ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na mrskman: Veverka uz teda neni reditelem, jak s...
Není, všechny akcie patří novým majitelům, statutární ředitel je Ing. Adam Zwettler. Přepsání trvá delší dobu, ale je to jak jsem napsal.
 
 
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
Někteří víme Smajlík
 
 
 
Veverka uz teda neni reditelem, jak se pise na justici? odkaz
 
 
 
Reakce na Hubl26: DaveMotor a Paav. https://budejcka.drb...
Což to jo. Stejná písnička, ale o rok dřív odkaz
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
03.12.2019, 18:56
 
Reakce na dronte: Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Pic...
takže ono je vlastně štěstí, že Chomouti jsou a vlastně by vám měli tu extraligu vrátit ... to je brečení Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Petr Veselý (veselp01@seznam.cz) 10.11.2...
To je ono, díky
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
03.12.2019, 18:53
 
Reakce na adas68: Je někde k dispozici rozpis nadstavby ...
odkaz
 
 
 
Reakce na cigy67: je to v rozpisu zápasů tady na stránká...
Tam se dočtu pouze termín a "soupeř neznámý" a ne, že třeba hrajeme se 3.týmem po ZČ.
 
 
 
Reakce na adas68: Je někde k dispozici rozpis nadstavby ...
Petr Veselý (veselp01@seznam.cz) 10.11.2019, 14:24
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se dá zjistit, jak budou další zápasy po skončení první půlky základní části. Které dny se bude hrát ( a zda je nejaký klíč kdo kdy s kým bude hrát dle umístění po 30.kole). Potřeboval bych to vědět s předstihem kvůli práci. Děkuji Petr Veselý

Odpověď:
Najdete to odkaz
S pozdravem Tomáš Kučera
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
03.12.2019, 18:52
 
DaveMotor a Paav.
odkaz
 
 
 
Reakce na kafka: Hele, kámo, licenci na prales jste dost...
Netušil jsem, že jsi tak povrchní. Piché je tu do konce roku, protože nám marodili hráči a nebyla obrana. Takže kámo, Piché je za měsíční mzdu, nebude velká, protože jak sám říká, je rád, že si vůbec může zahrát. Nikdo ho totiž nechtěl. Příště si ověř argumenty. Mimochodem, když tak lpíš na licenčních podmínkách, budeš určitě vědět kolik klubů má všelijaké výjimky, že? Není mezi nimi čistě náhodou i Plzeň?

to alkac: Chlape, nebuď směšný. Majitelem klubu byl Veverka a on podle tebe nedluží, ale dluží klub? Klub tvoří ve zkratce kromě hráčů menežment a majitel. Kromě majitele jsou všichni zaměstnanci, tedy i menežment, realizační tým, ledaři i uklízečky. Majitel, Veverka, dlužil všem. To jako když budu majitelem fabriky, třeba s názvem Motor a nasekám dluhy, tak dlužit bude Motor a já ne? Nevím co si mám o tobě myslet.

Závěrem: Jistě, noví majitelé musí splácet i to, co nezpůsobili, protože se k tomu zavázali. Teď došlo k tomu, že toho dočasně, ne, že by nechtěli, měsíc, dva, nejsou schopni. Takže podle tebe, Kafky i jiných je třeba Pirátům vzít licenci ať klub vyhlásí bankrot tak, jak to před sezónou někteří u nás chtěli. Bude to podle litery zákona, či předpisu a důsledkem toho bude, že Valach i jiní, nedostanou nic. To bude správné, že? Chápu, že jsme vaši konkurenti, ale trochu zdravého rozumu to chce taky. Valachovy dluží tři( 3 ) výplaty! Víte kolik v Chomutově bral a na kolik si za ty sezóny přišel? Víte, že když se mu stalo to neštěstí, klub ho na dva měsíce uvolnil a peníze mu šli jako by hrál? Teď vyvádí jak nějakej trouba, ale jak u nás někdo trefně poznamenal, spíš je to reklama na jeho chystanou knihu.

No a úplně na závěr, víte proč u nás skončil Hudáček se Štrbou? Jestli chcete, napíšu to tady, ale věřte, že na ně nebudete hrdí. Velmi kulantně to někdo nazval hrubým porušením pracovních povinností, jinak šlo o ... Smajlík
Omlouvám se za tapetu, ale fakt mě mrzí neoprávněná, nebo zkratkovitá kritika Pirátů po restartu a Chomutova, který s tím už vůbec nemá co dělat.

alkáči, koukám, že jsi svůj příspěvěk upravil Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Proč ty se sem někdy přiřítíš jak dělov...
Ale on nepotřebuje citově vydírat,ono to tak prostě je.Je na ty kluky (z nichž jednoho z nich postiženého) úplně sám.Krom jeho mamky, která místo zaměstnání kluky hlídá 24 hodin den co den,zatím co on musí cestovat aby je jakž takž uživil.Prostě v jeho případě je situace složitá a nezaslouží si to,jak s ním vyjebávají.Nebojuje za sebe,bojuje za ty kluky.Ty výdaje na léčbu toho postiženého nebudou malé a on prostě není hráč KHL aby mohl mávnout nad třema výplatama.Tady by mu měl přednostně vyjít vstříc svaz a vyplatit z rezerv.To ať si pak nárokuje po klubu kterému odpouští podmínky pro profi licenci (už po několikáté)
Ani tu knihu mu nemám za zlé.Pokud něco ví,ať to pustí do světa.Klidně si jí koupím a aspoň ho trochu podpořím.Možná se budeme divit jaký jsou v našem hokeji poměry.
VŽIJ SE DO JEHO SITUACE Smajlík
 
 
 
Reakce na adas68: Je někde k dispozici rozpis nadstavby ...
je to v rozpisu zápasů tady na stránkách
 
 
 
Je někde k dispozici rozpis nadstavby po 30.kole? Jací soupeři spolu nastupují v jednotlivých kolech, např. v 1.kole 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5 atd. Po zítřku už totiž bude pár týmů znát své umístění v tabulce.
 
 
 
Diskuze zajímavá. Já bych měl jen drobnou připomínku, že zbraň může být v podstatě cokoliv co má za následek "zvýšení razance útoku (obrany)".
Krásnou zbraní je tak třeba půllitr od piva. Samozřejmě prázdný. Piva by byla škoda Smajlík
 
 
 
Reakce na DaveMotor: Jak je to vlastně s tím rozšířením ...
Schváleno v rozpočtu už od roku 2018, ale co se děje nyní.... Těžko říct....
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 18:27
 
Jak je to vlastně s tím rozšířením BA k řece, jak se řešilo onehdy na schůzce s vedením? Teď naposledy jsem nebyl, tak nevím jestli se to nějak blíží už 🙂
 
 
 
Reakce na vrby1928: Jediný správný řešení je nová hala, ...
Smajlík Moje řeč.
BA je bohužel šitá horkou jehlou...
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
03.12.2019, 17:45
 
Reakce na dronte: Ty toho nechápeš víc a nelez tady niko...
Hele, kámo, licenci na prales jste dostali jen a pouze díky tomu, že ste položili na stůl splátkový kalendáře, podepsaný věřitelama. Tím ste splnili podmínku bezdlužnosti vůči hokejovým subjektům.

A protože ste splácet přestali, stali ste se dlužníky. Tím neplníte licenční podmínky. V normální právní společnosti byste o licenci přišli.

Jo a ještě jedna věc - já za Vaše dluhy ani za to, že i noví majitelé se začínají chovat jako Veverky > z jedný kapsy vyhazují za drahý hráče a druhou, prázdnou kapsu ukazujou věřitelům a hlasitě naříkají, že nemají z čeho platit, nemůžu. Mě za tuto nenadávej. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 17:33
 
Reakce na dronte: Ty toho nechápeš víc a nelez tady niko...
Proč ty se sem někdy přiřítíš jak dělová koule a začneš na někoho hned útočit v osobní rovině? Chápu, že máš snahu hájit svůj klub, ale tyhle výlevy ti tu kladný body asi nepřinesou. Mě třeba vadí, že v mediální rovině se Valach snaží citově vidírat svým synem a nad jeho nápadem sepsat knihu jsem jenom protočil očima, ale fakt je, že prachy mu dluží váš klub a ne Veverky. A jeho samozřejmě vůbec nemusí zajímat, že ty dluhy současní majitelé nenasekali. Kdo nechce cizí závazky plnit, ať je nepřebírá a pokud už je dobrovolně přebere, tak holt má smůlu. A ten Piché tomu všemu fakt dává hodně ironickou pachuť, současným majitelům nálepku dalších Veverek a Soukupovi za pravdu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??