šimiho čekali velký gesto. Jenže na velký gesta maj prostor hráči po deseti letech v NHL, ale ne po deseti letech v Budějcích.
 
 
 
Reakce na Kobson: Jen taková zajímavost, Bárta má ted st...
Tak hlavne Bárta urcite stál mnohem méně než zmíněný Crowder. Takze vlastne výměna za menší prachy. Kdyby stal Crowder malo tak by tu určitě zůstal..
 
 
 
S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam znovu nepodepsal, mohl skončit jako Frühauf nebo Rousek. I když jim doběhla smlouva, práva zůstaly soudruhům, tabulkové odstupné extrémně vysoké, dohoda nemožná. Není to jako ve fotbale, kdy je po konci smlouvy hráč volný, tady by furt zůstal vazalem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.01.2018, 09:10
 
Reakce na Tveety: Mně se nejvíc líbilo, že jsme hráli dů...
S tím týmem, co Kladno má, je jasný, že je třeba na ně hrát hodně důrazně. Těm hráčům to nesedí. Problém je v tom, že jsou na tom výborně bruslařsky, takže není sranda je čistě trefit.

Ale ta proměna z týmu, kterej se od každýho nechával řezat, na tým, kterej umí rozdat i přijmout, se musí líbit každýmu. Je to jen dobře.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.01.2018, 09:02
 
Mně se nejvíc líbilo, že jsme hráli důrazně. Takovej Vráblo (!!!) dvakrát doslova sundal Machače a ten z toho byl vyjevenej. Bylo to sice minimálně jednou na hranici faulu, ale přesně tohle je ten důraz, po kterým tady dlouho voláme.

I kdyby nic jinýho, tak tohle se MJ povedlo. Do playoff i baráže velmi cenný.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
11.01.2018, 08:50
 
Reakce na Jeníček: ...domácí kotel rozvinul mohutný tran...
... a di ty brepto, že ten dvanáctiválec trčí na okreskách a nemůže si to s tím šuntem rozdat na dálnici, co?
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
11.01.2018, 08:49
 
Jen taková zajímavost, Bárta má ted stejně zápasů jako Crowder a stejné i body, jen obrácené přihrávky a góly. Nicméně Bártič mnohem platnější hráč, jeho práce není v těchto číslech.
Timothy Robert Crowder ČEZ Motor České Budějovice Ú 19 300:21 6 3 9
Michal Bárta ČEZ Motor České Budějovice Ú 19 288:38 3 6 9
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
11.01.2018, 07:42
 
Reakce na araom: Když je Šimi v Hradci od začátku přesun...
Co vím, tak nabídky od Motoru neměl. Asi je všem jasné, jak by se k tomu Krasoň postavil.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
11.01.2018, 07:29
 
Reakce na araom: Když je Šimi v Hradci od začátku přesun...
Novotnýmu na 90% skončila sezóna. Koleno.
 
 
11.01.2018, 07:06
 
Když je Šimi v Hradci od začátku přesunu, tak mu nejspíš prodlužovali smlouvu. Nevíte zda měl konkrétní nabídku i od Motoru? A ještě jak to vypadá s příchodem Jirky Novotnýho? Bližší info jsem nikde nenašel. V Togliatti nyní nehraje.. Dík za info.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
11.01.2018, 06:47
 
...domácí kotel rozvinul mohutný transparent "ROZEBEREME MOTOR!". Na transparentu byla hlava motoru, blok a čtyři ojnice s písty.. Ty jelita vůbec netuší, že motor ..tedy náš MOTOR, je nadupanej dvanáctiválec a že vlastně rozebraly nebetyčný šunt za třetinu, od Bédi Trávníčka. Smajlík Smajlík Smajlík ...Jinak těžký, odmakaný zápas se šťastným koncem nás. Smajlík
 
 
 
Dneska bych přijmul i prohru, protože to z naší strany nebylo špatné. Nebyla tam ustrašenost, bral jsem i bod a jsou nakonec tři. Domácím naštěstí vůbec nešly přesilovky - opravdu je bráníme výborně. Výhra je trochu šťastná, trochu mi to připomnělo zápas v Jihlavě asi před 4 lety vyhraný v poslední minutě také 1:2. Kladno chválím - lidi i pořadatelé v pohodě, pivo Bakalář (desítka) je lepší než v BA, v pauzách AC/DC. Tušil jsem, že zkusí Gábiče a v poslední třetině podržel; teď už věřím, že skončíme do 2. místa.
 
 
10.01.2018, 22:05
 
Reakce na Zbyna-CK: Mně se spojení Galamboš+Nedorost líb...
Jo, Peter + Venca je určitě fajn, taky se mi zamlouvá, ale přesně jak říkáš, jde o toho třetího. Květák se mi v těch pár zápasech líbil a mile překvapil, zase na druhou stranu spálil vyložený gólovky (ale to se stane každýmu). Dlouhodobě to ale není řešení. Chybí mi tam nějaký důrazný a chladnokrevný střelec, který by si rozuměl s Vencou. Ale to je zbožné přání. :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

I nadále probíhá dražba loňských hraných dresů Motoru. Dresů, které pomáhali vybírat samotní fandové. Nebyl by to hezký dárek?...

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

Dobrá zpráva potvrzena! David Gilbert a Jakub Doktor budou pokračovat v Motoru do konce sezony. ??????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

ČEZ Motor České Budějovice je klubem, který je hrdý na nominaci svých hráčů pro reprezentační potřeby a rozhodně jim nikterak...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK Vsetín
ČEZ Motor Č. Budějovice