ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
 
Šindel byl tehdy protěžovanej golman ze Sparty, na repre neměl. Ja mu to přál, načal ho Korbela střelou skoro od půlky.
 
 
 
A co třeba rozhodčí Okoličány, Adam nebo Šubrt?
A bez sekajícího se přenosu jen rádio Hvězda - Rudolf Galo z Bratislavy, Vlado Martinček z Košic a Gabo Zelenay z Trenčína. U nás Luděk Mühlstein.
A v bráně visela síťka, takže se v ní puk zamotal a neodrazil se ven.
 
 
 
V tuto chvíli je 100% jistota postupu 21 bodů a postoupit se dá i se 16 body.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Všichni manažeři na lavičku a zákaz ří...
Smajlík vtipná reakce, tak snad nám večer nezmrzne úsměv na rtech
 
 
 
Reakce na pakanen: Máš recht, bylo to před modrou: https...
Při shlédnutí těch sestřihů doufám, že se SF ELH ještě někdy dožiju. Ta kvalita je tam vidět.
 
 
 
Reakce na pakanen: 2006/2007 Mountfield - Pardubice, 4.s...
Ten gól Sýkory byl ze strany od mantinelu, ale co si pamatuji, tak zhruba od modré. Každopádně to Pardubice uklidnilo, po našem stažení náskoku na 2:3.
 
 
 
Viděl jsem zápas až od 2.třetiny a byl to hodně smutný pohled. Všude jsme byli pozdě, neskutečné hrubice v obraně, nezasloužili jsme si ani ten bod.
Jestli tohle měl být jeden z klíčových zápasů baráže / sezony, tak potom přístup hráčů nechápu. Zodpovědnost žádná, jak kdyby si přišli zahrát bago na žízeň.
 
 
 
Musím přiznat, že dnes jsem body moc nečekal. Motor mě hodně příjemně překvapil, hráči se soupeři vyrovnali a v těžkém úvodu baráže získali velmi důležité body.
Byly to nervy ředěné Radegastem, domácí fans mají můj respekt za objektivitu.
 
 
 
Zveřejnila snad někdy MFD článek, kde by popsala události / fakta kolem převodu hráčských práv v roce 2013? Řekl bych, že na byli páni novináři trochu připos.raní, líní nebo neschopní zjistit informace. Stejně tak slavný pořad Buly s uřvaným Zárubou. Tato média fakt mojí důvěru nemají, už hodně dlouho, a to nejen kvůli sportu.
 
 
 
Reakce na MARSCH: dejvas: A jak jinak chceš realizovat j...
Souhlasím, taky nechápu ty řeči o dobré myšlence komunismu. Aby se všichni měli stejně, to asi ti nadprůměrní (schopnostmi, pílí, nadáním) nikdy akceptovat nebudou. Takže aby neutekli, musíme je zavřít za dráty. No a dál už to známe.
Ale souhlas, v dnešní den je to nepatřičné téma.
 
 
 
Reakce na MARSCH: BLOG: Odumírání českého hokeje v přímé...
Naprosto přesné hodnocení.

Jinak gratulace hráčům k baráži. A vychází to dobře i termínově.
 
 
 
Pokud nepostoupíme, tak EBEL je pro mě OK. Na co hrát soutěž, ve které 2/3 týmů nebude mít od 1. kola o co hrát. To už můžou hrát jen přáteláky a ušetří ještě víc. Souhlasím s včerejšími názory, že vedení hokeje v téhle zemi začíná připomínat Peltu a spol.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: ehm, na tenhle často opakovanej nesm...
A jak ten černej kůň Chorvatsko a famozní Španělsko pak dopadly po postupu z naší "těžké" skupiny? V něčem s tebou souhlasím, ale trochu vybíráš to, co se ti hodí.
 
 
 
Je zajímavé, že před 30 lety bylo jen 12 týmů federální ligy, 12 v čnhl, přímé sestupy, nehrálo tři prd3le hráčů v zahraničí a v této konkurenci se kvalitní mladí stejně prosadili. Tenhle hnusnej socialismus, kdy si méně schopní na úkor všech ostatních ulehčují podmínky, tak ten přímo nesnáším. Hlavně vymyslet nějaký ušlechtilý pseudodůvod.
 
 
 
Souhlasím s níže uvedeným, hodnocení přerovských ukázalo, že umí prohrát bez hloupých výmluv, což nedokáže každý. Příští rok jim budu v PO fandit, pokud tedy nedostanou tradičního soupeře Motor.
 
 
 
Od 2. třetiny jsme byli lepší, ale ta koncovka. Domácí byli ke konci úplně bezradní, tedy až na naše tradiční oslabení v závěru.
Ty nervy jsem si zklidňoval sázením live na Přerov, kurzy pěkně stoupaly.
 
 
 
Zatím plno našich nevynucených chyb, není to dobré. Snad je trenér v kabině probere.
 
 
 
Tittelbach byl mimo a má zaslouženou popularitu. Jenomže není sám, pokud zabrousíme do trochu detailnějších věcí, tak takový Čapek po 30 letech vysedávání po studiích nezná fotbalová pravidla, to samé přizvaní "experti". Např. Luděk Zelenka (přes 100 ligových gólů) před pár lety nechápal, že sudí neuznal gól, kdy hráč svojí penaltu do tyče sám dorazil do brány. Na MS nebo Euru potom vždycky teču, když ti chytrolíni nejsou schopni spočítat potřebné výsledky jednotlivých týmů pro postupy ze skupin a dokola melou nesmysly.
 
 
 
Souhlasím s hodnocením Ježoura, včera jsem odcházel i přes výhru hodně rozpačitý. Ta pasáž po gólu na 3:4 byla z naší strany opravdu hrozná. Myslím, že stejné problémy by nám v této formě dělala Třebíč nebo FM, takže to není o Přerovu, ale o nás.
 
 
 
Reakce na zdcart: Pokud chceme do baráže, musíme postoup...
Ano, ale to není důvod nepřát si lehčího soupeře. Otázkou je, který to je. Já osobně mám pořadí BN, PR, FM, no a vzhledem k vývoji zápasů jsem dnes už taky fandil Přerovu. Přeci jenom ta série je bude stát dost sil, kádr nemají moc široký a letos na ně známe recept.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#REPORT: @HCSlovanUsti - Motor 0:4 ?Na ledě posledního Ústí jsme nezaváhali a máme další tři body! Více??bit.ly/2QRIxsR

#PREVIEW: 25. kolo @HCSlovanUsti Po zápase na Kladně nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 budeme v pondělí hrát v Ústí nad...

Dnes slavíme svátek naší země ???? Den boje za svobodu a demokracii. V roce 1989 se k protestům proti totalitě přidali i...

32. narozeniny včera oslavil Miloslav Čermák! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví a gólů. ?? ??