ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2018, 16:43
 
Reakce na Evoorg: Koukám na tu sestavu a všiml jsem si, ...
Já tam zas postrádám Pavla Nováka, ten se mi hodně líbil v loňským SD. Ale nevím, jestli není někde s repre, tam tuším mělo být nějaký soustředění a přípravný zápasy před memoriálem Ivana Hlinky.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 16:26
 
Koukám na tu sestavu a všiml jsem si, že na ní nefiguruje ten mladej Michálek. To už ta jeho zkouška padla?
 
 
JirkamotorJirkamotor | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 15:30
 
Mám dotaz.... Bufety v BA na novou sezónu má na starost opět firma co v sezóně předešlé? Otázka nejspíš na Kohyho, nebo na někoho kdo se kolem klubu pohybuje....
 
 
 
Tedy, včera začal trénink na ledě, první přípravný zápas stále v nedohlednu, ale tady už zjevně někteří vědí, kdo, kde a s kým bude hrát. Stále znovu mě překvapuje, kolik lidí žije v zatvrzelém přesvědčení, že 1.liga v Čechách je super terno, kterému juniorské/nižší zámořské soutěže nesahají kvalitativně ani na úroveň týmů hrajících u nás na zoufalém konci tabulky od září do února. Tolik k situaci Toman.

O problémech dostat hráče do naší soutěže mluvil Venca Prospal hned v jednom z prvních rozhovorů zveřejněných poté, co byl jmenován trenérem. Důvody popsal vcelku velmi jasně a odpovídá to situaci, která vládne v tom, co zde již léta organizuje svaz. Skutečnost, že jsme za pět let vyměnili pět trenérů celé situaci jistě nepřidá (o tom není nutno diskutovat a považuji to za jednoznačný průšvih padající na hlavu vedení), ale rozhodně bych to neuvedl jako hlavní příčinu.

Osobně jsem zvědav na herní projev Motoru pod novým trenérským týmem. Články sice budí určitou naději, leč na druhou stranu při jejich čtení mám dojem, že si autor přečetl stížnosti zde na fóru a automaticky píše, jak vše nač jsme si tu loni stěžovali, je nyní jiné, lepší. K takovým zprávám mám automatickou nedůvěru (neříkám, že nemůžou být pravdivé) Smajlík Začíná se opět prakticky od nuly, takže to každopádně bude chtít nějaký čas. A jsem zvědav, kolik fanoušků Motoru očekává, že budeme drtit všechny soupeře hned od první minuty prvního přípravného zápasu.
 
 
 
A taky by me zajimalo od tech, kteri Simankovi vycitaji, ze kejvnul na nekolikalety prodlouzeni v HK, jak se mel jinak zachovat. Realisticky (vek, tabulkova hodnota, rodina).
 
 
 
Try-out vzhledem k jistote jinych nabidek je nejmin vyhodna cesta prave pro Simanka. Tolik k pohadce O tom, jak Simanek neni srdcar a jde to sem doklouzat. Chce se tu o to poprat. To je pozitivni. Pokud si vybojuje smlouvu, bude minimalne letos rozhodne tahounem a to i do kabiny.

Pokud nevybojuje, proste bude hrat jinde.

Z pohledu Motoru naprosto OK.

Uz tim Try-outem by mohl byt vzorem pro nekteryho konkretniho mladyho hrace uz ted.
 
 
10.07.2018, 15:03
 
Já se také přípojím s názorem. Ještě na jaře po sezóně byl pro mne příchod Šimánka krok, který bych úplně nevítal. Né kvůli jeho HK angažmá, spíš jsem si nebyl jist, zda nám ještě má co dát. V současné době to ale vidím jinak. Za prvé přišel Prospal a u něj je téměř jisté, že pokud ho Šimi nepřesvědčí, nebude mít problém ho posadit, což by u některých předešlých trenérů jistota rozhodně nebyla. Ten druhý důvod - jestli sledujete, jako že určitě jo, přestupový trh WSM ligy, tak týmy jako Slavia nebo Kladno viditelně oslabili (Vampolu na Kladně beru jako solidní vtip po tom co si nechali odejít lepší půlku mančaftu) a ve světle toho, že se opravdu asi blbě shání hráči, tak mi dříč ledu Šimi přijde jako logické vyústění a posila. Mimochodem jestli si to ve Vsetíně "sedne", bude Morava letos hooodně silná a Jihlava, Vsetín, Prostějov asi pěkně naruší tu trojici, která byla nahoře vloni. Smajlík
 
 
 
odkaz Tak Kappa udava novou hokejovou modu Smajlík Me ty stulpny prijdou jak kdyby z hracu byli vosy:D

PS: Drivejsi treninkovy dresy se mi libili vic, skoda ze jsem zadny nesehnal.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.07.2018, 14:16
 
Také si dovolím z větší části souhlasit s Evoorgem a Šimiho bych na kříž hned nepřibíjel. Pokud přesvědčí při zkoušce, že bude přínosem, tak v tom nevidím problém. Pokud nepřesvědčí, bude prostor buď pro dalšího mladýho, nebo pro jinou posilu.
Počkejme a uvidíme...
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 14:15
 
Reakce na Piston: Já bych přivítal ještě 10 takových čty...
Z nově příchozích tu roli někdo třeba zastane..mě se aktuálně soupiska zatím líbí..
Jestli máš na mysli nějákýho vyloženýho střelce toho by chtěli všichni a všude Smajlík
Těžko hledat asi na trhu...snad někdo překvapí Smajlík
 
 
 
Já bych přivítal ještě 10 takových čtyřicátníků z extraligy na try out. Nenapadá mě žádný důvod nevyzkoušet co nejvíc hráčů v přípravě.
Ale i tak sem čuměl s otevřenou hubou, jak to Pardubicím před rokem vyšlo.
Potřebovali bychom minimálně 5 útočníků na zkoušku, aby se alespoň jeden z nich povedl jako střelec. Nahrávačů máme plno, ale nikoho, kdo dá gól každej druhej zápas.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Já též Šimánkův návrat nějak extra nes...
Pěkně napsáno. Souhlas.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.07.2018, 13:24
 
Ferda Mravenec: Nenapsal jsi to, ale mezi řádky to v podstatě z toho výplývá. Pochybuju, že sem nechtěj chodit hráči, protože jsme Motor. To radši půjdou na Kladno? To sotva...

Chápu ovšem, že málokterej hráč z I. ligy přistoupí na try out, byť to vnímám podobně jako Evoorg. Je tam teda ještě okolnost a to je jistota, když jinde dostanou rovnou "smlouvu".

Taky nepochybuju o tom, že existuje spousta hráčů, kteří pod náročným trenérem prostě hrát nechtějí, což samozřejmě nebudou nikde moc ventilovat.
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
10.07.2018, 13:23
 
Reakce na Evoorg: Já též Šimánkův návrat nějak extra nes...
Přesně tak to vidím i já.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2018, 13:22
 
Debata o (ne)vině Jirky Šimánka už tu proběhla několikrát a je zřejmé, že rozděluje příznivce na 2 póly, které se vzájemně neshodnou.

Patřím k těm, kteří si myslí, že i ve svém věku má Šimi Motoru co dát a že se neprovinil ničím odsouzeníhodným. Pokud vím, střílet prasata na posed s prasetem nechodil. Respektuji odlišný názor a nechci ty, kteří ho vidí jako div ne zločince, přesvědčovat, že se mýlí, ani je nazývat blbci. Jen prosím respektujme to, že se Venca Prospal rozhodl mu dát šanci při try-outu a nechme to na něm.

Pokud si ale někdo myslí, že se Toman rozhodl jít do kanadský juniorky na základě toho, že se dozvěděl o Šimiho try-outu, nebo, že Venca si nechal někoho nacpat do týmu proti své vůli, tak je imho naivní.

A jinak souhlasím s Kohyho názorem na to, že budovat v 1. lize tým s perspektivou je velmi obtížné. Taky by se mi líbilo, kdybychom si tu vychovávali vlastní odchovance, dali jim příležitost a postupně z nich udělali tahouny, ale bohužel je to v naší situaci nereálné. Ty nejtalentovatější, jako je Kondelík, nebo Toman, agenti přesvědčí o tom, že nejlepší cestou je zámoří a pokud se chytne v áčku někdo z těch ostatních a prokáže kvality, hodí mu laso někdo z ELH. Na tohle je jediný lék - postup.

Kohy, kouknul jsem na nový fanshop do obchodních podmínek a doporučuji provozovateli, aby je nechal zkontrolovat nějakým právníkem, protže hned na první pohled je tam celá řada bodů odporujících Občanskému zákoníku. Nedávno jsme dostali pokutu od ČOI za zcela bagatelní prohřešky, tady by si vysloveně zgustli.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 13:20
 
Reakce na Evoorg: Já též Šimánkův návrat nějak extra nes...
Vidím to stejně...
 
 
 
Reakce na kobson: Do cervika mam daleko soudruzko Mala.....
Hele obříku Kolodějíku, tak nepředpokládej, nenálepkuj a hlavně se smiř s tím, že nemusí mít všichni stejný názor. Tak proč si hned nadávat do .... víš čeho.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Já též Šimánkův návrat nějak extra nes...
Nevkládejte mi do úst něco, co jsem nenapsal. Děkuji
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 13:13
 
Já též Šimánkův návrat nějak extra neslavím, ale přestaňte prosím s těmahle kravinama a směšnýma konspiracema. Toman rozhodně neodchází kvůli Šimánkovi, ten byl pryč už nejspíš dávno předtím, než vůbec začaly námluvy s Jirkou. Nikdy by nebyl pátou volbou import draftu, kdyby si jeho zámořský tým nebyl jistý, že bude ochoten jít za moře.
A stejně tak nevím, proč bych se měl durdit nad try-outem Šimánka. Jestli tady Ferdovi hokejoví kamarádi nechtějí do klubu přicházet proto, aby bojovali o místo se čtyřicátníkem, tak naopak vidím jejich nepříchod jako pozitivum, neb jsou to nuly a v životě by nás nikam nedotáhli a co se samotného Šimánka jako hráče týče, tak má prostě šanci buď hokejově přesvědčit a nebo jít o dům dál. Co se minulosti týče, tak to jeho prodloužení smlouvy v Hradci bylo v podstatě racionální volbou hráče na sklonku kariéry, který dostal víceletou extraligovou za bezesporu štědré finanční ohodnocení a logicky kývnul.
Patriotismus nicméně není postaven na racionalitě, ale na do značné míry iracionálnímu citu k vlastnímu klubu, a tak je prostě pravdou i to, že Šimánek jakožto budějovický odchovanec dobrovolně kývnul na nabídku od někoho, kdo měl reálnou snahu pohřbít českobudějovický hokej. To z něj nedělá špatného člověka, ale asi jen sotva se pak může divit, jestli lidé, jimž budějovický hokej leží na srdci, nebudou z jeho příchodu nutně plesat blahem.
Proto to osobně nepojímám jako nějaký očekávaný návrat, ale prostě jen příchod čtyřicetiletého hráče s bohatými zkušenostmi z Extraligy, který v následujících několika týdnech šanci přesvědčit trenéra o svých kvalitách, nic více, nic méně.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
10.07.2018, 13:09
 
Reakce na Ferda_Mravenec: Mám info dobré! Venca obvolava...
A žluč se vaří ... :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor je v baráži, kde ho čekají @RytiriKladno @PiratiChomutov a @HCPCE Pokud chcete superatraktivní zápasy vidět, můžete si na...

60. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Míšek. V ČB 3 sezony, 53 zápasů (10+12, 24 TM). Člen stříbrného týmu 1981. V @narodnitym...

Taková panuje nálada v autobuse ze Vsetína! Baráž o extraligu začíná už za týden, a aby vám žádný zápas neutekl, můžete si do...

Zvládli jsme pátý duel v @VHK_Vsetin a čeká nás baráž! #VSEvCEB #PlayOff2019 #SpoluZaPostupem