ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
Evoorg georgip@seznam.czEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.07.2019, 09:42
 
Spíše než skládání útoků z hráčů, jež většina z nás viděla přinejlepším v sestřizích, by možná bylo vděčnějším tématem taková menší tipovačka ohledně toho, kdo z původního základu díky nově příchozím ze sestavy vypadne - dle mého to bude mít extrémně těžké Čajda, jež se tu uplatňoval hlavně díky důrazu a efektivitě v oslabeních, přičemž ale přišli jiní hráči, kteří mají podobné kvality, ale zároveň jsou i bruslivější a s větším ofenzivním potenciálem. Moc pak nevěřím ani Šimimu, který má asi vzornou tréninkovou morálku, nicméně kombinace jeho vysokého věku a častých zdravotních problémů ho dle mého už spíše předurčuje do pozice žolíka.
Do kategorie už spíše překvapivých, ale stále ještě reálně ohrožených hráčů bych pak zařadil Nováka, který dost možná ztratí pozici v top 6 a v tom případě by soupeřil o ice time s hráči, kteří už prokázali, že dokážou být efektivní i s menším ice timem a zároveň jsou i univerzálnější a pak Přikryla, který má výhodu z hlediska pozice, neb na centru je výrazně menší konkurence než na křídlech, nicméně měl-li by výkonnostně navázat na uplynulou sezónu, tak by jej ani to dle mého nezachránilo.
 
 
 
Reakce na kimss: Kursové sázky - Tenis, velmi spolehlivé...
odkaz Smajlík
 
 
alkac meno.onem@yahoo.comalkac | Budějce
Reagovat
11.07.2019, 07:25
 
Reakce na quak: Bery má imho jednu podstatnou výhodu. To...
Jsi mě s hodnocením malého Ovečkina předběhl. Smajlík Jestli někomu z mladíků hodně věřím, že se prosadí, je to právě on, protože je přesně prototypem hráče, kterého potřebuje úplně každý tým. Navíc mi přijde, že i přes nízký věk to má v hlavě poměrně srovnané, takže věřím i tomu, že se jeho vývoj jen tak nezasekne. Což ale taky asi znamená, že udržet ho tu příští rok (hlavně kdybychom nepostoupili), bude zatraceně těžké.
 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
10.07.2019, 21:42
 
Ještě nemáme pravděpodobně konečnou sestavu na aktuální sezónu (obránci?), přesto mě už zajímá sestava na tu další. Konkrétně na postu nejdůležitějším. VP asi opravdu odejde, tak by mě zajímalo, jestli už klub někoho předběžně kontaktoval.

odkaz
 
 
 
Rozmohl se nám tady takový nešvar.....
 
 
quak quak@fanatic.czquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2019, 18:17
 
Bery má imho jednu podstatnou výhodu. Tou je jeho přístup, ochota dát vše ve prospěch týmu a zaujetí pro hru. A jestli tohle někdo dokáže plně ocenit, je to právě Venca, se svou hráčskou historií. Takže byť principiálně souhlasím s Hukothem, kdybych si měl vsadit, zda se Bery bude pravidelně dostávat do základu, vsadím, že jo. Každý má v týmu nějakou roli a já osobně na soupisce moc hráčů, kteří by byli ochotni zastávat tu Beryho, nevidím.

A podobně jako Tveety se domnívám, že pokud čekatel na dort nebude vlnit síťkou častěji, tak jeho icetime bude v nové konkurenci jaký? No nižší kurva, nižší...
 
 
Hukoth hukoth@centrum.czHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
10.07.2019, 17:46
 
Reakce na P.XTRM: Vždyť jsem taky špatnej tipér :)) As...
Podle mně je jistý akorát jedno, že každej dostane férovou šanci, tím myslim takovej čas na ledě, aby měl možnost se předvést. Já mám pro Beryho slabost, ale bude muset přeskočit smečku o mnoho zkušenějších hráčů. Nic lehkýho...
 
 
10.07.2019, 16:06
 
Reakce na Hukoth: S tim bych silně polemizoval. Tady neb...
Vždyť jsem taky špatnej tipér Smajlík Asi je chyba předpokládat, že mlaďoch Bery jen a pouze hokejově poroste. Stagnace nebo, nedej bože, úpadek nastat může. Spíš mu ale, asi jako většina tady, přeju ten růst. A ať je to v našem dresu.
 
 
Hukoth hukoth@centrum.czHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
10.07.2019, 15:28
 
Reakce na P.XTRM: Já jsem taky hodně zvědavej a ještě ví...
S tim bych silně polemizoval. Tady nebude mít jistýho nikdo nic. A už vůbec ne za nějaký zásluhy z poslední sezóny. Bery pude buď hokejově nahoru nebo pude na hostování.
 
 
Tveety tvit@centrum.czTveety | MOTOR
Reagovat
10.07.2019, 15:14
 
Já si třeba myslím, že Endy nebude mít zdaleka tolik zápasů jako vloni.

I vloni bylo vidět, že když ho Venca posadil, tak jeho výkon šel pak nahoru.
 
 
 
Popravdě by mi nevadilo rotovat 1 lajny útoku celou sezónu, když budou podávat super výkony. Na druhý straně je finance kolik jich vlastně můžeme podepsat, to bude taky hrát celkem roli..
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Já jsem taky hodně zvědavej a ještě ví...
U Prospala nemá nic jistého ani Prospal Smajlík Smajlík
Doufám, že se u nás vyklubou dva solidní střelci Smajlík
 
 
10.07.2019, 14:27
 
Reakce na Mcdavid: Na Facebooku hokej.cz někdo z Chomuto...
Já jsem taky hodně zvědavej a ještě víc natěšenej. Hlavně mě bude zajímat, jak si povedou mladíci v tak silně konkurenčním prostředí a kdo z nich to áčko nakonec udělá. Tipuju, že Bery má zaklad po loňském roce jistý.
 
 
Mcdavid tom.sekyrka@gmail.comMcdavid | české budějovice
Reagovat
10.07.2019, 13:58
 
Reakce na P.XTRM: Přímo na jednotlivé lajny si netroufnu...
Na Facebooku hokej.cz někdo z Chomutova psal, ze je Havel výborný bruslař, který kdyz to nakopne, tak je těžke ho chytit... tak jsem na nové kluky hodne zvedavý
 
 
10.07.2019, 13:56
 
Já si troufám říct, že Babka bude v základu. Tak nějak si myslím, že je to Vencovo "oblíbenec". Zejména pro jeho styl.
Jinak si myslím, že sestava bude docela dost rotovat. Ale jen na začátku. Cca první čtvrtina, max část druhé. Pak už bude asi jasno. S ohledem na posily, tak si myslím, že v útoku budem mít větší sílu než loni. Otázka je, zda se to projeví v produktivitě.
Už aby začali zápasy. Smajlík
 
 
alkac meno.onem@yahoo.comalkac | Budějce
Reagovat
10.07.2019, 13:45
 
Reakce na Scipioo: To je pravda, ale ten jejich letošní ...
Možná šťastný, ale s mládeží pracují určitě mnohem, mnohem lépe, než my.
 
 
10.07.2019, 13:30
 
Reakce na zdcart: I mě to hned napadlo.Podobně mluvil i ...
To je pravda, ale ten jejich letošní titul byl asi tak stejně šťastný, jako ten náš v roce 2010.
 
 
10.07.2019, 13:11
 
Jo a P. Nováka jsem vynechal, jelikož myslím, že půjde za louži.
 
 
10.07.2019, 13:09
 
Reakce na Motor27: Má někdo koule si dovolit vytvořit na...
Přímo na jednotlivé lajny si netroufnu, ale jinak bych útok viděl následovně. Základ: Ďolík, Endy, Gilbert, Holec, Christov, Soptík, Kloz, Venkrbec, Veselý (ale záleží jak to bude mít nastavené v mozkovně), Beránek, Přikryl, Prokeš. Na hraně sestavy: Babka, Heřmi, M. Novák, Šimi (otázka zdraví a asi ho bude Venca trochu šetřit). Jsem zvědav, jestli si smlouvu vybojuje Tlačil a Hawerchuk. Dančišina, Čížka a Havla nějak neodhadnu zařadit.
 
 
 
Má někdo koule si dovolit vytvořit naše útočné řady? Já osobně nikoliv a i můj oblíbený Babka to bude mít letos těžké a u Prokeše se zase bojím, aby nebyl na hraně sestavy opět. Letos asi i mladíci tolik prostoru mít nebudou.
No jsem zvědavý jak to Venca poskládá.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

×
×
Dnes v 17:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HK Mountfield Hradec Králové