ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
 
Zatím plno našich nevynucených chyb, není to dobré. Snad je trenér v kabině probere.
 
 
 
Tittelbach byl mimo a má zaslouženou popularitu. Jenomže není sám, pokud zabrousíme do trochu detailnějších věcí, tak takový Čapek po 30 letech vysedávání po studiích nezná fotbalová pravidla, to samé přizvaní "experti". Např. Luděk Zelenka (přes 100 ligových gólů) před pár lety nechápal, že sudí neuznal gól, kdy hráč svojí penaltu do tyče sám dorazil do brány. Na MS nebo Euru potom vždycky teču, když ti chytrolíni nejsou schopni spočítat potřebné výsledky jednotlivých týmů pro postupy ze skupin a dokola melou nesmysly.
 
 
 
Souhlasím s hodnocením Ježoura, včera jsem odcházel i přes výhru hodně rozpačitý. Ta pasáž po gólu na 3:4 byla z naší strany opravdu hrozná. Myslím, že stejné problémy by nám v této formě dělala Třebíč nebo FM, takže to není o Přerovu, ale o nás.
 
 
 
Reakce na zdcart: Pokud chceme do baráže, musíme postoup...
Ano, ale to není důvod nepřát si lehčího soupeře. Otázkou je, který to je. Já osobně mám pořadí BN, PR, FM, no a vzhledem k vývoji zápasů jsem dnes už taky fandil Přerovu. Přeci jenom ta série je bude stát dost sil, kádr nemají moc široký a letos na ně známe recept.
 
 
 
Věřím, že Prostějov to dá, i když vzájemné zápasy jim moc letos nešly. Dneska jsem ale viděl Přerov a byli dost marní. A ve druhé sérii budu fandit Benátkám, z hlediska výjezdu ideální soupeř.
 
 
 
Jako očitý svědek jsem dnes chtěl vyzdvihnout mimořádný výkon Kváči a jistotu s jakou řeší situace, ale to již bylo opakovaně řečeno. Jinak body zasloužené, byli jsme mírně lepší, ale dopředu to pořád není ono. Je ale pravda, že domácí dobře bruslili.
Po 2.třetině jsem si chtěl live vsadit na jihlavu, ale bohužel to už nešlo.
To štěstí se jim může otočit, skoro bych souhlasil s názorem, že mohou mít v PO velké problémy.
 
 
 
Gába dnes velmi dobrý, tam problem nebyl. Pochvalit mohu dále snad jen Muchu a Pavlina, v utoku to byl zmar. Hoši už mají na probrání jen mininum času, v tomhle rozpoložení by PO bylo utrpení.
 
 
 
Opravdu dnes jdu z hokeje znechucen. Forma většiny hráčů je bídná a to co jsme predvedli v prodloužení se nevidí ani v kraji, přestat hrát před odpískáním. Celý leden hrajeme hrozně, bohužel chce se říci jako za Rosola.
 
 
 
Sorry, ale na to se neda koukat. S podprumernymi LT jsme uplne marni. Jestli chceme predvadet tohle, tak je uplne jedno, jestli skoncime prvni. Jedine pozitivum vykon gabice a krasobruslare v prestavce.
 
 
 
Reakce na Citizen_X: Vyhneme? Nemyslím si, že je to něja...
Jisté to není, ale posuď sám, jak je pravděpodobné, že Kladno vyhraje všech svých 5 zápasů za 15 bodů a zároveň my ze 6 zápasů ztratíme 10 bodů.
 
 
 
Reakce na =M=fans: Myslím, že na zápasech s Přerovem je ...
M fans: Přesně tenhle pocit mám taky, vloni to byly víceméně vyrovnané zápasy, letos máme viditelně navrch.

Lindemann: Jihlava bych řekl, že teď hraje nad svoje poměry a kvalitu kádru. Uvidíme, jak jim to půjde v play off. Ale jsem rád, že se jim vyhneme, což je po dnešku už prakticky jisté.
 
 
 
Dnes to bylo v klidu, já bych vyzdvihl 9, 91 a velice rád také posilu Vaka. V Přerově to chce potvrdit nějakými body a pak už by to mělo na 1. místo stačit.
A neodpustím si poznámku - je dost ignorantské od moderátora opakovaně zvát na volejbal se "Slovanem" Liberec.
 
 
 
S těmi nejlepšími fandy bych byl taky opatrnější a trochu se krotil. Například není potřeba to opakovat v každém rozhovoru s novým hráčem. Souhlasím, že tu jsou někdy sklony se povyšovat.
Pamatuji, jak se mi před pár lety úplně zprotivilo Brno se svými "nejlepšími fans ve vesmíru" (ještě podporované vzrušeným Zárubou a spol). Přitom tam 20 sezon před tím chodilo sotva 1000 lidí (například na rozhodující zápas o postup s Vajgarem jich bylo jen 4400).
 
 
 
Bod je velmi cenný, teď už to první místo dáme. Jihlava mne trochu zklamala, troufám si říci, že i v téhle sestavě jsme celkově byli lepší. Sudí opravdu katastrofa, ne že by nás poškodili, ale z několika stejných zákroků si vždycky vyberou jen jeden, který trestají. Kváču už bych jako 1 nechal. Chytráky komentátory vůbec nenapadne, že Jihlavu v PO na 90% nepotkáme, ty tlachy jsou opravdu o nervy.
 
 
 
Pro mě bylo poslední kapkou, když tu někdo popisoval, jak v bufetu rozlévají nealko do piva, takže já ty 2,5 hodiny v pohodě vydržím bez piva i klobásy. Tohle rozhodně podporovat nebudu. Navíc, když přijde hodně lidí, což je pořád, tak ty prostory absolutně kapacitně nestačí.

Jinak ten sestřih milníků hokejové ligy v odkazu na youtube poněkud zvláštně uvádí u týmů aktuální názvy (jako kdyby v 50. letech vítězila Kometa a ne Rudá Hvězda), přitom u Motoru zůstává původní název SKP ze sezony 1950/51.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...uplést z houna bič se někdy dáá! ....
Chyby jsme tam měli, ale s tím h0vnem a bičem bych nesouhlasil. Střídaly se pasáže naší jasné dominance a oboustranné holomajzny. Poslední dobou se trápíme v zakončení a je to vepředu trochu komplikované, ale jinak se dnes skoro celý zápas odehrál na polovině domácích.
 
 
 
Tak jsme asi dokoukali. Hlavně aby ten pouhý jeden gól z jasné převahy nakonec nebyl málo.
 
 
 
Bohužel Babka dnes ukázal, že 2x do téže řeky vstoupit lze, asi specialista na Jihlavu. Naše nemohoucnost vstřelit gól je opravdu zarážející, to se pak dobře bude hrát každému soupeři. Gábič taky nepomohl. Takže máme co zlepšovat. Sudí bych vůbec neřešil, problém byl v Motoru.
 
 
 
Tak abych trochu vyvážil množství příspěvků o "jiných týmech", přidám názor na rozehranou WSM ligu. Při pohledu na tabulku a při kvalitě našeho kádru nás může momentálně ohrozit jediné - že se Kladno nebo Jihlava zblázní a uhraje třeba 15 výher v řadě. Pokud se to nestane, tak je veliká pravděpodobnost, že už základní část vyhrajeme. To říkám jako realista a poměrně náročný a kritický fanda. Já osobně si přeji, aby tito dva největší soupeři skončili na 2. a 3. místě, čímž se jim vyhneme v PO. Takže - ať pravidelně bodují a jen občas zaváhají. Máme to výborně rozehrané, tak snad teď nepřijde epidemie žloutenky.
 
 
 
Reakce na jáchym: Musím na tomto místě pochválit knihu S...
Myslím, že Lála se vrátil hned následující sezonu, i když tam byly tlaky, aby zůstal v Jihlavě s Kokrmentem. No a Motor pak ten parádní rok už i s ním nedokázal zopakovat a spadl zpátky do průměru. Kniha s Lálou by mě zajímala moc.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#OHLASY: ??? Útočník Motoru Miloslav #Čermák vyslal ve třetí třetině nenápadnou střelu, kterou nakonec rozhodl celé utkání. Nejen...

Zvládli jsme to. V šestém kole jsme porazili @LHK_Prostejov 4:3, když vítěznou branku vstřelil ve třetí třetině Miloslav #Čermák....

#ROZHOVOR: Bývalý kondiční trenér Motor Arnošt #Binter v červenci oslavil devadesáté narozeniny. I nadále zastává několik funkcí,...

#PREVIEW: 6. kolo @LHK_Prostejov V tomto týdnu nás čeká teprve první utkání. V sobotu od 17:00 hostíme...