MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 17:45
 
Reakce na Tony8385: Klub dělá co může, snad mu ještě neb...
Přesně tak, klub dělá co může a soudě dle dosavadního dnešního výkonu už dokonce začal novou PR kampaň, jejímž účelem je odrazení co největšího množství dosavadních permanentkářů od návštěvy stadionu Smajlík .
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 14:02
 
Kluci, já jsem línej to hledat, jaká teda bude reálná kapacita BA, respektive na kolik "oddělených sektorů" jí lze rozkrájet?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.08.2020, 18:35
 
Reakce na Petr32: https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...
No, ale my jsme přece při těch testováních měli tři pozitivní výsledky, kdežto u Slavie tu zůstalo u toho jednoho izolovaného výsledku, takže ta situace byla přeci jen odlišná.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.08.2020, 20:16
 
Vole, tohle bránění v cestě hráči, který si prohazuje puk za obránce, se píská už dobrých deset let. Od Kachyni žáčkovská chyba a fňukání není na místě.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.08.2020, 20:15
 
Plzeň se nás asi celkem logicky s ohledem na to, že jsme měli včerejší zápas v nohách, snažila utavit vysokým tempem a čtyřicet minut jí tahle taktika jednoznačně vycházela, ale k mému velkému překvapení to byla právě ona, která v těch vytrvalostních závodech odpadla jako první, takže se ani nebojím říct, že ta vítězná třetí třetina byla naprosto zasloužená. Kdybych tu měl dnes vypisovat kritiku jednotlivých situací či některých individuálních výkonů, obsahově by to vydalo na průměrnou knihu od Marcela Prousta, ale tak nějak by mi to vůči klukům nepřišlo fér, protože ten tým spolu reálně odtrénoval nějakých pět tréninků, k nácviku nějakých herních situací se skoro nedostal, řada důležitých kluků ještě nemůže nastoupit, během osmačtyřiceti hodin nastoupil proti dvěma favoritům soutěže, udělal z toho tři body a téměř sahal i po šesti, což je dle mého celkem úctyhodné. Proto se omezím jen na ty pozitiva - naprosté absolutorium Jeníkovi, pochvala Soptíkovi s Ďolíkem, kteří se zatím neztrácejí ani o level výše a konečně palec nahoru mladým klukům ze širšího kádru, kteří rozhodně nechtějí zkušeným mazákům dát nic zadarmo.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.08.2020, 18:51
 
Tak proti Spartě jsme si pomohli alespoň Venkrbcovo lajnou a překvapivě skvělou lajnou juniorů, jež obě dokázaly zahrozit a zatlačit a ten zbytek alespoň kondičně stíhal a mazal mezery vznikající z nepřesnosti a nedorazů. Dnes tam žádná sehraná lajna není, ten kondiční rozdíl z pochopitelných důvodů neexistuje a jako třešničku, ti, kdo by v téhle chvíli měli svými zkušenostmi zbytek týmu uklidnit, dělají nejvíce nevynucených chyb, takže to holt vypadá tak jak vypadá ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 21:19
 
Reakce na Speeder: Už se vyhazoval Prospal nebo ještě ne...
Musím říct, že by to snad i byla smysluplnější kritika, než je to dnešní plivání na Čiliaka, který nás drtivou většinu zápasu držel nad vodou.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 18:40
 
Reakce na Jeníček: Utkání se hraje ve vysokém tempu a za...
No, to já si myslím, že ta pauza je vidět poměrně dost. Nejde tam o kondici, v té budeme nabušení vždy, nicméně taková ta součinnost a kompaktnost, ta zajetost našeho systému ať už při přechodu do útočného pásma, nebo naopak při návratu zpět, ta tam ještě tak úplně nefunguje. Nicméně i tak musím říct, že jsem to vzhledem k okolnostem očekával mnohem horší, pro většinu kádru je tahle zkušenost takovým malým culture shockem a nutno podotknout, že se s tím zatím potýkají se ctí a jakkoli je prostě vidět, že ta hokejovost, kombinační i individuální schopnost je na tomhle levelu vyšší, tak se zároveň mohli kluci též přesvědčit, že nebudou nastupovat proti nějakým supermanům a když nastavíme poctivý rychlý hokej s důrazným forčekingem, tak bude mít i reprezentant ze Sparty úplně stejné problémy, jaké by měl farmář z Benátek ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.07.2020, 10:26
 
Pár dní nazpátek se tu žehralo na to, jak nikdo o žádném nakaženém ve svém okolí neslyšel a osud to očividně vzal jako výzvu. No nic, postiženým přeji brzkou a bezproblémovou rekonvalescenci a klubu pak to, aby mohl alespoň v nějaké formě tu příští sezónu odehrát, protože vir nám tu očividně vesele bují a když vezmu v potaz zářijové otevírání škol, podzimní sychravé počasí, s nímž se pojí větší šíření infekčních onemocnění dýchacích cest a konečně současnou reakci ze strany vládních a zdravotních činitelů, tak bude i ta tisícovka na stadionu dost možná jen vlhkým snem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.07.2020, 18:12
 
Reakce na JeniCzech: Dneska byl na tréninku k vidění par...
Vždyť se v podstatě nic nestalo. Jen Soptík neunášel porážku, což má prostě v povaze a tak holt klasicky vypěnil. Trenér to taky nijak neřešil a jen hráčům řekl, že jestli mají problém, ať shodí rukavice, rozbijí mu hubu a nefňukají.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.07.2020, 21:00
 
Reakce na KohyCZ: To se pleteš, v ročníku 1937-38 hrál n...
Hele Kohy, bude se možný v příštím týdnu přijít podívat na tréninky, nebo budou veřejnosti nepřístupné?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
16.07.2020, 22:38
 
RoKi vydalo na svých stránkách prohlášení, že Gabin Ville, který má u nich platný kontrakt, tady není na try-outu, ale pouze tu trénuje a normálně se zapojí do přípravy s tamním týmem viz odkaz . Netuším, kde se stala chyba, ale byla by to celkem škoda, protože zrovna Gabin se mi jevil celkem nadějně.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.07.2020, 19:26
 
Ty vole, análníinkvizitore, vrať se a zachraň nás od nás samých!
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
28.06.2020, 12:30
 
Reakce na KohyCZ: Příprava týmu na ledě ještě nezačala. ...
Mimochodem, ví se už, zdali budou i letos tréninky a tréninkové zápasy normálně otevřené pro veřejnost? Loni to bylo hodně příjemné zpestření léta a nerad bych o to přišel.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.06.2020, 15:42
 
Když ono je těžký se vyjadřovat k něčemu, k čemu prostě chybí skutečné informace. Já jsem třeba nikde nečetl, že by na tom jednání byla na výběr pouze varianta "uzavření" a varianta "baráž". Pokud to tak bylo, tak je Zábranského kritika samozřejmě naprosto bezpředmětná. Pokud tam ale byly ony varianty A (uzavření) a B (přímý sestup/postup) a my se na poslední chvíli rozhodli pro nějakou novou neschůdnou variantu C a pak jsme do novin tvrdili, že jsme pro přímý postup, tak mě to mrzí. Je mi fuk, jestli jsme "změnili názor" a hlasovali pragmaticky, protože Bedna už dávno tvrdil, že při případném hlasování přesně takto postupovat bude a tím pádem by bylo logické, že by nezvedl ruku pro přímý postup. Stejně tak je mi fuk, jestli jsme lhali chudáčkům bafuňářům, ale pokud jsme takto skutečně postupovali, tak by bylo fér to fanouškům otevřeně říct a odpustit si nějaké pózování do médií.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.06.2020, 19:10
 
Reakce na $rdcař: copak bomba, ten doslova vybouchne! :...
Toho bych se nebál. Bruslařsky se v pralese dost zvednul a co se zatáčení týče, bude mít ideální příležitost si ho procvičit hned v prvním kole, až na nás Růžička vyrukuje se svým atraktivním stylem pěti stojících kuželů ve středním pásmu ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.06.2020, 15:30
 
Z čistě pragmatického pohledu je to pro nás samozřejmě výhoda v tom, že klukům by se teď ta kolena opravdu třást neměla, protože ani případný horší start by neměl zmařit šance na úspěch, neb sestup nehrozí a s novým systémem by PO mělo být dosažitelné prakticky pro kohokoli. Z hlediska nějaké univerzálnější prospěšnosti by jediným světlým bodem téhle změny mohlo být zrušení tabulkového odstupného, o čemž ale padlo jen pár náznaků v novinách a nevím, zdali to u toho finálního odsouhlaseného návrhu vůbec bylo téma.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.06.2020, 11:05
 
Reakce na Paav: Bednář má pravdu! Agent popsal, jak krac...
Vždy, když tu něco takového čtu, tak se zbožně křižuji a modlím se za to, abychom do podobného bláta už nikdy nespadli. Na samotném obsahu těch afér a jejich pravdivosti či nepravdivosti vůbec nesejde, ale tohle je přesně ta mountfielďácká klasika, kdy si dva kluci vzájemně mažou schody a využívají k tomu mediální mem*dky, díky čemuž je pak celá organizace všem pro smích. Brrr, ne děkuji. To si radši užiju nějakou tu excentrickou pozápasovou tiskovku, nebo klidně i nějakou diletantskou chybu alá odpočet za neoprávněný start hráče, jen když už tu podobné hadí hnízko ve vedení už nikdy nezažiju ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.05.2020, 20:15
 
Současný stav kádru není nutně stav definitivní, Bedna už v rozhovoru avizoval, že i letos dojde na nějaké try-outy, přičemž předpokládám, že jedním z primárních cílů bude právě posílení na centru (tipuji, že půjde o nějaké zahraniční hráče, neb tuzemský trh v tomto směru nic zajímavého a zároveň pro nás typologicky vhodného nenabízí, což je nejspíš i důvod, proč centr v té první vlně příchodů chyběl).

Edit: Paav byl rychlejší
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.05.2020, 18:21
 
Reakce na jihocech86: Ten Kloz mě mrzí moc, jestli to ne...
IMO to sám v tom rozhovoru naznačil - nehodil se do taktiky.Tu Extraligu mu upřímně přeji, protože hlavu na ní rozhodně má, ale v kontextu toho, že byl hodně limitován právě v těch aspektech hry, na něž z velké části stojí hra našich útočníků (bruslení, osobní souboje, tlak do brány), mi ten jeho odchod přijde logický.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...