ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.05.2019, 12:40
 
Reakce na macháček: Hele Jeníčku na perníčku, děkuji za ...
...jářku, nevím jak to měl táta s tím pytlíkem (dej mu pánbu nebe) ..u toho jsem fakt nebyl, ale s bratry Lálovými, jsem tu černou gumu po ledě honil! ..Tedy, hlavně se starším Lubošem ..Jirka byl (byť velice šikovný) ještě ucho.. Ale na tom již dnes nezáleží, to smáznul čas! ..A ty hlavně nezapomeň na to lano ..na toho Špacíra ze Lhoty! To bude v přeboru fakt válec. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Hele Jeníčku na perníčku, děkuji za ...
Takhle trapně se otírat zrovna o ctihodného kmeta Jeníčka, kterej tu osobně pamatuje možná i Píchu s Mizerou (sorry Smajlík ), to se ti nepovedlo ještě víc než ty předchozí příspěvky... A už ty byly luxusní.
 
 
 
Reakce na zdcart: A Dynamo též nemělo lehké soupeře.Brno...
Neříkám, že měli lehký soupeře. Jen hráli úplně jinou hru. Motor hrál hru o třech levelech s obrovsky se zvyšující obtížností. Dynamu stačilo vyhrát první level. Neměli v cestě tolik náročných překážek. (Jistě - museli být nejlepší v lize. Nesnižuju to. Jen bych to nesrovnával se situací Motoru.)

Nevím, jestli má Dynamo míň financí než jeho ligoví konkurenti. Kdyby měli projít za postupem baráží, narazí (pravděpodobně a třeba i nenaplněným - dno lig se nehraje proto, že by se dařilo dobře) na týmy s vyšším rozpočtem a podmínkami atraktivnější soutěže.

Ty kluby a jejich situaci bych fakt nesrovnával. Nemluvě o nutnosti naplnění (nejspíš) vyššího rozpočtu u hokejek (Dynamo podle Vozábala 30-35 milionů).

Nikdo si nemyslí, že se všechno povedlo. Kdyby jo, těšíme se na druhou sezonu v ELH. Kádr ale letos nikdo nerozprášil. Rozprášení Stavjaňou byl problém a jakýkoli jednotlivý řešení v následující sezoně situaci zhoršilo. Rozprášení před loňskou sezonou byla pak nutnost.

Nedávám váhu tomu, že Motoru se nepodařilo postoupit, zatímco Dynamu jo. Není tam ždánej vztah a nic z toho neplyne. Jiný sporty, jiný podmínky ve všech ohledech...jen stejný město.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 12:14
 
něco k zamyšlení i směrem k Motoru:

Kdo vyhraje buly, určuje tempo hry. Soupeř musí napadat, stojí ho to síly. „Někomu se to nezdá jako podstatná záležitost, ale časem zjistí, že buly je snad pomalu nejdůležitější ze všeho,“ podotýká naganský vítěz Martin Straka.
Zdroj: odkaz

Jinak mi celkově přijde hodně komický, že Motor má ve svojí hře už několik let snad všechny potíže, se kterýma se potýká i repre Smajlík
 
 
 
Reakce na jeníček: ...hele Macháčku! Vezmi si od svých k...
Hele Jeníčku na perníčku, děkuji za radu. Jednu ti také dám. Měl by si ne odfouknout, ale fouknou ho do Mařenky, aby se ti také ulevilo. Vypadá to, že máš velké ztopoření. Nebo si dle spisků páně Baptisty omývej přirození teplou vodou. Pauzu jsem tu měl opravdu velkou, jelikož když se kdysi změnil web, tak jsem žil v domnění, že je potřeba také nové registrace a já neměl potřebu si ji udělat. Těch 6 let jsem také věřil v postup a letos jsem jen cvičně zkusil přihlášení a ono to šlo. No a po těch letech jsem uznal za vhodné jistý díl kritiky napsat. Neplatí to ale ve 100% mých příspěvků. Tak ochládni. Já chodil na Motor, když hrál ještě Pouzar, Lála, Korbela, Joun a další, jenže to Tebe táta ještě kvedlal v pytlíku a přemýšlel kam s Tebou. Omluvám se ostatním, že jsem se nechal trochu unést, ale na hrubý pytel hrubá záplata. Nejsem totiž žádnej flanďák, kterej by nastavoval druhou tvář.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.05.2019, 12:00
 
Reakce na zdcart: A Dynamo též nemělo lehké soupeře.Brno...
...a že se všechno povedlo ..to tvrdí kdo? Smajlík
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 11:59
 
Pánové, asi bych skutečně nesrovnával vzájemně sporty. To by pak mohl přijít argument, že klíč postupu byl zcela jiný, pokud by to bylo totožné, pak by v ELH byla Jihlava jako vítěz základní části, Pardubice by byly v pralese a Kladno by se nedostalo ani do baráže.
Zůstal nám hodně dobrý základ týmu, posily jsou, myslím, dost dobré a tak věřme.....
 
 
 
Reakce na adas68: Dynamo 17. a Motor 16., fakt pěkné sro...
To byl samozřejmě ftípek, nesrovnával jsem fotbal z hokejem, oba sporty respektuju jako ty největší u nás.

Dynamo udělalo po letech dobře, že nechalo trenéra a že se vys*alo na hostovačky nechtěných jinde a začalo hrát mladý. Sakra, kde jinde než v Budějcích by se takhle mělo hrát. Něco podobného se mi líbí i v Motoru. Rozdíl je v tom, že fotbalisti prodají jednoho nekopu a mají na sezonu s rozpočtem vystaráno, v hokeji je pořád SSSR.
 
 
 
Reakce na zdcart: A proč nedávat Dynamo za příklad.Méně ...
Přesně tak!
 
 
15.05.2019, 11:37
 
Reakce na MARSCH: Volejbal je ve sledovanosti určitě za ...
A Dynamo též nemělo lehké soupeře.Brno, Hradec Králové, Jihlava.Vše mužstva, která hrála nejvyšší soutěž a chtěla se vrátit, odkud sestoupila.Takže opět tvé tvrzení pokulhává.
Je třeba si přiznat, že ne vše se funkcionářům Motoru povedlo.
 
 
 
Reakce na fofana: No a co? Prostě nemělo Dynamo baráž, p...
Dynamo 17. a Motor 16., fakt pěkné srovnání.
A kolik je v ČR fotbalových a hokejových klubů? Poměr 10:1?
Pokud tady čtu, že v hokeji je větší konkurence, tak se musím smát.
 
 
15.05.2019, 11:33
 
Reakce na MARSCH: Volejbal je ve sledovanosti určitě za ...
A proč nedávat Dynamo za příklad.Méně financí, jeden trenér za čtyři roky, postupná stabilizace kádru.Výsledek-postup.
Motor: Dostatek financí, 5 trenérů za šest let, rozprášení kádru po sezonách. Nepostup.
 
 
 
Přicházíte na Vsetín za brankářským kolegou Davidem Gábou. Na týmových fotkách z akcí se spolu, vypadá, náramně bavíte. Jste něco jako bratři?
Tak my jsme spolu s Davidem prakticky vyrůstali od mala. Nebo ne od mala, ale v dorostu a v juniorech jsme se potkávali dost často a tvořili tam dvojici. Vlastně i v Budějovicích v „Áčku“ jsme spolu taky 2 roky chytali a byly to hezké 2 roky. Udělali jsme baráž, ale do extraligy se nám postoupit nepodařilo, takže pak přišla obměna týmu a hodně hráčů odešlo. Odešli jsme i my dva. Každý za jiným angažmá a teď když byla ta možnost zahrát si zase spolu v jednom dresu, tak jsme si spolu nějak řekli, že by to mohlo být fajn a já nabídku přijal.
odkaz
 
 
 
Reakce na fofana: No a co? Prostě nemělo Dynamo baráž, p...
Ty máš dost... Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 10:25
 
Reakce na fofana: Výsledek vadí každému. Ale vyzdvihovat...
To se pleteš právě ve volejbale je ta konkurence za poslední 2-3 roky mnohem větší. Náklady jsou sice určitě nižší , ale cizince a domácí top hráče taky musíš platit. Navíc příští rok budou hrát poháry tak že náklady taky stoupnou.
 
 
 
Reakce na chodec: No přečetl jsem si ještě nějaké tvoje ...
No a co? Prostě nemělo Dynamo baráž, podobně jako ji nebude mít Motor příští rok. A ještě mělo kdyžtak šanci až ze třetího místa postoupit. Co je na tom k nepochopení? I tak letos skončilo sedumnáctý v ČR a Motor šesnáctej Smajlík
 
 
 
Reakce na chodec: Kdepak jsi vrcholově sportoval? Jen ta...
Já postup Dynama nesnižuju, je to super, konečně nemusim jet na Slávinku až do Prahy Smajlík

Hele, volejbal, je to všechno pěkný, že se vyhrává, taky jim to přeju. Ale když má tým z Ligy mistrů rozpočet jako týmy z MSFL tak to o něčem dost vypovídá.
 
 
 
Reakce na fofana: Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřec...
No přečetl jsem si ještě nějaké tvoje moudra. Jo, Dynamo nemělo baráž, protože druhou ligu vyhrálo, jestli jsi to nezaznamenal. Jinak je letos i baráž ve fotbale, ty chytrej.
 
 
 
Reakce na fofana: Výsledek vadí každému. Ale vyzdvihovat...
Kdepak jsi vrcholově sportoval? Jen tak se patám, když čtu tvá moudra. Taky jsem 30 let čutal do meruny, na vojně si kopnul třeba přátelák proti Slavii či Teplicím, a proto rozhodně nesnižuju postup Dynama jako někteří tady s tím, že měl nižší konkurenci než Motor. To je fakt k smíchu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 10:07
 
Reakce na Redaktor: Být tebou, tak se do toho volejbalu ...
nulový náklady asi nemyslel doslovně jako nulu, že jo... v porovnání s hokejem jsou rozhodně náklady na volejbalovej klub daleko menší. Už jen provoz haly pro tréninkový účely vyžaduje víc personálu. V hokeji má klub cca 2x víc hráčů pod smlouvou, jen kolik hokejek se zláme za sezonu? Má to ve volejbalu nějakej ekvivalent? Asi ne... Na volejbal potřebuješ nákoleníky, boty, trenky a dres. Porovnej to s kompletní hráčskou výstrojí v hokeji...

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

Ještě než sportovní vedení klubu došlo k rozhodnutí, zda si Ben Hawerchuk vybojuje smlouvu do konce sezony, přišel sám hráč za...

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern